Travsidan qhurth     Årgången 2017 (Större årgångslopp i Sverige för kullen född 2017)        
Datum Bana Lopp Vinnare kön Härstamning Körsven Tränare Tid Dist. Odds 1:a-pris Tvåa Trea
2019-08-23 B Breeders' Crown Global Badman h Yield Boko - Karalta Bye Bye Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.14,1a 1640 2.36 175 000 Custom Cheval (NO) Thelma M.M.
2019-09-01 J Breeders' Course - elimination Philosopher h Cantab Hall - Fascination Kevin Oscarsson Sören Norberg 1.16,5a 1640 3.06 100 000 Climber A Good Point
2019-09-10 S Breeders' Crown Usain Tilly h Ready Cash - Infra Tilly Mattias Djuse Mattias Djuse 1.17,1a 2140 2.75 175 000 Custom Cheval (NO) Sayonara
2019-09-24 S ASVT Trottex Auktionslopp Fantaghiro Brick s Trixton - Keystone Nora Pierre Nyström Lise-Lotte Nyström 1.16,8a 1640 2.97 220 000 Castillo Happy Doc
2019-09-24 S ASVT Trottex Auktionslopp Sayonara s Donato Hanover - Moviestar Carl Johan Jepson Fredrik Wallin 1.16,2a 1640 1.73 220 000 Sanderson Ozzy's Melody
2019-09-25 Å Breeders' Crown A Good Point h Maharajah - Romantic Love Kevin Oscarsson Sören Norberg 1.15,3a 1640 3.58 175 000 Custom Cheval (NO) Anxious to Matters
2019-10-01 J Breeders' Course - elimination Climber h Cantab Hall - Klipspringer  Dion Tesselaar Dion Tesselaar 1.14,3a 1640 13.14 70 000 Gordon Brodde Philosopher
2019-10-08 S Breeders' Course - elimination Pucks Bounce h Scarlet Knight - Komigen Pippi Erik Adielsson Svante Båth 1.13,5a 1640 2.99 40 000 Karl May Boko Hazelnut Sisu
2019-10-20 Ö Svampen Örebro (Gr 2) Sayonara  s Donato Hanover - Moviestar Carl Johan Jepson Fredrik Wallin 1.14,8a 1609 3.08 455 000 Custom Cheval (NO) Global Bookmaker
2019-10-26 J Breeders' Course - Final (Gr 1) Kuyt F Boko v Conway Hall - Gala Dei Bessi Robin Bakker Paul Hagoort 1.13,6a 1640 3.82 600 000 Pucks Bounce A Good Point
2019-11-05 J Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Armani Degato v Raja Mirchi - Miss America Erik Adielsson Svante Båth 1.14,9a 1640 9.80 100 000 Fire Piston Castillo
2019-11-05 J Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Global Badman h Yield Boko - Karalta Bye Bye Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.14,3a 1640 1.92 100 000 Revelation Gordon Brodde
2019-11-11 J Breeders' Crown Philosopher h Cantab Hall - Fascination Peter Ingves Sören Norberg 1.14,5a 1640 3.71 175 000 Billions Castillo
2019-11-12 S Solvalla Hästägarförenings Tvååringslopp Custom Cheval (NO) h Farifant - La Brosse Björn Goop Henry Rorgemoen 1.16,3a 2140 2,03 100 000 Vici Volantes Sayonara
2019-11-23 J Svensk Uppfödningslöpning (Gr 1) Revelation h Readly Express - Monrovia Per Nordström Per Nordström 1.13,4a 1640 27.95 1 400 000 Armani Degato Global Badman
2019-11-26 S Menhammar Stuteris Tvååringspris Hazelnut Sisu s Chocolatier - Bliss Jorma Kontio Petri Salmela 1.15,2 1640 34,84 100 000 Thelma M.M. Malva Ha
2019-12-05 Ax Silverstoet Florist s Wellino Boko - Angostura Kevin Oscarsson Jim Oscarsson 1.17,0a 1640 29,54 100 000 Hazyshadeofwinter Kattis J.Boko
2019-12-17 S Vinterfavoriten Florist s Wellino Boko - Angostura Kevin Oscarsson Jim Oscarsson 1.16,5a 2140 10,04 200 000 Fire Piston Armani Degato
2020-01-08 S Zoogins lopp Aperfecttric s Aperfectyankee - Tricolore Örjan Kihlström Jim Oscarsson 1.18,1 2140 12,13 100 000 Ester Wibb Ozzy's Melody
2020-02-08 S Margaretas serie h/v Jeppas Unplugged h The Bank - Useful Hornline Kaj Wdell Jan Söderström 1.16,8a 2140 3,13 300 000 Neutron Håleryd Anxious to Matters
2020-02-08 S Margaretas serie s Florist s Wellino Boko - Angostura Kevin Oscarsson Jim Oscarsson 1.15,6a 2140 3,21 300 000 Quantal Quetzal Aperfecttric
2020-03-11 S Pamir Broddes lopp Florist s Wellino Boko - Angostura Kevin Oscarsson Jim Oscarsson 1.16,8 2160 1,55 100 000 Global Bookmaker Fantaghiro Brick
2020-03-28 S Margaretas serie h/v Forever Melon h Infinitif - Easter Ås Örjan Kihlström Christoffer Eriksson 1.15,7a 2140 3,36 300 000 Billions Önas Prince
2020-03-28 S Margaretas serie s Clockwork s Zola Boko - Quelque Part Ulf Eriksson Joakim Elfving 1.14,5a 2140 10,28 300 000 Martha Zon Barbro Kronos
2020-04-10 F Breeders' Crown s Clockwork s Zola Boko - Quelque Part Ulf Eriksson Joakim Elfving 1.15,0a 2140 7,90 110 000 Ester Wibb Florist
