Travsidan qhurth       Dubbelcupen  (länk till Dubbelcupens finaler) Kallblod
Datum Bana Förs. Vinnare Kön Härstamning Körsven Tränare Tid Dist. Odds 1:a (sek) Tvåa Trea
2021-04-04 Ro F                      
2021-03-19 Ro 10                      
2021-03-16 G 9                      
2021-03-10 B 8                      
2021-03-04 Ös 7                      
2021-02-14 Bs 6                      
2021-02-08 Bo 5                      
2021-02-07 Ro 4                      
2021-01-31 U 3                      
2021-01-24 G 2 Roli Eld h Lome Elden - Minti Örjan Kihlström Daniel Redén 1.21,8a 1640 1,76 50 000 B.W.Rune Hellin Faxen
2021-01-19 F 1 Grislefaksen G.L. h Järvsöfaks - Tangen Mari Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.26,4 2140 3,21 50 000 Mine Hallsta Vinnex
2020-12-12 B F B.W.Rune h Tekno Odin - Gullan Fax Mats E Djuse Jan-Olov Persson 1.24,2 2160 17,17 200 000 Våler Nikolai Åsrud Vilja
2020-11-26 Bs 10 Våler Nikolai h Åsajerven - Våler Oda Rikard N Skoglund Öystein Tjomsland 1.24,5 3200 1,93 50 000 Bokli Rapp N.O. Bellfaks
2020-11-24 Ös 9 Vestpol Gladiator v Bork Odin - Närby Stinta Per Linderoth Anders Wallin 1.25,6 2160 2,00 50 000 Nordby Elde Björlifix
2020-11-22 Bo 8 Björlifant h Moe Odin - Lax Faksa Roger Nilsson Roger Nilsson 1.25,5 2180 10,55 50 000 Forspärla Don Viking
2020-11-18 B 7 Optandsfröken s H.G.Balder - Rösta Per Linderoth Michael von Essen 1.23,8 1640 8,08 60 000 Spik Loke Gullkongen
2020-11-10 G 6 B.W.Rune h Tekno Odin - Gullan Fax Mats E Djuse Jan-Olov Persson 1.24,7 2680 2,47 50 000 Norheim Borka Hugo Bäck
2020-10-29 G 5 Åsrud Vilja s Järvsöviking - Skattiana Rikard N Skoglund Tor Örjan Johansen 1.22,6a 2140 1,47 75 000 Ängsborken Don Viking
2020-10-16 U 4 Norrbo Odin v Moe Odin - Humlan Kenth Åkerlund Stefan Eriksson 1.26,6 2640 16,34 50 000 Troll Sterk Viking Moeses
2020-10-14 B 3 Tangen Haap h Lome Elden - Tangen Maj Björn Karlsson Björn Karlsson 1.21,9 1640 1,23 60 000 Björs Frej B.W.Sture
2020-10-11 2 Mo Sjur h Bork Odin - Schutora Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.25,6 2140 2,13 50 000 U.R.Faxe Nordby Kuling
2020-10-04 År 1 Voje Piril h Hellin Faxen - Voje Spika Lars Anvar Kolle Jan Kristian Överdal 1.24,5 2140 9,42 50 000 Mjölner Spik Alaaker Pumbaa
2020-10-17 G F S.T.C.C.Faksen h Norheim Faksen - Molanda Ulf Ohlsson Karen E Kvåle 1.23,9 2160 7,38 200 000 T.B.'s Tröllgutt Kong Henry
2020-10-01 Bs 10 S.T.C.C.Faksen v Norheim Faksen - Molanda Mats E Djuse Karen E. Kvåle 1.25,6 2660 9,52 50 000 T.B.'s Tröllgutt Häsen Räsern
2020-09-25 B 9 Vimse Lars v Norheim Faksen - Vimsa Öystein Tjomsland Öystein Tjomsland 1.25,2a 1640 13,77 50 000 Z.M.'s Jerven G.G.Pugh
2020-09-18 Ös 8 Minna C.G. s Wikvinn - Nalina Tabac Ricky Eklund Johanna Persson 1.29,0ag 2140 66,10 50 000 Neon Tabac Möre Bella
2010-09-14 U 7 Guli Björn v Bork Odin - Guli Bris Stefan Johansson Stefan Johansson 1.28,1 2160 11,49 50 000 Nordvinn Laxfaks
2020-09-10 G 6 Önnes Grimner v Järvsöviking - Vål Jahna Per Lennartsson Nicklas Leanders 1.27,0 2640 14,57 50 000 G.G.Ojido Myrsjös Ruter Ess
2020-09-07 F 5 Tåga Viktor v Alm Viktor - Guli Tuva Oskar J Andersson Oskar J Andersson 1.25,7 1640 5,43 50 000 Felix Tabac Inge Ålj
2020-09-04 Bs 4 Spikfaks v Järvsöfaks - Spikeldi Björn Steinseth Björn Steinseth 1.24,4 2160 2,96 50 000 Kong Henry Pyrmo
2010-09-01 3 Klack Nova s Järvsöviking - Klack Stjärna Magnus A Djuse Joakim Reiser 1.25,7 1660 16,09 50 000 Grude Tilla Eldson
2020-08-18 G 2 Björn Bork h Slogum Björn - Eldina Elken Cato Antonsen Göran Antonsen 1.24,2a 1640 4,51 50 000 Klack Blixten Bäcklös Tamlin
2020-08-12 Bo 1 Guli Major h Bork Odin - Guli Fröken Krister Söderholm Anne-Mari Fjällström 1.26,3 2180 8,95 100 000 Nordby Elde Vindbläsen
2020-09-12 H F Spikfaks v Järvsöfaks - Spikeldi Björn Steinseth Björn Steinseth 1.24,9 2160 1,56 200 000 Valle Hugo S.T.C.C.Faksen
2020-08-28 B 10 Nordby Elde v Norheim Faksen - Trons Embla Olle Alsén Olle Alsén 1.24,7a 2140 6,68 50 000 Månremus Minessa
2020-08-14 Ro 9 Egge Piril v Lome Eld - Edel Terna Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.26,7a 2140 7,48 50 000 Silver Jossan Klack Nova
2020-08-13 Bs 8 Månremus v Månprinsen A.M. - Månmoa Magnus A Djuse Joakim Reiser 1.24,3 1660 3,23 50 000 S.T.C.C.Faksen Edbest
2020-08-04 H 7 Spikfaks v Järvsöfaks - Spikeldi Björn Steinseth Björn Steinseth 1.23,0 1660 9,30 50 000 Bol Brage Jo Sefin
2020-07-31 G 6 Valle Hugo v Tekno Odin - Valle Eldi Vidar Tjomsland Öystein Tjomsland 1.26,4 2660 1,66 50 000 Smefaksen Skorpion
2020-07-27 Sk 5 Vännfors Stjärna s Alm Viktor - Nordli Grynet Sandra Eriksson Mats Gällerstedt 1.25,4 1640 19,35 50 000 Månremus Stjärnvin Linn
2020-07-26 Åm 4 Hibo Bungal v Järvsöviking - Siva Björn Goop Peter Grundmann 1.27,3a 2080 6,29 50 000 Lysjö Wilda Tjomsensin
2020-07-07 Bo 3 Guli Major h Bork Odin - Guli Fröken Mats E Djuse Jan-Olov Persson 1.26,4 2160 5,76 50 000 Källsjöviking Stjärnvinn Linn
2020-07-03 Ar 2 Kaptein Kuling v Stiv Kuling - Kapfrökna Knut Arne Ödegaard Jan Rune Gaustad 1.28,1 2900 11,45 50 000 Fröyu Birk Buska Blyg
2020-07-01 L 1 Bol Brage h Horgen Tore - Huldre Runa Mats E Djuse Jan-Olov Persson 1.23,7 1660 4,32 60 000 Tekno Lynet Harry Växus
2020-07-11 År F Månlykke A.M. h Månprinsen A.M. - Timba Gunnar Melander Gunnar Melander 1.22,8 2180 1,82 200 000 Bol Brage Hvalstad Odin
2020-06-24 Åm 10 Fröyu Birk h Bork Odin - Fröyu Sara Anders L Wolden Anders L Wolden 1.27,6 2500 4,61 60 000 Torpa Oda Lysjö Wilda
2020-06-20 Sk 9 Lillfax v Järvsöfaks - Nordli Gullet Ove A Lindqvist Mats Gällerstedt 1.26,3a 1640 11,75 50 000 Mysrjös Ruter Ess Hauan Odin
2020-06-19 H 8 Månlykke A.M. h Månprinsen A.M. - Timba Gunnar Melander Gunnar Melander 1.23,7 2160 1,41 50 000 Hvalstad Odin Snyggs Rubin
2020-06-12 Ro 7 Maxey Melanin h Stiv Kuling - Sprintina Knut Arne Ödegaard Knut Arne Ödegaard 1.23,7a 1640 4,29 50 000 Månbest A.M. Stilig Karl
2020-06-05 Ös 6 Nygårfds Hillevi s Klack Jo - Mellem Galadriel Magnus A Djuse Joakim Reiser 1.25,0 1640 7,21 50 000 Bol Brage Svärting A.C.
2020-06-03 Bs 5 Rappnor h Nordli Svarten - Tuvrappa Ole Johan Östre Ole Johan Östre 1.22,6a 1640 4,47 60 000 Månlykke A.M. Hvalstad Odin
2020-05-29 H 4 Alf Ann s Fakse - Alfa Li Lars-Erik Karlsson Lars-Erik Karlsson 1.27,2a 2140 9,99 50 000 Odinprinsen Dags Lill
2020-05-26 D 3 Ålia Rännil v Skaffer Brunen - Gyllett Rikard N Skoglund Anna Rudsten 1.27,4 2640 4,59 50 000 Björnivar Thess Vilja
2020-05-22 År 2 Fröyu Birk h Bork Odin - Fröyu Sara Anders L Wolden Anders L Wolden 1.26,5 2160 4,02 50 000 Lome Perla Löv Teddy
2020-05-15 Bs 1 Bol Brage h Horgen Tore - Huldre Runa Mats E Djuse Jan-Olov Persson 1.25,5 1660 2,67 50 000 Sol Varga Månremus
2020-05-23 G F Gott Klirr h Åsajerven - Gott Tuffa Mats E Djuse Jan-Olov Persson 1.23,7 2160 7,58 200 000 S.T.C.C.Faksen Rubus
2020-05-11 Ro 10 S.T.C.C.Faksen h Norheim Faksen - Molanda Ulf Eriksson Karen E Kvåle 1.25,7a 2140 9,01 50 000 G.G.Ojjdo Vimse Lars
2020-05-07 Sk 9 Ålia Rännil v Skaffer Brunen - Gyllett Rikard N Skoglund Anna Rudsten 1.26,9a 2640 6,54 50 000 Myrsjös Ruter Ess Källsjöviking
2020-05-06 B 8 Backegubben h Bork Odin - Norm Tora Björn Karlsson Björn Karlsson 1.25,5a 2640 11,85 60 000 Rubus Våler Nikolai
2020-05-01 7 Aas Balder v H.G.Balder - Aas Besta Björn Goop Ida Brekke 1.25,8 1660 8,07 50 000 Moepilen Spik Loke
2020-04-30 Bo 6 Spang Viktor h Alm Viktor - Stranda Pernille Björn Karlsson Björn Karlsson 1.26,0 2160 2,09 50 000 Höstbo Elis Stjörnvin Linn
2020-04-17 U 5 Gott Klirr h Åsajerven - Gott Tuffa Mats E Djuse Jan-Olov Persson 1.25,1 2160 1,87 50 000 Pyrmo Norrlands Scott
2020-04-06 Ös 4 Gott Klirr h Åsajerven - Gott Tuffa Mats E Djuse Jan-Olov Persson 1.25,7a 2140 6,22 50 000 Norrbo Odin Edbest
2020-04-03 Bs 3 Prins C.K. h Wik Stjernen - Romhus Molla Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,3a 2140 3,14 50 000 Haga Modde Åstas Gotthard
2020-03-24 Bs 2 Elsas Faks v Järvsöfaks - Elsa S.A. David Nylander David Nylander 1.28,4a 2640 102,46 50 000 Järvsö Aron G.G.Pugh
2020-03-22 F 1 Orvar Mollyn v Lome Kongen - Moa Mollyn Dagfinn Aarum Åke Lindgren 1.25,6 2160 7,49 50 000 Tjötta Godtfred Kolar Ville
2020-04-12 Ro F Tangen Haap h Lome Elden - Tangen Mai Björn Karlsson Björn Karlsson 1.22,2 2180 6,66 200 000 Demex Ådne Odin
2020-03-26 G 10 Pydin h Moe Odin - Pyraksa Ulf Ohlsson Niclas Torstemo 1.23,0 2160 9,74 50 000 Steinfaks Don Viking
2020-03-20 Ro 9 Brenne Järven v Järvsöfaks - Brenne Stjerna Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.23,6 1660 5,34 50 000 Hönn Blesa Linda Kavat
2020-03-12 Ös 8 Don Viking v Järvsöviking - Donnan Ove A Lindqvist Stefan Dellbro 1.26,6 2680 5,23 50 000 Jardar Fylking
2020-03-11 B 7 Tangen Haap h Lome Elden - Tangen Mai Björn Karlsson Björn Karlsson 1.24,1a 2640 4,03 60 000 Mino Myr Faksen
2020-03-08 U 6 Guli Roy v Briskeby Philip - Åsa Stina Rikard N Skoglund Jan-Olov Persson 1.26,0a 2140 6,17 50 000 Demex Nordby Fröy
2020-02-19 B 5 Demex h Järvsöfaks -Modem Wiktor Kylin-Blom Jan-Olov Persson 1.25,5a 2140 2,65 60 000 Norrlands Scott Fylking
2020-02-14 Ro 4 Ådne Odin h Bork Odin - Ådnes Stine Dagfinn Aarum Erik Killingmo 1.23,8 1640 11,66 50 000 Ängsborken Joker C.K.
