Travsidan qhurth       Klass I försök 3-åriga och äldre
Datum Bana Förs. Vinnare Kön Härstamning Körsven Tränare Tid Dist. Odds 1:a (sek) Tvåa Trea
2024-02-24 Ö 4 Global Dependable v S.J.'s Caviar - Global Trustful Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.14,2 2140 3,38 110 000 Pwojtech Vrijthout Joint Chief
2024-02-17 B 3 Judge Dredd Sisu v Bold Eagle - Counsellor Ås Mika Forss Petri Salmela 1.13,1a 1640 3,96 110 000 Luca di Quattro Benchmark
2024-02-10 Å 2 Cassius Clay D.E. v Donato Hanover - Demi Kievitshof Stefan Persson Linda Persson 1.15,0a 2640 3,06 110 000 Drill Utah Southwind
2024-01-27 Ax 1 Utah Southwind h Bold Eagle . Top Notch Lady Ås Magnus A Djuse Ulf Stenströmer 1.14,1a 2140 9,03 110 000 Cassius Clay D.E. Mr Birdman
2024-01-20 Bs 5 Global Caps h Ready Cash - Platinium Shine Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,1 2140 1,74 110 000 Bottnas Justin Gentleman Sisu
2024-01-13 Kr 4 Swish The Cash v Ready Cash - Aisle Stand Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.11,6a 1640 1,95 110 000 Vision of Gideon Dogleg
2024-01-06 Ro 3 Current Leader v Amaru Boko - Springnight Blues Emilia Leo Emilia Leo 1.14,9a 2640 59,10 110 000 Yavapal Point Mister Vredebest
2023-12-30 G 2 Winterburn v Ready Cash - Eileen Boko Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.15,2 2140 1,64 110 000 Bottnas Justin Dino Cream
2023-12-23 Mp 1 Jalapeno K. h Propulsion - Do You Believe Erik Adielsson André Eklundh 1.12,4a 2140 3,36 110 000 Moses Boko Gasparito
2023-12-16 Bs 9 Huit v Pascia' Lest - Classic Toy Oskar Kylin Blom Klaus Kern 1.12,0a 1640 6,29 110 000 Extremely Sweet Liberty Boko
2023-12-09 Å 8 Here's Johnny Sox v Bold Eagle - Out of the Kitchen Adrian Kolgjini Lars I Nilsson 1.14,1a 2140 4,00 110 000 Jax Journey Hashtag Simoni
2023-12-02 S 7 Miramax B.R. h Orlando Vici - Star Groenhof Jorma Kontio Sybille Tinter 1.14,8 2640 8,20 110 000 Jimbaran Zon Beenthereseenthat
2023-11-25 J 6 Game On Butcher v Stand and Deliver - Shelovesyoubutcher Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,9a 2140 5,15 110 000 Here's Johhny Sox Joker Mearas
2023-11-11 B 5 Perkins v Nuncio - Lightning Kronos Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.13,5a 2140 3,06 110 000 Chimi Västerbo Ajax
2023-11-04 Bj 4 Pingis h Bird Parker - Tennis Stefan Persson Carlos Söderström 1.12,6a 2100 9,33 104 986 Jolicoeur Galliano Peak
2023-10-28 J 3 Breidabliks Bombay v Orlando Vici - Don't Cry Markus Waldmuller Conrad Lugauer 1.11,8a 1640 12,27 110 000 Golden Rain Rock The Sock
2023-10-21 Ö 2 O.M.Hazebrouck v Make It Happen - Nice F.H. Andreas Lövdahl Ywonne Berg 1.13,5a 2100 64,33 110 000 It's Peppertime Valmar E.W.
2023-10-07 Bo 1 Star Muscle v Maharajah - Fanny B.R. Daniel Wäjersten Ola Åsebö 1.14,7a 2640 5,78 110 000 Luv You Schermer Always Face
2023-09-23 F 10 Rendez Vous v Atlas de Joudes - Tinova Star Erik Adielsson Peter Johansson 1.12,3a 2140 22,33 110 000 Vallatonian Solöns Skrammel
2023-09-16 E 9 Danao Degli Dei h Mago d'Amore - Orleans Om Mika Forss Alessandro Gocciadoro 1.11,6a 1640 13,89 110 000 Erik The Phantom Yohan Hills
2023-09-09 Bs 8 Västerbo Ajax v Pato - Västerbo My Madame Henrik Svensson Lars Wikström 1.13,6a 2140 23,60 110 000 Cayenne S.L.M. Isas Dream Boy
2023-09-02 J 7 Tearsinheaven v Quite Easy U.S. - Tears For Love Peter Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,4a 2640 4,78 110 000 Pingis Sandokan
2023-08-26 B 6 Kendall Jackson v Uncle Lasse - Avida de Vie Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.11,2a 1640 3,33 110 000 Solöns Skrammel Gatling
2023-08-19 Ro 5 Matiere v Orlando Vici - Profile Kronos Fredrik B Larsson Fredrik B Larsson 1.12,1 2140 6,27 110 000 In Love Mearas Queen
2023-08-09 Mp 4 Sandokan v Maharajah - Jobi Emilia Leo David Persson 1.15,0a 2640 6,46 110 000 Kyrie Eleison Kaxig In
2023-08-06 D 3 Invisible Sun h Ready Cash - Dyhim Boko Per Linderoth Per Linderoth 1.13,8a 2140 4,60 110 000 My Dreams Mellby Interest
2023-08-05 2 Kendall Jackson v Uncle Lasse - Avida de Vie Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.11,4a 1640 4,56 110 000 Yohan Hills Gatling
2023-08-02 Vi 1 Hankypanky Pinkman v Love You - Hankypanky Joygirl Örjan Kihlström Daniel Redén 1.11,8a 2120 1,21 110 000 Isla Nga Hari Drizzle
2023-07-29 H 9 Poleposition h Propulsion - Uppsala Kronos Mika Forss Daniel Redén 1.14,0 2640 2,26 110 000 One Chance More Blauer Max
2023-07-26 Sk 8 No Limit Express v Readly Express - Isabell Sund Ove A Lindqvist Oscar Berglund 1.12,4a 1640 8,14 110 000 Last Dying Breath Barolo Gene
2023-07-22 Ax 7 Edelweiss v Panne de Moteur - Uniflorus Rikard N Skoglund Stefan Hofling 1.13,2a 2140 4,22 110 000 Frazze Moses Boko
2023-07-19 E 6 Working Class Hero h Village Mystic - Magnesia Björn Goop Jörgen Westholm 1.14,3 2640 2,09 110 000 Cash Winner Extreme A.F.
2023-07-15 År 5 Dragonfly h Thai Tanic - Misty Kronos Magnus Teien Gundersen Kjell Magne Sand 1.12,3a 1640 9,97 110 000 Mitzy Gold S.G.Mistral
2023-07-12 4 Hankypanky Pinkman v Love You - Hankypanky Joygirl Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,2a 2140 2,97 110 000 Kingslayer Pellini Bettle Hanover
2023-07-08 Hd 3 Kapten Brodde v S.J.'s Caviar - Kite Face Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.13,6a 2640 2,75 110 000 Theycallmesixten Il Forte
2023-06-28 Vg 2 Henrik Will v Great Challenger - Wild Jessie Ken Ecce Hans Henning Kristoffersen 1.11,8a 1646 25,26 110 000 My Dreams Doutdes
2023-06-25 Kr 1 A Fair Day v Maharajah - Jolene Day Oscar Ginman Elisabeth Almheden 1.12,9 2140 4,23 110 000 Pure Attack D.J.Spritz
2023-06-17 Bo 7 The Oak L.A. v The Bank - Oak di Girifalco Hanna Olofsson Hanna Olofsson 1.14,2a 2640 5,33 110 000 Il Capitano Mearas Byron Face
2023-06-14 Ti 6 A Fair Day v Maharajah - Jolene Day Oscar Ginman Elisabeth Almheden 1.11,1a 1609 6,72 110 000 Denco's Galliano Ivory Am
2023-06-10 Ös 5 Lindysmusclemania v Muscle Hill -Possessed By Lindy Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.11,8a 2140 3,17 110 000 Kingslayer Pellini Doctor Gio
2023-06-07 Åm 4 Theycallmesixteen v Hard Livin - Brilliant Light André Eklundh Andre Eklundh 1.15,2a 2480 3,15 110 000 Sultan Sea Dartboard
2023-06-03 E 3 Greensboro Zet h Father Patrick - Bostonz Credit Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,1 2140 2,89 110 000 Lozano di Quattro Game Brodde
2023-05-31 L 2 Go Peppergirl s Charly du Noyer - Allinone Pepper Kaj Widell Katja Melkko 1.12,3a 1640 7,38 110 000 Declan Mirci A'Lir
2023-05-20 G 1 Denarius v Readly Express - Imakethecashflow Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.12,8a 2140 9,33 110 000 Doctor Gio Magic Nightrider
2023-05-13 U 9 Heartbeat Thunder h Scarlet Knight - Add A Lil Bourbon Mats E Djuse Daniel Wäjersten 1.13,3a 2140 2,63 110 000 Kingslayer Pellini Bettle Hanover
2023-05-07 Ve 8 Dragons Bar h Oropuro Bar - Noche de Tango Bar Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,6a 2120 2,31 119 878 Precious Thing Winners Lane
2023-05-06 Å 7 Bold Knick v Bold Eagle - Icetea Knick Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.14,5 2640 5,49 110 000 Judge D. Thaim M.Square
2023-04-29 Ö 6 Hipster K. v Sebastian K. - Riley's Dream Linda Sedström Björn Norén 1.13,3a 1609 2,53 110 000 Load Master S.G.Mistral
2023-04-22 J 5 Demon h Royal Blessed - Frau Maria Carl Johan Jepson Gennaro Casillo 1.13,3a 2140 7,40 110 000 Staro Peanut Västerbo Tramp
2023-04-15 Ax 4 El Vego Khalifa v Victor Gio - Beauty From Above Stefan Persson Ola Samuelsson 1.14,8 2140 5,47 110 000 Match'em Hamilkar Boko
2023-04-09 S 3 Lincoln Abe Boko v Trixton - Albright Hans Crebas Hans Crebas 1.13,9a 2640 61,65 110 000 H.C.'s Crazy Horse Raja Knight
2023-04-01 Å 2 Friend Of Elves h Oasis Bi - Barbroked Magnus A Djuse Stefan P Pettersson 1.11,4a 1640 5,72 110 000 Keystone Cash Kövras Joker
2023-03-18 Mo 1 Majah B. s Maharajah - Pura di Azzurra Svein Ove Wassberg Gaute Lura 1.15,7a 2140 34,57 104 986 Bad Manner Keystone Cash
2023-03-11 Hd 5 Marabou Brodda s Chocolatier - Miami Brodda Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.14,8 2140 8,74 110 000 Drizzle Il Forte
2023-03-04 Ö 4 Bugatti Hall v Nuncio - Marion Hall Claes Sjöström Claes Sjöström 1.13,1a 2609 6,93 110 000 Vincent C.D. Bad Manner
2002-02-25 Ro 3 Dynamite Sensation v Orlando Vici - Lindianapolis Carl Johan Jepson David Persson 1.11,8a 1640 4,85 110 000 M.T.Reed Cornerstone
2023-02-18 B 2 Dream Sensation v Maharajah - Gaia Käll Magnus A Djuse Robert Bergh 1.14,4a 2140 7,00 110 000 Just More Fun Boli You Sm
2023-01-21 Hd 1 Con Crowe v Conway Hall - Jeanne Crowe Stefan Persson Stefan Persson 1.14,5a 2640 1,30 110 000 Boli You S.M. Muscle Morique
2023-01-21 Ös 5 Inge B.Svärlig v Zola Boko - Proud B.Linda Petter Lundberg Petter Lundberg 1.13,3a 1640 4,49 110 000 Jazmine B.R. Mr Birkenstock
2023-01-14 Kr 4 Bottnas Idol h Django Riff - Kax The Flash Preben Sövik Preben Sövik 1.13,5a 2140 11,19 110 000 Zinfandel Friend Of Elves
2023-01-07 F 3 Likeaboss h Brad de Veluwe - Idabel Celeber Elias Strandberg Per Lindqvist 1.13,0 2640 2,46 110 000 Mellby Indigo Babaris
2022-12-31 Ax 2 Babsans Bankir v The Bank - Babsans Mercedes Petter Karlsson Niclas Westberg 1.14,3a 1640 6,44 110 000 Global Believer What A Winner
2022-12-23 Hd 1 Jello W. v Timoko - Blush L.M. Thomas Uhrberg Per Henriksen 1.13,7a 2140 13,97 110 000 Extreme A.F. Dats So Crazy
2022-12-17 Ro 5 Global Crossover h Broadway Hall - Aquamarine Hanover Fredrik Wallin Fredrik Wallin 1.15,2 2640 32,16 110 000 Babaris Maestro Zon
2022-12-10 Å 4 Pastors Girl s Pastor Stephen - Supergirl As Robin Bakker Wolfgang Nimczyk 1.14,5a 2140 9,42 110 000 Grant Hall Heartbeat Julie
2022-12-03 B 3 Underbarosåfin v Maharajah - Lillaosåfin Henrik Svensson Henrik Svensson 1.13,9a 2140 4,52 110 000 L.L.Labero Mysterious Lucifer
2022-11-30 S 2 Kash Keeper h Uncle Lasse - Eliza Keeper Erik Adielsson Daniel Redén 1.14,0a 2640 6,42 110 000 Jerka Sting Ruger
2022-11-19 J 1 Lucky Guy Boko v Broadway Hall - Gwyneth Boko Tyler Mifsud Joakim Lövgren 1.11,6a 1640 13,29 110 000 X.Tour Rampant
2022-11-12 E 8 Pure Muscle v Muscle Hill - Allmar Surprise Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.13,0a 2140 4,68 110 000 Declan Marlon Boko
2022-11-05 Bj 7 Imperatur Am h Ready Cash - Princess Face Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen 1.12,9a 2100 4,09 110 309 Feel The Benefit Bold Request
2022-10-29 Ro 6 Express Love v Readly Express - Gliding Fashion Andreas Lövdahl Timo Nurmos 1.14,8 2640 6,59 110 000 Global Crusader Gordini Brick
2022-10-22 J 5 Marlon Boko v Trixton - Vala Boko Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.13,6a 2140 7,32 110 000 Rampant Fortnite
2022-10-15 4 Laredo Boko h Yarrah Boko - Dakota Boko Magnus A Djuse Robert Bergh 1.13,1a 1640 2,90 110 000 Elsztain Fläsk Ken
2022-10-01 Sk 3 Mizai v Donato Hanover - Quiche Jan Ove Olsen Jan Ove Olsen 1.13,9 2140 6,70 110 000 I Can Steel Maybach W.F.