2020-04-10 F Breeders' Crown h/v Forever Melon h Infinitif - Easter Ås Christoffer Eriksson Christoffer Eriksson 1.14,4a 2140 8,31 110 000 Hector Sisu Global Bookmaker
2020-04-17 U Umåkers Treåringselit Västerbo Cobber h Un Amour d'Hafour - Chakaranda D. Jimmy H Andersson Ola Åsebö 1.15,6a 2140 3,53 100 000 Amperage Hanover Axel Ruda
2020-04-22 S Vårfavoriten Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.13,5a 2140 8,73 200 000 Global Badman Forever Melon
2020-04-22 S Vårfavoriten - ston Tiny Rocket s Djali Boko - Sandbar Hanover Per Nordström Per Nordström 1.16,0a 2140 3,93 100 000 Ester Wibb Qantal Quetzal
2020-05-06 S Margaretas serie h/v Hell Bent for Am h Muscle Hill - Nalda Nof Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,8a 2140 8,56 300 000 Hector Sisu Selected News
2020-05-06 S Margaretas serie s Hill's Angel s Muscle Hill - Gossip Gal Björn Goop Erik Bondo Hansen 1.14,8a 2140 1,74 300 000 Chablis Ribb Quantal Quetzal
2020-05-09 Å Breeders' Course - elimination Balsamine Font (IT) s Filipp Roc - Issima O.K. Björn Goop Björn Goop 1.14,3 2140 4,81 100 000 Mr Mah Can A Good Point
2020-05-13 J Breeders' Course - elimination Philosopher h Cantab Hall - Fascination Peter Ingves Sören Norberg 1.14,3ag 2140 5,94 100 000 Kuyt F.Boko Billions
2020-05-13 S Scarlet Knights lopp/Br Co elim Hell Bent for Am h Muscle Hill - Nalda Nof Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,7a 2140 1,60 100 000 Natorp Bo Finland
2020-05-18 Hd Breeders' Crown h/v Revelation h3 Readly Express - Monrovia Per Nordström Per Nordström 1.14,3a 2140 1,67 110 000 Fire Piston Hopeusteponalego (US)
2020-05-18 Hd Breeders' Crown s Hill's Angel s3 Muscle Hill - Gossip Gal Björn Goop Björn Goop 1.14,4a 2140 1,27 110 000 Tequila L.L. Global Benchmark
2020-05-29 S ASVT:s Auktionslopp M.T.Perette s3 The Bank - Ivy L.B. Mattias Djuse Mattias Djuse 1.13,8a 2140 7,08 100 000 Chiffchaff Clockwork
2020-05-29 S ASVT:s Auktionslopp Malvha Ha s3 Maharjah - Vilja Ha Markus B Svedberg Markus B Svedberg 1.14,4a 2140 2,89 100 000 Quantal Quetzal G.R.Tuwa Lee
2020-05-29 S ASVT:s Auktionslopp Selected News h3 Maharajah - Madamacristina Cof Torbjörn Jansson Hans-Owe Sundberg 1.14,7a 2140 2,23 200 000 Hector Sisu Climber
2020-05-31 S Treåringseliten/Breeders Course final (Gr 1) Hell Bent for Am h Muscle Hill - Nalda Nof Örjan Kihlström Stefan Melander 1.11,9a 2140 1,69 1 000 000 Bolero Gar (IT) Natorp Bo
2020-05-31 S Treåringseliten - ston Oblivion (US) s Muscle Hill - Donatela Lightning Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,0a 1640 14,82 200 000 Konark F.Boko (NL) Sashay Kemp (US)
2020-06-07 Ax Guldstoet (Gr 2) Hill's Angel s Muscle Hill - Gossip Gal Björn Goop Björn Goop 1.14,1a 2140 1,29 350 000 Aperfecttrick Chablis Ribb
2020-06-15 Ö Uttagning E3 h/v - långa Global Bookmaker v Broadway Hall - Global Mix Mattias Djuse Mattias Djuse 1.13,3a 2100 33,50 100 000 Maestro Zon Jeppas Unplugged
2020-06-15 Ö Uttagning E3 h/v - långa Despot Power h Readly Express - Candy Cup Kim Eriksson Thomas Madsen 1.13,5a 2100 34,13 100 000 Revelation Selected News
2020-06-15 Ö Uttagning E3 h/v - långa Global Badman h Yield Boko - Karalta Bye Bye Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.13,7a 2100 2,66 100 000 Vici Volantes Fire Piston
2020-06-15 Ö Uttagning E3 ston - långa Finland s Andover Hall - Random Destiny Janne Korpi Rina Rekilä 1.13,7a 2100 37,17 100 000 Honey Mearas Malva Ha
2020-06-15 Ö Uttagning E3 ston - långa Loaded Maria s Trixton - Liberte Markus B Svedberg Markus B Svedberg 1.13,8a 2100 1,75 100 000 Bank Wise As Wallawalla Broline
2020-06-15 Ö Uttagning E3 ston - långa Florist s Wellino Boko - Angostura Kevin Oscarsson Jim Oscarsson 1.14,3a 2100 2,57 100 000 Globalizer Naughty Girl Tooma
2020-06-15 Ö Uttagning E3 ston - långa Barbro Kronos s Trixton - Fama Currit Erik Adielsson Svante Båth 1.13,9a 2100 6,89 100 000 M.T.Perette Motive Match
2020-06-15 Ö Uttagning E3 ston - långa Chablis Ribb s Raja Mirchi - Grape Ribb Leif Witasp Leif Witasp 1.14,8a 2100 3,61 100 000 Joy Alissa Diones Smaragd
2020-06-20 Breeders' Crown h/v Hector Sisu v Zola Boko . Donatomesswithme Örjan Kihlström Petri Salmela 1.13,9a 2140 3,51 110 000 Hopeusteponalego Manny Muscle