2020-01-29 B 3 Art Kjarvald h Mörtvedt Jerkeld - Alm Tana Oskar Kylin Blom Stig Jarle Röste 1.27,6 2680 7,38 60 000 Alfie Järvöodin
2020-01-26 Bs 2 Ängsborken h Bork Odin - Puma Jerva Jimmy Jonsson Alf Jonsson 1.24,7a 2140 1,32 50 000 Guldtopp Guli Rubin
2020-01-19 Bo 1 Forspärla s Hallsta Lotus - Elda E. Jens Eriksson Jan Gustavsson 1.26,7 1660 12,03 50 000 Rote Jon Gomnes Birk
2019-12-14 B F B.W.Sture h Moe Odin - Gullan Fax Örjan Kilhlström Jan-Olov Persson 1.26,8 2160 4,37 200 000 Guldtopp Don Viking
2019-12-04 B 10 Art Kjarvald h Mörtvedt Jerkeld - Alm Tana Oskar Kylin Blom Stig Jarle Röste 1.22,6a 1640 5,91 70 000 Mino Torpa Olea
2019-11-28 Bo 9 BJörlifant h Moe Odin - Lax Faksa Roger Nilsson Roger Nilsson 1.27,6 2660 3,06 50 000 Don Viking Kringlers Viktor
2019-11-25 F 8 Ådne Odin h Bork Odin - Ådnes Stine Björn Goop Erik Killingmo 1.25,4 2160 4,39 50 000 Grislefaksen G.L. Finnskog Fokus
2019-11-17 Ös 7 Don Viking v Järvsöviking - Donnan Ove A Lindqvist Stefan Dellbro 1.24,6a 2140 2,48 50 000 Torpa Olea Guldtopp
2019-11-08 U 6 Björlifant h Moe Odin - Lax Faksa Roger Nilsson Roger Nilsson 1.24,5 2140 22,89 75 000 B.W.Sture Hvalstad Odin
2019-10-24 G 5 Lome Brage h H.G.Balder - Lomestjerna Erlend Rennesvik Anders Lundström Wolden 1.23,2a 2140 4,83 75 000 Tangen Haap Tekno Eld
2019-10-11 Ro 4 Åsrud Vilja s Järvsöviking - Skattiana Kristian Malmin Tor Örjan Johansen 1.23,4a 1640 1,61 50 000 Joker C.K. Guli Tor
2019-10-06 År 3 Bilbo B.S. h Järvsöfaks - Opp Dolly Carl Johan Jepson Mats Andersson 1.24,3 2160 4,10 50 000 Rappnor Tangen Braute
2019-10-03 Bs 2 Karlängs Linda s Karlängs Elden - Bralinda Kjell Svanstedt Anders Nilsson 1.24,9 2140 21,10 50 000 Guli Tor Torpa Olea
2019-09-05 G 1 Björs Frej h Järvsöviking - Rixa Jorma Kontio Annelie Lagergren 1.24,3a 2140 4,12 50 000 Smedheim Solan Titan Tabac
2019-11-30 G F Vertigo Knekten v Nordli Svarten - Rei Spika Per Lennartsson Marit Beckström 1.25,0 2160 82,58 200 000 Demex B.W.Kurre
2019-10-18 U 9 Norrlands Scott h Tangen Scott - Lill Asta John Östman Lars-Åke Ericsson 1.26,6 2180 4,29 50 000 Husnäs Elving Talls Odin
2019-10-14 F 8 Voje Jerv v Åsajerven - Voje Lykka Gunnar Austevoll Glenn K Stenberg 1.24,8 2160 4,29 50 000 Torpa Oda Isbjörn
2019-10-10 G 7 Gnistas Filur v Lome Kongen - Faksgnista Rikard N Skoglund Jörgen Westholm 1.27,1a 2140 2,85 50 000 B.W.Kurre Guli Vitus
2019-10-04 Ös 6 Minessa s Järvsöfaks - Karmine Micael Melander Örjan Hafstad 1.25,8 2140 14,19 50 000 Gjerv Prinsessa Höstbo Elis
2019-10-03 Bs 5 Löv Teddy v Dotterud Teddy - Löv Perla Ove Reime Bakkevold Heidi Johansen 1.24,0a 1640 2,09 50 000 Norrbo Odin Järvsömalla
2019-09-27 B 4 Bokli Rapp N.O. h Mörtvedt Jerkeld - Bokli Oda Örjan Kihlström Daniel Redén 1.24,9a 2640 2,82 50 000 Tangen Braute U.R.Faxe
2019-09-19 Bo 3 Hvalstad Odin v Moe Odin - Tufte Huldra Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.26,6 1660 2,14 50 000 Faks Kevin Spik Loke
2019-09-13 Ös 2 Nygårds Hillevi s Klack Jo - Mellem Galadriel Mats E Djuse Joakim Reiser 1.26,4a 2140 4,78 50 000 Norrbo Odin Höjanna
2019-08-07 Bs 2 Teknodiva s Tekno Odin - Granina Jimmy Jonsson Alf Jonsson 1.28,7 2140 6,28 50 000 J.K.Afrodite Tenk Nå dina
2019-08-02 G 1 Guli Major h Bork Odin - Guli Fröken Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.28,8a 2640 2,36 50 000 Nygårds Drivex Guli Castor
2019-09-14 Bs F Don Viking v Järvsöviking - Donnan Örjan Kihlström Stefan Dellbro 1.24,1 2180 5,70 200 000 Lukas Rauen Husnäs Elving
2019-08-30 Bs 10 Lukas Rauen h Troll Jokeren - Steinsvad Ilmi Magnus Djuse Frode Isdahl 1.24,2 2160 3,71 50 000 Delsbofaks U.R.Faxe
2019-08-09 U 9 Husnäs Elving v Månprinsen A.M. - Nylands Xenia Amelie Nilsson Håkan Norman 1.26,6g 2160 6,82 50 000 Svärting A.C. Ålia Rännil
2019-08-07 Bs 8 Pyrmo h Moe Odin - Pyraksa Ulf Ohlsson Martin Lundahl 1.26,7 2640 2,98 50 000 Kos Odin Demex
2019-08-04 B 7 Sundbo Bysen v Sundbo Kravall - Gull Gull Niclas Hammarström Mikael Cedergren 1.24,3a 1640 24,27 50 000 Järvsö Bukefalos Järvsömalla
2019-07-28 Åm 6 Egon N.O. h Bork Odin - Holter Mia Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen 1.29,2a 2480 1,19 50 000 Pelle Prins Blåstrupemoen
2019-07-26 Ro 5 Kos Odin h Alm Viktor - Mai Kosa Simen B Jessen Simen B Jessen 1.25,9a 2140 3,35 50 000 Finnskog Odin Klocksve Sprintern
2019-07-25 Bo 4 Vårvind s Hallsta Lotus - Stormvind Malin Viklund Lena Dahlbäck 1.25,5 2140 5,38 50 000 Don Viking Kringlers Viktor
2019-07-18 B 3 Skorpion v Skibber - Lykkeflicka Rikard N Skoglund Jan-Olov Persson 1.27,0a 2140 2,59 50 000 Minessa Optandsfröken
2019-07-15 Sk 2 Gullpål v Brännapål - Dalsbo Amber Hanna Olofsson Eva Eitzenberger 1.26,8 1640 41,55 50 000 Järvsö Fux Adelinn
2019-07-08 1 Klack Nova s Järvsöviking - Klack Stjärna Oskar J Andersson Joakim Reiser 1.27,7 1640 10,72 50 000 Lill Gustaf Järvsö Bukefalos
2019-07-13 År F U.R. Faxe h Mörtvedt Jerkeld - U.R.Molina Örjan Kihlström Öystein Tjomsland 1.24,0 2160 5,99 200 000 Klocksve Sprinten Rappnor
2019-06-26 Åm 10 Rappnor h Nordli Svarten - Tuvrappa Ole Johan Östre Ole Johan Östre 1.26,6 2520 2,94 70 000 Röyns Nora Spang Express
2019-06-21 H 9 Pyrmo h Moe Odin - Pyraksa Ulf Ohlsson Martin Lundahl 1.26,4 2640 2,32 50 000 Nordby Kuling U.R.Faxe
2019-06-20 D 8 Klack Vilja s Alm Viktor - Klack Vittra Oskar J Andersson Joakim Reiser 1.24,5 2180 2,28 50 000 Minelli Karlängs Lill
2019-06-16 G 7 Perflex v Järvsöfaks - Trollvalla Jorma Kontio Annelie Lagergren 1.25,7a 2140 13,79 50 000 Edbest Skorpion
2019-06-07 Ös 6 Nordby Kuling v Norheim Faksen - Trons Embla Olle Alsén Olle Alsén 1.25,7 2160 7,28 50 000 Lukas Rauen Zitor
2019-05-31 5 Spik Loke v Spikeld - Ösjö Trollet Jimmy Jonsson Öysten Tjmsland 1.27,1 2160 2,60 50 000 Calle Cornelius Spang Viktor
2019-05-29 4 Faks Nils v Järvsöfaks - Timba Mika Forss Jan Ove Olsen 1.23,7a 1640 5,37 50 000 Björs Viking Håksätter Svarten
2019-05-27 L 3 Klocksve Sprinten h Hallsta Lotus - Idenors Pamela Dough McNair Leif Persson 1.28,4a 2140 4,34 50 000 Furderud Svarten Guli Tiger
2019-05-24 H 2 Åsafaksen v Järvsöfaks - Sindy Vinter Ulf Ohlsson Robert Skoglund 1.29,5 2660 2,80 50 000 Svärting A.C. Tangens Lilja
2019-05-17 Ro 1 Orvar Mollyn v Lome Kongen - Moa Mollyn Dagfinn Aarum Åke Lindgren 1.26,6 2140 1,51 50 000 El Viktor Motoddy
2019-05-18 G F Guli Rubin v Järvsöfaks - Guli Stjärna Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.24,0 2160 9,36 200 000 Nordby Kuling Bossum Faksen
2019-05-08 B 10 Don Viking v Järvsöviking - Donnan Ove A Lindqvist Stefan Dellbro 1.26,8 2140 28,56 50 000 Joker C.K.  Faks Nils
2019-05-05 År 9 Fjord Jerka s Mörtvedt Jerkeld - Storeng Silva Magnus Teien Gundersen Lovise Mohaugen 1.27,1 2660 65,35 50 000 Bossum Faksen Hugo Bäck
2019-04-29 F 8 Osen Prinsessa s Lome Elden - Venn Vara Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.26,1 2140 4,96 50 000 Rappnor Torpa Oda
2019-04-26 Bs 7 Järvsöjerka s B.W.Gulliver - Östbygullan Magnus A Djuse Jenny Björk 1.27,6 2140 20,11 50 000 Bäcklös Tamlin Höstbo Sune
2019-04-12 U 6 Sundbo Samuraj h Sundbo Kravall - Bravinti Robert Skoglund Robert Skoglund 1.27,4 2160 86,87 50 000 Demex Husnäs Elving
2019-04-07 Ro 5 Orvar Mollyn v Lome Kongen - Moa Mollyn Dagfinn Aarum Åke Lindgren 1.26,4a 2140 1,48 50 000 Finnskog Odin Calle Cornelius
2019-03-28 G 4 Demex h Järvsöfaks - Modem Rikard N Skoglund Jan-Olov Persson 1.24,9 1660 3,66 50 000 Björlifix Järvsö Jomar
2019-03-22 Bo 3 Kringlers Viktor h Tekno Odin - Hera Tina Lagesen Elin Anita Aasvang 1.27,2 2660 3,10 50 000 Lex Odin Guldtopp
2019-03-18 F 2 Rappnor h Nordli Svarten - Tuvrappa Ole Johan Östre Ole Johan Östre 1.26,8 2140 2,07 50 000 Bol Brage Vollanfaks
2019-02-22 Ro 1 Guli Rubin v Järvsöfaks - Guli Stjärna Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.25,6 2140 13,42 50 000 Harry Växus Demex
2019-04-21 Ro F Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.20,9 2180 1,25 200 000 Rus Can Pydin
2019-04-05 Bs 10 Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.27,2 2160 1,11 50 000 Pydin Art Kjarvald
2019-03-29 Ro 9 Bilbo B.S. h Järvsöfaks - Opp Dolly Carl Johan Jepson Mats Andersson 1.24,5 2160 8,33 50 000 Sjö Vinn Björs Frej
2019-03-20 B 8 Backegubben h Bork Odin - Norm Tora Björn Karlsson Björn Karlsson 1.25,3 2140 2,92 70 000 Torpa Olea Vertigo Knekten
2019-03-15 G 7 Bellfaks h Järvsöfaks - Bellinga Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.25,2 2140 2,12 50 000 Tangen Haap Eldvin
2019-03-01 Ös 6 Minelli s Bork Odin - Karmine Magnus A Djuse Anders Hafstad 1.24,1 1640 10,68 50 000 Moeses Vertigo Knekten
2019-02-28 Bs 5 Rus Can s Klack Jo - Runa Pak Ulf Eriksson Lovisa Canneryd 1.26,3 2140 5,22 50 000 Linda Kavat Arragon 
2019-02-21 U 4 Guli Tor h Dotterud Teddy - Guli Saga Rikard N Skoglund Jan-Olov Persson 1.27,8 2160 2,51 50 000 Hallsta Vinnex Delsbofaks
2019-02-13 B 3 Smedsbo Faksen h Järvsöfaks - Kjöstad Besta Magnus A Djuse Jan-Olov Persson 1.24,0 2160 1,88 70 000 Torpa Olea Sjö Vinn
2019-02-07 Bs 2 Fanny Tabac s Odin Tabac - Lill Trollis Tabac Robert Skoglund Robert Skoglund 1.24,6 1640 1,92 50 000 Närbyflickan Harry Växus
2019-02-01 Bo 1 Myr Faksen h Åsajerven - Findal Stjerna Hanna Olofsson Tone Merete Pettersen 1.27,3 2180 2,84 50 000 Polar Northug Vestpol Gladiator
2018-12-08 B F Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.26,2 2180 1,24 200 000 Järvsöodin Tangen Haap
2018-11-29 G 10 Uggla i Mossen s Järvsöfaks - Lax Vilja Ulf Eriksson Jan-Olov Persson 1.25,8a 2140 7,20 50 000 Mofaksan Finnskog Sjefen 
2018-11-16 Ro 9 Sippson v Eldfaksen - Mosippa Ulf Eriksson Lars Rosén 1.24,3a 2140 2,62 50 000 Björlifant Kong Henry
2018-11-14 B 8 Järvsö Elviz v Järvsöfaks - Eldiz Olle Alsén Olle Alsén 1.25,3 1640 31,34 50 000 Lex Peidei Faks Nils
2018-11-09 U 7 Tangen Haap h Lome Elden - Tangen Mai Björn Karlsson Björn Karlsson 1.24,4 2140 2,19 50 000 Mino Cali Maks
2018-11-08 Bs 6 Fender v Fakse - Åkres Gry Rikard N Skoglund Peter Grundmann 1.24,7 2160 4,70 50 000 Järvsöodin Björlifant
2018-10-25 G 5 Lome Brage h H.G.Balder - Lomestjerna Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.21,1a 1640 2,63 50 000 Flex Smedheim Solan
2018-10-19 U 4 Gustav E. v Lome Elden - Adina Best Henrik Svensson  Henrik Svensson  1.26,5 2160 2,41 50 000 Rote Jon Risåelden
2018-10-17 B 3 Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.20,7 1640 2,15 100 000 Lome Brage Ingbest
2018-10-15 F 2 Bilbo B.S. h Järvsöfaks - Opp Dolly Gunnar Austevoll Mats Andersson 1.24,7 2640 6,99 50 000 Valle Mattis Finnskog Fokus
2018-08-10 U 1 Pydin h Moe Odin - Pyraksa Ove A Lindqvist Niclas Torstemo 1.21,9 2660 1,26 50 000 Hulte Magnus Cali Maks
2018-11-03 Ro F Sippson v Eldfaksen - Mosippa Ulf Eriksson Lars Rosén 1.25,2 2160 53,74 200 000 Optandsfröken Nordby Kuling
2018-10-11 G 10 Bilbo B.S. h Järvsöfaks - Opp Dolly Kaj Widell Mats Andersson 1.24,9 2160 28,50 50 000 Kong Henry Bellfaks
2018-10-07 År 9 Idfaxen h Moe Odin - Kalljana Adrian Solberg Akselsen Per Gunnar Roos 1.25,7 2140 3,73 50 000 Tangen Braute Ramstad Balder
2018-10-05 Ös 8 Grude Svarten v Lome Elden - Toronita Martin P Djuse Öystein Tjomsland 1.25,6 2640 3,26 50 000 Joel Klipp Eidshaugdjerven
2018-09-28 B 7 Minessa s Järvsöfaks - Karmine Kenth Åkerlund Örjan Hafstad 1.26,6a 2140 18,69 50 000 Skönhet Hönn Blesa
2018-09-20 Bo 6 Grude Svarten v Lome Elden - Toronita Jimmy Jonsson Öystein Tjomsland 1.27,8 2140 3,28 50 000 Guli Tor Torpa Olea
2018-09-14 Ro 5 Kiro Bia Balderina s H.G.Balder - Zulu Bia Kajsa Frick Björn Steinseth 1.27,5a 1640 8,92 50 000 Vangli Lykke Mine
2018-08-30 Sk 4 U.R.Faxe h Mörtvedt Jerkeld - U.R.Molina Jimmy Jonsson Öystein Tjomsland 1.26,2 2160 1,91 50 000 Juliblixten Stålville
2018-08-16 B 3 Finseth Yr h Norheim Faksen - Finseth Frost Ole Johan Östre Stian Eilefsen 1.25,8a 2140 1,42 50 000 El Viktor Lukas Rauen
2018-08-09 Bs 2 Sundbo Rymling v Järvsöfaks - Vestpol Emma Rikard N Skoglund Peter Grundmann 1.26,1a 1640 21,09 50 000 Bol Brage Optandsfröken
2018-07-27 Ro 1 Sol Faksa s Trö Faks - Komnes Sol Oskar Kylin Blom Merete Viksås 1.27,8a 2140 3,91 50 000 Mine Hönn Blesa
2018-09-15 H F Hövding Jaros v Bork Odin - Lier Frökna Örjan Kihlström Gunnar Kværne 1.24,6 2160 5,28 200 000 Myllkärrs Sune  Vill Solen
2018-08-31 Bs 10 Vill Solen h Tekno Odin - Ull Vilde Jorma Kontio Harald Kvåle 1.23,7 1660 3,06 50 000 Stumne Scott Silver Stjärna
2018-08-20 F 9 Hövding Jaros v Bork Odin - Lier Frökna Niclas Benzon Gunnar Kvärne 1.24,5 2160 20,29 50 000 T.B.'s Tröllgutt Tangen Braute
2018-08-03 G 8 Silver Stjärna s Klack Jo - Silver Lisa Peter Eriksson Simon Wall 1.27,9 2660 1,89 50 000 Sindy Löper Skaffer Adrian
2018-07-30 7 U.R.Faxe h Mörtvedt Jerkeld - U.R.Molina Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.28,4 2640 3,52 50 000 Talls Odin Guli Tor
2018-07-29 Åm 6 Vesle Maja s Järvsöfaks - Maurstad Mai Bård Humborstad Bård Humborstad 1.27,9a 2480 3,79 50 000 Tangen Braute Egge Elden
2018-07-26 Bo 5 Skaffer Elden h Lome Elden - Skaffer Tia Santtu Raitala Elisabet Risberg-Åström 1.26,9a 2140 3,15 50 000 Gomnes Birk Hustvet Lyn
2018-07-23 4 Järvsö Jomar h Slått Eld - Eik Anna Oskar Kylin Blom Jennie Mood 1.25,0 2160 3,68 50 000 Rus Can Myllkärrs Sune 
2018-07-09 3 Fröyu Pelle v Tekno Odin - Fröyu Sara Gunnar Austevoll Johnny Wilhelm Nilsen 1.24,9a 1640 2,80 50 000 Skaffer Adrian Hönn Blesa
2018-07-02 H 2 Bellfaks h Järvsöfaks - Bellinga Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.24,8 2160 6,90 50 000 Lykkerus Sippson
2018-06-08 Ös 1 Rofstad Odin h Moe Odin - Rofstadlisa Björn Garberg Björn Garberg 1.27,0g 2660 1,95 50 000 Hägern T.H. Stålville
2018-07-14 År F Granetta s Tekno Odin - Granina Jimmy Jonsson Alf Jonsson 1.24,5 2160 12,38 200 000 Mofaksan Nordby Fröy
2018-06-27 Åm 11 Vesle Maja s Järvsöfaks - Maurstad Mai Bård Humborstad Bård Humborstad 1.26,8 2500 81,76 50 000 Silkespika Stumme Luna
2018-06-23 Sk 10 Grötte Odin v Bork Odin - Grötte Perla Stian Pettersen Ragnhild Stellande 1.27,7a 1640 5,24 50 000 Risåelden Skaffer Elden
Vertigo Knekten v Nordli Svarten - Rei Spika Ove A Lindqvist Ola Åsebö 1.26,3a 1640 1,65 50 000 Juliblixten Tangen Stolt
2018-06-21 D 9 Granetta s Tekno Odin - Granina Jimmy Jonsson Alf Jonsson 1.24,5 2160 12,38 200 000 Mofaksan Nordby Fröy
2018-06-15 L 8 Nordby Fröy h Dotterud Teddy - Norheim Faxa Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.27,0 2660 2,83 50 000 Guli Rubin Järvsö Jomar
2018-06-07 Bs 7 Ängspilen v Nordli Svarten - Ängsrappa Susanne Österberg Robert Wilhelmsson 1.26,2a 2140 29,62 50 000 Alm Nagano Idfaxen
2018-06-01 Ro 6 Brenne Brakar h Moe Odin - Brenne Vinni Per Lennartsson Ola Åsebö 1.26,6 3160 4,20 50 000 Granetta Lill Micke
2018-05-25 Bo 5 Risåelden v Spikeld - Risåjärva Christian Månsson  Christian Månsson  1.26,1 1640 18,31 50 000 Vindbläsen Starelv Odin
2018-05-16 B 4 Granetta s Tekno Odin - Granina Anna-Karin Jonsson Alf Jonsson 1.27,6 2640 7,04 50 000 Karlängs Linda  Karlängs Lill
2018-05-11 Ös 3 U.R.Faxe h Mörtvedt Jerkeld - U.R.Molina Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.26,2 1640 1,89 50 000 Vervinn Bjönnum Fröya
2018-05-07 F 2 Stumne Luna s Bokli Balder - Slogum Tanja Carl Johan Jepson Severin Aarskog 1.25,9 2140 9,02 50 000 Bilbo B.S. Smita Undan
2018-04-26 G 1 Grude Eld v Mörtvedt Jerkeld - Anna Dorotea Oskar Kylin-Blom Oskar Kylin-Blom 1.26,6 2140 9,19 50 000 Järvsö Jomar Klack Vilja
2018-05-19 G F Nordby Fröy h Dotterud Teddy - Norheim Faxa Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.25,1 2140 2,83 200 000 Bonaldo Nordby Hugin
2018-04-20 U 10 Torpa Olea s Skaffer Brunen - Riska Lill Rikard N Skoglund Lars Selin 1.26,2 2140 7,48 50 000 Hallsta Vinnex Brenne Brakar
2018-04-15 År 9 Nordby Fröy h Dotterud Teddy - Norheim Faxa Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.25,6 2160 4,22 50 000 Vollanfaks Torpa Oda
2018-04-13 Bs 8 Brenne Brakar h Moe Odin - Brenne Vinni Ulf Ohlsson Ola Åsebö 1.26,6 2160 5,21 50 000 Bilbo B.S. Arragon
2018-04-11 B 7 Skummis v Bork Odin - Lassas Jennie Ulf Ohlsson Niclas Torstemo 1.27,2 2160 2,84 50 000 Joel Klipp Järvsö Irene
2018-04-09 Ös 6 Horgen Ylva s Elding - Horgen Blanka Per Linderoth Yvonne Rydningen 1.27,1 1640 6,40 50 000 Bonaldo Bjönnum Fröya
2018-04-06 Bs 5 Klack Vilja s Alm Viktor - Klack Vittra Oskar J Andersson Joakim Reiser 1.27,8 2140 4,57 50 000 Grude Svarten Rus Can
2018-04-05 Bo 4 Åstas Marcus v Järvsöviking - Engesve Bella Björn Karlsson Björn Karlsson 1.29,1 2140 2,83 50 000 Ailo Storvinna
2018-03-21 B 3 S.T.C.C.Faksen v Norheim Faksen - Molanda Ulf Ohlsson Karen Kvåle Eriksen 1.27,1 2140 3,92 50 000 Nordby Hugin Tin Gnist
2018-03-18 G 2 Grude Svarten v Lome Elden - Toronita Per Linderoth Öystein Tjomsland 1.28,8 2140 8,89 50 000 Sundbo Samuraj Hägern T.H.