2022-09-28 J 2 Without A Doubt h Hard Livin - Without Limits Gustav Johansson Patricia van der Meer 1.11,2a 1640 2,21 110 000 Quenchless Tile Sebbe Cee
2022-09-17 F 1 John King Boko v Yankee Glide - J.C.Josie Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.12,3a 2140 2,55 110 000 Ninepoints Candy Quenchless Tile
2022-09-10 H 5 Viva la Vida Face v Joke Face - Que Sera Sera Björn Goop Björn Goop 1.12,9a 2140 2,42 110 000 Behind Lord Special Topmodel
2022-09-03 J 4 Robthebank v The Bank - Dream in Euro Ulf Ohlsson Fredrik B Larsson 1.14,3a 2640 7,10 110 000 Holdfast Am Dynamic Twister
2022-08-27 B 3 Behind Lord v Lord Capar - Behind The Float Örjan Kihlström Stefan Arvidsson 1.12,2 1640 3,62 110 000 Underbarosåfin O.M.Dustin
2022-08-20 Ö 2 Eagle in Disguise v Bold Eagle - Icy Shadow Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.13,0a 2100 3,85 110 000 L.L.Labero Final Whistle
2022-08-06 1 Ferox Brick h Orlando Vici - Blazing Kemp Ulf Ohlsson Jasmine Ising 1.14,2a 2640 6,53 110 000 Turenne First Love M.L.
2022-07-30 Bs 8 S.J.'s Tribute v S.J.'s Photo - Blades of Glory Rikard N Skoglund Steinar Bye 1.13,3 2140 11,15 110 000 The World Is Mine High Line Pellini
2022-07-27 Bo 7 Brida s Jaded - Anna M.Boko Jens Eriksson  Jens Eriksson 1.14,1a 1640 47,11 110 000 Russjkat Hippokrates F.
2022-07-23 Ax 6 Inspiration h Maharajah - Barca Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.11,5a 1640 2,98 110 000 Global Believer Black Fire
2022-07-16 År 5 Rossi Garline v Readly Express - Penny Garline Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,5a 2140 8,66 110 000 Conrads Diderot Midnight Special
2022-07-09 Hd 4 Hidalgo Heldia h Raja Mirchi - Lady Heldia Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.12,0a 2140 1,38 110 000 Wish Me Magic Kron Vici Star
2022-06-29 Vg 3 Inspiration h Maharajah - Barca Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.10,6a 1646 4,96 110 000 Midnight Special Katalonia
2022-06-26 Kr 2 Wish Me Magic v Magic Tonight - Wish Me Luck Ås Hanna Lähdekorpi Hanna Lähdekorpi 1.13,9 2640 21,62 110 000 Baroncini Jet Darlington
2022-06-25 1 Parveny v Quite Easy U.S. - Liberty Pellini Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.12,2a 2140 9,80 110 000 Atomic Face Chestnut
2022-06-18 Bo 6 L.A.Boko h Readly Express - Beverly Boko Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.12,7a 1640 2,61 110 000 Tim Jerry L.L.Labero
2022-06-12 Bj 5 Skate Trix h Trixton - Pleasure Skate Frode Hamre Frode Hamre 1.12,8a 2100 5,00 110 309 Broadway Sun Grand Princess
2022-06-11 Ös 4 Born To Run h Super Light - Orlandia L.T. Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.13,9a 2140 1,45 110 000 Cab Frontline Conch On Inn
2022-06-08 Ti 3 Cash And Carry s From Above - Password Anders Svanstedt Anders Svanstedt 1.11,3a 1609 7,21 110 000 High Line Pellini Aragorn As
2022-06-04 Mp 2 Draupner h One Too Many - Arras P. Kevin Oscarsson Jesper Rydberg 1.13,4 2140 21,33 110 000 Erv Zet Oskar Run
2022-05-21 G 1 Mellby Joker v Muscle Hill - Mellby Amulett Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.13,4a 2640 3,62 110 000 Castle Racha Cab Frontline
2022-05-14 U 7 Devils Tongue v Zola Boko - Malagueta Sandra Eriksson Sandra Eriksson 1.11,7a 1640 7,57 110 000 Fabulous Pellini Geronimo Am
2022-05-07 Å 8 Charliebrown Effe h Conway Hall - No Man's Land Rick Ebbinge Gennaro Casillo 1.11,5a 2140 2,43 110 000 Bonne Nuit Bi Rare Magic
2022-05-01 Ve 7 Bosse Nice v The Bosses Lindy - Serenade Sound Santtu Raitala Leena Siinemaa 1.13,3 2120 1,32 112 822 Marlon Dee Melinda Ses
2022-04-30 Ö 6 Castor The Star h Maharajah - Carelia Boko Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.13,7 2140 3,21 110 000 Hefner Am Habrik Am
2022-04-23 Hd 5 Rossi Garline v Readly Express - Penny Garline Erik Adielsson Flemming Jensen 1.14,2a 2640 16,98 110 000 Velten Red Red Red Baby Boy
2022-04-17 Ro 4 Hazyshadeofwinter s Brad de Veluwe - Meta di Azzurra Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.11,8 1640 14,74 110 000 Wingait Henke Habrik Am
2022-04-09 J 3 King Of Greenwood v Russel November - Nikki Groenhof Stefan Persson Per Henriksen 1.14,5a 2140 9,01 110 000 Under Armour Fauntleroy
2022-04-02 B 2 Icon Mearas v Ready Cash - Nice Kronos Erik Adielsson Svante Båth 1.14,7a 2140 3,72 110 000 O.K.Nalan Hefner Am
2022-03-19 Mo 1 Stenson v Make It Happen - Music la Marc Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.12,9a 1640 12,35 110 309 Elegant C.N. Borups Umami
2022-03-12 Å 5 Borups Tornado v Maharajah - Lady Lindy Lane Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.13,4a 2640 3,68 110 000 Alert Vendil Digital Indy
2022-03-05 Kr 4 Namur v Ready Cash - Althea Magnus A Djuse Stephanie J Werder 1.14,0a 2140 4,54 110 000 Graces Candy Lorenzo Boko
2022-02-26 Ax 3 Best Ofdream Trio h Nad Al Sheba - Lory Trio Kim Eriksson Admir Zukanovic 1.14,3a 2140 12,02 110 000 Fenix Brick Equal To None
2022-02-19 B 2 Ellis Pride v Love You - Elin's Pride Henrik Svensson Lars Wikström 1.14,1 2140 21,30 110 000 Delightful Moment Secondary Stall
2022-01-29 Ös 1 Alert Kronos v Trixton - Nimble Kronos Mats E Djuse Nimble Kronos 1.13,0a 1640 8,45 110 000 Graces Candy Clause P.Hill
2022-01-22 F 5 Amalencius B.B. v Amaru Boko - Askens Valencia Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.13,0a 2140 3,23 110 000 Solkattens Ferrari Xerxes Millpond
2022-01-15 G 4 Bitcoind' Arc v Voltigeur du Myrt - Geisha Grif Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,2a 3140 1,98 110 000 Art Brown Ilos Sansibar
2022-01-08 Mp 3 Federer v Yarrah Boko - No Sugar Please Tyler Mifsud Larson Mifsud 1.12,6a 1640 13,81 110 000 Mojo Express Bandit Frontline
2022-01-01 Bs 2 Astrum v Lexus Font - Mais Tex Mika Forss Antti Veteläinen 1.14,7 2140 2,00 110 000 Lyckans Star Secondary Stall
2021-12-25 U 1 Oilsheik v Frosts Oilbaron - Sunbird Narcizz Hannu Korpi Hannu Korpi 1.15,6a 2140 14,98 110 000 M.T.Oberon Topnotch Liss
2021-12-18 Ro 5 Devs Definitif h Infinitif - Spring Skandal Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.15,4 2640 11,80 110 000 Powerbank Ready Trophy
2021-12-11 Å 4 Beckham h Napoleon Bar - Iris Cream Mika Forss Magnus Dahlén 1.12,9a 1640 9,23 110 000 Bandit Frontline Global Lover
2021-12-04 B 3 Global Lover v Love You - Emma di Quattro Rikard N Skoglund Robert Bergh 1.13,9a 2140 3,06 110 000 Anchor Man Jamaica Boko
2021-12-01 S 2 Kimi Di Quattro v Maharajah - Caluna di Quattro Ulf Ohlsson Markus B Svedberg 1.12,1a 1640 7,63 110 000 Your Dreamlove Madame Af Djupmyra
2021-11-20 J 1 Ideaal v Make It Happen - Beralda Erik Adielsson Anders Pedersen 1.13,8 2140 10,45 110 000 Black Mission Cadiz
2021-11-13 Bj 7 C Nu Gilbak v Great Challenger - Chalaika Gilbak Per Oleg Midtfjeld Kjetil Helgestad 1,14,5a 2600 23,51 110 000 Cambria Zenato
2021-11-06 E 6 Santos de Castella v Readly Express -Min Mamma Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.12,3a 2140 3,08 110 000 S.G.Kingstone Teton Miss Annie
2021-10-30 J 5 Parker h Bird Parker - Ninepoints Avalon Erik Adielsson Jörgen Westholm 1.13,4a 2640 2,78 110 000 Black Mission Bugatti Miles
2021-10-23 Ö 4 Hipster Am v Muscle Hill - Belgravia Stefan Persson Stefan P Pettersson 1.11,3a 1609 3,78 110 000 Mateo de Reve Zenato
2021-10-16 3 Anchor Man v Jaded - Mermaid's Twinkle Troels Andersen Troels Andersen 1.13,6 2140 15,94 110 000 G.K.Justus O.K.Nalan
2021-10-02 Sk 2 Devils Tongue v Zola Boko - Malagueta Sandra Eriksson Sandra Eriksson 1.11,8a 1640 1,98 110 000 Master Sånna Ithinkima Genius
2021-09-18 F 1 Gaylord Am v Muscle Hill - Deesse d'Inverne Anders Eriksson Anders Eriksson 1.12,6a 2140 7,15 110 000 Bugatti Miles Gerben
2021-09-11 Bs 6 Mellby Ironman v Ready Cash - Love n'Hate Per Lennartsson Robert Bergh 1.14,1 2640 3,20 110 000 Double Formula Final Whistle
2021-09-04 J 5 Iwan Boko h Timoko - Nirvana Jet Carl Johan Jepson Björn Goop 1.13,8a 2140 8,28 110 000 Pre Calculated Bravo Sabotage
2021-08-28 B 4 Tattoo Avenger v Le Monteil - Winnietatsch Magnus A Djuse Mika Happakangas 1.15,3a 3140 22,47 110 000 Mateo de Reve Omega Superstar
2021-08-26 Kr 3 Barbaresco V.W. v Quite Easy U.S. - Ambra Toscana Stefan Persson Lars Brindeborg 1.13,0a 2140 4,66 110 000 Global Workaholic Unacerveza Broline
2021-08-21 G 2 Perpetuate v Kadabra - Victory Boquet Per Lennartsson Reijo Liljendahl 1.12,7a 2140 4,47 110 000 O.M.Easton Epimetheus
2021-08-07 1 Condior v Up And Quick - Aquarelle Elegance Robert Bergh Robert Bergh 1.11,8a 1640 5,72 110 000 Giordano Soa Gerris Trix
2021-07-31 H 6 Titan Yoda v Ready Cash - Kristall Tilly Ulf Ohlsson Jennifer Persson 1.12,9 2140 2,51 110 000 Don't Be Weak Iceland Radio
2021-07-24 Ax 5 Zion Font v Village Mystic - Silhouette Spin Rick Ebbinge Jeroen W.M. Engwerda 1.11,7a 2140 1,93 110 000 Bravo Santana Carry Cash
2021-07-17 År 4 Fromheaven Idzarda v From Above - Dana Stardust Jörgen Sjunnesson Per Henriksen 1.12,6a 2140 9,44 110 000 Jaxon V.S. Vicar
2021-07-14 Vi 3 Borboletta s Love You - Tortola Mika Forss Alessandro Gocciadoro 1.10,2a 1620 2,32 110 000 Jaguar Zon Billions
2021-07-10 Hd 2 Ol Dono Lengai h Cantab Hall - Dodoma Magnus A Djuse Josef Franzl 1.14,8 2640 5,60 110 000 Restless Heart Digital Races
2021-06-27 Kr 1 Benedetto O.P. h Mago d'Amore - Uffa di Azzurra Mika Forss Alessandro Gocciadoro 1.10,7a 1640 7,68 110 000 Carry Cash Baron Frontline
2021-06-19 Bo 6 Silver Bullit v Orlando Vici - Spurt Engine William Ekberg Jörgen Westholm 1.13,6 2140 15,14 110 000 Leave Your Sox On Mister Donald
2021-06-13 Bj 5 Staro On The Rocks h Conway Hall - Stunning Lindsey Frode Hamre Frode Hamre 1.13,5a 2100 2,83 114 492 Hat Trick Glazier's Support
2021-06-12 Ös 4 One Kind of Art v One Too Many - Ina Dreamcatcher Oskar J Andersson Oskar J Andersson 1.13,9a 2640 13,74 110 000 Don't Be Weak Ajusco
2021-06-05 Mp 3 Zorro Wind v Ready Cash - Brava Power Mika Forss Alessandro Gocciadoro 1.10,9a 1640 1,67 110 000 Aragorn As B.G.Pastor Jonte
2021-05-26 J 2 Yuvaraj h Maharajah - Perfect Cash Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,8a 2140 10,57 110 000 Happy Few Gravity Pace
2021-05-22 G 1 Kate Baldwin s Virgill Boko - Bordeaux Baldwin Tomas Pettersson Sybille Tinter 1.12,5a 2140 20,43 110 000 Reven Dejavu B.G.Pastor Jonte
2021-05-15 U 10 Digital Dominance v Super Photo Kosmos - Dreamliner Erik Adielsson Jörgen Westholm 1.14,4 2640 2,03 110 000 Deal Done Zet Arch Lane ,,
2021-05-09 Ve 9 Callela Lincoln h Andover Hall - Louise Småbo Santtu Raitala Heikki Korhonen 1.12,0a 2120 11,47 115 183 Credit To Love Gerris Trix
2021-05-08 Å 8 Alpago W.F. h Maharajah - Inghilterra O.M. Mika Forss Alessandro Gocciadoro 1.11,7a 1640 7,22 110 000 Z.Boko Billi Time
2021-05-01 Ö 7 Cash Cowboy v Ken Warkentin - Enjoy My Face Erik Adielsson Peter G Norman 1.13,1a 2100 9,63 110 000 Mandela Zon Reven Dejavu
2021-04-24 Hd 6 Digital Dominance v Super Photo Kosmos - Dreamliner Örjan Kihlström Jörgen Westholm 1.14,5a 3140 5,39 110 000 Totti Face Made Of Stars
2021-04-17 B 5 Fighter Lady s Origano Lap - Windisputable Rikard N Skoglund Kevin Gondet 1.11,4a 1640 7,36 110 000 Bone Hard Flash Power Blaster
2021-04-10 J 4 Scorpion's Madness v Caballion - Scorpion's Winner Bo Örberg Bo Örberg 1.13,8 2140 6,17 110 000 Laradja Vrijthout Gazza B.R.