2020-06-20 Breeders' Crown s No Business s The Bank - T.T.de Luxe Björn Goop Oscar Berglund 1.14,9a 2140 3,25 110 000 Martha Zon Sashay Kemp
2020-07-26 B E3 långa - h/v (Gr 1) Global Badman h Yield Boko - Karalta Bye Bye Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.13,0a 2140 2,45 950 000 Despot Power Furies Rain
2020-06-27 B E3 långa - ston (Gr 1) Barbro Kronos s Trixton - Fama Currit Erik Adielsson Svante Båth 1.13,8a 2140 3,41 950 000 Malva Ha Chablis Ribb
2020-06-30 S Margaretas serie h/v Hell Bent for Am h Muscle Hill - Nalda Nof Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,3a 2140 1,13 300 000 Hector Sisu Hulken Sisu
2020-06-30 S Margaretas serie s Aperfecttrick s Aperfectyankee - Tricolore Jim Oscarsson Jim Oscarsson 1.14,5a 2140 8,50 300 000 Clockwork Chiffchaff
2020-07-16 B Norrlands Treåringselit - final Hector Sisu v Zola Boko - Donatomesswithme Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.13,6a 2140 2,39 200 000 Fire'n Fury Hopeusteponalego
2020-07-28 J Breeders Course - final Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.11,3a 1640 2,56 700 000 Kuyt F.Boko Boltigeur Erre
2020-07-29 S Sommarfavoriten Cup of Tea v Readly Express - Souchong Kim Eriksson Roger Walmann 1.15,6a 2640 13,80 200 000 Västerbo Cobber T.Midi
2020-07-29 S Sommarfavoriten - ston You Could Be Mine s Trixton - Linda di Casei Örjan Kihlström Roger Walmann 1.16,9a 2140 1,58 100 000 Chiffchaff Selcal
2020-08-03 F Uttagning E3 långa - h/v Bombus Jet h Pine Chip - Solvalla Jet Björn Goop Björn Goop 1.12,4a 1640 7,88 100 000 Fire Piston Hell Bent For Am
2020-08-03 F Uttagning E3 långa - h/v No Doubt h Make It Happen - Als Alicia Emilia Leo Emilia Leo 1.10,5a 1640 3,17 100 000 Vegan Face Marre's Dreamboy
2020-08-03 F Uttagning E3 långa - h/v Hennesy Am h Muscle Hill - Crysti Dream Björn Goop Kim Pedersen 1.11,7a 1640 1,81 100 000 Climber Load Master
2020-08-03 F Uttagning E3 korta - ston Chablis Ribb s Raja Mirchi - Grape Ribb Leif Witasp Leif Witasp 1.12,1a 1640 3,17 100 000 Nikita Sunrise Globalizer
2020-08-03 F Uttagning E3 korta - ston Malva Ha s Maharajah - Vilja Ha Örjan Kihlström Markus B Svedberg 1.12,2a 1640 1,74 100 000 Philomenia Namanga Bo
2020-08-03 F Uttagning E3 korta - ston M.T.Perette s The Bank - Ivy L.B. Mattias Djuse Mattias Djuse 1.11,3a 1640 2,86 100 000 WallaWalla Broline Jes Angel
2020-08-03 F Uttagning E3 korta - ston Hilarious Am s Cantab Hall - No Better Kronos Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.12,1a 1640 5,71 100 000 Eagle Eye Sherry Florist
2020-08-05 Mp Breeders' Crown h/v Elegant Ima h Maharajah - Ellie America Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen 1.13,6a 2140 1,51 110 000 Furies Rain Fire n'Fury
2020-08-05 Mp Breeders' Crown s Global Brilliance s S.J.'s Caviar - Pledge Allegiance Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,1a 2140 15,21 110 000 Barbro Kronos Keira de Veluwe
2020-08-15 Ro E3 korta - hingstar och valacker (Gr 1) Hennesy Am h Muscle Hill - Crysti Dream Erik Adielsson Kim Pedersen 1.11,3a 1640 10,00 950 000 Vegan Face Global Bookmaker
2020-08-15 Ro E3 korta - ston (Gr 1) Globalizer s Bold Eagle - Self Made Woman Stefan Persson Jerry Riordan 1.10,9a 1640 45,27 950 000 M.T.Perette Hilarious Am
2020-05-26 S Ibrahim Paschas lopp  Selected News h Maharajah - Madamacristina COF Torbjörn Jansson Hans-Owe Sundberg 1.13,3a 2140 8,31 100 000 Global Badman Despot Power
2020-05-26 S Lime Abbeys lopp  You could be Mine s Trixton - Linda de Casei Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,5a 2140 3,07 100 000 Samaritana Chablis Ribb
2020-05-26 Å Counts Pride Pokalen  Mr Mah Can h Maharajah - Canaka B.F. Robert Bergh Robert Bergh 1.14,0a 2140 5,21 100 000 Staro on the Rocks Viva la vida Face
2020-05-26 Å Quick Pay Pokalen Honey Mearas s Readly Express - Cherien of Fire Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,7a 2140 1,51 100 000 Global Brilliance Brilliant Smile
2020-09-01 Breeders' Crown h/v Armani Degato v Raja Mirchi - Miss America Örjan Kihlström Svante Båth 1.13,5a 2140 2,29 110 000 Marre's Dreamboy Vici Volantes