2018-03-02 Bs 1 Järvsö Jomar h Slått Eld - Eik Anna Oskar Kylin-Blom Jennie Mood 1.27,3 2140 4,20 50 000 Sundbo Samuraj Frisli Loke
2018-04-01 Ro F Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.23,3 2180 1,31 200 000 Art Kjarvald Smedheim Solan
2018-03-16 Bs 10 Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.24,5a 2140 1,22 50 000 Smedheim Solan Art Kjarvald
2018-03-11 Ös 9 Gaardens Viktor v Alm Viktor - Edle Mollyn Jomar Blekkan Beate H Klomstad 1.25,8 2140 3,91 50 000 Lome Annar Jardar
2018-03-09 Ro 8 Eldvin v Järvsöfaks - Elda E. Linda Forsberg Jörgen Westholm 1.23,1 2140 51,23 50 000 Lannem Silje Totwall
2018-03-05 F 7 Lill Maria s Troll Kevin - Blås Åsa Hans Brunlöf Hans Brunlöf 1.25,1 1640 23,48 50 000 Vassbö Fakse Finnskog Oda
2018-03-04 U 6 Tangen Haap h Lome Elden - Tangen Mai Björn Karlsson Björn Karlsson 1.29,0 2660 3,18 50 000 Blås Undan Trippa Undan
2018-02-23 Bo 5 Myr Faksen h Åsajerven - Findal Stjerna Hanna Olofsson Tone Merete Pettersen 1.26,4 2180 1,74 50 000 Katla Kiro Rote Jon
2018-02-11 Bs 4 Lannem Silje s Åsajerven - Lannem Sjura Tor Wollebæk Ola M Skrugstad 1.23,2 1640 1,10 50 000 Alfie Flex
2018-02-09 Ro 3 Art Nökkve h Lome Kongen - Jerkila Håkan Skoglund Håkan Skoglund 1.26,1a 2140 3,60 50 000 Vestpol Gladiator Björs Frej
2018-01-19 G 2 Linda Kavat s Järvsöfaks - Arvesölvet Jan-Olov Åberg Jan-Olov Åberg 1.25,5 1640 43,04 50 000 Algot Ålj Spydo Ö.K.
2018-01-17 B 1 Järvsöodin  h Järvsöfaks - Järvsö Berta Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,7 2140 2,73 70 000 M.H.Fantomet Joel Klipp
2017-12-16 G F Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.22,7 2180 1,70 150 000 Odin Tabac Storsjarmören
2017-11-30 G 10 Alfie s Järvsöfaks - Alfa Li Lars-Erik Karlsson Lars-Erik Karlsson 1.24,8 1640 11,30 40 000 Sjö Odin Särpefanten
2017-11-27 F 9 Finnskog Fokus v Spikeld - Silje Spretta Björn Goop Gunnar Kvärne 1.25,5 2160 9,78 35 000 Gandolf Torpa Nicklas
2017-11-21 G 8 Finnskog Sjefen  v Sjefen - Finnskog Mia  Henrik Kulblik Henrik Kulblik 1.23,7a 1640 4,05 35 000 Blås Undan Storsjarmören
2017-11-17 Ro 7 Mofaksan s Fakse - Toga Mikael Olsson Mikael Olsson 1.24,2 1660 1,70 35 000 Alfie Finnskog Oda
2017-11-10 U 6 Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.23,1 2160 1,71 40 000 Lome Brage Storsjarmören
2017-11-02 Ös 5 Alfie s Järvsöfaks - Alfa Li Lars-Erik Karlsson Lars-Erik Karlsson 1.25,5 2140 2,81 35 000 Lome Brage Mofaksan
2017-10-30 Bo 4 Storsjarmören h Bokli Eld - Vibergs Vinnie Ove A Lindqvist Fredrik Eriksson 1.28,6 2640 1,95 35 000 Blås Undan Stilig
2017-10-26 G 3 Odin Tabac h Moe Odin - Emma Tabac Oskar J Andersson Jörgen Westholm 1.22,7 2180 1,42 35 000 Eldvin Tand Tuff
2017-10-14 Bs 2 Rino Dox v Qvadrigo - Nina Dox Thomas Pettersson Carl-Anders Hansson 1.29,7 3160 18,37 50 000 Art Kjarvald Blås Undan
2017-10-05 Bs 1 Alfie s Järvsöfaks - Alfa Li Lars-Erik Karlsson Lars-Erik Karlsson 1.25,0 2160 7,32 35 000 Idun Tante Ragnhild
2017-11-04 B F Lome Annar h Spikeld - Lomestjerna Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.25,2 2160 8,43 150 000 Gustav E. Närby Panik
2017-10-16 Bo 10 Lome Annar h Spikeld - Lomestjerna Jimmy Jonsson Öystein Tjomsland 1.28,8 2640 1,22 35 000 Prins Elden Hallsta Vinnex
2017-10-11 B 9 Lisa Mollyn s Lix Mollyn - Tranmäls Sol Micael Melander Kennet Häggström 1.25,4a 1640 20,69 35 000 Väskinge Mia Stålville
2017-10-02 F 8 Kong Henry v Lome Kongen - Löv Perla Mikael J Andersson  Mats Andersson 1.25,8 2160 10,75 35 000 B.W.Sture Emil Mollyn
2017-09-29 B 7 Lome Annar h Spikeld - Lomestjerna Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.26,3 2140 2,51 50 000 Hallsta Vinnex Grandina
2017-09-15 Bo 6 Vårvind s Hallsta Lotus  Stormvind Malin Viklund Lena Dahlbäck 1.26,5 1660 35,40 35 000 Hallsta Vinnex Vindbläsen
2017-09-08 Ro 5 Gustav E. v Lome Elden - Adina Best Henrik Svensson  Henrik Svensson  1.24,5a 1640 3,36 35 000 Kong Henry Morgen Stjerna
2017-09-07 G 4 Karlängs Linda s Karlängs Elden - Bralinda Kjell Svanstedt Anders Nilsson 1.25,4 2180 12,61 35 000 Grandina Väskinge Mia
2017-09-01 U 3 Vårvind s Hallsta Lotus  Stormvind Malin Viklund Lena Dahlbäck 1.26,2 1640 38,29 35 000 Forspårla Lisa Mollyn
2017-08-25 B 2 Brenne Järven v Järvsöfaks - Brenne Stjerna Jenny A Björk Lars Åslund 1.24,8a 2140 11,99 35 000 Närby Panik Guli Tor
2017-08-20 År 1 Bilbo B.S. h Järvsöfaks - Opp Dolly Dagfinn Aarum Mats Andersson 1.25,7 2680 2,94 35 000 Mjölner Tore Kong Henry
2017-09-16 Bs F B.W.Sture h Moe Odin - Gullan Fax Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,0 2140 1,75 150 000 Gustav E. Lome Annar
2017-08-29 Ös 10 Sort Gull v Åsajerven - Symi Per Linderoth Öystein Tjomsland 1.27,6 2660 3,52 35 000 Karlängs Linda Karlängs Lill
2017-08-22 G 9 Klack Vilja s Alm Viktor - Klack Vittra Oskar J Andersson Joakim Reiser 1.26,5 2140 20,74 35 000 Lome Annar Arragon
2017-08-17 B 8 Romanova s Moe Odin - Nordlands Gyda Magnus A Djuse Anders Djuse 1.25,2 1660 10,53 35 000 Vestpol Gladiator Morgen Stjerna
2017-08-10 Bs 7 Faste Viking h Järvsöviking - Faste Eldina Örjan Kihlström Öystein Tjomsland 1.24,8 2160 1,70 35 000 Lex Peidei Hibokongen
2017-08-06 H 6 B.W.Sture h Moe Odin - Gullan Fax Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,9 2640 1,50 35 000 Lome Annar Joel Klipp
2017-08-01 5 Karlängs Linda s Karlängs Elden - Bralinda Kjell Svanstedt Anders Nilsson 1.28,5 2660 2,96 35 000 Fylking Vindbläsen
2017-07-30 Åm 4 Nova Mollyn s Moe Odin - Riga Mollyn Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.25,4a 1680 6,71 35 000 Moe Braga Kong Henry
2017-07-24 3 Arragon v Alm Viktor - Klasstösen Hans Pettersson Hans Pettersson 1.25,8 2160 10,18 35 000 Odins My Sippson
2017-07-18 Sk 2 Gustav E. v Lome Elden - Adina Best Henrik Svensson  Henrik Svensson  1.28,0 2640 3,68 35 000 Stjärnvin Linn Fender
2017-07-04 Bs 1 Järvsö Elviz v Järvsöfaks - Eldiz Olle Alsén Olle Alsén 1.25,5 2160 4,04 35 000 Sippson Karlängs Linda
2017-07-15 År F Odins Eld h Moe Odin - Komnes Glans Torbjörn Jansson Kenneth Larsson 1.24,3g 2160 21,40 150 000 Villas Cato Kong Henry
2017-06-28 Åm 12 Kjempen h Odins Kjempe - Förlands Trolla Jorma Kontio Geir Kihle 1.25,8 2500 2,73 35 000 Bilbo B.S. Ida Mollyn 
2017-06-24 11 Morgen Stjerna s Steinsvad Eld - Lundbesta Torsten Blomqvist  Torsten Blomqvist  1.25,9 1640 41,31 35 000 Juni Goggen Klack Vilja
2017-06-23 H 10 Pave Faks h Järvsöfaks - Pave Eldmina Ove A Lindqvist John Mogset 1.25,3 2660 1,49 35 000 Mjölner Fokus Lex Peidei
2017-06-22 D 9 Karlängs Linda s Karlängs Elden - Bralinda Kjell Svanstedt Anders Nilsson 1.25,9 2160 7,57 35 000 Grandina Idun
2017-06-13 L 8 Kong Henry v Lome Kongen - Löv Perla Mikael J Andersson  Mats Andersson 1.26,6 2140 17,05 35 000 Järvsö Elviz Lill Micke
2017-06-09 Ös 7 Joel Klipp v Järvsöviking - Östby Lovisa Torbjörn Jansson Johan Gunnarsson 1.28,1 2640 4,60 35 000 Romanova Brenne Brakar
2017-06-05 År 6 Hvatt Ronja s H.G.Balder - Hvatt Oda Per M Hvattum Per M Hvattum 1.25,1 1640 2,08 35 000 Teo Björkeviking
2017-06-02 Ro 5 Mjölner Tore h Spikeld - Horgen Laila Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.25,9 2160 1,96 35 000 Odins Eld Ennos Cayenne
2017-05-26 H 4 Kolbergs Lillefot v Sokna Troll - Kolberg Rappa Hans Bergh Hans Bergh 1.24,0 1660 2,71 35 000 Grandina Hongslo Gutten
2017-05-22 År 3 Villas Cato h Moe Odin - Vintervilla Åsbjörn Tengsareid  Anders L Wolden 1.25,7 2140 1,89 35 000 Viktor K. Mjölner Tore
2017-05-19 U 2 Guli Tor h Dotterud Teddy - Guli Saga Gustav Andersson Gustav Andersson 1.26,8 2160 4,94 35 000 Stjärnvira Faks Kevin
2017-05-10 B 1 Vestpol Gladiator v Bork Odin - Närby Stinta Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.27,0a 2140 2,91 35 000 Kolbergs Lillefot Lex Peidei
2017-05-20 G F Art Nökkve h Lome Kongen - Jerkila Håkan Skoglund Håkan Skoglund 1.24,4 2160 1,62 150 000 Bilbo B.S. Kolbergs Lillefot
2017-05-04 Ös 11 Karlängs Linda  s Karlängs Elden - Bralinda Kjell Svanstedt Anders Nilsson 1.27,8 2140 80,93 35 000 Torpa Olea K.A.Laspingla 
2017-04-27 G 10 Närby Panik v Järvsöviking - Ida Best N. Claes Sjöström Daniel Selin 1.27,0 2160 46,27 35 000 Odins My Vesle Maja
2017-04-21 U 9 Kolbergs Lillefot v Sokna Troll - Kolberg Rappa Hans Bergh Hans Bergh 1.27,4 2160 6,96 35 000 Guli Tor Polar Linus
2017-04-20 Bs 8 Alfie s Järvsöfaks - Alfa Li Lars-Erik Karlsson Lars-Erik Karlsson 1.25,4 2180 9,44 35 000 Lill Maria Ennos Cayenne
2017-04-15 G 7 Art Nökkve h Lome Kongen - Jerkila Håkan Skoglund Håkan Skoglund 1.25.8 2640 3,88 35 000 Vestpol Gladiator Hibokongen
2017-04-07 Bo 6 Mix Mollyn v Järvsöfaks - Riga Mollyn Ulf Ohlsson Björn Karlsson 1.29,4 2660 1,84 35 000 Sid Dox Loke Faks
2017-03-30 Bs 5 Finnskog Oda h Bork Odin - Möya Henrik Kulblik Henrik Kulblik 1.26,2 1640 3,89 35 000 Spik Vilja Vestpol Gladiator
2017-03-24 Ro 4 Guli Glöd v Moe Odin - Lassie Troll Torbjörn Jansson Erik Svensson 1.25,5a 2140 3,72 35 000 Torpa Nicklas Bilbo B.S.
