Travsidan qhurth Biri Biri Oppdretningslöp       3 åriga kallblod
Datum Vinnare Kön Härstamning Körsven Tränare Tid Dist. Odds 1:a pris Tvåa Trea
2021-10-09 Tangen Minto h Bork Odin - Tangen Mina Tom Erik Solberg Öystein Tjomsland 1.26,8a 2100 3,38 300 000 Smedheim Braut Teknograbben
2020-10-10 Tangen Bork h Bork Odin - Tangen Stöva Tom Erik Solberg Öystein Tjomsland 1.26,8a 2100 3,42 250 000 Grisle Tore G.L. Olav
2019-10-12 Grisle Odin G.L. h Moe Odin - Tangen Mari Öystein Tjomsland   1.24,2a 2100 1,44 300 000 Kalmar Byske Philip
2018-10-13 Rappstjernen h Bork Odin - Rappeldi Öystein Tjomsland   1.24,7a 2100 2,12 400 000 Eld Rask Möller Tor
2017-11-04 Lome Diamant h Moe Odin - Lome Rigla Kjetil Djöseland   1.28,5a 2100 2,55 400 000 Balder Mollyn Zitor
2016-11-05 Moe Tjalve h Voje Faks - Moe Menja Tom Erik Solberg   1.26,9a 2100 2,01 400 000 Järvsö Pegasus Troll Solen
2015-11-14 Ingbest h Dotterud Teddy - Ing May Tom Erik Solberg   1.27,0a 2100 3,93 400 000 Kleppe Fanden Galileo
2014-11-08 Steinfaks h Spikeld - Kroken Stjerna Eirik Höitomt   1.28,8a 2100 11,71 400 000 Järvsörappen Kolnes Kjell
2014-10-26 Järvsörappen h Järvsöfaks - Tuvrappa Jomar Blekkan   1.29,2a 2100 1,23 30 000 Charm Elden Odins Eld
Kolnes Kjell h Bork Odin - Perle Tine Vidar Hop   1.28,2a 2100 3,06 30 000 Steinfaks Teddy Gutten Stöen
2013-11-09 Lannem Silje s Åsajerven - Lannem Sjura Tor Wollebaek   1.25,3a 2100 1,13 400 000 Tangen Didrik Ekeld
2013-10-25 Lannem Silje s Åsajerven - Lannem Sjura Tor Wollebaek   1.26,0a 2100 1,08 30 000 Junifaks Trysilbjönn
2012-11-10 Hellin Faxen h Järvsöfaks - Nebbenes Faxa Jan Roar Mjölneröd   1.32,9a 2100 4,10 300 000 Hongslojerven Gikling Lomeo
2011-11-12 Tekno Odin h Moe Odin - Lyana Öystein Tjomsland   1.25,8a 2100 1,09 300 000 Briskeby Rauen Karmland Trym
2010-08-01 Dotterud Teddy h Alm Viktor - Steine Koso Tom Erik Solberg   1.25,9a 2100 3,67 300 000 Wik Stjernen Wessel Odin
2009-07-26 Voje Spik h Spikeld - Voje Linda Hans Petter Tholfsen   1.28,0a 2100 1,53 300 000 Tin Tveiten Wiking Blesen
2008-07-27 Ridder Prinsen h Lome Elden - Aasfrigga Åsbjörn Tengsareid   1.29,3ag 2100 1,80 300 000 Sterk Odd Stöt Per
2007-07-28 Järvsöviking h Järvsöfaks - Tummelisa Jan-Olov Persson   1.28,5a 2100 3,52 300 000 Horgen Stang Horgen Geir
2006-07-30 Håkon Jo h Rigel Jo - Stai Helga Öystein Tjomsland   1.28,0a 2100 6,45 300 000 Amor Even Junior Jokern
2005-07-30 Faksen J:r h Järvsöfaks - Tummelisa Jan-Olov Persson   1.27,3a 2100 1,47 300 000 Åsajerven Rabb Odin
2004-08-01 H.G.Balder h Lome Elden - Semir Vidar Hop   1.25,4a 2100 1,66 300 000 Mörtvedt Jerkeld Alm Viktor
2003-07-27 Frisli To Jo h Rigel Jo - Veslepaja Jomar Blekkan   1.28,2a 2100 3,92 300 000 Torpa Carl Åkre Lurifax
2002-07-28 Storm Jo h Rigel Jo - Stormyr Blessa Jomar Blekkan   1,30,0a 2100 1,00 300 000 Norheim Elden Kallvados
2001-07-28 Björkeelden h Elding - Neslill Geir Gudmestad   1.27,4a 2100 7,63 300 000 Alm Rau Jo Idenors Tindex
2000-07-29 Moe Odin h Elding - Moe Vilja Asbjörm Mehla   1.26,2a 2100 1,19 250 000 Bol Elden Skaffer Brunen
1999-07-31 Kjöstad Jo h Rigel Jo - Veslepaja Jomar Blekkan   1.29,4a 2100 4,26 250 000 Sjefen Perle Elden
1998-08-01 Lannem Sjur h Alm Svarten - Lannem Sjura Tor Wollebaek   1.28,6a 2100 9,00 150 000 Ara Svarten Söstra
1997-08-02 Pål Even h Elding - Solbergstjerna Rune Wiig   1.31,6a 2100 3,00 150 000 Lyn Jo Eng Svarten
1996-07-28 Rapp Rigel v Alm Rigel - Rappstjerna Tor Wollebaek   1.30,0a 2100 10,33 150 000 Fröyding Röder
1995-07-30 Lykke Gutten h Elding - Fröytora Erik Killingmo   1,28,6a 2100 1,62 154 000 Sköiar Hyper
1994-07-31 Rigel Jo h Alm Rigel - Trollenka Jomar Blekkan   1.30,3a 2100 1,43 150 000 Laugvar Junior Plugg
1993-08-01 Hvatt Djerven h Alm Sannar - Engesetha Per M Hvattum   1.31,2a 2100 2,70 150 000 Arator Slogum Pan
1992-08-01 Sokna Troll h Troll Jahn - Slettrosa Björn Garberg   1.31,0a 2100 14,98 150 000 Vassfjell Gutten Tranmälspila
1991-07-27 Bork Rigel h Alm Rigel - Linsi Jomar Blekkan   1.31,2a 2100 1,47 155 000 Lundseth Troll Askim Gutten
1990-08-19 Buaas Stjerna s Troll Jahn - Glåmdals Mina Cato Antonsen   1.31,5a 2100 7,20 156 ooo Min Erik Sörvinn
1989-08-20 Besten U. h Korbest - Allis U. Arthur Utsogn   1.31,7ag 2100 3,68 150 000 Norprins Riffifi
1988-08-28 Atom Vinter h Alm Rigel - Åslill Arve G Blihovde   1.34,3a 2100 1,58 155 000 Granli Bausen Buås Per
1987-08-29 Slogum Syr v Pilmin - Slogum Siri Frank Marthinsen   1.34,0ag 2100 2,70 170 000 Lappdon Trollfinn
1986-08-30 Slått Pil h Pilmin - Blessi Asbjörn Mehla   1.34,7 2100 7,88 100 000 Slogum Jim Malla Best