2020-09-01 Breeders' Crown s Bank Wise As s Muscle Hill - In Wise As Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.14,1a 2140 3,01 110 000 Fabulous Pellini Loaded Maria
2020-09-02 S Juliennes lopp Hoboken Am s Muscle Hill - My love di Quattro Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,5a 2140 1,51 100 000 Crashed Eggs Alien Hill
2020-09-02 S Gay Noons lopp Manny Muscle h Muscle Hill - Naughty Nanny Erik Adielsson Reijo Liljendahl 1.13,8a 2140 3,46 100 000 Henry Flyer Sisu Head Run
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travkriterium A Good Point h Maharajah - Romantic Love Kevin Oscarsson Sören Norberg 1.13,7a 2140 35,75 150 000 Beacon Kronos Marre's Dreamboy
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travkriterium Brambling h Bold Eagle - Deepdish Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,9a 2140 5,97 150 000 Black and Quick Hennesy Am
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travkriterium Head Run v Sahara Dynamite - Runalot Robert Bergh Robert Bergh 1.13,5a 2140 4,93 150 000 Twigs Honor Elegant Ima
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travkriterium Henry Flyer Sisu v Bold Eagle - Marque Bluestone Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,4a 2140 35,22 150 000 Hell Bent For Am Selected News
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travkriterium Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.13,3a 2140 2,90 150 000 Manny Muscle Ready Tonight
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travkriterium San Moteur h Panne de Moteur - Aung San Suu Kyi Björn Goop Björn Goop 1.14,9a 2140 2,36 150 000 Fire Piston Comes with Age
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travoaks Hoboken Am s Muscle Hill - My love di Quattro Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,7a 2140 1,25 150 000 Chablis Ribb Tilda Express
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travoaks Eagle Eye Sherry s Bold Eagle - Sherry Björn Goop Björn Goop 1.14,1a 2140 3,76 150 000 Beware Kronos Maroma Wibb
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travoaks Heloise Am s Trixton - Nirvana Grif Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,9a 2140 59,97 150 000 Circus Bluebell Dream
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travoaks Beauty Kronos s Muscle Hill . Melodynot Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,6a 2140 19,22 150 000 Nikita Sunrise Babsan Kronos
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travoaks Barbro Kronos s Trixton - Fama Currit Erik Adielsson Svante Båth 1.12,9a 2140 2,79 150 000 Wallawalla Broline Honey Mearas
2020-09-11 S Uttagning Svenskt Travoaks Ester Wibb s Orlando Vici - Princess Ride Oskar J Andersson Jasmine Ising 1.13,4a 2140 15,03 150 000 Crashed Eggs Alien Hill
2020-09-26 S Svenskt Travkriterium (Gr 1) Brambling h Bold Eagle - Deepdish Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,1a 2640 8,57 4 000 000 San Moteur Henry Flyer Sisu
2020-09-26 S Svenskt Travoaks (Gr 1) Eagle Eye Sherry s Bold Eagle - Sherry Stefan Persson Björn Goop 1.13,1a 2140 24,81 2 800 000 Hoboken Am Barbro Kronos
2020-09-30 S Kriterium consolation Global Bootleg v S.J.'s Caviar - Aquamarine Hanover Daniel Wäjersten Svante Båth 1.14,8a 2640 7,66 100 000 Global Bookmaker Jumanji Love
2020-09-30 S Oaks consolation Hill's Angel s Muscle Hill - Gossip Gal Björn Goop Björn Goop 1.13,0a 2140 3,32 100 000 Keira de Veluwe Stella Nova Race
2020-10-06 Ö Breeders' Crown h/v Mister Hercules h Trixton - Baghdad Dream Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,4a 2140 2,68 110 000 Hennesy Am Henry Flyer Sisu
2020-10-06 Ö Breeders' Crown s Circus s Readly Express - Tivoli Björn Goop Björn Goop 1.14,6a 2140 7,40 110 000 Beauty Kronos Bank Wise As
2020-10-25 S Breeders' Crown semifinaler h/v Selected News h Maharajah - Madamacristina Cof Torbjörn Jansson Hans-Owe Sundberg 1.12,2a 2140 2,45 200 000 Revelation Gilmore Trot
2020-10-25 S Breeders' Crown semifinaler h/v Bandido Gar h Maharajah - Georgette Gar Jorma Kontio Susanne Richter 1.12,4a 2140 9,60 200 000 Manny Muscle Hector Sisu
2020-10-25 S Breeders' Crown semifinaler h/v San Moteur h Panne de Moteur - Aung San Suu Kyi Per Lennartsson Björn Goop 1.12,5a 2140 3,05 200 000 Mister Hercules Hulken Sisu