2021-04-04 Ro 3 Astronascente Zac v Ready Cash - Glamour Grif Björn Goop Björn Goop 1.14,3 2140 2,37 110 000 Power Blaster Caipirinha Razz
2021-03-20 Mp 2 Rotate v Scarlet Knight - Hermit Lady Örjan Kihlström Stefan Melander 1.12,4a 1640 24,17 110 000 Run Brodde Run Beauty Wind
2021-03-20 Bi 1 Pantani h Pastor Stephen - Pouline Byvang Per Oleg Midtfjeld Frode Hamre 1.14,3a 2100 6,04 114 492 Vitro Diablo Olimpo Doc
2021-03-13 Ax 5 Maestro Crowe v Love You - Giant Crowe Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.15,3 3140 2,09 110 000 L.L.Royal Timo Lane
2021-03-06 Å 4 Awesome Kronos v Father Patrick - Bella Berry Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,1a 2140 59,91 110 000 Don Cash Pere Ubu
2021-02-27 Ro 3 Ara v Maharajah - Parrot Jungle Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.14,1 2140 6,37 110 000 Enge Eros Cash Cowboy
2021-02-20 Mp 2 Maestro Crowe v Love You - Giant Crowe Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.17,9a 2640 2,60 110 000 Flexible Launcher L.L.Royal
2021-01-30 E 1 Joseph Boko v Yankee Glide - Julia Kemp Mika Forss Markku Nieminen 1.12,6a 1640 3,23 110 000 Bicc's Avalon Leon Zon
2021-01-16 J 4 Taxi Out v Scarlet Knight - Oncenforall Jörgen Sjunnesson Ola Karlsson 1.13,4a 2140 10,69 110 000 Cruise Romero
2021-01-09 B 3 Axel Ruda h Formula One - Michelle Ruda Ulf Ohlsson Pär Landin 1.13,1a 1640 4,32 110 000 Morotai Degato Gelato
2021-01-02 Kr 2 M.T.Oscar h Yarrah Boko - Solara Mika Forss Tomas Malmqvist 1.14,5 2640 13,63 110 000 Arvid S.H. Taxi Out
2020-12-19 Hd 1 Astronascente Zac v Ready Cash - Glamour Grif Björn Goop Björn Goop 1.12,9a 2140 2,32 110 000 Sweetman Taxi Out
2020-12-12 B 6 Gooner v Brad de Veluwe - Rainbowsky Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.16,3a 3140 4,81 110 000 Danilo Brick Timo Lane
2020-12-05 Å 5 Axel Ruda h Formula One - Michelle Ruda Magnus A Djuse Pär Landin 1.11,8a 1640 9,44 110 000 Astronascente Zac Bacchus L.I.
2020-12-03 G 4 Eddy West v Sahara Dynamite - Starter Operation Claes Sjöström Claes Sjöström 1.13,8a 2140 3,07 110 000 Ready Doc Barry Wadd
2020-11-21 J 3 Upper Face v Trixton - Lisa America Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.13,1a 2140 6,49 110 000 Frodo S. Sweetman
2020-11-14 Ro 2 Gardner Shaw v Ready Cash - Bloom Boko Per Lennartsson Jörgen Westholm 1.14,0a 2640 4,31 110 000 Riptide R.D. Frodo S.
2020-11-14 Bj 1 Oracle Tile h Ready Cash - Exotic Sund Kristian Malmin Trond Anderssen 1.15,7a 2600 3,33 114 492 Orlando G.M. Olimpo Doc
2020-11-07 E 6 Dwayne Zet h Muscle Massive - Kleo Zet Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,8a 2140 2,29 110 000 Upper Face Dream Creation
2020-10-31 J 5 Royce Rolls v Varenne - French Rolls Björn Goop Björn Goop 1.11,1a 1640 1,77 110 000 Oscar L.A. Gazoline Mearas
2020-10-24 Ö 4 Västerbo Pokerface v Timoko - Västerbo Cher Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.14,8a 3100 1,46 110 000 Algot Zonett Golden Guard
2020-10-17 G 3 Speedy Tilly v Up and Quick - Frida Tilly Per Lennartsson Robert Bergh 1.13,6 2640 4,86 110 000 Royce Rolls Swagger
2020-10-03 Sk 2 Västerbo Pokerface v Timoko - Västerbo Cher Björn Goop Timo Nurmos 1.13,2 2140 4,11 110 000 Mellby Granat Mellby Guava
2020-09-19 F 1 Victory's Club h Mago d'Amore - Duse Tab Kajsa Frick Leif Witasp 1.11,0a 1640 14,92 110 000 Mistelns Napoleon Dark Roadster
2020-09-12 H 7 Icaland Falls s Iceland - Uppsala Kronos Claes Sjöström Håkan Wallberg 1.13,0 2140 20,15 110 000 Martin Tooma Big Cactus Zet
2020-09-05 J 6 Exclusive Matter v Explosive Matter - Raising Rhonda Christoffer Eriksson Johan Untersteiner 1.12,7a 2640 6,87 110 000 T.Rex Face Quick Lane
2020-08-29 B 5 Manuzio Hanover v Donato Hanover - Mayday Hanover Kenneth Haugstad Kenneth Haugstad 1.13,3a 2140 3,28 110 000 B.T.'s Viclando Don Draper
2020-08-22 4 Moses v Pastor Stephen - Glory Dream Örjan  Kihlström Daniel Redén 1.11,6a 1640 1,99 110 000 Enriko Ha Mellby Granat
2020-08-15 Ro 3 Viscount v From Above - Infanta Erik Adielsson Oskar J Andersson 1.13,7 2640 2,26 110 000 Arden Wise As Helios di Quattro
2020-08-12 Bo 2 Got To Dash v Ken Warkentin - Spoon Hornline Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.14,7a 2140 2,37 110 000 Twice Kronos Global Wizard
2020-08-01 1 Vien Ici v Varenne - Gasping Ferm Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.12,2a 2140 9,04 110 000 Kalashnikov Expensive
2020-07-25 Bs 7 Cyrano de B. v S.J.'s Caviar - Bertille va Unia Per Lennartsson Per Lennartsson 1.15,3a 3140 26,32 110 000 Timo Lane Viscount
2020-07-22 Ös 6 Pleasure For Cash v Ready Cash - Easy Broline Örjan Kihlström Oscar Berglund 1.13,3a 2140 4,38 110 000 Easy Cash Pane Vino
2020-07-18 Ax 5 Four Guys Dream v Dream Vacation - J.S.Annabell Stefan Persson Håkan K Persson 1.10,9a 1640 6,99 110 000 Charlock Wiking Vien Ici
2020-07-11 F 4 Strong Pepper h Orlando Vici - Hot Babe Erik Adielsson Rune Flaskerud 1.12,7 2140 1,87 110 000 Mellby Granat Mr Marvelous
2020-07-04 Hd 3 Unoicsdue Gnafa h Goetmals Wood - Minuit Björn Goop Björn Goop 1.11,8a 2140 1,57 110 000 Farlander Am Look Håleryd
2020-06-24 Åm 2 Inspector v Donato Hanover - Ultra Sund Björn Goop Björn Goop 1.13,1a 2080 6,18 110 000 Hummer Scott Cyrano de B.
2020-06-21 Kr 1 Quick Lane h Up and Quick - Nana Hall Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,4a 1640 20,58 110 000 Velten Limelight Sobel Jasmine
2020-06-13 Bo 4 Vaduz Wise As h Donato Hanover - Lovely Fame Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,0 2640 1,62 110 000 Dwight Sisu Redhot Tap Dancer
2020-06-06 Ös 3 Vien Ici v Varenne - Gasping Ferm Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.13,8a 2140 26,57 110 000 Messiah Bottnas Easy Cash
2020-06-03 Bs 2 Whelk s Zola Boko - Mollusque Marcus Lilius Jörgen Westholm 1.11,9a 1640 7,02 110 000 Charlock Viking Cargo Door
2020-05-23 G 1 Merritt v Super Photo Kosmos - Cathy Freeman Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.12,0a 2140 4,03 110 000 Feerie de Fael In Royalty Boko
2020-05-16 Mp 7 Cobbys Nana s Un Mec d'Heripre - Peach Penny Örjan Kihlström Marcus Mathisen 1.16,3 3140 14,82 110 000 Exaudio Vici Lennart Sjöhammar
2020-05-09 Å 6 Southwind Queen s Muscle Hill - Sensual Hall Peter Ingves Riccardo Bianchi 1.11,0a 1640 7,84 110 000 Zlatam Knick The Gambler
2020-05-02 Ö 5 Valiant Dream v Offshore Dream - Emilia's Lily Mika Forss Mika Forss 1.12,6a 2100 5,66 110 000 Strong Heartbeat Global Venture
2020-04-25 Å 4 Ivory di Quattro h Love You - Outlook Kronos Robert Bergh Robert Bergh 1.12,2a 2640 6,01 110 000 Armour As Benjamin S.H.
2020-04-18 U 3 Van Gogh Z.S. v Love You - Oyapock Oaks Per Lennartsson Robert Bergh 1.14,2 2140 3,82 110 000 Master Blaster Showtimejackflower
2020-04-12 Ro 2 Tengil Face v Joke Face - Makeasignofpeace Erik Adielsson Adrian Kolgjini 1.15,4a 3140 4,16 110 000 G.R.J.'s Wolverine Naughty Boy
2020-04-04 J 1 Van Gogh Z.S. h Love You - Oyapock Oaks Robert Bergh Robert Bergh 1.11,6a 1640 2,11 110 000 Victory's Club Pastorns Lady
2020-03-14 Hd 5 Four Guys Dream v Dream Vacation - J.S.Annabell Stefan Persson Håkan K Persson 1.13,7a 2140 1,85 110 000 Solkattens Chiron Roofparty
2020-03-07 F 4 Personal Goals v Federal Flex - Personal Hanover Per Oleg Midtfjeld Diana L Olsson 1.13,8 2140 11,95 110 000 Betting Gangster Orlando Classic
2020-03-29 B 3 Strong Heartbeat h Maharajah - Jacaranda Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.14,0a 2140 2,41 110 000 My Sweden Digital Class
2020-03-22 Ax 2 Leonas Sami v Triton Sund - Sequoia Grove Kim Eriksson Jan Gustavsson 1.15,5a 2640 13,40 110 000 Inez Alki Image Rapida
2020-02-15 Mp 1 Mellby Guard v Going Kronos - Juicy Face Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,4a 1640 8,92 110 000 Gambit Brodde Surf'n Turf
2020-01-25 E 6 Ingo v Infinitif - Lobby la Marc Erik Adielsson Christoffer Eriksson 1.14,5 2140 3,89 110 000 Italiano Boko Digital Class
2020-01-18 Kr 5 Devs Dragon v Dream Vacation - Spring Skanda Erik Adielsson Fredrik Persson 1.13,0a 2140 19,81 110 000 Atik D.L. Gullabo Däck Bling
2020-01-11 B 4 Arch Lane v Chocolatier - Racing Memory Emilia Leo Oscar Berglund 1.15,7 2640 2,39 110 000 Bowling Triple X. Xanthis Coktail
2020-01-04 J 3 Hector Boko v Going Kronos Yucca Boko Jaap Van Rijn Jaap Van Rijn 1.12,8a 1640 5,40 110 000 Volare Gar Betting Rebel
2019-12-28 Ro 2 Show Time v Running Sea - Maggie Qvickstep Barbro Carlsson Barbro Carlsson 1.13,8a 2140 60,24 125 000 El Gumpert Karissa Bo
2019-12-21 Hd 1 Hobby de l'Iton h Niky - River de Liton André Eklundh Sofia Aronsson 1.13,9 2140 3,93 125 000 Capture Total Recall
2019-12-14 B 7 Indra's Secret s Love You - East Indra Robert Bergh Robert Bergh 1.17,5a 3140 1,77 125 000 Xanthis Coktail Majet af Djupmyra
2019-12-07 Å 6 Beartime v Pastor Stephen - Global Ninni Örjan Kihlström Helena Edlund 1.12,4a 1640 3,23 125 000 Eldorado Mearas Claude Debussy
2019-11-30 G 5 Seismic Wave v Explosive Matter - Vanity Plates Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.13,4a 2140 2,18 125 000 Ribaude No Limit Royalty
2019-11-23 J 4 Franklin Face v Chocolatier - Andoverandout Erik Adielsson Lars I Nilsson 1.14,9 2640 4,06 125 000 Velasquez Gar Eclipse Am
2019-11-16 Bj 3 Muscle Lane v Timoko - Lindirobics Ken Ecce Steen Juul 1.15,9a 2100 6,21 131 910 Beartime Shankly Lane
2019-11-09 E 2 Istanbul Boko h Muscle Hill - Welat Boko Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,5a 2140 3,24 125 000 Velasquez Gar Hurricane River
2019-10-26 J 1 Giant Shadow v RC Royalty - Turnpike Trophy Carl Johan Jepson Björn Goop 1.13,2a 2140 1,41 125 000 Velasquez Gar Get Ready on Tour
2019-10-19 Ro 6 Rocky Tilly v Ready Cash - Harmony Tilly Rikard N Skoglund Jörgen Westholm 1.13,6a 2140 5,43 125 000 McGarret Istanbul Boko
2019-10-16 S 5 Global Winner v SJ's Caviar - Refuse to Lose Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.15,2a 3140 1,96 125 000 Tsar Brodde Eicas
2019-10-15 Ax 4 Wreckless M.M. v Raja Mirchi - Phoebe M.M. Anders Eriksson Morten Waage 1.11,4a 1640 5,78 125 000 Sandsjöns Enzo Fast Food Hanover
2019-10-05 Sk 3 Giant Shadow v RC Royalty - Turnpike Trophy Carl Johan Jepson Björn Goop 1.12,1a 1640 1,65 125 000 Vincent Horse Tempel Lb
2019-09-30 Hd 2 Staro McMillan v Raja Mirchi - Loch Ness Broline Steen Juul Sören Kolberg 1.13,3a 2140 1,62 125 000 Zeeland Kronos Hurricane River
2019-09-21 F 1 Dexter Brick v Make it Happen - Miranda Brick Carl Johan Jepson Mattias Djuse 1.13,3a 2140 4,99 125 000 Gianluca B.R. Sandsjöns Enzo
2019-09-14 Bs 6 Majestic Man v S J's Photo - Gaelic Goldman Björn Goop Tuija Irri 1.13,8 2140 3,04 125 000 Noble Boy Wreckless M.M.