2017-03-20 F 3 Brenne Blissi s Lome Elden – Brenne Järva Jorma Kontio Jens Kristian Brenne 1.26,9 1640 1,44 35 000 Lome Frikk Bol Perla
2017-03-01 B 2 Järvsö Tor h Järvsöfaks - Järvsö Berta Wiktor Kylin Blom Jan-Olov Persson 1.29,3 2140 5,90 35 000 Sort Gull Sundbo Rubin
2017-02-12 Ro 1 Vestpol Gladiator v Bork Odin - Närby Stinta Ulf Eriksson Jan-Olov Persson 1.25,7 1660 4,04 35 000 Finnskog Oda Lill Micke
2017-04-16 Ro F Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.23,8 2180 1,62 150 000 Steinfaks Smedsbo Faksen
2017-04-02 F 8 Smedsbo Faksen h Järvsöfaks - Kjöstad Besta Björn Goop Jan-Olov Persson 1.24,2 2160 1,87 35 000 Steinfaks Ulsrud Troll
2017-03-22 B 7 Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.24,6 2680 1,45 35 000 Pydin Eldvin
2017-03-14 B 6 Tangen Haap h Lome Elden - Tangen Mai Björn Karlsson Björn Karlsson 1.23,3a 1640 1,40 35 000 Finnskog Sjefen  Eldvin
2017-03-10 Ro 5 Art Kjarvald h Mörtvedt Jerkeld - Alm Tana Ulf Eriksson Stig Jarle Röste 1.24,9a 2140 4,49 35 000 Hulte Magnus Solör Stegg
2017-03-05 Ös 4 Mofaksan s Fakse - Toga Mikael Olsson Mikael Olsson 1.27,1 2140 1,83 35 000 Mitt Hjärtas Lilja Trippa Undan
2017-03-03 U 3 Guli Järven h Järvsöfaks - Ternemy Rikard N Skoglund Jan-Olov Persson 1.29,1 2680 4,78 35 000 Storm Odd Pydin
2017-02-23 Bo 2 Solberg Jerkeld v Mörtvedt Jerkeld – Solberg Vinn John Östman Emma Utter 1.29,6 2140 12,98 35 000 Kleppe Manden Ängskalla
2017-02-10 Bs 1 Art Kjarvald h Mörtvedt Jerkeld - Alm Tana Ove A Lindqvist Stig Jarle Röste 1.23,8 1660 9,75 35 000 Guli Järven Solör Stegg
2016-11-27 G F Tekno Odin h Moe Odin - Lyana Öystein Tjomsland Öystein Tjomsland 1.24,0g 2180 1,10 150 000 Junifaks Mofaksan
2016-11-04 U 9 Sjö Odin h Moe Odin - Stjerne Sara Per Linderoth Öystein Tjomsland 1.25,5 2160 4,24 35 000 Art Nattfari Hulte Magnus
2016-10-27 G 8 Tekno Odin h Moe Odin - Lyana Öystein Tjomsland Öystein Tjomsland 1.18,6a 1640 1,04 50 000 Finnskog Sjefen  Mofaksan
2016-10-24 Bo 7 Tangen Didrik v Lome Elden - Slogum Il Jan Norberg Gabriella Laestander 1.27,1 2640 21,64 35 000 Bodbäckssiv Ängskalla
2016-10-21 U 6 Katla Kiro s Lome Elden - Fixmaja Ove A Lindqvist Jerker Bjurman 1.27,1 1640 1,37 35 000 Guli Gry Ulsrud Troll 
2016-10-14 Ro 5 Eldvin v Järvsöfaks - Elda E. Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.25,8 2640 4,06 35 000 Valle Jerven Eikdölen
2016-10-13 Bs 4 Tante Ragnhild s Bork Odin - Hongslostjerna Örjan Kihlström Erik Killingmo 1.25,5 2180 6,95 35 000 Alfie Mofaksan
2016-09-23 B 3 Solör Stegg h Alm Viktor - Fröken Kia Torbjörn Jansson Kenneth Larsson 1.22,2 1660 1,69 50 000 Junifaks Storm Odd
2016-09-09 Ro 2 Tekno Odin h Moe Odin - Lyana Öystein Tjomsland Öystein Tjomsland 1.22,7 2160 1,14 35 000 Hulte Magnus Mel Odin
2016-08-16 1 Mel Odin h Moe Odin - Groa Micael Melander Micael Melander 1.25,8 2710 4,46 35 000 Myllarfaks Mys Elden
2016-10-22 Ro F Joker C.K.  h Bork Odin - Romhus Molla Björn Goop Sverre Hjörneröd 1.25,8 2160 4,93 150 000 Bilbo B.S. Guli Glöd
2016-10-08 Bs 11 Björs Frej h Järvsöviking – Rixa Peter Eriksson Annelie Lagergren 1.25,6g 2660 2,78 35 000 Torwall Art Nökkve
2016-10-07 Ös 10 Hongslo Gutten h Nordli Svarten - Hongslo Tausa Thomas Mjöen Harald Kvåle 1.23,7 1660 22,70 35 000 Spik Vilja  Blisjur
2016-10-02 År 9 Joker C.K.  h Bork Odin - Romhus Molla Björn Goop Sverre Hjörneröd 1.26,3 2660 1,75 35 000 Mjölner Tore Ida Mollyn 
2016-09-30 Bo 8 Loke Faks v Fakse - Uni Pia Krister Söderholm Krister Söderholm 1.27,4 2160 28,57 35 000 Starelv Odin Vindbläsen
2016-09-23 B 7 Blås Undan v Lome Kongen - Bus Märtha Oskar Kylin-Blom Bror Grönlund 1.27,1 2640 11,39 35 000 Guli Glöd Sid Dox
2016-09-15 G 6 Höstbolillemor s Tangen Scott - Höstbojänta Jan Olov Åberg Jan Olov Åberg 1.26,4 2140 7,61 35 000 Åse G.G.Lovisa
2016-09-05 F 5 Finnskog Fokus v Spikeld - Silje Spretta Björn Goop Gunnar Kvärne 1.24,4 2180 16,22 35 000 Gandolf Myhreng Jerker
2016-09-02 U 4 Fender v Fakse - Åkres Gry Ulf Ohlsson Peter Grundmann 1.28,1 2640 1,65 35 000 Sid Dox Trö Frökna
2016-08-30 G 3 Ossmann v H.G. Balder - Juni Snella Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.23,1 1660 2,47 35 000 Alfie Troll Sindy
2016-08-22 Ro 2 Björnli Cille s Mörtvedt Jerkeld – Kvikki Peter Eriksson Björn Steinseth 1.27,1 2140 7,48 35 000 Höstbo Stig Lill Maria
2016-08-18 B 1 Katla Kiro s Lome Elden - Fixmaja Ove A Lindqvist Jerker Bjurman 1.25,4 2180 2,30 35 000 Lily Viking Järvsö Moa
2016-09-10 H F Björs Frej h Järvsöviking – Rixa Ulf Eriksson Annelie Lagergren 1.23,4 2180 11,25 150 000 Ossmann Blås Undan
2016-08-26 B 10 Manfred Viking v Moe Odin - Guli Moa Kaj Widell Göran P Nordin 1.26,2 1640 8,67 35 000 Norrskens Kongen Närbyflickan
2016-08-21 År 9 Troll Sindy s Lome Elden - Bottem Trolla Per Ludvig Nilsen Leif Turesson 1.23,3 1660 44,21 35 000 Anneros Karl  Ida Mollyn 
2016-08-16 8 Grandina s Klack Jo - Granina Jimmy Jonsson Alf Jonsson 1.26,2 2168 6,37 35 000 Ossman Fakse R.B.
2016-08-12 Bs 7 Mjölner Fokus h Horgen Tore - Myrtrolla Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.28,8 2640 1,99 35 000 Sikken Ålj Närby Panik
2016-08-09 Ös 6 Jardar h Nordli Svarten - Vesle Helda Arne Nilsen Arne Nilsen 1.26,4 2160 5,55 35 000 Järvsö Moa Madicken
2016-07-29 Ro 5 Hongslo Gutten h Nordli Svarten – Hongslo Tausa Dagfinn Aarum Harald Kvåle 1.26.4 2160 7,08 35 000 Fender Stjerneper 
2016-07-19 Bs 4 Blisjur v Fakse - Splint Stjerna Rikard N Skoglund Peter K Johansson 1.25,1 1660 7,83 35 000 Hibokongen Trolldona
2016-07-18 Bo 3 Björli Svarten h Lome Elden - Sunnmörstausa Christoffer Eriksson Stefan Johansson 1.26,4a 2140 3,01 35 000 Lome Jarl Vindbläsen
2016-07-11 2 Lill Maria s Troll Kevin - Blås Åsa Torbjörn Jansson Hans Brunlöf 1.25,5 1640 18,61 35 000 Lily Viking Varg Riga
2016-07-05 H 1 Björs Frej h Järvsöviking – Rixa Ulf Ohlsson Annelie Lagergren 1.25,3 2660 11,31 35 000 Blås Undan Lex Peidei
2016-07-16 År F Steinfaks h Spikeld - Kroken Stjerna Geir Vegard Gundersen Ronnie Hansen 1.23,9 2180 1,71 150 000 Järvsö Blomster  Juvena 
2016-07-04 H 11 Mjölner Tore h Spikeld - Horgen Laila Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.25,9 2160 24,44 35 000 Tangen Loke Fender
2016-06-25 Sk 10 Essis Lille Alfred v Lome Kongen - Trond Essi Ulf Eriksson Ulf Eriksson 1.25,2a 1640 2,63 35 000 Björli Svarten Björli Mai
2016-06-25 9 Ossmann v H.G. Balder - Juni Snella Örjan Kihlström Öystein Tjomsland 1.23,0 1660 3,16 35 000 Höstbo Stig Lex Peidei
2016-06-23 D 8 Stjärnvira s Järvsöfaks - Eldstjärna Martin Lundahl Martin Lundahl 1.27,3 2140 15,89 35 000 Katla Kiro Järvsö Blomster 
2016-06-22 Åm 7 Steinfaks h Spikeld - Kroken Stjerna Geir Vegard Gundersen Ronnie Hansen 1.25,0 2520 1,76 35 000 Tojo Prinsen Bilbo B.S.
2016-06-17 G 6 Lex Peidei v Bork Odin - Stranda Torill Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,9 2640 3,44 35 000 Art Nökkve Guli Glöd
2016-06-10 Ös 5 Juvena  s Prins Juventus - Trollbausa Edvard Kristiansen Gro Anita Vaagen 1.25,9 2140 10,24 35 000 Mankell  Varde Eld 
2016-06-03 Ro 4 Stumne Scott v Tangen Scott – Stumne Saga Magnus Jakobsson Merete Viksås 1.24,6 1660 12,87 35 000 Egge Odin Jardar
2016-06-02 B 3 Järvsö Blomster  s Järvsöviking - Remjahna Henrik Svensson Jan-Olov Persson 1.24,9 1640 1,35 35 000 Alfie Karlängs Lill
2016-05-30 F 2 Ida Mollyn  s Eldfaksen - Riga Mollyn Carl Johan Jepson Conny Andersson 1.26,2 2140 18,22 35 000 Eltebos Höibysara Trolldona
2016-05-27 Bs 1 Stjärnvira s Järvsöfaks - Eldstjärna Martin Lundahl Martin Lundahl 1.28,0 2140 6,10 35 000 Odins My Löpeld
2016-05-21 G F Art Nökkve h Lome Kongen - Jerkila Håkan Skoglund Håkan Skoglund 1.24,3 2160 4,52 150 000 Bilbo B.S. Fender
2016-04-28 G 10 Skummis v Bork Odin - Lassas Jennie Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.27,1a 2140 1,38 35 000 Fender Norrskens Kongen
2016-04-25 F 9 Myhreng Jerker h Krageboen - Gulheim Seira Olav Mikkelborg Olav Mikkelborg 1.25,4 2160 1,44 35 000 Bilbo B.S. Trolldona
2016-04-24 B 8 Monster Monsun h Mörtvedt Jerkeld - Faksinett Fredrik Fransson Fredrik Fransson 1.26,5 2660 24,86 35 000 Lesja Kongen Tand Tuff
2016-04-22 U 7 Art Nökkve h Lome Kongen - Jerkila Håkan Skoglund Håkan Skoglund 1.26,7 2160 2,63 35 000 Höstbo Stig Björs Viking
2016-04-19 Ös 6 Eldodin v Bork Odin - Eldfaksa Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.28,7g 2140 2,01 35 000 Joel Klipp Åsarappen
2016-04-12 Bs 5 Tangen Haap h Lome Elden - Tangen Mai Björn Karlsson Björn Karlsson 1.24,8 2160 2,18 35 000 Björli Mai Lone Lykt
2016-03-24 Bo 4 Guli Storm h Järvsöfaks - Guli Tösen Gustav Andersson Gustav Andersson 1.27,5 2180 6,63 35 000 Horgen Ylva Storvinna
2016-03-16 B 3 Faks Odin h Moe Odin - Faksanna Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,7 1640 4,72 35 000 Hallsta Vinnex Håksätter Svarten
2016-03-06 G 2 Järvsö Magda s Järvsöfaks - Järvsö Berta Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.30,7 2140 9,89 35 000 Björli Mai Linda Kavat
2016-02-26 Ro 1 Harnsta Tula s Lome Kongen - Harnstas Sarptula Mats Jonsson Mats Jonsson 1.27,4 2140 11,26 35 000 Odins My Illern
2016-03-27 Ro F Sjö Odin h Moe Odin - Stjerne Sara Örjan Kihlström Öystein Tjomsland 1.25,6 2140 25,63 150 000 Järvsö Rasmus Tekno Odin
2016-03-11 Bs 9 Tekno Odin h Moe Odin - Lyana Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.24,1a 2140 1,05 35 000 Art Kjarvald Guli Järven
2016-02-24 B 8 Junifaks h Järvsöfaks - Rappeldi Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.27,7 2640 2,38 35 000 Kringelandtellus Art Kjarvald
2016-02-22 F 7 Solör Stegg h Alm Viktor - Fröken Kia Mikael J Andersson Kenneth Larsson 1.24,0 1680 7,00 35 000 Anneros Karl  Raggmunken
2016-02-14 Ro 6 Mitt Hjärtas Lilja s Järvsöfaks - Fillippo Jenta Jan-Olov Åberg Therese Hyllsjö 1.26,6 2140 3,02 35 000 Junifaks Lärkan
2016-02-08 U 5 Trippa Undan s Lome Kongen - Bus Märtha Ove A Lindqvist Bror Grönlund 1.28,2 2180 5,24 35 000 Järvsö Rasmus Moeses
2016-01-22 Ro 4 Järvsö Elviz v Järvsöfaks - Eldiz Olle Alsén Olle Alsén 1.26,2 1660 36,59 35 000 Troll Sindy Lone Lykt
2016-01-15 Ös 3 Kringelandtellus h Järvsöfaks - Hennie Seira Vidar Tjomsland Öystein Tjomsland 1.29,0 2640 7,40 35 000 Qvarting Trippa Undan
2016-01-08 Bo 2 Ängskalla s Skaffer Brunen - Kalljana Per Gustafsson Jerker Bjurman 1.28,3 2160 21,01 35 000 Tyri Svarten Torpa Glad
2016-01-03 Bs 1 Sjö Odin h Moe Odin - Stjerne Sara Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.25,7 1660 3,01 35 000 Anneros Karl  Lissby Donna
2015-12-05 Ro F Järvsö Blomster  s Järvsöviking - Remjahna Örjan Kihlström Jan-Olov Persson 1.28,1 2160 9,15 150 000 Alfie Tomtegubben
2015-11-25 B 9 Järvsö Blomster  s Järvsöviking - Remjahna Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,4 1640 3,05 35 000 Andrea Slogum Gottloma
2015-11-23 G 8 Tomtegubben v Järvsöviking - Tomte Stjärna Ove A Lindqvist Ove A Lindqvist 1.28,9a 2140 6,67 35 000 Valle Jerven Torwall
2015-11-11 B 7 W.A.Mozart v Järvsöfaks - Rilum Pila Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.25,5a 1640 2,62 35 000 Grude Eld Morgen Stjerna
2015-11-01 Bs 6 Talls Odin v Moe Odin - Lassas Lisa Anders Wallin Anders Wallin 1.27,0g 2640 1,42 35 000 Monster Monsun Liheim Svarten