2020-10-25 S Breeders' Crown semifinaler s Global Brilliance s S.J.'s Caviar - Pledge Allegiance Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,9a 2140 10,26 200 000 Hill's Angel Fabolous Pellini
2020-10-25 S Breeders' Crown semifinaler s Eagle Eye Sherry s Bold Eagle - Sherry Stefan Persson Björn Goop 1.13,1a 2140 6,17 200 000 Loaded Maria Crashed Eggs
2020-10-25 S Breeders' Crown semifinaler s Bank Wise As s Muscle Hill - In Wise As Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.13,7a 2140 6,74 200 000 Barbro Kronos No Business
2020-11-04 S Locomites lopp Chiru h Muscle Hill - Pantholops Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,0a 2140 1,80 100 000 Sidney Celeber Black and Quick
2020-11-04 S Gay Gals lopp Samaritana s Ready Cash - Highland Strikes Mika Forss Timo Nurmos 1.13,9a 2140 2,35 100 000 Queen Ratzeputz Alien Hill
2020-11-06 Ro Dalatravets Treåringsserie - Final Chablis Ribb s Raja Mirchi - Grape Ribb Leif Witasp Leif Witasp 1.13,8a 2140 3,37 100 000 Jacoby Keeper Like a Monster
2020-11-08 E Breeders Crown final - h/v (Gr 1) Mister Hercules h Trixton - Baghdad Dream Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,2a 2140 4,24 1 600 000 Manny Muscle Selected News
2020-11-08 E Breeders Crown final - s (Gr 1) Eagle Eye Sherry s Bold Eagle - Sherry Björn Goop Björn Goop 1.12,6a 2140 3,64 1 600 000 Loaded Maria No Business
2020-11-20 Kr Treåringsserien - final Ready Tonight h Muscle Hill - Fleetfoot Hanover Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,7a 2140 5,57 150 000 Borups Umami Kurri Jari Boko
2020-11-25 S Oaksrevanschen M.T.Perette s The Bank - Ivy L.B. Mattias Djuse Mattias Djuse 1.14,6a 2140 3,58 100 000 Tilda Express Keepsake Boko
2020-11-25 S Kriterierevanschen Sidney Celeber v Readly Express - Amanda Celeber Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,4a 2640 10,52 200 000 Revelation Chiru
2020-12-13 E E3-revanschen - ston Kurri Jari Boko h Make it Happen - Astrid Wibb Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.14,8a 2140 4,28 150 000 Mr Mah Can Furies Rain
2020-12-14 F E3-revanschen - öppen M.T.Perette s The Bank - Ivy L.B. Mattias Djuse Mattias Djuse 1.15,4a 2140 2,16 150 000 Global Bienvenue Anice Cake
2020-12-16 S Sören Nordins lopp Boston Wise L. h Main Wise As - Montreal Bi Erik Adielsson Timo Nurmos 1.13,7a 2140 4,87 100 000 Beauty Wind Hopeusteponalego
2020-12-20 G E3-revanschen - h/v Powerbank v The Bank - Lynn Palema Lars-Åke Söderholm Lars-Åke Söderholm 1.14,9a 2140 6,56 150 000 Global Bootleg Comand
2021-02-06 S Margaretas tidiga unghästserie h/v Marion Fouty Bon s Mister J.P. - Darmensita Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,7a 2140 1,41 300 000 Bring Me Wine Phantasy Tile
2021-02-06 S Margaretas tidiga unghästserie s Readly Lavec v Bird Parker - Caddie Jasmina Oskar J Andersson Oskar J Andersson 1.14,7a 2140 3,20 300 000 Hacker Am Kimi di Quattro
2021-03-27 S Margaretas tidiga unghästserie h/v Manny Muscle h Muscle Hill - Naughty Nanny Erik Adielsson Reijo Liljendahl 1.13,2a 2140 1,87 300 000 Hector Sisu Mr Mah Can
2021-03-27 S Margaretas tidiga unghästserie s Marion Fouty Bon s Mister J.P. - Darmensita Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,8a 2140 1,48 300 000 Clockwork Barbro Kronos
2021-04-08 Ö Breeders' Crown h/v Mister Hercules h Trixton - Baghdad Dream Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,3a 2140 1,74 110 000 Rome Pays Off Fade To Black Ås
2021-04-08 Ö Breeders' Crown s Eagle Eye Sherry s Bold Eagle - Sherry Björn Goop Björn Goop 1.15,3a 2140 3,84 110 000 Bank Wise As Joy Alissa
2021-04-23 Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp Namaste   Muscle Hill - Empress Brodda Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,4a 2140 3,23 100 000 Kirsi Boko Jouful Trix
2021-04-23 Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp Eagle Eye Sherry   Bold Eagle - Sherry Björn Goop Björn Goop 1.14,0a 2140 1,18 100 000 Nikita Sunrise Stella Nova Race
2021-04-23 Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp Honey Mearas   Readly Express - Khao Manee Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,6a 2140 2,01 100 000 Bank Wise As Helluva Am
