Alnö (Y) .................................................. 45 54 59 60
Andersvattnet, Burträsk ............................................ 58
Backviken, Burträsk ................................................ 53
Baggböle, Umeå landsförsamling ..................................... 42
Bobacken, Bygdeå ................................................... 33
Botsmark, Sävar .............................................. 19 37 38
Botsmark, Umeå landsförsamling ...................................... 5
Brattjärn, Umeå landsförsamling .................................... 23
Broträsk, Lövånger ................................................. 29
Brände, Nysätra .................................................. 8 33
Bullmark, Sävar ................................................. 51 57
Bullmark, Umeå landsförsamling ..................................... 52
Bygdeå ........................................ 23 30 32 33 34 35 37 38
Bygdeå kbfd ............................................... 30 33 38 57
Bäck, Bygdeå ............................................... 2 27 31 32
Dalkarlså, Bygdeå ............................. 27 29 30 31 32 33 34 66
Danderyd (AB) ...................................................... 58
Degernäs, Umeå landsförsamling ..................................... 43
Djupvik, Umeå landsförsamling .............................. 3 42 43 62
Djäkneboda, Bygdeå .............................................. 23 68
Edfastmark, Bygdeå ................................................. 27
Estersmark, Nysätra ................................................ 39
Forstorp, Sävar .................................................... 57
Fredrika ........................................................... 65
Furulund, Svenljunga (P) ........................................... 15
Gammelbyn, Burträsk .......................................... 17 45 53
Gammelbyn, Lövånger ................................................ 49
Granberget, Bygdeå ................................................. 32
Gravmark, Sävar .................................................... 23
Grisbacka, Umeå landsförsamling .................................. 1 42
Grundbäck, Sävar ................................................... 17
Gryssjön, Bygdeå ............................................. 23 41 54
Gullmark, Bygdeå ................................................... 33
Gunnismark, Sävar .................................................. 34
Gunnismark, Umeå landsförsamling ................................... 47
Hertsånger, Nysätra ................................................. 7
Hjulbäck, Nås (W) .................................................. 58
Holmsund ............................ 6 8 16 23 26 38 43 46 59 62 69 70
Holmsund, Umeå landsförsamling .................................. 23 43
Huskvarna (F) ...................................................... 36
Häggnäs, Bygdeå ................................................. 19 32
Härnösand (Y) ...................................................... 49
Högsbo (X) ......................................................... 62
Hörnefors .......................................................... 20
Innertavle, Umeå landsförsamling ................................. 2 41
Ivarsboda, Bygdeå ................................................... 1
Jomark, Bygdeå ..................................................... 33
Junkboda, Bygdeå ................................................... 66
Kasamark, Umeå landsförsamling ..................................... 28
Klöse, Nordmaling ................................................... 3
Kyrkobordet, Bygdeå ................................................ 33
Kålaboda, Nysätra ............................................... 10 31
Köping (U) ......................................................... 34
Lantvallen, Bygdeå ................................................. 12
Lindesberg (T) ..................................................... 20
Luleå (BD) ......................................................... 43
Luleå stadsförsamling (BD) .................................... 5 14 28
Lövånger ........................................................... 49
Lövön, Holmsund .................................................... 23
Lövön, Umeå landsförsamling ........................................ 23
Mårsmarken, Nysätra ................................................ 10
Neder Kalix (BD) ................................................... 54
Norbyn, Lövånger ................................................... 62
Norra Amerika ................................... 4 8 11 14 33 41 47 59
Norrmjöle, Umeå landsförsamling .................................... 44
Norum, Bygdeå ................................................ 13 54 56
Nya Ånäset, Bygdeå .............................................. 37 38
Nybyn, Nysätra ..................................................... 39
Nydala, Umeå landsförsamling ....................................... 43
Nysätra ............................................................ 10
Näs, Bygdeå ..................................................... 31 32
Nässjö (F) ......................................................... 36
Obbola, Holmsund ................................................... 57
Obbola, Umeå landsförsamling ................................. 46 57 59
Olofsfors, Nordmaling .............................................. 41
Ostnäs, Sävar ................................................... 64 65
Ostnäs, Umeå landsförsamling ....................................... 64
Piteå (BD) ......................................................... 14
Pålböle, Sävar ............................................. 7 50 55 56
Pålböle, Umeå landsförsamling .................................... 6 15