2019-09-07 5 Arras Cando v Brad de Veluwe - Frida Filiokus Erik Adielsson Svante Båth 1.12,3a 1640 4,23 125 000 Maximus M.M. Uncertain When
2019-08-31 J 4 Ike Schermer v Varenne - Psst Rick Ebbinge Jeroen Engwerda 1.13,1a 2140 2,09 125 000 Tony Afrika Höwings Unbeatable
2019-08-24 B 3 Guillaume Boko h Prodigious - Proud Mary Björn Goop Björn Goop 1.12,6 2140 4,83 125 000 Caligula Everest Sisu
2019-08-17 Ö 2 Burning Man v SJ's Caviar - Fasir Peter Untersteiner Petri Puro 1.15,1a 3100 1,80 125 000 Tsar Brodde Ribaude
2019-08-03 1 Andre Ward v Ens Snapshot - Hexia Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,8a 2140 6,07 125 000 Harvey S.G.Charpentier
2019-07-27 H 7 Tale of Jacks h Intoxicated - S.J.'s Pirata Kaj Widell Mikael Cedergren 1.11,2a 1640 2,52 125 000 Global Well Off Fröken Sting
2019-07-20 Ax 6 Marcello Wibb v Raja Mirchi - Astoria Amour Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.12,6a 2140 4,57 125 000 Man of Steel Zizou
2019-07-17 E 5 Zanzibar Wise As s Muscle Massive - Lovely Fame Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.13,3a 2640 4,20 125 000 Marrakesh Tsar Brodde
2019-07-13 År 4 Macelleria v Maharajah - Enjoy Our Nanny Robert Bergh Robert Bergh 1.12,1a 2140 2,61 125 000 Tale of Jacks Twigs Ceasar
2019-07-06 Hd 3 Royal Navy Neo v From Above - Omega Neo Björn Goop Björn Goop 1.14,3 2640 6,65 125 000 Nero Maximus Zefiro Dei Cedri
2019-06-26 Åm 2 Short in Cash  h Ready Cash - Shorthanded Sally Björn Goop Björn Goop 1.12,9a 2080 2,34 125 000 Silent Hill Ottens Dibaba
2019-06-23 Kr 1 Copaca Banana v Andover Andover - Evas Ellena Kim Eriksson Maria Rosenberg 1.11,3a 1640 4,62 125 000 Red Rock Canyon Ås Alicia Bore
2019-06-15 Bo 6 LittleRedCorvette v Coktail Jet - Harmoni Ås John Östman Trine Hansen 1.12,8a 2140 20,52 125 000 Fleet Admiral Quite Special
2019-06-12 Vg 5 Randemar R.D. v Love You - Royal Lindy Peter Ingves Peter Untersteiner 1.13,8a 2140 13,56 125 000 Sato Silent Hill
2019-06-09 Bj 4 Zalie Gar s Varenne - First Lady Gar René Legati Alessandro Gocciadoro 1.12,3a 2100 1,33 131 910 Mellby Frodo L'Amour Bonanza
2019-06-08 Ös 3 Knifetown Lover v Love You - Knifetown Lady Nicklas Westerholm Nicklas Westerholm 1.13,8a 2640 7,00 125 000 Tale of Jacks Golden News
2019-06-01 Mp 2 Grandfather Bill v Cantab Hall - Ultra Sund Peter Ingves Björn Goop 1.14,2 2140 23,65 125 000 Youngblood Pellini Elof Palema
2019-05-18 G 1 Bizzi Blizz s Prodigious - Västerbo Smaragd Claes Sjöström Claes Sjöström 1.11,2a 1640 5,46 125 000 Elcamino Dimanche Rajah Silvio
2019-05-11 Å 8 Mellby Club v Muscle Hill - Naomi de Lou Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12,8a 2640 5,60 125 000 Whipped Eggs Gustavson Be
2019-05-04 Ve 7 North Lexus v Lexus Font - Drive You Wild Olli Koivunen Harri Koivunen 1.12,1a 2100 18,02 128 262 Emile Zola Sisu Staro Moschino
2019-05-04 Ö 6 Gideon H.Renka v Quick Wood - Ulriek Ravestein Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.13,3 2140 3,96 125 000 Mr Clayton J.F. Chapuy
2019-04-27 Å 5 Norton Commander h Gift Kronos - Push the Button Marc Elias Conrad Lugauer 1.13,7a 2140 3,29 125 000 Deep Pockets Mr Clayton J.F.
2019-04-21 Ro 4 Bizzi Blizz s Prodigious - Västerbo Smaragd Claes Sjöström Claes Sjöström 1.12,1a 1640 9,99 125 000 Copaca Banana Pastorn
2019-04-13 U 3 Roberto Diver v Citation Lindy - Who's Allegra Iikka Nurmonen Ossi Nurmonen 1.13,9 2140 11,50 125 000 Mr Clayton J.F. Mountain Hooligan
2019-04-06 J 2 Victory Island v Donato Hanover - Island Effe Steen Juul Steen Juul 1.14,3a 3140 3,11 125 000 Panamera Mellby Club
2019-03-23 Mo 1 M S Triple J h Cantab Hall - Maritas Victory Frode Hamre Frode Hamre 1.13,6a 2140 1,71 125 000 My Dream Art Dream Builder
2019-03-16 Mp 7 Harran Boko v Maharajah - Zilan Boko Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.14,8 2640 1,69 125 000 Mellby Club Assumetoberich
2019-03-09 F 6 Expensive River v Raja Mirchi - First Out Per Nilsson Karl O Johansson 1.16,3a 2140 2,58 125 000 Ronzon Face Zio Tom Jet
2019-03-03 E 5 Electrical Storm v Make It Happen - Blend Of Gold Mattias Djuse Mattias Djuse 1.15,8a 2640 3,22 125 000 Sete Wind Knight
2019-03-02 Hd 4 Vlad del Ronco h Iulius del Ronco - d'Amour la Vie Erik Adielsson Edvin Ceka 1.12,5a 2140 1,92 125 000 Thriller N.P. Marvelous
2019-02-23 B 3 Budets Lasse v Magic Technique - Ellen K. Ville Karhulahti Ville Karhulahti 1.15,9a 2640 7,81 125 000 Laura Sånna Mr Clayton J.F.
2019-02-16 Ax 2 Vlad del Ronco h Iulius del Ronco - d'Amour la Vie Björn Goop Edvin Ceka 1.14,2a 2140 2,51 125 000 Night Brodde Chapuy
2019-01-26 Kr 1 Niras Bumblebee v Magnifik Sund - Naturally Fresh Jörgen Sjunnesson Johanna Johansson 1.12,5a 1640 12,15 125 000 Vis Dell'Olmo Kaiser Håleryd
2019-01-19 S 5 Sebastian Journey v Andover Hall - Elation Ride Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,8 3140 7,14 125 000 Vikings Preacher Vikings Preacher
2019-01-12 J 4 Staro Leonardo v Make it Happen - Staro Bella Donna Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.14,0a 2140 5,49 125 000 Harran Boko No Comment
2019-01-05 B 3 Vincent Chase v Revenue - Simb Peach Örjan Kihlström Catarina Lundström 1.14,1 2140 12,17 125 000 Yrr Power Broline
2018-12-29 Ro 2 Reverend Wine v Pastor Stephen - Fox Valley Lover Ulf Ohlsson Diederik Meilink 1.12,7a 1640 1,99 125 000 Global Tailwind Mr Dream Coktail
2018-12-22 Mp 1 Global Undecided v Prodigious - Montage Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,8 2640 5,26 125 000 Sphinx d'Inverne Quattro Töll
2018-12-15 Å 8 Martin de Bos h Maharajah - Dicey Spicey Kim Eriksson Petri Puro 1.13,9a 2140 2,50 125 000 Baxo Epice Bear Hope
2018-12-12 S 7 Sebastian Journey v Andover Hall - Elation Ride Claes Sjöström Timo Nurmos 1.12,9a 1640 8,73 125 000 Mellby Fantom Unique Findings
2018-12-08 B 6 Yrr v Zola Boko - Annabelle Hall Robert Bergh Robert Bergh 1.17,4a 2140 3,05 125 000 Scarpetta Global Undecided
2018-12-02 Mp 5 Tiger Marke v Quaker Jet - Mad Marke Carl Johan Jepson Mikael Selin 1.15,2a 2140 8,60 125 000 EL Fitzgerald Amphibian Madness
2018-12-01 J 4 Illuminati v Ready Cash - Jolie Reve Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.14,8 2640 1,74 125 000 Invincible H.C. Harrington
2018-11-25 Ö 3 Visitor h From Above - Nonchalance Spin Carl Johan Jepson Susanne Richter 1.14,3a 2100 2,79 125 000 Leader Brodde Global Thunder
2018-11-21 J 2 Norton Commander h Gift Kronos - Push the Button Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.11,5a 1640 1,44 125 000 Höwings Venus Infinitus
2018-11-17 Bj 1 Goldstile v Nu Pagadi - Ann von B. Tom Erik Solberg Frode Hamre 1.13,3a 2100 7,53 127 238 Baxo Epice Faust Boko
2018-11-10 E 8 Bo C. h Maharajah - Dreaming Again Jorma Kontio Bo E Nilsson 1.14,4 2640 2,83 125 000 Ramon Dekkers Aramis Race
2018-11-03 Ro 7 Radagast v Turbo Sund - Gaby Moore Oskar J Andersso Fredrik Tengstad 1.12,9a 2140 39,53 125 000 Global Unprotected Visitor
2018-10-27 J 6 Heart of Steel v Cantab Hall - Angel Heikant Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.10,4a 1640 2,72 125 000 Mega Star Dynamite Light
2018-10-20 Ö 5 Lexington Hall v Cantab Hall - Days of Glory Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,7a 2100 9,87 125 000 Harvey Liam Dana
2018-10-14 Hb 4 Grande Cunera h Quick Wood - Rashida Cunera Kurt Roeges Kurt Roeges 1.12,9a 2200 19,43 125 474 Can Lane Prince of Persia
2018-10-10 S 3 Quick Crown v Zola Boko - Elaiza Crown Anders Eriksson Anders Ahlneby 1.14,1a 2640 18,71 125 000 Mellby Ess Leader Brodde
2018-10-06 Sk 2 Corroded v Pine Chip - Shy Beauty Per Lennartsson Robert Bergh 1.13,5a 2140 2,26 125 000 Denver Brodde Antonio America
2018-09-22 F 1 Waikiki Silvio v Varenne - Laney Silvio Björn Goop Björn Goop 1.12,7a 2140 11,00 125 000 Rapide Frecel Heart of Steel
2018-09-15 H 7 Ural h Jaded - Kaviar Örjan Kihlström Susanne Richter 1.11,1a 1640 1,93 125 000 Emerald Boko Radagast
2018-09-08 6 Esprit Sisu v Ready Cash - Yankee T.L. Ulf Ohlsson Svante Båth 1.14,3a 2640 3,61 125 000 Mr Dream Coktail Donners Am
2018-09-01 J 5 Gustafson v Quick Wood - Ultimate Lady Rick Ebbinge Jeroen Engwerda 1.12,0a 2140 3,01 125 000 Heart of Steel Prince of Persia
2018-08-25 B 4 Laskari h Tschagga - Dodoma Jorma Kontio Timo Nurmos 1.10,0a 1640 1,35 125 000 Kövras So Far Radagast
2018-08-18 G 3 Exclamation Mark v Cantab Hall - Marita's Victory Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,9a 2640 3,79 125 000 Arctic Lover Pikachu Face
2018-08-08 Bo 2 From the Mine v From Above - Kålmans Tap Girl Micael Melander Catarina Norqvist 1.12,9a 2140 3,95 125 000 Carisma Sisu Mellby Ess
2018-08-04 1 Exclamation Mark v Cantab Hall - Marita's Victory Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,6a 2140 3,48 125 000 Kövras So Far Tahiti Journey
2018-07-28 Bs 7 Doctor Doxey Zenz h Donato Hanover - Elaine Kronos Mathias Andersson Mathias Andersson 1.13,7a 2140 3,70 125 000 Staro Kickback Eelis
2018-07-21 Ax 6 Roheryn s Archduke Kemp - Carol Ale Jorma Kontio Timo Nurmos 1.11,8a 1640 1,77 125 000 Yankee Boy Support Kindness
2018-07-14 År 5 Zelov h Love You - Global Tooma Åsbjörn Tengsareid Anders L Wolden 1.13,0a 2140 12,66 125 000 Output Pressure Revenue Lavec
2018-07-11 Vi 4 Evazan Am v Ready Cash - Queen Silas Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,3a 2120 5,40 125 000 Super Grabben Nicegift C.C.