2015-10-29 Bo 5 Hugo v Spikeld - Hugina Micael Melander Micael Melander 1.29,6 2640 14,43 35 000 Lome Jarl Guli Storm
2015-10-26 F 4 Kolnes Tom h Bork Odin - Perle Tine Björn Goop Trond Skofsrud 1.26,9 2180 5,97 35 000 Ida Mollyn Järvsö Moa 
2015-10.23 Ro 3 Pliggfaksen h Järvsöfaks - Monviva Hans Brunlöf Hans Brunlöf 1.27.5 2640 1,66 35 000 Lesja Kongen Monster Monsun
2015-10-11 År 2 Gandolf v Mörtvedt Jerkeld - Slogum Mi Odd Arne Sagholen Sverre Klemetsdal 1.25,4 2180 4,93 35 000 Joran Järvsö Moa
2015-10-01 Bs 1 Höstbo Stig v Odin Tabac – Höstbojänta Tomas Pettersson Tomas Pettersson 1.25,9 1640 1,76 35 000 Grandina Töff
2015-10-31 B F Tekno Odin v Moe Odin - Lyana Ulf Ohlsson Öystein Tjomsland 1.21,5 2180 1,37 150 000 Norheim Järv Hulte Magnus
2015-10.16 Bs 10 Tekno Odin v Moe Odin - Lyana Öystein Tjomsland Öystein Tjomsland 1.22,7a 2140 1,08 35 000 Norheim Järv Hulte Magnus
2015-10-09 Ös 9 Pave Loma s Lome Elden - Pave Vilja Ulf Eriksson John Mogset 1.23,4 1640 2,10 35 000 Mino Krusse
2015-10-07 B 8 Qravatt v Järvsöfaks - Minty Robert Bergh Robert Bergh 1.24,4a 2140 6,12 35 000 Blixtsnabb Guli Rask
2015-10-04 Ro 7 Mitt Hjärtas Lilja s Järvsöfaks - Fillippo Jenta Jan-Olov Åberg Therese Hyllsjö 1.24,8 1640 12,70 35 000 Grändens Lomma Gärdsjö Viking
2015-09-25 B 6 Lone Lykt h Lome Kongen - Pålvi Kenth Åkerlund Jan-Olov Persson 1.25,8ag 2640 17,49 35 000 Tangen Haap Qravatt
2015-09-10 G 5 Höstbouffe v H.G.Balder - Höstbojänta Tomas Pettersson Tomas Pettersson 1.23,1a 1640 4,91 35 000 Guli Rask Gärdsjö Viking
2015-09-04 U 4 Trippa Undan s Lome Kongen - Bus Märtha Oskar Kylin-Blom Bror Grönlund 1.25,5 2140 3,48 35 000 Hulte Nova Järbo Harry
2015-08-30 Ro 3 Bodbäckssiv s Briskeby Philip - Bodbäckslisa Jessica Lindgren Jessica Lindgren 1.24,1 1640 4,99 35 000 Granfaksa Mofaksan
2015-08-18 Sk 2 Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1,23,4 2180 1,22 35 000 Myllarfaks Kvickers Kaxe
2015-08-14 Bs 1 Tekno Odin v Moe Odin - Lyana Öystein Tjomsland Öystein Tjomsland 1.20,4 2140 1,00 35 000 Hulte Magnus Krusen
2015-08-21 G F Egge Odin v Lome Elden - Edel Jenta Olav Mikkelborg Olav Mikkelborg 1.25,8 2140 10,28 150 000 Turkongen Hågå Odin
2015-08-07 U 10 Talls Odin v Moe Odin - Lassas Lisa Ulf Ohlsson Anders Wallin 1.26,1 2140 3,01 35 000 Forssaga Munter
2015-07-26 H 9 Pliggfaksen h Järvsöfaks - Monviva Hans Brunlöf Hans Brunlöf 1.26,9a 2140 1,64 35 000 Karlängs Lill Torwall
2015-07-20 8 Egge Odin v Lome Elden - Edel Jenta Ulf Ohlsson Olav Mikkelborg 1.26,2 1640 1,58 35 000 Turkongen Glöda
2015-07-16 B 7 Spik Il v Spikeld – Steinsvad Il Ulf Ohlsson Sara Svedin 1.26,8 2160 3,17 35 000 Bottem Viktor Karlängs Lill
2015-07-03 Ar 6 Mjölner Komet h Mörtvedt Jerkeld - Myrtrolla Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.26,1 2520 1,18 35 000 Lome Hero Troll Sindy
2015-06-29 Bs 5 Hågå Odin h Moe Odin - Hågå Pia Ove A Lindqvist Jan Nordh 1.25,9 2770 4,09 35 000 Pliggfaksen W.S.Malte
2015-06-26 F 4 Egge Elden h Lome Elden - Edel Jenta Tom Horpestad Olav Mikkelborg 1.26,7 2160 3,07 35 000 Mediaas Odin Egge Odin
2015-06-20 3 Hågå Odin h Moe Odin - Hågå Pia Torbjörn Jansson Jan Nordh 1.26,0 2640  - 35 000 Qvarting Fjeldstad Goggen
2015-06-19 H 2 Grandina s Klack Jo - Granina Alf Jonsson Alf Jonsson 1.25,8 1640 6,60 35 000 Min Pärlemor Vestpol Gladiator
2015-06-18 D 1 Tand Tuff h Järvsöfaks - Gott Tuffa Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.25.1 2180 7,29 35 000 Höstbouffe Kvickers Kaxe
2015-07-11 År F Mino h Moe Odin - Minti Magnus Jakobsson Hovel Helmen 1.23,8 2160 2,46 150 000 Gandolf Mjölner Komet
2015-06-17 Åm 10 Solör Svarten h Åsajerven - Fröken Kia Geir Gudmestad Geir Gudmestad 1.26,6 2080 2,00 50 000 Eldjon Mjölner Komet
2015-06-05 Ös 9 Mankell h Lome Elden - Vikan Brauta Edvard Kristiansen Roar Walsöe 1.25,4 1640 15,33 35 000 Turkongen Sörengjo
2015-05-29 Bo 8 Miljonär v H.G.Balder - Tindra Jorona Krister Söderholm Anne-Mari Fjällström 1.27,0 1640 3,28 100 000 Eng Rappa Trö Frökna
2015-05-22 Ro 7 Anneros Karl  v H.G.Balder - Soltilla Dagfinn Aarum Roland Jansson 1.24,5 1680 9,11 35 000 Pärlspånt Lill Maria
2015-05-15 H 6 Qravatt v Järvsöfaks - Minty Per Lennartsson Robert Bergh 1.25,7 2680 5,25 35 000 Lily Viking Tams Borgöl
2015-05-08 U 5 Tangen Harp h Lome Elden - Tangen Maj Björn Karlsson Björn Karlsson 1.27,4 2140 2,60 35 000 Tangen Didrik Åsakjappen
2015-04-27 F 4 Gangtrött v Moe Odin - Grandal Riga Carl Johan Jepson Tor O Mikalsen 1-26,5 2680 48,36 35 000 Gandolf Rigel Scott
2015-04-23 G 3 Mino h Moe Odin - Minti Magnus Jakobsson Hovel Helmen 1.23,0 1660 2,35 35 000 Hibokongen Tomtegubben
2015-04-10 Ös 2 Lone Lykt h Lome Kongen - Pålvi Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,4 2180 6,89 35 000 Lienpilen Hågå Odin
2015-03-27 B 1 Lily Viking s Järvsöviking - Åkres Gry Peter Grundmann Peter Grundmann 1.30,1 2640 2,79 35 000 Lissby Donna Solfredma
2015-04-05 Ro F Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.23,3 2180 1,49 150 000 Nordlirappen Trygfaks
2015-03-26 Bs 10 Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.25,0 2180 1,74 35 000 Art Kjarvald Hulte Magnus
2015-03-22 Ös 9 Mitt Hjärtas Lilja s Järvsöfaks - Fillippo Jenta Jan-Olov Åberg Therese Hyllsjö 1.28,2 2140 4,54 35 000 Lome Lykt Tangen Didrik
2015-03-18 B 8 Nordlirappen h Nordli Svarten - Tuvrapa Jomar Blekkan Jomar Blekkan 1.23,8a 2140 5,01 60 000 Närby Kalabalik Cali Maks
2015-03-12 U 7 Art Kjarvald h Mörtvedt Jerkeld - Alm Tana Ove A Lindqvist Stig Jarle Röste 1.27,3 2160 1,62 35 000 Torpa Glad Mel Odin
2015-03-09 Bs 6 B.W.Modde h Moe Odin - Gullan Fax Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.24,3 1660 17,25 35 000 Närby Kalabalik Cali Maks
2015-03-06 Ro 5 Eldvin v Järvsöfaks - Elda E. Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.25,0 2160 8,46 35 000 Krusen Tams Borgöl
2015-02-25 B 4 Mitt Hjärtas Lilja s Järvsöfaks - Fillippo Jenta Tomas Pettersson Therese Hyllsjö 1.27,6 2140 7,35 60 000 Galina Dam Kremelina Best
2015-02-11 S 3 Trygfaks v Åsajerven - Lier Dokka Herman R Tvedt Rolf Tvedt 1.24,9a 1640 17,66 40 000 Rigeljerven Modd Brun
2015-02-08 Bo 2 Tyri Svarten v Spikeld - Lilje Kråka Krister Söderholm Karina Paavola 1.27,7 2180 4,52 35 000 Ängskalla Torpa Glad
2015-02-01 F 1 S.T.C.C.Faksa s Järvsöfaks - Molanda Björn Goop Erik Killingmo 1.25,4 1660 1,70 35 000 Lysjö Mocca Mjölner Faksa
2015-03-07 B F Lesja Kongen h Lome Kongen - Alm Edel Robert Bergh Robert Bergh 1.26,9 2160 5,78 150 000 Stark Åsakjappen
2015-02-22 Ös 10 Vardofjäll Åsnar v Slogum Björn - Ängs Snärtan Hanna Forslin Ulrika Olsson 1.28,3 2180 39,63 35 000 Lykkje Svarten K.A.Vat
2015-02-17 U 9 Ekke Ålj  h Skaffer Brunen - Järvsö Alma Ulf Ohlsson Mats Gällerstedt 1.29,0 2180 5,08 35 000 Gikling Balder Guli Storm
2015-02-13 Bs 8 Tomtegubben v Järvsöviking - Tomte Stjärna Ove A Lindqvist Ove A Lindqvist 1.25,3 1660 3,82 35 000 Ulfaks Håksätter Svarten
2015-02-06 B 7 Björli Odin h Järvsöfaks - Lax Vilja Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.28,2 2660 2,52 35 000 Lesja Kongen Monster Monsun
2015-02-03 G 6 Stark v Åkre Lurifax - Lassas Travina Jan Ove Olsen Jennie Mood 1.28,0 2160 13,28 35 000 Lill Maria Lily Viking
2015-01-30 Ro 5 Algot Ålj v Lome Elden - Solmarina Angelica Klockar Angelica Klockar 1.25,9 2160 12,73 35 000 Cali Maks Modd Brun
2015-01-29 U 4 Björli Odin h Järvsöfaks - Lax Vilja Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.28,9 2160 4,68 35 000 Åsakjappen Guli Storm
2015-01-19 F 3 Nebbenes Jahn v Åsajerven - Nebbenes Mari Carl Johan Jepson Carl Johan Jepson 1.28,7 2160 5,55 35 000 Reit Even Mjölner Birken
2015-01-16 Bo 2 Åsakjappen v Åsajerven - Nornes Iba Ulf Ohlsson Roger Nilsson 1.26,8 1680 1,63 35 000 Forssaga Mys Elden
2015-01-02 B 1 Bork Lasse v Brännapål - Håenfröken Jan-Olov Åberg Jan-Olov Åberg 1.30,7 2160 9,77 35 000 Alfie Dans Emil
2014-12-23 G F Eng Stegg v Vålsvarten - Karolin Ulf Ohlsson Mats Söder 1.26,6 2160 43,53 100 000 Eldvin Monster Monsun
2014-12-05 Ro 10 Linda Kavat s Järvsöfaks - Arvesölvet Jan-Olov Åberg Jan-Olov Åberg 1.27,2 1640 6,41 35 000 Eng Stegg Höstbouffe
2014-12-04 Bo 9 Åsakjappen v Åsajerven - Nornes Iba Roger Nilsson Roger Nilsson 1.30,7 2140 1,59 35 000 Kling Jens Tekno Rappen
2014-11-26 B 8 Lily Viking s Järvsöviking - Åkres Gry Peter Grundmann Peter Grundmann 1.29,1 2640 3,79 60 000 Monster Monsun Linda Kavat
2014-11-20 Bs 7 W.S.Malte v Svall Ivar - Mindipila Robert Wilhelmsson Robert Wilhelmsson 1.28,8 2140 5,22 35 000 Rigeljerven Hustvet Elding
2014-11-10 F 6 Bellfaks h Järvsöfaks - Bellinga Mikael J Andersson Carlos Söderström 1.26,0 2180 1,52 35 000 Lysjö Mocca Nebbenes Jahn
2014-10-30 U 5 Lottmar v Krembest - Magga Best Björn Karlsson Björn Karlsson 1.28,0 2160 2,45 35 000 Järvsö Rasmus Rigeljerven
2014-10-26 Bs 4 Hustvet Elding v Elding - Voje Liss Robert Skoglund Lina Tallberger 1.26,5a 2140 4,94 35 000 Eng Stegg Monster Monsun
2014-10-23 G 3 Grändens Lomma s Lome Kongen - Julia Tabac Sören Eriksson Bo Melin 1.26,4 1640 4,61 35 000 Mitt Hjärtas Lilja Troll Sindy
2014-10-15 B 2 Eldvin v Järvsöfaks - Elda E. Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.25,0 2160 2,06 60 000 Hustvet Elding Tomtegubben
2014-10-03 Ös 1 Tomtegubben v Järvsöviking - Tomte Stjärna Ove A Lindqvist Arild Berås 1.26,3 1640 2,25 35 000 Storm Petter Ulvsås Ballerina
2014-10-04 H F Art Kjarvald h Mörtvedt Jerkeld - Alm Tana Ove A Lindqvist Stig Jarle Röste 1.23,3 2160 2,67 100 000 Myllarfaks Eldvin
2014-09-21 År 10 Art Kjarvald h Mörtvedt Jerkeld - Alm Tana Gunnar Austevoll Jan-Ivar Johansen 1.24,8 2140 2,03 35 000 Anneros Karl Fetter'n T.G.
2014-09-19 Ro 9 Bro Viking h Järvsöviking - Vinriga Robert Bergh Robert Bergh 1.25,9 2680 1,91 35 000 Mitt Hjärtas Lilja Tams Borgöl
2014-09-10 B 8 Myllarfaks v Järvsöfaks - Myllarkvarta Ingvar Nyberg Gunilla Lindström 1.22,7 1640 1,49 80 000 Guli Järven Best Elden
2014-09-09 Bs 7 Pave Loma s Lome Elden - Pave Vilja Ulf Eriksson John Mogset 1.26,3 2640 3,46 35 000 Belinda Fax Raske Rutger
2014-09-05 Ro 6 Pave Loma s Lome Elden - Pave Vilja Ulf Ohlsson John Mogset 1.26,8 2140 1,32 35 000 Grändens Lomma Ekke Ålj
2014-09-01 F 5 Mino h Moe Odin - Minti Magnus Jakobsson Hovel Helmen 1.24,1 1640 1,59 35 000 Rinde Turbo Anneros Karl
2014-08-28 Bo 4 Kling Jens v Nordli Svarten - Kling Hamra Jan Norberg Olle Svenson 1.25,7 1640 19,01 30 000 Haugedals Calle Libäcksjo
2014-08-22 Ro 3 Eldvin v Järvsöfaks - Elda E. Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.26,4 2140 3,44 35 000 Juni Kongen B.W.Gulliver
2014-08-19 U 2 Järbo Harry h Elding - Järbo Lisa Tony Le Beller Hilbert Nilsson 1.25.5 2140 16,51 40 000 Farmbaron Trippa Undan
2014-08-15 Bs 1 Hallsta Lotus h Järvsöfaks - Hallsta Malibu Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.25,1 2660 2,17 50 000 Guli Järven B.W.Gulliver
2014-08-22 Ro F Titan Tabac h Troll Kos - Emma Tabac Staffan Falk Staffan Falk 1.25,0 2180 3,42 100 000 Mino Lex Lodney
2014-08-08 G 10 Moe Blixten v Moe Odin - Finnbo Hanna Torbjörn Jansson Katarina Lekander 1.27,2 2660 4,07 35 000 Titan Tabac Belinda Fax
2014-08-07 Bo 9 Blijerven v Åsajerven - Splint Stjerna Thomas Lundsten Thomas Lundsten 1.25,9 1680 3,74 30 000 Kling Jens Spirea R.B.