Ratan, Bygdeå ................................................... 24 62
Ratu, Bygdeå ....................................................... 23
Rickleå, Bygdeå ............................ 27 30 35 36 37 38 39 40 41
Risfors, Bygdeå .................................................... 30
Robertsfors ........................................................ 33
Roslagsbro (AB) .................................................... 62
Rönnäng, Tjörn (O) ................................................. 62
Sandvik ............................................................ 69
Sandvik, Umeå landsförsamling ....................... 3 5 6 26 63 69 70
Sankt Göran (Stockholm) (AB) ....................................... 32
Selet, Umeå landsförsamling ........................................ 40
Sikeå, Bygdeå ................................................... 11 24
Skellefteå ...................................................... 18 46
Skeppsvik, Sävar .................................................. 5 6
Skinnarbyn, Bygdeå ............................... 11 27 31 32 33 34 53
Skog (X) ........................................................... 21
Stockholm (AB) .................................................. 32 53
Strömsund (Z) ...................................................... 51
Ståbäcken, Bygdeå .................................................. 33
Sunnanträsk, Sävar ................................................. 34
Sunnanå, Vännäs .................................................... 40
Sunnarsberg (R) .................................................... 20
Sunne (S) .......................................................... 21
Svenmarken, Nysätra ................................................ 10
Säbrå (Y) .......................................................... 23
Sävar ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 19 23 24 25 28 29 31 44
45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 63 64 66 69
Sävar bruk, Sävar ........................................... 3 5 22 58
Sävar bruk, Umeå landsförsamling .................................... 8
Sävar by, Sävar . 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 19 21 23 24
25 26 27 29 31 33 35 38 42 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
59 60 61 62 63 64 66 67 68 69 70
Sävar såg, Sävar .................................................. 5 6
Sävar, Umeå landsförsamling . 1 2 3 4 7 9 16 27 28 42 44 47 48 55 59 63
64 66 69
Sävars nedre ......................... 4 8 9 19 23 25 48 50 56 57 66 67
Sävträsk, Sävar .................................................... 67
Söderhamn (X) .................................................... 4 45
Tavelsjö, Umeå landsförsamling ..................................... 42
Timrå (Y) .......................................................... 33
Tjärnliden, Burträsk ................................................ 4
Tobacka, Vännäs .................................................... 40
Tomterna, Sävar ................................................. 58 67
Tväråmark, Sävar ....................................... 16 27 28 30 63
Tväråmark, Umeå landsförsamling ........................... 16 27 28 63
Tålsmark, Sävar .............................................. 51 52 57
Tålsmark, Umeå landsförsamling ..................................... 52
Täfteböle, Sävar ................................................... 10
Täfteå, Sävar ............................................. 13 15 25 41
Täfteå, Umeå landsförsamling .............................. 13 15 25 41
USA ................................................................ 40
Ultervattnet, Bygdeå ............................................... 29
Umeå ................................................ 34 37 39 41 54 68
Umeå landsförsamling .......... 1 2 13 15 18 20 22 27 43 46 57 59 61 62
Umeå stadsförsamling ... 8 10 11 13 15 17 18 22 23 25 32 36 39 40 41 42
43 46 51 56 62 63 64 65 67 68
Utrikes ort ......................................................... 2
Vallen, Nordmaling ................................................. 36
Vilhelmina ......................................................... 19
Vällingby (AB) ..................................................... 20
Vänersborg (P) ..................................................... 68
Vännäs ............................................................. 40
Vännäs by, Vännäs .................................................. 40
Västerteg, Umeå landsförsamling .................................... 44
Växtholm, Sävar ..................................... 17 18 19 20 21 22
Yttertavle, Umeå landsförsamling ................................... 20
Yttre Storbäcken, Bygdeå ........................................ 37 38
Åbyn, Burträsk .................................................. 17 45
Ådals-Liden (Y) .................................................... 70
Åkulla, Bygdeå ............................................... 28 34 63
Åkullsjön, Bygdeå .................................................. 59
Ålidhem ......................................................... 13 48
Ängersjö, Nordmaling ............................................ 20 23
Ön, Umeå landsförsamling ........................................... 58
Öndebyn, Bygdeå .................................................... 33
Örnsköldsvik (Y) ................................................... 53
Östanträsk, Sävar ................................................... 5
Östersund (Z) ...................................................... 25
Österåker, Umeå landsförsamling .................................... 60
Överboda, Umeå landsförsamling ..................................... 55
Överklinten, Bygdeå ................................................. 5