2018-07-07 Hd 3 Vischio Holz  h Equinox Bi - Veuve du Kras Carl Johan Jepson Magnus Dahlén 1.14,1 2640 2,28 125 000 Smevikens Cruiser Early Pactol 
2018-06-24 Kr 2 Gento h Quite Easy - Flash Hanover Thomas Uhrberg Huberta A Van Der Meer 1.12,2a 1640 1,79 125 000 Winners Wine Esprit Sisu
2018-06-21 D 1 Cobourg Hanover v Donato Hanover - C.R.Calendar Girl Ulf Ohlsson Oscar Berglund 1.12,7a 2140 2,36 125 000 Donners Am Kövras So Far
2018-06-16 Bo 7 Mr Golden Quick v Make it Happen - Indian Quick Santtu Raitala Mika Haapakangas 1.13,2a 2140 5,68 125 000 Young da Vici George Birdland
2018-06-10 Bj 6 Hez So Perfect h So Perfect - Shez Mine  Lars Anvar Kolle Jens Kristian Brenne 1.13,8a 2100 47,83 127 238 Balotelli Unar Bi
2018-06-09 Ös 5 Minnestads el Paso h Adrian Chip - Bologna Rebecca Dahlén Dennis Palmqvist 1.11,9a 2140 5,12 125 000 Global Unlimited Dorinda
2018-06-06 Kr 4 Under the Counter s Maharajah - Hush Money Oskar J Andersso Jörgen Westholm 1.13,3a 2140 9,57 125 000 Wingait Erik Uccello Jet
2018-06-02 Mp 3 Dom Perignon v Zola Boko - Frosts Octopussy Örjan Kihlström Roger Walmann 1.12,3a 1640 2,27 125 000 Yankee Boy Largo
2018-05-30 B 2 Ukebell Jet h Igor Font - Orca Jet Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.12,6a 2140 2,85 125 000 Lamino Young da Vici
2018-05-19 G 1 Gizmo de Veluwe h Andover Hall - Amazing Ride Stefan Söderkvist Admir Zukanovic 1.13,3a 2640 3,71 125 000 Dom Perignon It's Showtime Zaz
2018-05-12 Å 7 Machiavelli h Flight Dream - Panthera Gagn André Eklundh Kent Friborg 1.12,2a 2140 3,63 125 000 Porthos Race Digital Yankee
2018-05-05 Ve 6 Ayupem h Andover Hall - Rudy Rose Antti Tupamäki Antero Tupamäki 1.11,9a 2100 13,30 124 479 Volnik Du Kras Laura Vixi
2018-05-05 Ö 5 Urgent Call v From Above - Inkasso Oskar J Andersso Jörgen Westholm 1.12,9a 2100 2,86 125 000 Arsenal Glenn Boko
2018-04-28 Å 4 Floris Baldwin v Passing Renka - Tanja de Bruin Kristian Malmin Trond Anderssen 1.11,0a 1640 13,30 125 000 Bandit Brick Man of Steel
2018-04-21 U 3 Cameron Dream v Syrinxian - Sweet Facit Martin P Djuse Martin P Djuse 1.14,5 2640 5,11 125 000 Il Diablo Rally Esset
2018-04-14 J 2 Bandit Brick h Yankee Glide - Blazing Kemp Steen Juul Steen Juul 1.13,3a 2140 2,22 125 000 Earn n'Burn Waffle
2018-04-01 Ro 1 Sir Q.C. v Raja Mirchi - Mumma Q.C. Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.13,7a 2140 2,39 125 000 Sir Henry P.Hill Glenn Boko
2018-03-24 Mp 7 Titan Brodde v Revenue - Tamila Princess Örjan Kihlström Stefan Öhman 1.13,3a 1640 2,71 125 000 Demolition Man F. Gute Band
2018-03-17 Mo 6 Farouk B.R. h Muscle Hill - Sharapova Björn Goop Björn Goop 1.14,7a 2140 2,21 127 238 Clint Classic Kicking Classic
2018-03-10 E 5 Sir Q.C. v Raja Mirchi - Mumma Q.C. Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.13,9a 2140 2,29 125 000 Porthos Race Gute Band
2018-03-03 Hd 4 Pacific Face v Igor November - Peche de Ginai Giuseppe Lubrano Giuseppe Lubrano 1.14,7 2640 12,88 125 000 Revelino Jet Shorthanded Jag
2018-02-25 B 3 Global Teardrop s Dream Vacation - Split Hanover Ulf Ohlsson Kenneth Thelin 1.13,3a 1640 6,02 125 000 Valley Streamline Jordan Lee G.L.
2018-02-17 Ax 2 Always On Time v Revenue - Pinnafarina Johnny Takter Kjetil Helgestad 1.13,5a 1640 4,86 125 000 Reverend Wine Bonnies Celebrity
2018-02-03 Å 1 Demolition Man F. v Revenue - Duchess Kronos Peter Untersteiner Bengt A Nilsson 1.13,3a 2140 10,81 93 750 Ingen tvåa, dött Rushmore Face
      Ragazzo da Sopra v From Above - Larome Björn Goop Björn Goop 1.13,3a 2140 8,44 93 750 lopp om första  
2018-01-27 Kr 5 Erik Sting v Sam Bourbon - Hottentott Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.11,8a 1640 4,36 125 000 Twigs Briard Velvet Gio
2018-01-20 Ro 4 It's Showtime Zaz v Maharajah - Spritte Zaz Nicklas Westerholm Nicklas Westerholm 1.14,8a 2640 3,02 125 000 Jaques Noir Västerbo Grosbois
2018-01-13 J 3 Olle Rols v Ready Cash - Killer Queen Rols Peter Ingves Mats Rånlund 1.14,2 2140 3,58 125 000 Zorn Brick Ahsoka T.Dream
2018-01-06 B 2 Zorro Swing v Quite Easy - Ibiza Swing Jens Eriksson Jens Eriksson 1.13,6a 1640 12,25 125 000 Harmon Boko Jordan Lee G.L.
2017-12-30 Hd 1 Uptothe Chapel v Up Front Larry - La Chapelle Peter Ingves Joakim Lövgren 1.13,9a 2140 13,44 125 000 Velvet Gio Twin Peaks
2017-12-16 G 6 Titan Brodde v Revenue - Tamila Princess Per Lennartsson Stefan Öhman 1.12,7a 1640 4,41 108 550 Mellby Emeralds Jordan Lee G.L.
2017-12-09 Å 5 Rawindski v Raja Mirchi - Wind Glider Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.14,7 2640 30,75 100 000 Crazy Year Ås Sukpoint C.C.
2017-12-02 J 4 Demolition Man F. v Revenue - Duchess Kronos Peter Untersteiner Bengt A Nilsson 1.13,6a 2140 7,02 100 000 Un Dernier Rire Wingait Erik
2017-11-26 Mp 3 Carmine Am v Muscle Hill - Alltid V.G. Jorma Kontio Markus B Svedberg 1.14,8a 2140 3,93 100 000 Track Angle Ragazzo da Sopra
2017-11-19 Bj 2 Seal Kronos v Muscle Hill - Beauty America Örjan Kihlström Admir Zukanovic 1.12,3a 1609 4,04 108 550 Jefferson Dotcom Santiago Kyu
2017-11-11 E 1 Track Angle h Scarlet Knight - Quoura du Boscail Kaj Widell Morten Waage 1.12,8a 1640 3,06 100 000 Smevikens Cruiser Titan Brodde
2017-11-04 B 7 Joe Martini v Judge Joe - Emantee Björn Goop Björn Goop 1.13,2a 2140 5,68 100 000 Liam Dana It's Showtime Zaz
2017-10-28 J 6 Now Or Never Flair v Ready Cash - Enjoy Flair Örjan Kihlström Mikko Aho 1.11,9a 1640 2,57 100 000 Friend of Nature Run Ceasar Run
2017-10-21 Ö 5 Mack Dragan v Zola Boko - Stoms Nettan Carl Johan Jepson Morgan Wilhelmsson 1.14,7 2640 1,94 100 000 J.S.Apollo Rambo Rivner
2017-10-14 Å 4 Masterglide v Yankee Glide - Millan Pamela Magnus Jakobsson Peter Untersteiner 1.12,6a 2140 3,53 100 000 Now Or Never Flair Twigs Briard
2017-10-08 Hb 3 Noble Dolly s Ready Cash -  Harriet Frido Cees Kamminga Cees Kamminga 1.13,6a 2200 12,50 107 457 Prince of Persia Soccer
2017-10-07 Sk 2 Jaques Noir v Orlando Vici - Even Southwind Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.15,7a 2140 1,91 100 000 Lukas Bris Marvelous
2017-09-23 F 1 Wellino Avenue v Wellino Boko - Murmur Magnus Jakobsson Berne Gustafsson 1.10,7a 1640 2,34 100 000 Flashing Boko Santiago Kyu
2017-09-16 Bs 6 Titan Arrow v Mythical Lindy - Lady Toscana Ulf Eriksson Martin P Djuse 1.14,2a 2640 10,73 100 000 Pastore Bob Mellby Don Juan
2017-09-09 5 Urgent Call v From Above - Inkasso Oskar J Andersso Jörgen Westholm 1.13,8a 2140 8,09 100 000 Knifetown Winner Pacific W.F.
2017-09-02 J 4 Marciano v Muscle Hill - Knowledge Face Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,1 2140 9,91 100 000 Massitj VästerboViVann
2017-08-26 B 3 Valley Streamline v Running Sea - Electric Dance Hanna Olofsson Hanna Olofsson 1.12,0a 1640 16,17 100 000 Palermo Broline Titan Arrow
2017-08-19 Ro 2 M.T.Joinville v Meaulnes du Corta - Ivy L.B. Jorma Kontio Susanne Richter 1.14,4ag 2640 3,33 100 000 Qahar Q.C. Must Have
2017-08-05 1 Highspirit v Super Arnie - Spirituell Troels Andersen Troels Andersen 1.12,4a 2140 12,48 100 000 Massitj M.T.Joinville
2017-07-29 H 7 Joe Hoo Lee v Judge Joe - Constance Bay Per Linderoth Geir Kihle 1.11,7a 1640 13,51 100 000 Autobahn Bruno Bagheera
2017-07-26 Ös 6 Orlando Triss  v Orlando Vici - Simbs Triss Ulf Ohlsson Oscar Berglund 1.13,7a 2140 4,03 100 000 Gianluca Boko  Falco di Quattro 
2017-07-22 Ax 5 Seethestar v Andover Hall - Look Sun Kim Eriksson Lars I Nilsson 1.14,4 2640 13,13 100 000 Greyhound Boko Massitj
2017-07-15 År 4 Antonio Trot v Orlando Vici - Outside Interest Björn Goop Timo Nurmos 1.12,5a 2140 5,58 100 000 Autobahn Mactheman
2017-07-08 Hd 3 Bålsta Palema v Symphonic Hanover - Edit Palema Mikael J Andersson Pär Hedberg 1.13,2a 2140 10,55 100 000 Upstream Chipen Boy
2017-06-28 Åm 2 Havbergs Knight h Scarlet Knight - Havbergs Fifi Fredrik B Larsson Fredrik B Larsson 1.14,3a 2480 7,64 100 000 R.R.King Explosive Zon
2017-06-25 Kr 1 Sobel Conway v Conway Hall - Jasmine Broline Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,0a 2140 4,70 100 000 Belong Life Gravity Falls
2017-06-17 Bo 6 Etosha Boko v Yankee Glide - Simb Capi Ulf Ohlsson Mattias Djuse 1.13,5a 1640 9,65 100 000 Don Juan Sisu Ponce de Leon
2017-06-11 Bj 5 Rekord Rune h Miracle Lavec - La Praline Carl Johan Jepson Fredrik Steffensen 1.14,0a 2100 31,73 119 405 Tesio Jet Bug
2017-06-10 Ös 4 Survival Kit v Going Kronos - Klipspringer Erik Adielsson Magnus Träff 1.14,5 2640 1,93 100 000 Joy de Castella Tiger Williams
2017-06-03 Mp 3 Test Drive h Gigant Neo - Full Authority Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,8a 2140 4,80 100 000 Sangria Knight Tiger Williams
2017-05-31 Bo 2 Hagentoy v Love You - Bianca Montoya Ulf Ohlsson Kenneth Thelin 1.14,3a 2140 2,65 100 000 Eva I.H. Loving You Deeply
2017-05-20 G 1 Floyd P.Boko v Cantab Hall - Ineke P.Boko Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,0 2140 1,80 100 000 Frisco Flame Dinozzo Yamoz 
2017-05-13 Å 8 Nonstop Cheri v Andover Hall - Trace of Gold Christoffer Eriksson Christoffer Eriksson 1.12,7a 2140 26,81 100 000 Great King Wine Ferrari River
2017-05-07 Ve 7 Stand Bayou  h Donato Hanover - Roux Hanover Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,8a 2100 3,62 107 457 Anything For You  Walle West 
2017-05-06 Ö 6 Havbergs Knight h Scarlet Knight - Havbergs Fifi Fredrik B Larsson Fredrik B Larsson 1.13,9a 2609 8,83 100 000 Order by Heaven One Memphis
2017-04-29 Å 5 Making Love v Ken Warkentin - Nouvelle Action Johnny Takter Robert Bergh 1.11,1a 1640 10,16 100 000 Flirt Fortuna Run Ceasar Run
2017-04-22 U 4 Malkin  h Mr Pine Chip - Eli Sea Robert Bergh Robert Bergh 1.16,1 2640 2,76 100 000 Guinea Boko  Kalanchoe P.R. 