2014-08-01 Ös 8 Pave Eldvira s Elding - Pave Vilja Ulf Eriksson John Mogset 1.26,6 1660 28,04 35 000 Eld Stjernen Järvsörappa
2014-07-27 Bs 7 Fuxsy s Skaffer Brunen - Toddsy Peter Grundmann Peter Grundmann 1.28,1a 2140 10,71 35 000 Glöda Linda Kavat
2014-07-24 6 Munter v Elding - Vinter Hera Jan Norberg Bengt Harlin 1.26,0g 2650 7,90 50 000 Ängskalla Järvsö Rasmus
2014-07-16 Sk 5 Tangen Haap h Lome Elden - Tangen Mai Björn Karlsson Björn Karlsson 1.27,3 2140 0,14 50 000 Töv Sjura Bodbäcksbjörn
2014-07-07 4 Svall Conrad v Lome Kongen - Rönningsholms Ina Madelene Johansson Robert Wilhelmsson 1.25,9 2160 7,15 35 000 Moe Blixten Svall Clara
2014-07-01 H 3 Krusse h Järvsöfaks - Vicke Tryck Michael von Krusenst. Michael von Krusenst. 1.24,8 2160 2,99 35 000 Storm Odd Modd Brun
2014-06-25 Åm 2 Mino h Moe Odin - Minti Magnus Jakobsson Hovel Helmen 1.26,9 2500 1,52 60 000 Tekno Jerkmin Lex Lodney
2014-06-20 H 1 Pave Eldvira s Elding - Pave Vilja Ulf Eriksson John Mogset 1.26,8 1640 5,61 35 000 Höstbo Krabat Faks Nils
2014-07-12 År F Flex h Järvsöfaks - Trollvalla Torbjörn Jansson Robert Bergh 1.22,2 2160 4,85 100 000 Krusse Hulte Magnus
2014-06-27 B 10 Farmbaron h Slogum Björn - Skaffer Jenta Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.26,1 2140 2,28 35 000 Haga Kungen Järvsögutten
2014-06-21 9 Guli Järven h Järvsöfaks - Ternemy Torbjörn Jansson Jan-Olov Persson 1.26,7 2640 15,91 35 000 Flex B.W.Gulliver
2014-06-19 D 8 Storm Odd h Storm Jo - Söstra Ulf Ohlsson Ola Martin Foss 1.25,1 1640 2,33 35 000 Krusen Mana Grabben
2014-06-13 Bs 7 Trippa Undan s Lome Kongen - Bus Märtha Tomas B Nilsson Bror Grönlund 1.26,3 2140 5,56 35 000 Bro Viking Cali Maks
2014-06-03 Sk 6 Ängskalla s Skaffer Brunen - Kalljana John Östman Jerker Bjurman 1.25,1 2140 17,74 35 000 Adrigo Hulte Magnus
2014-06-02 G 5 Gjerde Åsar v Åsaelden - Halling Snella Olle Alsén Olle Alsén 1.24,5 1660 6,62 35 000 B.W.Gulliver Bokli Pil
2014-05-26 F 4 Doktor Jaros h Mörtvedt Jerkeld - Faks Perla Geir Gudmestad Geir Gudmestad 1.23,7 2180 2,50 35 000 Fetter'n T.G. Tuxi Titan
2014-05-21 B 3 Krusen h Lome Kongen - Vicke Tryck Michael von Krusenst. Michael von Krusenst. 1.22,6a 1640 3,66 60 000 Farmbaron Adrigo
2014-05-18 Ös 2 Bro Viking h Järvsöviking - Vinriga Robert Bergh Robert Bergh 1.25,2 2640 3,23 35 000 Mel Odin Tyri Svarten
2014-05-09 U 1 Krusse h Järvsöfaks - Vicke Tryck Michael von Krusenst. Michael von Krusenst. 1.25,5a 2140 23,50 35 000 Närby Kalabalik Ekke Ålj
2014-05-17 G F Mino h Moe Odin - Minti Magnus Jakobsson Hovel Helmen 1.24,0 2160 2,49 100 000 Järbo Harry Mofaksan
2014-05-04 År 10 Mino h Moe Odin - Minti Magnus Jakobsson Hovel Helmen 1.26,9 2160 2,37 35 000 Valle Jerven Illern
2014-04-19 G 9 Hustvet Elding v Elding - Voje Liss Robert Skoglund Lina Tallberger 1.26,2 1660 11,09 35 000 Juni Fax Pliggfaksen
2014-04-06 Ro 8 Filofax N.O. v Åkre Lurifax - Symi Jan Ove Olsen Jan-Olov Persson 1.25,0 2180 16,82 35 000 Gjerde Åsar Närbyjänta
2014-04-02 B 7 Galina Dam s Forin Brage - Spenter Dam Kenth Åkerlund André Brattlin 1.27,9a 2140 66,53 60 000 Brenne Bragd Frode Viking
2014-03-31 F 6 Troll Viktor v Bokli Eld - Troll Riga Magnus Jakobsson Stefan Björkvall 1.26,9 2160 10,05 35 000 Myran Trygfaks
2014-03-24 U 5 Solberg Jerkeld v Mörtvedt Jerkeld - Solberg Vinni Ove A Lindqvist Mats Utter 1.29,4 2640 9,13 35 000 Järbo Harry Grät Berra
2014-03-14 Ös 4 Lissby Donna s Sundbo Kravall - Svartens Ellen Åke Sundberg Carina Myrlund 1.28,8 2140 37,86 35 000 Solfredman Mitt Hjärtas Frode
2014-03-10 Ro 3 Lienpilen v Moe Odin - Solpila Marcus Wahlman Robert Wilhelmsson 1.25,7 1660 15,07 35 000 Nebbenes Jahn Pliggfaksen
2014-03-03 Bs 2 Mofaksan s Fakse - Toga Mikael Olsson Mikael Olsson 1.29,1 2140 3,58 35 000 Granfaksa Trönder Svarten
2014-02-27 Ös 1 Nordlirappen h Nordli Svarten - Tuvrapa Jomar Blekkan Jomar Blekkan 1.27,3 2160 3,42 35 000 Lome Flykt Bro Viking
2014-03-08 F F Cali Maks h Järvsöfaks - Ella Marine Jorma Kontio Jan-Olov Persson 1.25,2 2180 5,25 100 000 Lome Hero Hustvet Elding
2014-02-21 B 10 Cali Maks h Järvsöfaks - Ella Marine Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.24,9 1660 3,62 35 000 Eng Stegg Jora Eld
2014-02-14 Ro 9 Lome Hero v Elding - Lomesokka Ulf Ohlsson Nina Dalgaard Nielsen 1.28,8 2660 10,77 25 000 Modd Brun Moe Blixten
2014-02-09 Ös 8 Järvsörappa s Järvsöfaks - Tuvrappa Jomar Blekkan Jomar Blekkan 1.27,8 2160 18,99 35 000 Höstbouffe Närbyjänta
2014-02-05 S 7 Tand Tuff h Järvsöfaks - Gott Tuffa Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.27,1 2160 14,91 50 000 Nordvanja Mitt Hjärtas Lilja
2014-02-02 U 6 Bodbäcksbjörn v Slogum Björn - Eldmöy Ove A Lindqvist Thomas Claesson 1.29,4a 2140 8,51 35 000 Guli Rask Solfredman
2014-01-31 G 5 Titan Tabac h Troll Kos - Emma Tabac Staffan Falk Staffan Falk 1.26,3a 2140 2,76 35 000 Cali Maks Lienpilen
2014-01-27 F 4 Gangtrött v Moe Odin - Grandal Riga Glenn K Stenberg Tor O Mikalsen 1.28,9 2160 55,55 35 000 Lome Hero Närbyjänta
2014-01-13 Bs 2 Järvsö Elviz v Järvsöfaks - Eldiz Olle Alsén Olle Alsén 1.27,1 1660 2,72 35 000 Solberg Monni Olsbo Tana
2014-01-10 B 1 Solfredman v Järvsöfaks - Solbella Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.28,2 2160 1,82 35 000 Närbyjänta Tand Tuff
2013-12-21 B F Tyri Svarten v Spikeld - Lilje Kråka Ulf Eriksson Karina Paavola 1.26,8 2180 13,75 150 000 Järvsö Rune Stora Värmland
2013-12-12 Bo 14 Ängskalla s Skaffer Brunen - Kalljana John Östman Jerker Bjurman 1.28,1 2180 11,68 35 000 Mys Elden Forssaga
2013-12-06 Ro 13 Lome Hero v Elding - Lomesokka Björn Goop Nina Dalgaard Nielsen 1.30,3 2660 2,66 35 000 Moe Blixten Stora Värmland
2013-12-02 Bs 12 Nordvanja s Moe Odin - Nordina Gunnar Melander Gunnar Melander 1.26,0 2140 24,22 35 000 Tyri Svarten Järvsö Rune
2013-11-24 S 11 Rote Jon v Moe Odin - Anemona Sören Lennartson Göran Westman 1.25,3 2180 6,47 35 000 Moe Sol Trippa Undan
2013-11-22 Ro 10 Anneros Karl v H.G.Balder - Soltilla Dagfinn Aarum Roland Jansson 1.24,8a 1640 1,82 35 000 Höstbouffe Mitt Hjärtas Lilja
2013-11-17 F 9 Föynland Kongen h Lome Kongen - Koyda Geir Flåten Pål Kristiansen 1.24,6 2180 9,58 35 000 Mjölner Komet Kjeltringen
2013-11-14 G 8 Pliggfaksen h Järvsöfaks - Monviva Hans Brunlöf Hans Brunlöf 1.29,5 2140 4,79 35 000 Stora Värmland Bork Lasse
2013-11-05 Bs 7 Närby Kalabalik v Sundbo Kravall - Ida Best N. Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.28,1 2680 8,32 35 000 Brenne Bragd Gärdsjö Viking
2013-11-04 F 6 Troll Viktor v Bokli Eld - Troll Riga Daniel Olsson Stefan Björkvall 1.26,3 1640 1,56 35 000 Yr Gubben Atlas M.O.
2013-11-01 B 5 Faksblixten v Järvsöfaks - Guli Gnista Robert Wilhelmsson Robert Wilhelmsson 1.27,5 2160 36,43 35 000 Sarpsfoss Kremelina Best
2013-10-24 Bo 4 Tyri Svarten v Spikeld - Lilje Kråka Krister Söderholm Karina Paavola 1.26,3 2180 8,94 35 000 Gräft Berra Haugedals Calle
2013-10-22 E 3 Balderina N.O. s H.G.Balder - Selbustjerna Ulrika Axelsson Therese Andersson 1.27,8 1640 2,57 40 000 Åsluna Sölv Odin
2013-10-18 Ro 2 Lome Hero v Elding - Lomesokka Björn Goop Nina Dalgaard Nielsen 1.27,7 2640 2,86 35 000 Tams Borgöl Bältra Komen
2013-10-10 U 1 Nordmärta s Slogum Björn - Nordperla John Östman Lina Melin 1.27,8 2140 2,54 35 000 Alsen Loa Solpärla
2013-10-19 Ro F Nordsjö Douglas v Moe Odin - Solstrumpan Örjan Kihlström Robert Bergh 1.25,2 2140 1,66 150 000 Jeppes Odin Lill Evert
2013-10-06 År 16 Jeppes Odin v Moe Odin - Aksvarta Dagfinn Aarum Hedda E Assev 1.25,6 2180 8,35 40 000 Fröyu Oda Stingers
2013-10-04 Ös 15 Rote Jon v Moe Odin - Anemona Sören Lennartson Göran Westman 1.25,6 2140 8,18 40 000 Tyri Svarten Ekke Ålj 
2013-09-27 Bo 14 Nordsjö Douglas v Moe Odin - Solstrumpan Robert Bergh Robert Bergh 1.28,0 2660 1,31 40 000 Mys Elden Ängskalla
2013-09-23 F 13 Pilborka s Moe Odin - Lillborka Per Ludvig Nilsen Christer Eriksson 1.28,1 2160 14,47 40 000 Vinnmin Haugestad Friggen
2013-09-22 H 12 Rino Dox v Qvadrigo - Nina Dox Bo Landgren Carl-Anders Hansson 1.23,6 1660 48,06 40 000 Flex Rigel Odin
2013-09-20 Ro 11 Belinda Fax s Järvsöfaks - Tolinda Torgny Friberg Lars Göran Eng 1.26,9 2140 12,83 35 000 Lissby Donna Moe Sol
2013-09-19 G 10 Solfredman v Järvsöfaks - Solbella Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.27,8 2160 3,92 40 000 Myllarqvattro Svall Conrad
2013-09-16 U 8 Nordsjö Douglas v Moe Odin - Solstrumpan Robert Bergh Robert Bergh 1.26,4 2160 1,31 40 000 Ängskalla Mys Elden
2013-09-12 Bo 9 Lill Evert v Eder - Blås Åsa Leif Eriksson Dick Enkvist 1.26,6 1660 10,42 40 000 Elina Sång Min Borka
2013-09-02 Ro 7 Moe Sol v Moe Odin - Trollan Carl-Erik Sandström Carl-Erik Sandström 1.25,0 1640 8,60 40 000 Lienpilen Stommens Olivia
2013-08-30 Bs 6 Nordmärta s Slogum Björn - Nordperla Ulf Ohlsson Lina Melin 1.28,4 2140 5,74 50 000 Lunds Lycka Mino
2013-08-26 F 5 Hjelset Lissi s Lome Elden - Lissi Lånk Morgan Ivarsson Erik Killingmo 1.27,5 2140 5,23 40 000 Järvsö Svarten Kremlinn
2013-08-23 B 4 Juni Kongen h Lome Kongen - Majtindra Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.24,6 1660 11,12 40 000 Mitt Hjärtas Lilja Vildhussen
2013-08-18 D 3 Ivers s Ravn Jahn - Elydia Bo Eklöf Arne Petter Forssen 1.25,3 1660 5,60 40 000 Ty Vinn Gottloma
2013-08-13 G 2 Farmbaron h Slogum Björn - Skaffer Jenta Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.26,5 2660 2,75 40 000 Ulvsås Cico Höstbo Kravat
2013-08-04 Åm 1 Fröyu Oda s Moe Odin - Fröyu Tiril Öystein Björnstad Öystein Björnstad 1.29,6a 2480 1,37 40 000 Tindra Faks Myran
2013-08-03 F Hulte Magnus h Lome Elden - Ösängets Svala Ulf Ohlsson Leif Jonsson 1.24,9 2160 2,06 150 000 Ulvsås Brasse Farmbaron
2013-07-22 Sk 16 Nordmärta s Slogum Björn - Nordperla John Östman Lina Melin 1.28,3 2140 8,44 40 000 Brännas Brago Lill Evert
2013-07-18 B 15 Alsaker Faks v Järvsöfaks - Alsaker Eldmöy Ulf Eriksson John Helge Gravvold 1.26,4g 2640 3,16 40 000 Remelden Mel Odin
2013-07-08 14 Solberg Monni s Moe Odin - Solberg Vinni Claes Eskilsson Claes Eskilsson 1.26,6 1640 5,14 40 000 Yr Gubben Frk.Juventus
2013-07-07 13 Kalloma s Lome Elden - Birk Erika Stig Jarle Röste Stig Jarle Röste 1.27,8 2148 5,43 40 000 Guli Rask Ängskalla
2013-07-03 Åm 12 Sagi Allvinn v Röste Bo - Sagi Malin Björn Goop Erik Killingmo 1.26,7 2480 2,07 40 000 Holterjerven Tekno Jerkmin
2013-07-02 Bs 11 Hulte Magnus h Lome Elden - Ösängets Svala Ulf Ohlsson Leif Jonsson 1.24,0 2160 3,75 40 000 Lärkan Flex
2013-07-01 Bs 10 Lome Flickan s Lome Elden - Stjärntrollet Örjan Kihlström Jan Bäckman 1.26,5 1640 14,72 40 000 Mitt Hjärtas Lilja Tysvär Erik
2013-06-22 År 9 Rinde Turbo v Moe Odin - Rinde Texa Olav Mikkelborg Johnny Linn 1.27,1a 2140 3,08 40 000 Sima Hans Tindra Faks
2013-06-22 8 Farmbaron h Slogum Björn - Skaffer Jenta Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.26,3 2160 2,18 40 000 Alsaker Faks Grei Sol
2013-06-22 L 7 Mitt Hjärtas Lilja s Järvsöfaks - Fillippo Jenta Torbjörn Jansson Therese Hyllsjö 1.28,2 1640 2,36 40 000 Lome Li Solberg Monni
2013-06-20 D 6 Faks Nils v Järvsöfaks - Timba Håkan Skoglund Jan-Olov Persson 1.28,4 2640 7,16 40 000 Storm Odd Moe Sol
2013-06-07 Ös 5 Vorset Martin v Elding - Tranmälspila Thomas Mjöen Jostein Grönnesby 1.24,8 1660 18,10 40 000 Husankongen Ivers
2013-06-03 H 4 Flex h Järvsöfaks - Trollvalla Jan-Olov Åberg Jan-Olov Åberg 1.25,0 2160 31,94 40 000 Mel Odin Hulte Magnus
2013-05-24 Sk 3 Järbo Harry h Elding - Järbo Lisa Jan Norberg Jan Norberg 1.25,6 2160 2,09 40 000 Ulvsås Brasse Gräft Berra
2013-05-19 År 2 Ekke Ålj h Skaffer Brunen - Järvsö Alma Jan Ove Olsen Jan-Olov Persson 1.24,3 1660 4,39 40 000 Gobbi Rinde Turbo
2013-05-17 B 1 Barrgnista s Lome Elden - Barrgreia Ulf Ohlsson Paul Sjölander 1.28,6 2140 4,94 40 000 Lorrino Norm Dino
2013-05-18 G F Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.22,9 2180 3,25 150 000 Kolnes X.O. Odin Tabac
2013-05-05 H 16 Månprinsen A.M. h Svall Ivar - Månskära Gunnar Melander Gunnar Melander 1.22,7 1660 2,92 40 000 Odin Tabac Rigel Odin
2013-05-03 15 Fröyu Oda s Moe Odin - Fröyu Tiril Öystein Björnstad Öystein Björnstad 1.27,7a 2140 1,78 40 000 Lissby Donna Blikkstra
2013-04-21 År 14 Sagi Allvinn v Röste Bo - Sagi Malin Björn Goop Erik Killingmo 1.28,3 2160 2,24 40 000 Fillippa Mjölner Faksa
2013-04-14 H 13 Höstbo Krabat v Sundbo Kravall - Korenka Tomas Pettersson Tomas Pettersson 1.30,5 2640 6,55 40 000 Björn Pelle Järvsö Rasmus
2013-04-05 B 12 Mana Grabben v Lome Elden - Dansösen Robert Bergh Robert Bergh 1.23,9 1660 8,88 40 000 Järvsö Rune Mel Odin
2013-03-26 Bo 11 Forssaga s Sundbo Kravall - Golita V. Patrik Nygren Jan Gustavsson 1.29,1 2140 36,09 40 000 Libäcksjo Tele Best
2013-03-22 Ro 10 Odin Tabac h Moe Odin - Emma Tabac Håkan Wallberg Håkan Wallberg 1.25,3 2160 2,24 40 000 Mana Grabben Sarpsfoss
2013-03-15 B 9 Mel Odin h Moe Odin - Groa Micael Melander Micael Melander 1.26,8 2160 4,11 40 000 Ares R.B. Engesve Odin
2013-03-12 U 8 Påls Erlin s Pål Even - Falk Erlin Patrik Nygren Sture Olofsson 1.31,2 1640 10,71 40 000 Rutan Brännas Brago
2013-03-10 Ös 7 Pondus h Lome Elden - Rigeljenta Arne Nilsen Arne Nilsen 1.26,3 2160 2,01 40 000 Nordlirappen Bodbäcksmunter
2013-03-04 Bs 6 Titan Tabac h Troll Kos - Emma Tabac Staffan Falk Staffan Falk 1.25,1 1660 5,53 40 000 Granessa Guli Rask
2013-02-24 G 5 Sundsätters Frida s Qvadrigo - Horgen Siv Jan Ove Olsen Caroline Holm 1.33,1 2640 18,62 40 000 Anga Viktor Tolvmaggen
2013-02-22 U 4 Farmbaron h Slogum Björn - Skaffer Jenta Per Gustafsson Jan-Olov Persson 1.28,7 2140 3,24 40 000 Bodbäcksmunter Brenne Bragd
2013-02-18 F 3 Kolnes X.O. h Spikeld - Vosseflya Mikael J Andersson John Edvard Edvardsen 1.28,2g 1660 7,55 40 000 Yr Gubben Atlas M.O.