2021-04-23 Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp Fifty Cent Piece   Muscle Hill - Thatsnotmyname Robert Bergh Robert Bergh 1.12,4a 2140 2,59 100 000 Sayonara Anice Cake
2021-04-23 Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp Jacoby Keeper v Conway Hall - So Wonderful Torbjörn Jansson Leif Witasp 1.13,1a 2140 5,64 100 000 Furies Rain Hennessy Am
2021-04-23 Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.12,9a 2140 2,41 100 000 Maesteraemon Castillo
2021-04-23 Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp Brambling h Bold Eagle - Deepdish Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,6a 2140 1,82 100 000 Hombre D.  Devs Definitif
2021-04-23 Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp Wild West Diamant h Muscle Hill - Mustang's Sally Robin Bakker Paul JP Hagoort 1.12,4a 2140 4,15 100 000 Rome Pays Off Beacon Kronos
2021-05-05 S Margaretas tidiga unghästserie h/v Mister Hercules h Trixton - Baghdad Dream Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,8a 2140 1,39 300 000 Hector Sisu Fade To Black Ås
2021-05-05 S Margaretas tidiga unghästserie s Globalizer s Bold Eagle - Self Made Woman Stefan Persson Jerry Riordan 1.14,8a 2140 16,99 300 000 M.T.Perette Fantaghiro Brick
2021-05-08 Å Drottning Silvias Pokal Fifty Cent Piece s Muscle Hill - Thatsnotmyname Robert Bergh Robert Bergh 1.12,6a 2140 4,32 1 000 000 Honey Mearas Eagle Eye Cherry
2021-05-08 Å Konung Gustaf V:s Pokal Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.13,0a 2140 1,66 1 000 000 Rome Pays Off Jacoby Keeper
2021-05-15 U Damklubben stora Fyraåringspris Sister Sledge s Father Patrick - Behindclosedoors Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,4a 2140 2,43 100 000 Rome Pays Off Fire n'Fury
2021-05-17 Hd Breeders' Crown h/v Mr Mah Can v Maharajah - Canaka B.F. Mika Forss Robert Bergh 1.14,1a 2140 3,08 110 000 Synergy Halo Am
2021-05-17 Hd Breeders' Crown s Globalizer s Bold Eagle - Self Made Woman Stefan Persson Jerry Riordan 1.14,2a 2140 4,70 110 000 Hill's Angel Bahama Passion
2021-05-30 S Tommy Hannés Lopp - Fyraåringseliten Sister Sledge s Father Patrick - Behindclosedoors Örjan Kihlström Daniel Redén 1.09,1a 1640 1,76 500 000 Bepi Bi Henry Flyer Sisu
2021-05-30 S Delicious lopp - Fyraåringseliten -ston Kali Smart s Un Amour d'Haufor - Olympia Face Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.09,8a 1640 29,35 300 000 Beautiful Colibri Marion Fouty Bon
2021-06-05 Mp Ina Scots Ära Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.11,1a 2140 3,23 250 000 King Schermer Mister Hercules
2021-06-07 F NWT-trofén Mr  Brilliant v Brillantissime - Shutter Latier Rikard N Skoglund Robert Bergh 1.13,0 2140 25,30 100 000 Epimetheus Hipster Am
2021-06-26 Breeders' Crown h/v Chiru h Muscle Hill - Pantholops Claes Sjöström Timo Nurmos 1.11,9a 2140 4,36 110 000 Hell Bent For Am Comes With Age
2021-06-26 Breeders' Crown s Global Brilliance s S.J.'s Caviar - Pledge Allegiance Ulf Ohlsson David Persson 1.13,2a 2140 4,40 110 000 Wallawalla Broline M.T.Perette
2021-06-28 Hd Stosprintern - uttagningslopp Fifty Cent Piece s Muscle Hill - Thatsnotmyname Robert Bergh Robert Bergh 1.11,4a 1609 1,18 75 000 Kattis J.Boko Joy Alissa
2021-06-28 Hd Stosprintern - uttagningslopp Betting Pacer s Maharajah - Peignoir Björn Goop Niklas Robertsson 1.11,5a 1609 8,88 75 000 Bank Wise As Emma Häggenäs
2021-06-28 Hd Stosprintern - uttagningslopp Kroatia Boko s Broadway Hall - U.Dance Lavec Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.12,3a 1609 4,30 75 000 Heloise Am Supercute
2021-06-28 Hd Stosprintern - uttagningslopp Globalizer s Bod Eagle  Self Made Woman Stefan Persson Jerry Riordan 1.11,4a 1609 2,51 75 000 Hilarious Am Kailua Boko
2021-06-30 S Margaretas tidiga unghästserie h/v Staro Obrigado h Lavec Kronos - Staro Fairytale Steen Juul Sören Kolberg 1.12,3a 2140 4,76 300 000 Marre's Dreamboy Piccadilly
2021-06-30 S Margaretas tidiga unghästserie s Erin Zet s Hard Livin - Ruby Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,3a 2140 9,16 300 000 The Primerose Maggiore
2021-07-08 Hd SprinterMästaren - elim Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.11,4a 1609 1,13 100 000 Epimetheus Tptp Barosso