2017-04-16 Ro 3 Niagara Broline v Pine Chip - Malabar Mist Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,4a 2140 19,21 100 000 Man at Work Grefstads Royalty
2017-04-08 J 2 Iago Zon h Raja Mirchi - Wirana Lady Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.11,2a 1640 3,40 100 000 Making Love Rafiki Fri
2017-03-25 Mp 1 Face Ribb h Going Kronos - Oj Oj Tim Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,1 2140 17,42 100 000 Top Yllit Rafiki Fri
2017-03-18 Mo 6 Sheriff Bi v Toss Out - Ginevra Bi Tobias Modig Louise Granstedt 1.16,4a 2140 5,49 135 688 Carlos Milo Mr Creation
2017-03-11 Bs 5 Linus Boy v Zola Boko - Recos Lady Johnny Takter Timo Nurmos 1.13,5a 2140 15,64 100 000 Duke of Mearas Tempura
2017-03-04 Kr 4 Iago Zon h Raja Mirchi - Wirana Lady Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.12,2a 1640 3,45 100 000 Sadik America Uncle Tupelo
2017-02-25 E 3 Man at Work v Ken Warkentin - Illustre November Magnus Jakobsson Ulf Stenströmer 1.14,1 2140 2,45 100 000 The Swede Tournado Dream
2017-02-18 Ax 2 Swimming Pool v Revenue - Garden Party Björn Goop Ulrika Wällstedt 1.17,3a 2640 6,12 100 000 Picasso Tilly Calypso Am
2017-02-04 Å 1 M.T.King of Cash v Ready Cash - Inside Broline Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,3a 2140 2,08 100 000 Quattro Töll Sadik America
2017-01-28 B 6 VästerboBlackMoney v Marion Mad Money - Com Eva Ulf Ohlsson Anders Wallin 1.15,5 2140 4,36 100 000 Aileron Alvena Valva
2017-01-21 F 5 Önas Igor v Flirtin Man - Limabeans Johnny Takter Stefan Björkvall 1.12,4a 1640 4,34 100 000 Xanthis Amazing Carlos Milo
2017-01-14 J 4 M.T.King of Cash v Ready Cash - Inside Broline Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.15,7a 2640 2,42 100 000 Aileron Uddens Intro
2017-01-07 Ro 3 Ola Montana v From Above - Calles Cinzano Nicklas Westerholm Nicklas Westerholm 1.14,0a 2140 6,48 100 000 Önas Igor Alorac Mathbell
2016-12-31 Mp 2 Staro Ivy League v Make it Happen - Staro Bella Donna Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,4a 1640 4,33 100 000 Önas Igor Yster Brick
2016-12-17 Å 1 Face Ribb h Going Kronos - Oj Oj Tim Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,3 2640 7,96 100 000 Mellby Duke Kabal
2016-12-10 F 5 Come Back v Super Arnie - Processa Ulf Ohlsson Peter Grundmann 1.14,9a 2140 8,14 100 000 Hawk Cliff Forecast
2016-12-03 J 4 Flo Rida Sea v Flirtin Man - Deep Blue Sea Erik Adielsson Henrik Södervall 1.14,0 2140 34,24 100 000 Staro Ivy League Face Ribb
2016-11-27 G 3 New Steel v Going Kronos - Fran Dance Claes Sjöström Claes Sjöström 1.12,4a 1640 6,40 100 000 Västerbo Hard Cash Sapajou
2016-11-19 Bj 2 Avery h Ken Warkentin - M.T. Big Applegirl Eirik Höitomt Kjetil Helgestad 1.12,3a 1609 8,69 102 711 Pokemon Ås Emir La Brousse
2016-11-12 B 1 Angle of Attack v Scarlet Knight - Magyare Turgot Robert Bergh Robert Bergh 1.12,0a 1640 2,21 100 000 Forecast Hot Pride
2016-11-05 E 9 Shelby Glide v Yankee Glide - B.L.Paid Vacation Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,1a 2140 4,91 100 000 Brothers In Am Pokemon Ås
2016-10-29 J 8 Aron Palema v Symphonic Hanover - Rosalinde Palema Johnny Takter Pär Hedberg 1.13,4 2140 2,84 100 000 Globalsatisfaction Mellby Drake
2016-10-22 Ro 7 Get a Winner v Turbo Sund - Mist Ulf Eriksson Björn Röcklinger 1.13,9a 1640 6,06 100 000 Digital History Tjacko Zaz
2016-10-21 U 6 Coal Trader v Sugar Trader - Kålmans Tap Girl Micael Melander Ulf Ohlsson 1.14,4a 2640 17,52 100 000 Pascha Tilly Alva Garbo 
2016-10-15 Å 5 Bacan Degato v Conway Hall - Maderrific Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,7 2640 5,84 100 000 Västerbo Hard Cash Shelby Glide
2016-10-09 Hb 4 New Star Power s Deweycheatumnhowe - Kira Hall Wim Paal Wim Paal 1.13,4a 2200 75,06 102 171 Knox Hanover Notice me Dalimo
2016-10-08 Sk 3 Erik Sting v Sam Bourbon - Hottentott Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,2a 2140 4,06 100 000 Mellby Darling Angle of Attack
2016-10-01 F 2 Hades Håleryd v Olimede - All American Chill Erik Adielsson Peter Untersteiner 1.11,2a 1640 18,46 100 000 Broadway Appolo Sundsvik Mayday
2016-09-17 1 Alan Wadd h Scarlet Knight - Zoccer Wadd Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15.2 2148 2,52 100 000 Hot Pride Snyting
2016-09-10 H 6 Ottens Casher v Ready Cash - Ottens Julia Kenneth Haugstad Roger Walmann 1.13,7a 2140 2,98 100 000 Hazard Sund King of Mine
2016-09-03 J 5 Ymer Brick v Make it Happen - Miranda Brick Ken Ecce Hans He. Kristoffersen 1.12,7a 1640 11,59 100 000 Conrads Definitif Jeter
2016-08-30 G 4 Digital History s Ready Cash - Glory Best Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,4a 2140 5,60 100 000 New Steel Västerbo Grosbois
2016-08-27 B 3 Part Nan Angelen v Love You - Bunnahabhain Robert Bergh Robert Bergh 1.15,8 2640 8,18 100 000 Digital Engine Get a Winner
2016-08-20 Ö 2 Imperator h Sahara Dynamite - Temaline Kenneth Haugstad Mimmi Elfstrand 1.13,6 2140 3,79 100 000 Barthold K. Jeter
2016-08-06 1 Donato E. v Donato Hanover - Ultra Sund Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.12,4a 1640 5,97 100 000 Playboy Face Oki Doki Face
2016-07-30 Bs 8 Sloppy Joe h Muscle Hill - Pine Dust Peter G Norman Peter G Norman 1.13,4a 2140 5,61 100 000 M.T.Joinville Sapajou
2016-07-23 Ax 7 Pampalo v Password - Unique Håleryd Björn Goop Ulf Stenströmer 1.13,6 2140 3,41 100 000 Please Mr Please Flo Rida Sea
2016-07-20 E 6 Faloria Boko s Ready Cash - Thelsey Boko Mattias Djuse Mattias Djuse 1.12,4a 2140 5,44 100 000 Cash a Cheque Em Brothers In Am
2016-07-16 År 5 Västerbo Exact v Racer Bourbon - Västerbovivinnare Thomas Uhrberg Roger Persson 1.13,6a 2640 5,19 100 000 Gambino Degato Olympic Torch
2016-07-09 Hd 4 Kalle Kalas v Enjoy Lavec - Supreme Velocity Erik Adielsson Svante Båth 1.11,6a 1609 2,13 100 000 Calle Laday Legend Brodde
2016-07-06 L 3 Casanova Sisu  h Deweycheatumnhowe - Suzie Sunshine Ulf Ohlsson Markus Pihlström 1.13,9a 2140 3,10 100 000 M.T.Joinville Taffy 
2016-06-26 Kr 2 Gucci Degato v Mr Pine Chip - Miss America Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,3a 2140 5,16 100 000 Sugarboy Petoj Tumble Dryer
2016-06-23 D 1 Källna Orlando v Orlando Vici - Källna Gullan Susanne H Osterling Victor Lindenbaum 1.14,6a 2640 14,58 100 000 Reorder Sugar Daddy
2016-06-18 Bo 7 Ebony Boko h Chocolatier - Favor Baby Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.13,6a 2140 8,00 100 000 Le Chapeau Twigs Briard
2016-06-15 Vg 6 Västerbo Exact v Racer Bourbon - Västerbovivinnare Thomas Uhrberg Roger Persson 1.14,2a 2140 23,19 100 000 Talassio Frankie Brodde
2016-06-12 Bj 5 Good's Of Norway v S J's Photo - Inanda's News Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,8a 2100 3,78 107 602 Kain Face Calle Laday
2016-06-11 Ös 4 Oki Doki Face h Kiss Francais - Iona L.B. Stefan Söderkvist Admir Zukanovic 1.11,2a 1609 10,16 100 000 Scarlet Ribb Källna Orlando / Västerbo Arthur
2016-06-04 Mp 3 Othello Face v Kiss Francais - Lady Katherine Jörgen Sjunnesson Veijo Heiskanen 1.12,8 2140 13,10 100 000 Sir Corneliani Legend Brodde
2016-06-01 Bo 2 Le Chapeau v Dream Vacation - La Chapelle Krister Söderholm Mats Bucht 1.12,9a 2140 3,05 100 000 Oleander Face Bear a Title
2016-05-21 G 1 Wollafur v Olimede - Perfect Face Örjan Kihlström Juhani Partanen 1.12,8a 2140 8,80 100 000 Tellmeastory Voulez Vous
2016-05-14 Å 8 Talassio h Zola Boko - Malabara Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,1 2140 4,52 100 000 Eldrick Boko Bottnas Commandeur
2016-05-08 Ve 7 Wasa Warrior v Classic Photo - Wasa Ishtar Jorma Kontio Saara Puranen 1.12,7a 2100 16,31 92 883 Downander Counterfeightr
2016-05-07 Ö 6 Say that Again v Viking Kronos - Kiss Me Again Björn Goop Björn Goop 1.14,8a 2609 1,67 100 000 Frankie Brodde Västerbo Starlit
2016-04-30 Å 5 Ymer Brick v Make it Happen - Miranda Brick Ken Ecce Hans He. Kristoffersen 1.11,5a 1640 51,33 100 000 Moni to Spare Hope Bo
2016-04-23 U 4 Salong v Love You - Donera Örjan Kihlström Thule Jonsson 1.15,3a 2140 7,66 100 000 Voulez Vous Magnifik Brodde
2016-04-16 J 3 Target Kronos v Raja Mirchi - Ebony Kronos Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,9 2140 6,39 100 000 Say that Again New Revolution
2016-04-09 Ax 2 Topgear h Standpoint - Fancy Storm Hans G Eriksson Hans G Eriksson 1.12,2a 1640 5,20 100 000 Gucci Degato Target Kronos
2016-03-27 Ro 1 Super Photo Bood v Super Photo Kosmos - Queen Orly Carl Johan Jepson Josefine Bood 1.15,4 2640 6,72 100 000 Bottnas Commandeur Topgear
2016-03-19 Mo 6 Juvels Boy v Olimede - Juvel Michael Larsson Michael Larsson 1.13,6a 2140 48,84 102 711 Protector Good's Of Norway
2016-03-12 Kr 5 Hank von Håleryd v Ready Cash - Laughing Louder Johnny Takter Patrik Karlsson 1.13,3a 2140 4,92 100 000 Dizzy River The True F.
2016-03-05 B 4 Blue Star Champion v Quite Easy - Eli Sea Svante Ericsson Svante Ericsson 1.15,3a 2140 2,00 100 000 Merry Broline Alfa Light
2016-02-27 Hd 3 Springover h Going Kronos - Malabara Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.15,6 2640 3,00 100 000 Bobbery Bula Bula Am
2016-02-20 Bs 2 Digital Control v Super Photo Kosmos - Active Route Ulf Eriksson Robert Bergh 1.13,9a 1640 6,32 100 000 Åhlunda Survivor Jens Patrik
2016-02-06 J 1 Hank von Håleryd v Ready Cash - Laughing Louder Johan Untersteiner Patrik Karlsson 1.14,0a 2140 8,17 100 000 Cash Lane The True F.
2016-01-30 B 7 Digital Archive v Super Photo Kosmos - Quacelle Robert Bergh Robert Bergh 1.14,6 2140 2,84 100 000 Limoncelli Merry Broline
2016-01-23 Ax 6 Helga Palema s Symphonic Hanover - Frosts Dime Johnny Takter Pär Hedberg 1.14,8a 1640 4,31 100 000 Officer C.D. Elita M.I.