2013-02-11 Ro 2 Juts Höiby Stjärna s Höiby Kongen - Frej Kickan Torbjörn Jansson Anette Jansson 1.27,7 2140 5,93 40 000 Heimdall Granfaksa
2013-02-03 G 1 Närbyjänta s Järvsöfaks - Ida Best N. Åsa Rosén Patricia Rosén 1.28,8g 1640 6,83 40 000 Bjelleguten Myllkärrs Moa
2012-10-20 B F Raggmunken h Järvsöfaks - Granlitrolla Conny Gustafsson Tord Gustafsson 1.24,9 2140 3,57 200 000 Lärkan Trippa Undan
2012-10-07 År 15 Pilborka s Moe Odin - Lillborka Per Ludvig Nilsem Christer Eriksson 1.27,2 2140 2,46 40 000 Tindra Faks Seier Kongen
2012-10-05 Ös 14 Granli Nicolai v Braute - Åvik Svarta Carl-Ivar Larsson Carl-Ivar Larsson 1.26,2 2140 3,69 40 000 Rimaggan Rote Jon
2012-09-28 Bo 13 Hulte Magnus h Lome Elden - Ösängets Svala Ulf Ohlsson Leif Jonsson 1.26,9 2660 1,86 40 000 Libäcksjo Idenors Peter
2012-09-23 G 12 Moe Stjerna s Moe Odin - Bro Terna Bo Landgren Bo Landgren 1.29,0 1640 7,46 40 000 Odd Mollyn Glöda
2012-09-17 Bs 11 Grei Sol h Aldermarin - Trollan Carl-Erik Sandström Carl-Erik Sandström 1.27,2 2140 7,35 50 000 Krusen Kremelina Best
2012-09-13 G 10 Närby Kalabalik v Sundbo Kravall - Ida Best N. Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.28,1 2660 4,11 40 000 Väskinge Pilsner Brenne Bragd
2012-09-07 B 9 Lärkan h Hallsta Lotus - Lassas Travina Jorma Kontio Jan-Olov Persson 1.24,0 1640 3,37 50 000 Remelda Voje Nido
2012-09-03 Ös 8 Sjefin s Sjefen - Filippatösen Micael Melander Annette Melin 1.30,2 2640 5,45 40 000 Björkbacka Barn Vinn Kosing
2012-08-31 U 7 Järbo Harry h Elding - Järbo Lisa Jan Norberg Jan Norberg 1.29,6 2660 5,09 40 000 Krusen Gräft Berra
2012-08-27 F 6 Stingers v Lome Elden - Utopia Herman R Tvedt Rolf Tvedt 1.27,0 2640 9,00 40 000 Raggmunken Kremlinn
2012-08-25 B 5 Qia Tabac s Brännapål - Ajana Tabac Torbjörn Jansson Åsa E Eriksson 1.27,6 2140 18,91 50 000 Mofaksan Eng Jahna
2012-08-19 Da 4 Ögon Glöd s Elding - Åkres Gia Rikard N Skoglund Rikard N Skoglund 1.25,4 1640 4,39 40 000 Remelda Hallsta Asterix
2012-08-17 G 3 Väskinge Pilsner v Sjefen - Väskingebruden Torbjörn Jansson Thord Holmquist 1.25,6 2140 8,20 40 000 Närby Kalabalik Sonett Mobac
2012-08-16 B 2 Trippa Undan s Lome Kongen - Bus Märtha Tomas B Nilsson Bror Grönlund 1.26,9a 2140 4,86 50 000 Lill Per Nilo
2012-08-09 U 1 Norrlands Diamant s Lome Kongen - Lill Asta Lars-Åke Ericsson Lars-Åke Ericsson 1.26,8 1640 5,40 40 000 Sölja Munter
2012-08-18 G F Höstbo Fredrik v Järvsöfaks - Korenka Jorma Kontio Mats Andersson 1.24,5 2180 12,39 200 000 Sarpsfoss Rigel Odin
2012-08-07 H 19 Rigel Odin v Moe Odin - Rigel Snerta Ove A Lindqvist Jan Nordh 1.25,6 1660 4,09 40 000 Heimdall Järvsö Rune
2012-08-05 Ös 18 Frakast h Moe Odin - Vivendel Edvard Kristiansen Lars Aunemo 1.25,6 2160 3,48 40 000 Jossegutt Herwig
2012-08-03 Åm 17 Joran s Moe Odin - Korra Torbjörn Jansson Karl Mads Aas 1.27,1 1680 2,47 40 000 Odins Pilea Tindra Faks
2012-08-02 Sk 16 Mouiva s Moe Odin - Näs Viva Robert Dunder Rolf G Jonsson 1.29,1 2640 30,76 40 000 Stilig Blijerven
2012-07-29 Bs 15 Jemmy Best s H.G.Balder - Sussie Best Elin Gustavsson Ingemar Söderberg 1.27,1 1640 11,39 40 000 Glöda Min Faxen
2012-07-27 Ro 14 Myran s Bokli Eld - Almbesta Petra Edqvist Petra Edqvist 1.27,7 2140 55,40 40 000 Lex Lotus Algot Ålj
2012-07-23 Sk 13 Edolles Malte v Lome Kongen - Edolles Dagmar Ingela Eriksson Ingela Eriksson 1.26,2a 2140 3,48 40 000 Cali Maks Ulvsås Brasse
2012-07-20 Ax 12 Sarpsfoss h Pål Even - Kongsrud Wiola Örjan Kihlström Erik Killingmo 1.26,5 2140 7,05 40 000 Höstbo Fredrik Fjeldstad Goggen
2012-07-19 B 11 Frk. Juventus s Prins Juventus - Kvernfrökna Ove A Lindqvist Stig Jarle Röste 1.27,9 1640 3,09 50 000 Jenny Best Munter
2012-07-18 10 Faksblixten v Järvsöfaks - Guli Gnista Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.25,9 2670 3,97 60 000 Lex Maijon Grei Sol
2012-07-09 9 Fröyu Oda s Moe Odin - Fröyu Tiril Öystein Björnstad Öystein Björnstad 1.28,0a 2140 2,70 40 000 Glöda Myllkärrs Moa
2012-07-04 Åm 8 Bottem Faks h Järvsöfaks - Bottem Stöva Björn Goop Olav Utgård 1.26,4 2080 2,73 60 000 Art Kjarvald Henrik
2012-07-03 H 7 Eng Jahna s Eng Svarten - Jahnelina Mikael M Andersson Åke Ahlinder 1.28,1 2160 6,07 40 000 Galina Dam Granessa
2012-07-02 H 6 Mjölner Flaks h Järvsöfaks - Mjölner Sota Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.26,6 2660 6,23 40 000 Trons Pila Flex
2012-06-29 F 5 Trineline s Järvsöfaks - Krumeline Kai Johansen Roald Winger 1.24,5 1640 3,79 40 000 Torlandia Lannem Jorid
2012-06-26 Vi 4 Lärkan h Hallsta Lotus - Lassas Travina Jorma Kontio Jan-Olov Persson 1.26,2 2160 1,77 40 000 Faksblixten Timon Ill
2012-06-23 L 3 Odins Pilea s Moe Odin - Pilutta Mikael J Andersson Christer Eriksson 1.27,5 1640 2,63 40 000 Tres Ide Tysvär Erik
2012-06-22 År 2 Bottem Faks h Järvsöfaks - Bottem Stöva Gunnar Austevoll Olav Utgård 1.27,9g 2140 7,31 40 000 Å.Widdock Tekno Jerkmin
2012-06-30 F F B.W.Gulliver h Lome Kongen - Gullan Fax Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.23,9 2160 23,02 200 000 Rinde Turbo Rigel Odin
2012-06-21 D 1 Torlandia s Elding - Toronita Henrik Svensson Esbjörn Glantz 1.24,6 1660 3,74 40 000 Jenny R.G. Galina Dam
2012-06-14 B 20 Björklifaks h Järvsöfaks - Bläs Lina Ove A Lindqvist Jan-Olov Persson 1.27,5g 2660 7,76 40 000 Tyri Svarten Hulte Magnus
2012-06-08 Ös 19 Norrlands Diamant s Lome Kongen - Lill Asta Lars-Åke Ericsson Lars-Åke Ericsson 1.29,0 2140 5,70 40 000 Lome Flickan Skaffra
2012-06-06 Bs 18 Fetter'n T.G. h Elding - Trollvilja Geir Vegard Gundersen Geir Vegard Gundersen 1.24,1 2160 5,27 40 000 Björlifaks Krusen
2012-05-31 17 Rigel Odin v Moe Odin - Rigel Snerta Ove A Lindqvist Jan Nordh 1.24,3 1646 7,10 40 000 Lärkan Snygg
2012-05-28 Bs 16 Eng Jahna s Eng Svarten - Jahnelina Mikael M Andersson Åke Ahlinder 1.26,9 2160 19,26 40 000 Sonett Mobac Pärlspånt
2012-05-25 Sk 15 Hällsjö Albert v Qvadrigo - Troll Lova Håkan Skoglund Jan-Olov Söderström 1.27,1 2160 1,43 40 000 Stilig Rejsar
2012-05-24 B 14 Torlandia s Elding - Toronita Henrik Svensson Esbjörn Glantz 1.24,0 1660 5,94 40 000 Kremelina Best Moa Mollyn
2012-05-21 År 13 Rinde Turbo v Moe Odin - Rinde Texa Per Oleg Midtfjeld Johnny Linn 1.27,9a 2140 23,19 40 000 Torpa Jo Nordli Spik
2012-05-20 L 12 Raggmunken h Järvsöfaks - Granlitrolla Conny Gustafsson Tord Gustafsson 1.23,3 1660 5,14 40 000 Fjeldstad Goggen Ramstad Eld
2012-05-18 Bo 11 Idenors Peter h Spang Best - Qia Rigel Krister Söderholm Karl Gunnar Gren 1.26,7 2160 2,88 40 000 Tyri Svarten Nordglöd
2012-05-14 Bs 10 Ekke Ålj h Skaffer Brunen - Järvsö Alma Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.28,4 2160 3,10 40 000 Qravatt Gärdsjö Viking
2012-05-04 B 9 Elektea s Elding - Blixt Lovis Peter Wikström Peter Wikström 1.30,6 2140 19,72 40 000 Juts Höiby Stjärna Odins Lill
2012-05-01 H 8 Ögon Glöd s Elding - Åkres Gia Rikard N Skoglund Rikard N Skoglund 1.24,4 1660 4,39 40 000 Jenny R.G. Kremelina Best
2012-04-27 U 7 Krusen h Lome Kongen - Vicke Tryck Michael von Krusenst. Michael von Krusenst. 1.25.5 2160 4,71 40 000 Björlifaks Tyri Svarten
2012-04-22 Ös 6 Rigel Odin v Moe Odin - Rigel Snerta Ulf Ohlsson Jan Nordh 1.25,1 1660 6,15 40 000 Hågå Elden Ögon Glöd
2012-04-21 Å 5 Tord Viking h Spikeld - Dalletti Kai Johansen Kjetil Helgestad 1.25,6 2140 3,50 60 000 Feseth Nils Raggmunken
2012-04-19 Bo 4 Mys Elden v Lome Elden - Finnbo Berit Mats Gällerstedt Mats Gällerstedt 1.29,7 2140 10,24 40 000 Snärtig Ängskalla
2012-04-15 År 3 Ylvruna s Elding - Ylvina Björn Goop Kristian Borud 1.28,1 2160 1,78 40 000 Myran Ramtamtaramtata
2012-04-08 G 2 Lix Mollyn h Skaffer Brunen - Riga Mollyn Torbjörn Jansson Åke Lindgren 1.24,8 2180 21,30 40 000 Snygg Odin Tabac
2012-04-07 Ro F Flex h Järvsöfaks - Trollvalla Jan-Olov Åberg Tommy S Larsson 1.25,6 2160 6,17 200 000 Krusen Faxtindra
2012-04-02 S 1 Gårdsjö Viking v Aldermarin - Vessle Stjärna Per Lisell Per Lisell 1.28,9 2160 11,90 40 000 Tams Borgöl Lille Lomis
2012-03-23 Ro 15 Granessa s Röste Bo - Granina Björn Goop Wictoria Lundgren 1.27,1 1640 6,74 40 000 Ramtamtaramtata Heksa
2012-03-22 Ös 14 Krusen h Lome Kongen - Vicke Tryck Michael von Krusenst. Michael von Krusenst. 1.27,5 2160 4,84 40 000 Neastjerna Elling
2012-03-18 F 13 Odd Mollyn v H.G.Balder - Riga Mollyn Dagfinn Aarum Åke Lindgren 1.29,0 2140 2,62 40 000 Qia Tabac Tjuragutten
2012-03-15 Bo 12 Tele Best v Spang Best - Lappe Ellen Olle Svensson Olle Svensson 1.30,1 1660 3,20 40 000 Stilig Elektea
2012-03-11 Bs 11 Rino Dox v Qvadrigo - Nina Dox Ulf Ohlsson Carl-Anders Hansson 1.25,3 2180 2,26 40 000 Guli Järven Orrbusan
2012-03-04 S 10 Vår Luring v Åkre Lurifax - Symi Torbjörn Jansson Thomas Claesson 1.29,3 2160 2,80 40 000 Galina Dam Rasken
2012-03-02 U 9 Adrigo h Qvadrigo - Sindy Stjerna Hanna Olofsson Hanna Olofsson 1.26,6 2180 2,23 40 000 Lodia Tele Best
2012-03-01 B 8 Elling v Elding - Burella Robert Bergh Robert Bergh 1.26,9 1640 1,98 40 000 Vingbo Stjärn Raske Rutger
2012-02-27 Ro 7 Björklifaks h Järvsöfaks - Bläs Lina Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.27,3 2160 2,19 40 000 Lasshans Olle Heimdall
2012-02-20 F 6 Eldna s Eder - Terneturi Björn Goop Mats Andersson 1.32,1 1640 10,95 40 000 Baldrian Pilborka
2012-02-17 B 5 Cali Maks h Järvsöfaks - Ella Marine Jan Norberg Thomas Claesson 1.27,1 2140 7,31 50 000 Vildhussen Vår Luring
2012-02-13 G 4 Pyriod v Moe Odin - Pyrona Claes Eskilsson Maria Eriksson 1.29,0 2160 19,60 40 000 Granessa Lex Lotus
2012-02-12 S 3 Lannem Jorid s Lannem Sjur - Lannem Torill Daniel Olsson Stefan Björkvall 1.27,0 1660 23,60 40 000 Faxtindra Haga Kungen
2012-02-10 Ro 2 Jenny R.G. s Moe Odin - Liana Best Hans Brunlöf Hans Brunlöf 1.26,3 2160 3,79 40 000 Höstbo Fredrik Vingbo Stjärn
2012-02-03 B 1 Rino Dox v Qvadrigo - Nina Dox Ulf Ohlsson Carl-Anders Hansson 1.25,1 1660 1,97 50 000 Mana Grabben Flex
2011-10-22 Ro F Lome Odin h Moe Odin - Lomestjerna Örjan Kihlström Ingebjörn Öyhus 1.26,9 2140 3,96 200 000 Raske Rutger Edner
2011-10-08 G 16 Flex h Järvsöfaks - Trollvalla Jan-Olov Åberg Tommy S Larsson 1.25,5 2160 1,98 40 000 Hovfaksen Vildvitter
2011-10-07 Ös 15 Raske Rutger v Järvsöfaks - Moni Trollet Bo Eklöf Erik Jonsson 1.27,4 2140 37,35 40 000 Feseth Nils Faksblixten
2011-10-03 Ro 14 Penning v Järvsöfaks - Nivea Bo Landgren Carl-Anders Hansson 1.26,5 2180 7,33 40 000 Hibogubben Rigel Odin
2011-09-30 Sk 13 Prins Tabac v Qvadrigo - Birka Tabac Jens Eriksson Jens Eriksson 1.27,1 2180 6,20 40 000 Ulvsås Brasse Påljava
2011-09-27 E 12 Flex h Järvsöfaks - Trollvalla Jan-Olov Åberg Tommy S Larsson 1.25,7 2180 3,11 40 000 Lome Odin Edner
2011-09-25 H 11 Järvsö Rune h Järvsöfaks - Remjahna Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.23,0 1640 1,83 40 000 Vessle Jahna Hibogubben
2011-09-24 F 10 Pilborka s Moe Odin - Lillborka Per Ludvig Nilsen Christer Eriksson 1.27.8 2140 3,84 40 000 Lannem Jorid Kingemaja
2011-09-16 Ro 9 Torlandia s Elding - Toronita Torbjörn Jansson Esbjörn Glantz 1.24,3 1640 1,68 40 000 Lannem Jorid Lome Mix
2011-09-15 G 8 Flex h Järvsöfaks - Trollvalla Jan-Olov Åberg Tommy S Larsson 1.27,0 2680 8,28 40 000 Lome Odin Granfaksa
2011-09-12 Bo 7 Prins Tabac v Qvadrigo - Birka Tabac Jens Eriksson Jens Eriksson 1.27,6 2160 12,52 40 000 Plenkrutt Gräft Berra
2011-09-10 Bs 6 Nortra s Spikeld - Norin Torbjörn Jansson Öyvind Ruttenborg 1.26,5 1660 40,28 40 000 Rigel Odin Ekke Ålj
2011-09-09 U 5 Edolles Malte v Lome Kongen - Edolles Dagmar Ingela Eriksson Ingela Eriksson 1.27,4 2140 7,97 40 000 Runar Nordvanja
2011-09-02 Bs 4 Flex h Järvsöfaks - Trollvalla Jan-Olov Åberg Tommy S Larsson 1.26,5 2140 3,91 40 000 Ruus Kajsa Fjeldstad Goggen
2011-08-29 F 3 Edner v Eder - Terneturi Björn Goop Mats Andersson 1.27,0 2160 21,91 40 000 Moa Mollyn Lome Odin
2011-08-27 B 2 Torlandia s Elding - Toronita Henrik Svensson Esbjörn Glantz 1.23,8 1680 8,61 50 000 Alsaker Faks Ekke Ålj
2011-08-21 D 1 Remelda s Lome Elden - Remsa Ove A Lindqvist Jan-Ivan Eriksson 1.28,1 2160 7,97 40 000 Kingemaja Rote Jon
2011-08-20 Ro F Indregaards Lilja s Spikeld - Indregaards Stjerna Cato Antonsen Rune Nerheim 1.24,8 2180 13,76 200 000 Nordblomma Farmfurir
2011-08-04 G 16 Rigel Odin v Moe Odin - Rigel Snerta Jorma Kontio Jan Nordh 1.24,2 1680 2,20 40 000 Ekke Ålj Granessa
2011-07-31 H 15 Ruus Kajsa s Järvsöfaks - Ruus Anna Tony Eliasson Mats Eliasson 1.27,0 2140 6,06 40 000 Belinda Fax Ölve
2011-07-29 Ro 14 Lärkan h Hallsta Lotus - Lassas Travina Jorma Kontio Jan-Olov Persson 1.28,5 2640 2,40 40 000 Jahnita Fjeldstad Goggen
2011-07-21 B 13 Hulte Tilda s Sagi Knut - Hulte Stjärna Ove A Lindqvist Leif Jonsson 1.22,7 1660 24,64 50 000 Faksblixten Neastjerna
2011-07-13 D 12 Nordblomma s Moe Odin - Nordperla Gunnar Melander Gunnar Melander 1.24,9 1640 3,53 40 000 Mana Grabben Spjutsporren
2011-07-06 Åm 11 Raggmunken h Järvsöfaks - Granlitrolla Conny Gustafsson Tord Gustafsson 1.27,5 2120 2,83 40 000 Tindra Faks Heksa
2011-07-05 Bs 10 Bokli Pil h Bokli Balder - Eldpila Stig Jarle Röste Stig Jarle Röste 1.26,3 1640 19,46 40 000 Järvsö Rune Klirk
2011-07-04 Bs 9 Lome Odin h Moe Odin - Lomestjerna Örjan Kihlström Ingebjörn Öyhus 1.27,2 2160 2,17 40 000 Ölve Kremelina Best
2011-06-28 8 Farmfurir h Slogum Björn - Skaffer Jenta Per Gustafsson Per Gustafsson 1.26,7 2680 5,00 40 000 Spjutsporren Ares R.B.