2021-07-08 Hd SprinterMästaren - elim Rome Pays Off h Muscle Hill - Order By Wish Robert Bergh Robert Bergh 1.11,6a 1609 1,85 100 000 Hennessy Am Playing Trix
2021-07-08 Hd SprinterMästaren - elim Hell Bent For Am h Muscle Hill - Nalda Nof Erik Adielsson Sabine Kagebrant 1.10,4a 1609 1,58 100 000 Mister Hercules Hat Trick
2021-07-08 Hd SprinterMästaren (Gr 1) Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.09,8a 1609 3,77 1 100 000 Rome Pays Off Maesteraemon
2021-07-08 Hd Stosprintern (Gr 2) Fifty Cent Piece s Muscle Hill - Thatsnotmyname Robert Bergh Robert Bergh 1.10,4a 1609 1,58 700 000 Betting Pacer Hilarious Am
2021-07-16 Ax Stochampionatet - uttagningslopp Global Brilliance s S.J.'s Caviar - Pledge Allegiance Ulf Ohlsson David Persson 1.14,3a 2640 2,28 75 000 Eagle Eyes Sherry Hilarious Am
2021-07-16 Ax Stochampionatet - uttagningslopp Globalizer s Bold Eagle - Self Made Woman Stefan Persson Jerry Riordan 1.13,4a 2640 2,78 75 000 Helluva Am Manstone Two U.
2021-07-16 Ax Stochampionatet - uttagningslopp Sayonara s Donato Hanover - Moviestar Carl Johan Jepson Fredrik Wallin 1.14,0a 2640 6,28 75 000 Hill's Angel Bahama Passion
2021-07-16 Ax Stochampionatet - uttagningslopp Hall Of Am s Muscle Hill - Hall of Face Magnus A Djuse Stefan P Pettersson 1.13,4a 2640 6,03 75 000 Honey Mearas Begum Kronos
2021-07-16 Ax Stochampionatet - uttagningslopp Chablis Ribb s Raja Mirchi - Grape Ribb Carl Johan Jepson Josefine Ivehag 1.14,2a 2640 7,59 75 000 Barbro Kronos M.T.Perette
2021-07-16 Ax Stochampionatet - uttagningslopp Loaded Maria s Trixton - Liberte Carl Johan Jepson Markus B Svedberg 1.13,8a 2640 3,64 75 000 Tilda Express Florist
2021-07-19 E Eskilstuna Fyraåringstest Sahara Jaeburn h Ready Cash - El Angelic Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,8a 2640 3,01 200 000 Boston Wise L. Maesteraemon
2021-07-22 B Norrlands Elitserie - Final Sister Sledge s Father Patrick - Behindclosedoors Erik Adielsson Daniel Redén 1.14,0a 2140 1,25 250 000 Rome Pays Off Fire n'Fury
2021-07-25 Ax  StoChampionatet Honey Mearas s Readly Express - Khao Manee Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,8a 2640 3,21 2 400 000 Barbro Kronos Eagle Eye Sherry
2021-07-27 J Prix Cagnes-Sur-Mer Bengurion Jet h Maharajah - Love Me Tender Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.08,8a 1640 1,37 200 000 Toto Barosso King Schermer
2021-08-04 Mp Breeders' Crown h/v Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.13,0a 2140 2,16 110 000 Elegant Ima Sidney Celeber
2021-08-04 Mp Breeders' Crown s Global Bred To Win s Bold Eagle - First Eleven L Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen 1.13,6a 2140 2,73 110 000 The Primerose Cash And Carry
2021-08-07 Dalatravets Fyraåringsfinal Epimetheus h Hard Livin - Västerbo Collect Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,7a 2140 3,01 100 000 Comes With Age Powerbank
2021-08-14 Å Ragnar Thorngrens Minne Mr Mah Can v Maharajah - Canaka B.F. Rikard N Skoglund Robert Bergh 1.13,4a 2140 6,46 220 000 Bubble Effe Brambling
2021-08-24 J Svenskt Travderby - uttagningslopp Önas Prince h Chocolatier - Sobra Per Nordström Per Nordström 1.13,2a 2640 1,13 200 000 Marre's Dreamboy Hullken Sisu
2021-08-24 J Svenskt Travderby - uttagningslopp Brambling h Bold Eagle - Deepdish Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,2a 2640 2,21 200 000 Kuyt F.Boko Ready Tonight
2021-08-24 J Svenskt Travderby - uttagningslopp San Moteur h Panne de Moteur - Aung San Suu Kyi Björn Goop Björn Goop 1.13,8a 2640 1,27 200 000 Global Badman Global Beware
2021-08-24 J Svenskt Travderby - uttagningslopp Henry Flyer Sisu v Bold Eagle - Marque Bluestone Mika Forss Timo Nurmos 1.12,9a 2640 7,35 200 000 Readly Lavec Yuvaraj
2021-08-24 J Svenskt Travderby - uttagningslopp Calgary Games h Readly Express - Olympia Tilly Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,0a 2640 1,41 200 000 Digital Races Castillo
2021-08-24 J Svenskt Travderby - uttagningslopp Chiru h Muscle Hill - Pantholops Claes Sjöström Timo Nurmos 1.12,9a 2640 2,16 200 000 Titan Yoda Parker
2021-08-24 J Derbystoet - uttagningslopp Tilda Express s Readly Express - Sparkling Laday Rikard N Skoglund Marcus Lindgren 1.12,7a 2140 11,64 100 000 Eagle Eye Sherry Emelie E.