2016-01-16 G 5 Scampi v Going Kronos - Gambari Johnny Takter Stig H Johansson 1.15,3 2640 3,60 100 000 Above All Ås Piggybank
2016-01-09 Å 4 Yoggi Composite v Quaker Jet - Oktavia Composite Örjan Kihlström Jan Hellstedt 1.14,4a 2140 6,67 100 000 Mellby Ciceron Love Palema
2016-01-02 Ro 3 Classification s Scarlet Knight - Elma Jet Torbjörn Jansson Stefan Melander 1.15,3 2140 1,95 75 000 Ingen tvåa, dött Kattens Chamsin
      Nose Gear h Scarlet Knight - Yes Brodda Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,3 2140 3,10 75 000 lopp om första  
2015-12.29 Hd 2 Michelangelo Ås v Allstar Hall - Harmonica Ås Robert Bergh Robert Bergh 1.14,3a 1640 1,33 100 000 Crazy Year Ås Like Lightning
2015-12.19 Mp 1 King Sir Kir h Make it Happen - Kings Blondie Claes Svensson Claes Svensson 1.14,1a 2140 4,40 100 000 Beppe Am Utter
2015-12.12 Å 6 Thaiger Exclusive h Adrian Chip - Lady Exclusive Torbjörn Jansson Hans-Owe Sundberg 1.12,5a 1640 10,03 100 000 Metallic Beat Qualis Talis
2015-12.05 Ro 5 Beppe Am v Enjoy Lavec - Via di Jesolo Örjan Kihlström Roger Walmann 1.16,6 2640 3,76 100 000 Daydream Rapida B.O.Ris
2015-11-28 J 4 Da Vinci Boko v Chocolatier - Another Chip Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,1a 2140 14,53 100 000 Usain Colt Teetime
2015-11-23 G 3 Panoramic v Scarlet Knight - Cartolina Spin Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,9a 2640 3,10 100 000 Razor Kronos Valentin Laday
2015-11-21 Bj 2 Global Republic h Muscle Hill - Serene Yankee Thor Borg Trond Thorseth 1.13,2a 1609 2,66 102 540 Cinnamon Prince Deweyscamper
2015-11-07 E 1 Spicy A. v Angus Hall - Belle Arnie Dennis Spangenberg Heinz Wilhalm 1.15,0a 2140 18,02 100 000 Neon Face Cinnamon Prince
2015-10-31 B 7 Källna Orlando v Orlando Vici - Källna Gullan Erik Adielsson Victor Lindenbaum 1.12,1a 1640 7,85 100 000 Voulez Vous Källna Orlando
2015-10-29 Bo 6 French Target v Juiiano Star - Naissance de Perle Petter Lundberg Petter Lundberg 1.13,6a 2140 5,49 100 000 Valle Streamline Magnifik Brodde
2015-10-24 J 5 Victorious Star h Juliano Star - Laritz Victorious Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.13,1a 2140 2,39 100 000 Qualis Talis Bubba Degato
2015-10-17 Ö 4 Balero Mearas v Love You - Pleasure Girl K. Erik Adielsson Svante Båth 1.14,7 2140 2,50 100 000 Caspian Doc New Generation
2015-10-10 Å 3 Total Value v Super Arnie - Charity Value Jeppe Juel Peter Jensen 1.13,9a 2640 8,08 100 000 Orakel Face Crazy Foot Mambo
2015-10-03 Sk 2 Officer C.D. v Scarlet Knight - Kiss of Life Robert Bergh Robert Bergh 1.14,2 2140 2,97 100 000 Dream on Silvio Victor Ruda
2015-09-19 F 1 Fossens Bonus h Juliano Star - Matilda Mitj Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,5a 2140 1,28 100 000 Tack Wee Coktail Fortuna
2015-09-12 Bs 6 Ajlexes Cubano v Super Light - Chica Star Tomas Pettersson Anders Jonsson 1.13,0 2140 3,29 100 000 Emil Tuffing Caddie Hit
2015-09-05 J 5 Balero Mearas v Love You - Pleasure Girl K. Erik Adielsson Svante Båth 1.14,4a 2640 3,77 100 000 Eagle Shot Staro Ironmaid
2015-08-30 Ro 4 Dennis de Castella v Repeat Love - Miss Peyton Torbjörn Jansson Ulrika Wällstedt 1.13,6a 2140 3,71 100 000 Ajlexes Cubano Caddie Hit
2015-08-29 B 3 Regent Zet v Tibbe Lavec - Fayline Björn Goop Jarno Kauhanen 1.12,7 1640 4,28 100 000 Ave Maria Digital Archive
2015-08-22 G 2 Only One Winner v Scarlet Knight - Electra Bac Björn Goop Timo Nurmos 1.12,4a 2140 1,70 100 000 Claudius F. Viggo Laday
2015-08-08 D 1 Danne Edel v Coktail Jet - Osprey Boko Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,8a 2640 9,60 100 000 Magic Number Lucky Luke Zenz
2015-08-01 9 Önas Jocke h Dream Vacation - Vespasiano Fredrik Pedersen Fredrik Pedersen 1.12,0a 1640 9,94 100 000 Rocket Speed Versailles
2015-07-25 H 8 Errol Boko h Scarlet Knight - Lovely Kemp Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.14,5 2140 3,89 100 000 Dialog In Queer Fish
2015-07-22 E 7 Lord Flax h Love You - Lady de Villeneuve Stefan Söderkvist Fredrik Söderberg  1.13,9a 2640 2,42 100 000 Maxmillian Trotter Daydream Rapida
2015-07-18 Ax 6 Only One Winner v Scarlet Knight - Electra Bac Torbjörn Jansson Timo Nurmos 1.12.9a 2140 9,79 100 000 Furious Francis Moondancer
2015-07-15 5 Te Freddo Knick v Going Kronos - Icetea Knick Robert Bergh Robert Bergh 1.14,1a 2148 4,02 100 000 Malgomaj B. Mockingbird Face
2015-07-11 År 4 Global Patriot h Dream Vacation - I Dream the Dream Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.11,9a 1640 2,65 100 000 Novel Broline Versailles
2015-07-04 Hd 3 Stay Alert v Ken Warkentin - I Wish Johan Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,7 2140 8,48 100 000 Staro Italy Spirit Real
2015-06-24 Vg 2 Stay Alert v Ken Werkentin - I Wish Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,4a 1640 3,49 100 000 Photoboy  Rapide le Tour
2015-06-21 Kr 1 Funny Tornado h Order By Fax - Funny Rana Elin Gustavsson Birgitta Nylander 1.13,2a 2140 32,18 100 000 Spirit Real Eagle Shot
2015-06-14 Bj 6 Emmett Brown h Muscle Hill - Traci Spur Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,2a 2100 2,25 102 540 Sudbury Rio Grande D.K.
2015-06-13 Bo 5 Unique Julia s Juliano Star - Staro Unique Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.11,5a 1640 1,98 100 000 Mr Right M.T.Insider
2015-06-06 Ös 4 Global Revenge   v Donato Hanover - Keystone Sunshine Erik Adielsson Markus Pihlström 1.14,7 2140 4,95 100 000 Melker Te Freddo Knick
2015-06-03 Ti 3 Integrated s Scarlet Knight - Quoura du Boscail Marcus Schön Stefan Melander 1.12,2a 1640 42,70 100 000 Hallas Judex Valetta Strix
2015-05-25 Hd 2 Kamanda v Juiiano Star - Vision B.Happy Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.14,0a 2140 4,29 100 000 Man Winner Impression
2015-05-23 G 1 M.T.Insider h Offshore Dream - Pine Patch Olle Alsén Olle Alsén 1.12,9a 2140 4,13 100 000 Klöver All Over Muchmoremuscles
2015-05-16 Å 9 Oscar Ribb v Gigant Neo - Winnie Laylock Kenneth Haugstad Sverre A Johnsen 1.14,8a 2640 21,80 100 000 Staro Ironmaid Vernin Starlight
2015-05-10 Ch 8 Amour du Coglais v Ganymede - Kiss Me du Coglais Johan Untersteiner Marcus Lindgren 1.13,2a 2000 2,22 101 206 Touche Reims Gasti
2015-05-09 U 7 Love Dancer h Love You - Wilma Turf Fredrik B Larsson Fredrik B Larsson 1.13,2a 1640 6,64 100 000 Victory Streamline Nano Broline
2015-05-02 Ö 6 Chivas Boko  h Credit Winner - Vision Boko Örjan Kihlström Robert Bergh 1.13,9a 2100 3,46 100 000 Diggers Elias Love Lini
2015-04-25 Å 5 Renda L.B. s Cantab Hall - Love On The Rocks Peter Ingves Catharina Denberger 1.12,1a 1640 4,25 100 000 Cash'em British Steel
2015-04-18 Mp 4 Carabinieri h Wellino Boko - Dew Princess Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,2a 2140 4,09 100 000 Amor Winner Sebastian Sund
2015-04-11 J 3 Napoleon C.D. h Orlando Vici - Nagina Light Peter Ingves Petri Puro 1.11,6a 1640 1,55 100 000 Royal Prince Jethro Tull
2015-04-05 Ro 2 Queer Fish v Varenne - Gambari Sören Eriksson Magnus Träff 1.13,2a 2640 5,03 100 000 Love Lini Jane's Hugo
2015-03-21 Mo 1 Ready for More v Ready Cash - B.Glorious Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,9a 2140 1,83 102 540 Amour du Coglais Migration
2015-03-14 E 6 Folli v Self Possessed - M.T.Angel Johnny Takter Fredrik Persson 1.12,2a 1640 6,91 100 000 Johan Roc Photoboy
2015-03-07 B 5 Twigs Atkin v Revenue - Twigs Likepine Örjan Kihlström Stig H Johansson 1.15,1a 2140 2,50 100 000 Victory Streamline Tellmeabout Larry
2015-02-28 Hd 4 Wilda Tigern Jack v Order By Fax - Frihetsgudinnan Johan Untersteiner Peter Arnqvist 1.13,4a 2140 3,70 100 000 Boogie Man Usain Henna
2015-02-21 G 3 Ready for More v Ready Cash - B.Glorious Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,9a 2640 1,45 100 000 Västerbo Carrera Figaro's Dream
2015-02-14 Kr 2 Folli v Self Possessed - M.T.Angel Johnny Takter Fredrik Persson 1.13,3a 1640 2,83 100 000 Flash Oak Vincere Scis Win
2015-01-31 Ax 1 Raggamuffin v Varenne - Jobie Ana Stefan Söderkvist Lars Järpedal 1.16,7a 2640 4,66 100 000 Boogie Man Lasken Palema
2015-01-24 B 6 Liberty Face v Viking Kronos - Armbro Deity Per Linderoth Per Linderoth 1.14,2a 2140 13,13 100 000 Obi Degato Gigantic River
2015-01-17 Å 5 Quick Fix v From Above - Glued Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,9a 1640 2,20 100 000 Spirit Real Young Farmer
2015-01-10 Ro 4 Rocky Reach v From Above - Anastacia Sund Samuel Rehn Samuel Rehn 1.15,5a 2640 10,45 100 000 Certification Croque
2015-01-03 J 3 Calvin Borel h Super Photo Kosmos - Ulrika Furan Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.12,4a 2140 1,51 100 000 Quick Fix Super Streamline
2014-12-28 Ö 2 Nelly Burge s Orlando Vici - Majgu Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,1a 1609 9,27 100 000 Tenzing Primo Valentino
2014-12-20 Å 1 Odin Töll v Offshore Dream - Felicia Töll Bo Falsig Bo Falsig 1.15,7a 2140 2,91 100 000 Kemas Winnie Return to Sweden
2014-12-13 Mp 6 Mellby Brunello v Sugar Trader - Mellby Rubin Erik Adielsson Svante Båth 1.14,5a 2140 5,05 100 000 Arn Hammering Usain Henna
2014-12-06 B 5 Willmore Trot v Ken Werkentin - Shakira Hanover Jorma Kontio Mats Bucht 1.14,8a 2640 9,42 100 000 Adams Pace Xanthis Cornelis
2014-12-02 Ax 4 On Track Piraya v Kool du Caux - Piraya Sund Björn Goop Björn Goop 1.14,2a 2140 3,90 100 000 Ipod Super Streamline
2014-11-29 J 3 Augustus F. v Going Kronos - Macarena Stefan Söderkvist Helena Burman 1.11,9a 1640 4,56 100 000 Quick Fix Man Winner
2014-11-22 Bj 2 Diego M.Boko v Cantab Hall - Ineke P Boko Ulf Ohlsson Stefan Hultman 1.13,0a 1609 4,09 95 000 Mellby Brunello Obello d'Apua
2014-11-08 Hd 1 Dixie Exclusive v Super Arnie - Lady Exclusive Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,1a 2140 26,81 100 000 Elegance Brodde Angelo Am
2014-11-01 E 7 Montdore h Love You - Self Made Woman Robert Bergh Robert Bergh 1.14,5a 2640 1,76 100 000 Diego M.Boko Carpenter on Tor
2014-10-25 J 6 Augustus F. v Going Kronos - Macarena Stefan Söderkvist Helena Burman 1.14,0a 2140 3,06 100 000 Oops Trot La Contessa
2014-10-18 Ö 5 Roto v Rotation - Quicklie Gothia Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,3a 1609 2,98 100 000 Diego M.Boko Carpenter on Tor
2014-10-16 Bo 4 Dollar Boko v Ready Cash - Sue Boko Per Linderoth Per Linderoth 1.15,8a 2140 2,27 100 000 Crusioux Victory Va Bene
2014-10-11 Å 3 Lover Face v Love You - Ambra Ok Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,4a 2640 1,90 100 000 Paparazzi M. Dixie Exclusive
2014-10-04 H 2 Willmore Trot v Ken Werkentin - Shakira Hanover Ulf Ohlsson Mats Bucht 1.13,1a 2140 4,47 100 000 Diego M.Boko Sonata Ås
2014-09-20 1 Shiraz Brodde v Love You - Stephanie Brodda Erik Adielsson Svante Båth 1.14,7a 2650 2,02 100 000 Super Streamline Buba Boko
2014-09-13 F 6 Coldtown v Cantab Hall - Brylin Starlet Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,4a 2140 1,70 100 000 Red Rapide Nearly Nine Feet
2014-09-06 J 5 Going Ville v Going Kronos - Västerbo Mi Amiga Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,9a 1640 2,70 100 000 Even's First Boy M.T.Follow Me
2014-08-30 B 4 Raz Mackenzie v Love You - Good Looking Roger Nilsson Roger Nilsson 1.13,5a 2140 4,67 100 000 Dollar Boko Masquerade Face
2014-08-23 Ro 3 Lucky Luke Zenz h Daguet Rapide - Noellyn Boko Johnny Takter Mathias Andersson 1.15,1a 2640 2,46 100 000 Buba Boko Nearly Nine Feet
2014-08-14 Ö 2 Spark Rick v Com Hector - Raffaela Rick Erik Adielsson Peter Jensen 1.11,5a 1609 3,11 100 000 Rydens Indigoblue Persos Smoke
2014-08-09 D 1 Buy the Law h Express Lavec - Aces Gloria Claes Sjöström Mattias Jakobsson 1.13,5a 2140 7,98 100 000 Order to Fly Dollar Boko
2014-08-02 8 Nakoda Goj v Juliano Star - Timeless Sakra Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,4a 2140 6,28 100 000 L.K. Lingbo Helen / Paparazzi M.
2014-07-26 Bs 7 Robis Salvation v Flirtin Man - Robis Kabare Tomas Pettersson Jan Schön 1.12,4a 1640 7,61 100 000 Quantanamera Pompano
2014-07-19 Ax 6 Borga Effekt s Flirtin Man - Ritzy Hornline Björn Goop Eelco van der Wal 1.13,2a 2140 7,61 100 000 Drogba Bob Young Farmer
2014-07-16 Sk 5 Raz Mackenzie v Love You - Good Looking Roger Nilsson Roger Nilsson 1.13,4a 2140 8,51 100 000 Buy The Law Electrifying
2014-07-12- År 4 Dernier Viking s Viking's Way - Noisette d'Argence Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,7a 2640 5,40 100 000 Venkatesh B.B.S.Pelleshan
2014-07-09 Ti 3 Devs d'Amerique v Gigant Neo - Devs Dandina Fredrik Persson Fredrik Persson 1.12,0a 1609 40,02 100 000 U.P.W.Sund M.T.Follow Me
2014-07-05 Hd 2 Ohkotok Goj h Zerberus - Miriam Concrete Johan Untersteiner Marcus Lindgren 1.13,6a 2140 5,65 100 000 Remote Control Stricker
2014-06-22 Kr 1 Jarl af Solnäs h Olimede - Jaffa Qui Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,7a 1640 1,98 100 000 Chase Dreamcatcher Alec Hornline
2014-06-14 Bo 6 Bandit Hornline h San Pellegrino - Dash Girl Robert Bergh Robert Bergh 1.14,5a 2140 5,11 100 000 Raz Mackenzie Maverick Man
2014-06-11 J 5 Trust Launcher v Gallant Baron - Josephine Launcher Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,4a 2140 2,88 100 000 U.P.W.Sund Come Back
2014-06-07 Ös 4 Bartender In v Muscles Yankee - Garfish Face Per Linderoth Per Linderoth 1.12,5a 1609 6,25 100 000 J.C.Memory Duffman
2014-05-31 Mp 3 Remember My Name h Rotation - Pinespun Håkan K Persson Håkan K Persson 1.12,5a 2140 3,03 100 000 Trixarn Conrads Elsa
2014-05-28 Ä 2 Divas Revansch h Revenue - Fridhems Diva Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.14,8a 2640 2,77 100 000 Trust Launcher Midnight Bråten
2013-05-17 G 1 Västerbo PayMyDay v Credit Winner - Västerbo Daylight Jorma Kontio Reijo Liljendahl 1.11,8a 1609 5,73 100 000 Walter Bishop Fast Pay
2014-05-11 Ch 8 Codebreaker v Donato Hanover - Holleypop Erik Adielsson Flemming Jensen 1.13,7a 2000 3,56 102 843 Royal Trophy Rasser Vang
2014-05-10 U 7 Venkatesh v Varenne - Honey Face Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,5a 2640 2,00 100 000 Up to Belle Mill Stinger
2014-05-03 Ö 6 Star Advisor Joli v Look de Star - Rocco's Advice Daniel Olsson K G Holgersson 1.14,2a 2100 8,37 100 000 J.C.Memory Remember My Name
2014-04-26 Å 5 Send in the Clowns h Kadabra - Montreal Lane Anders Svanstedt Anders Svanstedt 1.11,9a 1640 4,90 100 000 Pedro Bi Saxo Holmsminde
2014-04-20 Ro 4 Corleone Boko h Chocolatier - To the Wire Jorma Kontio Susanne Richter 1.13,8a 2640 27,26 100 000 Reckless Röde Orm S.L.