2011-06-24 H 7 Jenny R.G. s Moe Odin - Liana Best Hans Brunlöf Hans Brunlöf 1.24,7 1660 10,65 40 000 Karelli Voje Nido
2011-06-23 D 6 Rimaggan s Forin Brage - Stjärnmaggan Stig Engstrand Stig Engstrand 1.28,1 2160 4,97 40 000 Ölve Lome Odin
2011-06-19 År 5 Lunde Rappen h Mentor Mollyn - Athene Vesla Gunnar Austevoll Tom Vidar Walther 1.23,1 1680 40,05 40 000 Hornnes Tiril Moa Mollyn
2011-06-16 B 4 B.W.Gulliver h Lome Kongen - Gullan Fax Sören Eriksson Jan-Olov Persson 1.26,2 2180 4,72 50 000 Flex Voje Nido
2011-06-10 Ös 3 Marmorjenta s Elding - Rigeljenta Arne Nilsen Arne Nilsen 1.26,3 1660 12,93 40 000 Ölve Stjerne Faks
2011-05-23 År 2 Indregaards Lilja s Spikeld - Indregaards Stjerna Cato Antonsen Rune Nerheim 1.25,2 2180 1,81 40 000 Höstbo Fredrik Lome Mix
2011-05-22 L 1 Raggmunken h Järvsöfaks - Granlitrolla Conny Gustafsson Tord Gustafsson 1.27,9 2180 5,96 40 000 Lärkan Maja R.G.
2011-05-14 F Tähti-Optio h Viesker - Iso-Tähti Akseli Lahtinen Teemu Okkolin 1.25,9 2160 13,14 200 000 Lix Mollyn Karelli
2011-04-29 U 16 Mel Odin h Moe Odin - Groa Micael Melander Micael Melander 1.24,1 2180 2,67 40 000 Karelli Järbo Harry
2011-04-21 Sk 15 Nordblomma s Moe Odin - Nordperla Gunnar Melander Gunnar Melander 1.25,2 1680 1,74 40 000 Gräft Berra Sigge P.
2011-04-16 Å 14 Järvsö Rune h Järvsöfaks - Remjahna Åke Svanstedt Jan-Olov Persson 1.26,6 2140 2,80 60 000 Lix Mollyn Lome Mix
2011-04-15 B 13 Bongsbofax v Järvsöfaks - Jennivina Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.25,7 2140 5,23 40 000 Faksen J:r Feseth Nils
2011-04-10 År 12 Lix Mollyn h Skaffer Brunen - Riga Mollyn Dagfinn Aarum Åke Lindgren 1.26,1 2180 6,96 40 000 Lome Mix Mjölner Flaks
2011-04-01 B 11 Bongsbofax v Järvsöfaks - Jennivina Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.24,8 1680 7,59 50 000 Nordblomma Kremelina Best
2011-03-27 U 10 Nordblomma s Moe Odin - Nordperla Gunnar Melander Gunnar Melander 1.25,4 1680 7,26 40 000 Trons Pila Remelda
2011-03-25 Ro 9 Jenny R.G. s Moe Odin - Liana Best Hans Brunlöf Hans Brunlöf 1.28,1 2160 6,21 40 000 Moa Mollyn Lannem Jorid
2011-03-22 Bs 8 Hibogubben h Järvsöfaks - Siva Kajsa Frick Pär Mårtensson 1.26,4 2140 4,44 40 000 Penning Vildvitter
2011-03-14 Bo 7 Tähti-Optio h Viesker - Iso-Tähti Akseli Lahtinen Teemu Okkolin 1.28,9 2640 5,69 40 000 Sigge P. Nordglöd
2011-03-08 Ös 6 Remelda s Lome Elden - Remsa Ove A Lindqvist Jan-Ivan Eriksson 1.27,5g 1640 10,10 40 000 Järvsö Rune Rimaggan
2011-03-07 F 5 Skogli Vill h Ara Svarten - Skogli Gilma Dagfinn Aarum Fredrik Minge 1.28,1 2180 45,42 50 000 Jenny R.G. Snygg
2011-02-25 B 4 Aspe Olov v Sjefen - Boklibeth Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.27,7 2180 3,62 40 000 Dån Elden Klack Ella
2011-02-18 Ro 3 Hibogubben h Järvsöfaks - Siva Kajsa Frick Pär Mårtensson 1.26,2 1640 3,33 40 000 Odd Tabac Penning
2011-02-11 Ös 2 Linda Slogum s Qvadrigo - Ida Slogum Jan-Olof Johansson Bo Hjelm 1.30,7 2140 7,68 40 000 Norrlands Akvavit Remsvarten
2011-02-03 Bo 1 Adrigo h Qvadrigo - Sindy Stjerna Hanna Olofsson Hanna Olofsson 1.28,8 2180 8,24 40 000 Sigge P. Libäcksjo
2010-11-13 G F Hovimäki v Hovi Ari - Soman Keiju Teemu Okkolin Teemu Okkolin 1.28,9 2160 3,37 200 000 Björlifaks Nordblomma
2010-10-29 Ro 17 Hibogubben h Järvsöfaks - Siva Kajsa Frick Pär Mårtensson 1.28,7a 2640 9,50 40 000 Odd Tabac Ölve
2010-10-24 Sk 16 Eldsy s Elding - Toddsy Ove A Lindqvist Ove Eriksson 1.28,1 2140 1,99 40 000 Lykke Rånda Soli Turi
2010-10-21 Bs 15 Hammars Blixt v Järvsöfaks - Hammars Saga Lars Bergvall Lars Bergvall 1.27,7 2140 13,48 50 000 Lix Mollyn Trons Pila
2010-10-15 B 14 Rapp Elden v Elding - Järvsölina Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.28,6a 2640 7,44 50 000 Aspe Olov Lötens Piruett
2010-10-14 Bo 13 Hovimäki v Hovi Ari - Soman Keiju Akseli Lahtinen Teemu Okkolin 1.27,2a 2140 2,23 40 000 Farmfurir Idenors Peter
2010-10-08 Ös 12 Frakast h Moe Odin - Vivendel Edvard Kristiansen Lars Aunemo 1.27,1 2160 1,45 40 000 Marmorjenta Nuskat
2010-09-30 Bo 11 Turon Lieska v Turo - Emilla Mika Jauhola Mika Jauhola 1.25,2a 1640 28,63 40 000 Vieluusi Eldsy
2010-09-28 E 10 Dölerud Troll v Spang Best - Ringdals Siw Kaj Widell Bo Göran Lindgren 1.27,3a 2140 28,94 40 000 Björklifaks Penning
2010-09-20 Sk 9 Lykke Rånda s Lykke Gutten - Horgen Anne Jan Norberg Lars Lindh 1.27,5 2160 3,91 40 000 Bångsta Gulla Vinter Mezzo
2010-09-16 G 8 Björlifaks h Järvsöfaks - Bläs Lina Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.25,9 2140 3,08 40 000 Flex Lix Mollyn
2010-09-03 U 7 Nordblomma s Moe Odin - Nordperla Gunnar Melander Gunnar Melander 1.24,8 1660 2,83 40 000 Bongsbofax Rigello
2010-08-30 Bs 6 Järvsö Rune h Järvsöfaks - Remjahna Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.27,1 2160 1,63 40 000 Väskinge Björn Kremelina Best
2010-08-19 B 5 Aspe Olov v Sjefen - Boklibeth Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.27,8a 2140 5,83 50 000 Sölvking Faksgnista
2010-08-07 S 4 Odin Tabac h Moe Odin - Emma Tabac Ulf Ohlsson Håkan Wallberg 1.23,1 2160 1,64 40 000 Lomar Eldfaksen
2010-08-05 U 3 Lapp Lotus h Järvsöfaks - Orkania Per-Arne Lindström Per-Arne Lindström 1.25,5 2160 7,73 40 000 Snygg Oppegards Pilen
2010-08-02 Åm 2 Lix Mollyn h Skaffer Brunen - Riga Mollyn Dagfinn Aarum Åke Lindgren 1.25,2 2120 2,81 40 000 Eld Lynet Bragden
2010-07-26 Sk 1 Kjölstad Spik v Spikeld - Lundby Stjerna Ove A Lindqvist Björn O Vikström 1.25,4 1680 11,51 40 000 Vauhtelin Lento Änga Trollet
2010-07-17 År F Lome Mix h Lome Elden - Lome Lerka Örjan Kihlström Ingebjörn Öyhus 1.25,6 2180 3,79 200 000 Skogli Vill Adrigo
2010-07-07 Åm 20 Lix Mollyn h Skaffer Brunen - Riga Mollyn Dagfinn Aarum Åke Lindgren 1.25,5 2160 4,10 40 000 Bragden Stjernejerven
2010-07-06 Bs 19 Mjölner Flaks h Järvsöfaks - Mjölner Sota Jan Roar Mjölneröd Jan Roar Mjölneröd 1.25,1 2140 5,49 50 000 Vålsvarten Rapp Elden
2010-07-05 H 18 Bimlalill s Forin Brage - Limpan Lars Ångström Lars Ångström 1.28,8 2140 42,57 50 000 Kremelina Best Bångsta Molly
2010-06-25 År 17 Skogli Vill h Ara Svarten - Skogli Gilma Morgan Ivarsson Fredrik Minge 1.26,6 2160 22,13 40 000 Gobbi Åspe Kvikk
2010-06-24 D 16 Björlifaks h Järvsöfaks - Bläs Lina Håkan Skoglund Jan-Olov Persson 1.27,3 2640 12,51 40 000 Faksblixten Vildvitter
2010-06-20 Ar 15 Torlandia s Elding - Toronita Bo Landgren Esbjörn Glantz 1.24,4 1700 4,41 40 000 Dag Vilja Rådim Maud
2010-06-11 Ös 14 Farkstrek h Nordli Svarten - Högda Helda Jomar Blekkan Lars Johnsen 1.25,9 2140 3,70 40 000 Vildvitter Jenny R.G.
2010-06-04 Bs 13 Kremelina Best s Krembest - Sessan Best Tomas Pettersson Krister Wiklund 1.29,4 2140 73,79 40 000 Torlandia Ögon Glöd
2010-06-03 Sk 12 Adrigo h Qvadrigo - Sindy Stjerna Hanna Olofsson Gunnel Fredriksson 1.27,0 2140 5,46 40 000 Vauhtelin Lento Sölvking
2010-05-28 H 11 Lindena s Järvsöfaks - Minty Lars Lindberg Ingrid Nyman 1.26,9 1640 7,72 40 000 Torlandia Ganglis
2010-05-25 10 Rimaggan s Forin Brage - Stjärnmaggan Stig Engstrand Stig Engstrand 1.27,6 2140 4,39 40 000 Nordblomma Ögon Glöd
2010-05-17 F 9 Tusse Perla s Pål Even - Pålvina Magnus Jakobsson Johnny Danielsen 1.27,1 2140 7,22 40 000 Granfaksa Dag Vilja
2010-05-14 Ro 8 Eld Pål v Elding - Riga Lill Dagfinn Aarum Terje Slettum 1.28,0 2160 9,60 40 000 Rino Dox Björne
2010-05-06 Ös 7 Eldprins h Prins Vinter - Eldpila Susanne H Osterling Susanne H Osterling 1.27,6a 2140 30,00 40 000 Gejser Hulte Tilda
2010-04-25 År 6 Tjuragutten v Bork Rigel - Lykke Gunn Bård Humborstad Bård Humborstad 1.26,3a 1640 28,14 40 000 Eldsjur Solör May
2010-04-22 G 5 Lome Mix h Lome Elden - Lome Lerka Örjan Kihlström Ingebjörn Öyhus 1.27,5 2180 4,32 40 000 Eldfaksen Björsbergs Glitter
2010-04-16 B 4 Almondo h Forin Brage - Almfröken Jan-Olof Johansson Mikael Jönsson 1.27,5 2160 12,24 50 000 Rino Dox Styfs Maja
2010-04-12 Bo 3 Eld Kevin h Elding - Farmesona Jan Norberg Jan Norberg 1.25,9 2180 1,58 40 000 Änga Trollet Idenors Peter
2010-04-11 H 2 Björsbergs Glitter v Gullsvarten - Aldertösen Tomas Hedqvist Elisabeth Gustafsson 1.24,8 1640 4,03 40 000 Bongsbofax Haga Kungen
2010-04-03 Ro F Rapp Elden v Elding - Järvsölina Torbjörn Jansson Jan-Olov Persson 1.26,1 2160 16,64 200 000 Farmfurir Rino Dox
2010-04-01 Bs 1 Björlifaks h Järvsöfaks - Bläs Lina Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.28,7 2160 3,24 40 000 Finnbo Elin Kremelina Best
2010-03-19 B 18 Moe Jerka s Moe Odin - Gregers Jerka Susanne Österberg Jimmy Hallblom 1.28,4a 1640 4,42 40 000 Lindena Lannem Janna
2010-03-15 Ös 17 Feseth Nils v Järvsöfaks - Slogum Pippi Jan Ove Olsen Hanna Edvinsson 1.27,7 2160 1,83 40 000 Almondo Juni Gull
2010-03-14 E 16 Bodbäcksjarl v Bodbäckspålle - Slogum Sonja Susanne Österberg Susanne Österberg 1.27,8g 2180 4,66 40 000 Ares R.B. Haaga Prinsen
2010-03-12 Ro 15 Kasper Mollyn h Braute - Maud Mollyn Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.25,2a 1640 1,46 40 000 Vingbo Stjärn Juni Blixten
2010-03-07 S 14 Rapp Elden v Elding - Järvsölina Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.28,6 2140 2,19 40 000 Ares R.B. Ljusnetroll
2010-03-04 G 13 Granfaksa s Järvsöfaks - Grana Lill Kajsa Frick Sven-Erik Hjort 1.29,2 2140 4,67 40 000 Bodbäcksjarl Eldmi
2010-03-01 F 12 Lome Mix h Lome Elden - Lome Lerka Örjan Kihlström Ingebjörn Öyhus 1.28,0 2160 1,57 40 000 Lix Mollyn Haaga Prinsen
2010-02-21 U 11 Aspe Olov v Sjefen - Boklibeth Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.32,5 2160 2,78 40 000 Lykke Rånda Guli Brand
2010-02-19 Ro 10 Björsbergs Glitter v Gullsvarten - Aldertösen Tomas Hedqvist Elisabeth Gustafsson 1.27,4 1640 2,78 40 000 Egon Lannem Janna
2010-02-11 Bo 9 Farmfurir h Slogum Björn - Skaffer Jenta Per Gustafsson Per Gustafsson 1.30,2 2140 2,10 40 000 Bergkamp Bleke Kongen
2010-02-07 S 8 Rino Dox v Qvadrigo - Nina Dox Ulf Ohlsson Carl-Anders Hansson 1.27,9 2160 2,41 40 000 Björsbergs Glitter Lannem Janna
2010-02-01 F 7 Lix Mollyn h Skaffer Brunen - Riga Mollyn Dagfinn Aarum Åke Lindgren 1.26,1 1660 2,21 40 000 Valett Raggmunken
2010-01-29 B 6 Myllarfaks v Järvsöfaks - Myllarkvarta Gunnar Melander Gunnar Melander 1.26,0 2180 2,75 40 000 Odin Tabac Ljusnetroll
2010-01-21 Bo 5 Farmfurir h Slogum Björn - Skaffer Jenta Per Gustafsson Per Gustafsson 1.29,9 2160 2,80 40 000 Melvin R.B. Spjutsporren
2010-01-18 F 4 Höstbo Fredrik v Järvsöfaks - Korenka Erik Berglöf Mats Andersson 1.25,5 2180 13,06 40 000 Snövit Hammars Tommy
2010-01-17 Ös 3 Feseth Nils v Järvsöfaks - Slogum Pippi Jan Ove Olsen Hanna Edvinsson 1.29,1 2160 3,76 40 000 Bångsta Molly Skarpanna
2010-01-10 S 2 Eldfaksen h Järvsöfaks - Tummelisa Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,6 2160 10,07 40 000 Odin Tabac Spangmigutten
2010-01-01 B 1 Feseth Nils v Järvsöfaks - Slogum Pippi Jan Ove Olsen Hanna Edvinsson 1.28,2 2140 7,82 40 000 Silkefaks Eldfaksen