2021-08-24 J Derbystoet - uttagningslopp Bring Me Wine s Chocolatier - Yquem Wine André Eklundh André Eklundh 1.12,9a 2140 3,29 100 000 Helosie Am Daime de Tailleur
2021-08-24 J Derbystoet - uttagningslopp Hoboken Am s Muscle Hill - My love di Quattro Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.12,8a 2140 3,21 100 000 Juni Rapid Bahama Passion
2021-08-24 J Derbystoet - uttagningslopp Loaded Maria s Trixton - Liberte Markus B Svedberg Markus B Svedberg 1.14,0a 2140 2,68 100 000 Globalizer Generator
2021-08-24 J Derbystoet - uttagningslopp Hall Of Am s Muscle Hill - Hall of Face Magnus A Djuse Stefan P Pettersson 1,11,6a 2140 2,16 100 000 Sayonara Chablis Ribb
2021-08-24 J Derbystoet - uttagningslopp Global Brilliance s S.J.'s Caviar - Pledge Allegiance Ulf Ohlsson David Persson 1.13,4a 2140 3,94 100 000 Honey Meras Queen Ratzeputz
2021-08-27 B Tsar d'Invernes lopp Bubble Effe h Nesta Effe - New York Effe Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,3a 2140 2,04 100 000 Kate Baldwin Maesteraemon
2021-09-05 J Svenskt Travderby Calgary Games h Readly Express - Olympia Tilly Jorma Kontio Timo Nurmos 1.11,7a 2640 2,54 4 000 000 Önas Prince San Moteur
2021-09-05 J Derbystoet Honey Mearas s Readly Express - Khao Manee Örjan Kihlström Daniel Redén 1.11,5a 2140 3,88 2 000 000 Global Brilliance Sayonara
2021-09-09 G Fyraåringsstjärnan Sister Sledge s Father Patrick - Behindclosedoors Örjan Kihlström Daniel Redén 1.10,8a 1640 1,04 150 000 Maesteraemon Sashay Kemp
2021-09-15 Å S.t Leger Samson h Googoo Gaagaa -Prada Hall Robert Bergh Robert Bergh 1.14,7 3140 7,23 150 000 Hannibal Face Hulken Sisu
2021-09-21 Breeders' Crown h/v Amalencius B.B. v Amaru Boko - Askens Valencia Per Lennartsson Timo Nurmos 1.12,2a 2140 4,61 110 000 Readly Lavec Rome Pays Off
2021-09-21 Breeders' Crown s Fifty Cent Piece s Muscle Hill - Thatsnotmyname Robert Bergh Robert Bergh 1.13,0a 2140 1,52 110 000 Exklusiva Liss Hoboken Am
2021-09-26 S Uttagning Grand Prix de l'UET                      
2021-09-26 S Uttagning Grand Prix de l'UET                      
2021-10-05 F Breeders' Crown h/v                      
2021-10-05 F Breeders' Crown s                      
2021-10-09 Å Grand Prix de l'U.E.T.                       
2021-10-22 Bs Anders Kihlströms Minne - Final                      
2021-10-24 S Breeders' Crown , semifinal hv                      
2021-10-24 S Breeders' Crown , semifinal s                       
2021-11-04 Ö Najos Minne                      
2021-11-07 E Breeders' Crown , Final hv                      
2021-11-07 E Breeders' Crown , Final s                       
2021-11-16 Kr Fyraåringsserien - final                      
2021-11-26 S Solvalla Grand Prix                      
2021-11-27 S Svensk Travsports Fyraåringsmonté                      
Fler lopp för 4-åringar tillkommer