2014-04-12 E 3 Kebnekajse v Dream Vacation - Maternelle Åke Lindblom Åke Lindblom 1.11,3a 1640 10,42 100 000 Star Advisor Joli Pinyata Gel
2014-04-05 J 2 Asterix Hornline v San Pellegrino - Tika Toftebjerg Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,9a 2140 2,06 100 000 Ocean Dream Pilevallas Krabat
2014-03-22 Mo 1 Pericle Bi h Toss Out - Armbro Prevail Claes Svensson Stefan P Pettersson 1.13,2ag 1640 45,03 101 669 Send in the Clowns Roxy Hill
2014-03-15 Å 7 Alec Hornline h Zerberus - Lane Six Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.14,6a 2140 9,45 100 000 Dansman Charlie Pilevallas Krabat
2014-03-12 B 6 Bearhawaii v Dream Vacation - Honalulu Lulu Erik Adielsson Svante Båth 1.14,1a 2140 2,02 100 000 O.P.Q.C. Buy the Law
2014-03-08 F 5 Poisson v Andover Hall - Sole Veronique Erik Adielsson Jörgen Westholm 1.12,5a 1640 3,86 100 000 Persos Amarula Fuzz
2014-03-01 Kr 4 Frozen v Orlando Vici - Klevas Gustavia Johnny Takter Peter Jensen 1.14,6a 2640 2,44 100 000 Super Photogenic Tricky Track
2014-02-22 G 3 Finish Future h Finish - Fine Fabric Björn Goop Timo Nurmos 1.15,1a 2140 2,89 100 000 Poisson Tricky Track
2014-02-15 Ax 2 B.B.S.Sugarlight v Super Light - Sugarsweet Sid Peter Untersteiner Fredrik Solberg 1.11,8a 1640 1,58 100 000 Temperament Mozart Töll
2014-02-01 J 1 Finish Future h Finish - Fine Fabric Jorma Kontio Timo Nurmos 1.16,6a 2640 4,27 100 000 Sonar Brodde Elmer Gold
2014-01-25 B 6 Miss Elaza s Angus Hall - Enjoyitj Per Linderoth Per Linderoth 1.14,7a 1640 5,81 100 000 Trailing Edge Navaronne
2014-01-18 Å 5 Uroy v Juliano Star - Tropic Heat Björn Goop Björn Goop 1.14,3a 2140 5,46 100 000 Royal Fighter Tricky Track
2014-01-11 S 4 Vacqueyras v Dream Vacation - Tropic Heat Torbjörn Jansson Thomas Åhlund 1.15,7a 2640 11,80 100 000 Mercury Broline Royal Fighter
2014-01-04 Hd 3 Bear Dancer v Dream Vacation - Epoque Effe Björn Goop Ulf Stenströmer 1.12,1a 1640 1,67 100 000 The Divine Miss F. Lawyer Lohr
2013-12-28 Ax 2 Uroy v Juliano Star - Tropic Heat Björn Goop Björn Goop 1.14,9a 2140 3,54 100 000 Hamras Pirat Mercury Broline
2013-12-21 B 1 Beeboop Laday s Orlando Vici - Double Baileys Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.13,1a 1640 5,33 100 000 Elegant Diamond Heart
2013-12-15 Ö 7 Verymuchkiss Karsk v Kiss Francais - Kiss Me Karsk Jorma Kontio Glen Norman 1.14,1a 2100 4,47 100 000 That's My Pal Cutting Edge
2013-12-14 Å 6 Monte Major v Ganymede - Blue Moonwater Tom Horpestad Flemming Jensen 1.15,6 2640 7,72 100 000 VästerboontheNews Finish Brandon
2013-12-07 Ve 5 Vacqueyras v Dream Vacation - Tropic Heat Torbjörn Jansson Thomas Åhlund 1.14,6a 2100 3,75 105 292 Costatantisoldi Herbie Sisu
2013-11-30 J 4 Big Bill Bac h Angus Hall - Fasir Johnny Takter Ola Samuelsson 1.14,0a 2140 1,90 100 000 Hanna Banker VästerboontheNews
2013-11-23 G 3 Greve E. v Makhtoub Jet - Alfa Winner Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,9a 2140 3,13 100 000 Verymuchkiss Karsk Bolt Boko
2011-11-13 S 2 Ruhuna Tea h Viking Kronos - Dimbula Ulf Ohlsson Stefan Hultman 1.14,0a 2140 4,37 100 000 Headhunter Mercury Broline
2013-11-09 Hd 1 Lovely Buv s Banker Hall - Sessan Buv Erik Adielsson Dan Widegren 1.15,8a 2640 5,85 100 000 Kazire de Bob Jake Face
2013-11-02 E 7 Reina la Caballo v Steinlager - Aida Broline Jorma Kontio Lars-Åke Söderholm 1.13,3a 2140 5,05 100 000 Lynn Palema Mellby Amulett
2013-10-26 J 6 VästerboontheNews v Credit Winner - Sandra Dime Peter Ingves Petri Puro 1.12,7a 1640 8,91 100 000 Nimbus C.D. U.P.W.Sund
2013-10-19 Ro 5 O.F.V.Continue h From Above - Tiffany Sund Fredrik B Larsson Fredrik B Larsson 1.15,0a 2140 5,43 100 000 Kaiser Broline Old Faithful
2013-10-12 Å 4 Mynta Broline h Quite Easy - Flame Danzr Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,9a 2140 5,44 100 000 Nimbus C.D. Kaiser Broline
2013-10-09 S 3 Mind Your Face v Offshore Dream - Mind Your Manners Daniel Olsson Lars Friberg 1.13,6a 2640 7,81 100 000 Falcon Håleryd Fromage
2013-10-05 B 2 Highspeed Call v From Above - Love Call Kaj Widell Nicklas Pettersson 1.12,4a 1640 4,71 100 000 O.F.V.Continue Harvey Tornado
2013-09-21 Å 1 Krypton Eye v Juliano Star - Kayenne Tim Robert Bergh Robert Bergh 1.14,8a 2640 6,50 100 000 Working on a Dream Kaiser Broline
2013-09-14 F 5 K.L.M.Buymethemoon h Pine Chip - K.L.M.See Bye Fly Björn Goop Anders L  Wolden 1.12,7a 2140 14,09 100 000 Rebellion Headhunter
2013-09-07 Bs 4 Twin's Fairytail h Orlando Vici - Mint Hornline Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,9 2640 1,37 100 000 Pave the Way Staro Fendi
2013-08-31 J 3 Queen's Delight h Varenne - Dimbula Björn Goop Björn Goop 1.12,7a 1640 3,50 100 000 Mind Your Face Tyko Marje
2013-08-24 B 2 Acriter h Gentle Star - Puttan Fri Peter Eriksson Peter Eriksson 1.12,9a 2140 24,75 100 000 Krypton Eye Nimble
2013-08-10 Sk 1 Zagros Boko v Viking Kronos - Namarra Boko Ulf Ohlsson Gabriella Laestander 1.12,7a 1640 12,94 100 000 Order by Viking Monterey
2013-08-03 9 L.K. v Super Arnie - First Light Leif Witasp Leif Witasp 1.14,6a 2640 9,48 100 000 Oki I Can Bear with Me
2013-07-27 H 8 Molle C.D. h Scarlet Knight - Not in a Million Daniel Redén Daniel Redén 1.12,4a 2140 1,40 100 000 My Ovi New Approach
2013-07-23 E 7 Zinedine Bob v Dahir de Prelong - Frost Energy Bob Johan Untersteiner Nicklas Dyrberg 1.13,6 2140 18,26 100 000 Ed Rapide Oki I Can
2013-07-20 Ax 6 Kung Fu Face v Viking Kronos - Dizzy Crab Johnny Takter Lars I Nilsson 1.11,2a 1640 7,68 100 000 What Love Can Do Black Photo
2013-07-13 År 5 Rooibos h Rotation - Miss Tessami Björn Goop Björn Goop 1.14,6 2640 2,29 100 000 Molle C.D. Kickstart My Heart
2013-07-07 4 Super Ariel s Super Arnie - Qrika Lep Kaj Widell Kennet Häggström 1.14,1a 2148 12,77 100 000 Nautical Digital Element
2013-07-06 Hd 3 Ed Rapide h Daguet Rapide - In Shape Björn Goop Björn Goop 1.13,8a 2140 11,38 100 000 Dakadak Hertig Shim
2013-06-26 L 2 Mellby Viking h Viking Kronos - Naomi de Lou Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,6 2640 1,38 100 000 High Stage You Talking to Me
2013-06-23 Kr 1 Donttellmeanymore v Andover Andover - Possesive Lilly Kim Eriksson Niklas Robertsson 1.11,0a 1640 5,16 100 000 Handsome Knight Ella Håleryd
2013-06-15 Bo 7 Ulm Karsk v Scarlet Knight - Nova Karsk Mattias Djuse Anna Forssell 1.13,5a 1640 2,63 100 000 Amiral d'Inverne Staro's Fortune
2013-06-12 S 6 Handler h CR Excalibur - Samantha Avans Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,7a 2140 3,95 100 000 Famna Käll Viking America
2013-06-09 Ch 5 Bertille va Unia s Defi d'Aunou - Vrouwe van Unia Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.12,7a 2000 25,06 99 957 In Rock Just Livin My Life
2013-06-08 Ös 4 O.P.'s Flirt h Flirtin Man - Jobi Nhorse Erik Adielsson Markus Pihlström 1.14,3 2140 2,17 100 000 Narold Vox Staro's Fortune
2013-06-01 Mp 3 Estrella Dorada s Gidde Palema - Lovely Hornline Kim Eriksson Göran B Andersson 1.12,2a 2140 7,35 100 000 Sahara Fairytale Ella Håleryd
2013-05-31 Ro 2 Sandman Sand v S J's Photo - Dream Sand Jörgen Sjunnesson Lars I Nilsson 1.12,7a 2140 3,53 100 000 Drew Brees Trailing Edge
2013-05-18 G 1 O.P.'s Flirt h Flirtin Man - Jobi Nhorse Erik Adielsson Markus Pihlström 1.14,7 2640 4,04 100 000 Narold Vox Walle Knight
2013-05-16 Å 7 Hermes Laday v Lindy Lane - Katanga Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,2a 2140 4,35 100 000 Checco Boko Bazire Brodde
2013-05-11 6 Adam's Eve s Adams Hall - Kiida Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,9a 1646 4,97 100 000 Nautical Caramella B.F.
2013-05-04 Ö 5 Rapide Marke h Daguet Rapide - Pearly Image Jorma Kontio Mikael Selin 1.12,8a 2100 2,47 100 000 Hermes Laday Västerbo Europé
2013-04-28 Vg 4 Satchmo S.R.P. v Gentle Star - Shiburina  Ralf Karlstedt Ralf Karlstedt 1.14,4a 2140 13,59 100 000 Picasso Saladino
2013-04-27 U 3 Scoot to Score h Quite Easy - Twilight Sund Per Lennartsson Per Lennartsson 1.16,3 2640 2,79 100 000 Narold Vox Jasmine Frecia
2013-04-17 S 2 Queasy h Donato Hanover - Marinated Herring Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,1a 2140 2,32 100 000 Bazire Brodde Ninepoints Charlie
2013-04-13 F 1 Checco Boko v Express It - Vintage Boko Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,4a 1640 1,34 100 000 Sonar Brodde Porthos Amok
2013-04-06 Mp 9 Figaro Sånna v Spotlite Lobell - Strands Sparkling Kim Eriksson Nilsgunnar Johansson 1.14,2a 2640 6,55 100 000 Nougat Ås Bolt
2013-04-01 Hd 8 Åge Hornline v San Pellegrino - Furia Wirre Christoffer Eriksson Christoffer Eriksson 1.13,0a 1640 7,11 100 000 Elite Aggerup Stensro Macho
2013-03-31 Ro 7 Porthos Amok h Orlando Vici - Baroness Amok Björn Goop Stefan Melander 1.16,3 2140 6,51 100 000 Checco Boko Cobol Queen
2013-03-23 J 6 Macho Look v Pine Chip - Pejla Håleryd Erik Adielsson Dan-Åke Olsson 1.14,4a 2140 7,75 100 000 Penalty Fare Åge Hornline
2013-03-16 Mo 5 Emperador v Joint Venture - Ozo Lojbjerg Johnny Takter Lars I Nilsson 1.16,8a 2640 4,61 119 030 Nougat Ås Zanimede
2013-03-09 S 4 Peaberry v Fast Photo - Elderberry Fredrik B Larsson Henrik Larsson 1.13,1a 1640 6,04 100 000 Real Showman Cobol Queen
2013-03-02 B 3 Oriental s From Above - East Is East Daniel Wäjersten Monnar Johansen 1.18,0 2640 25,58 100 000 My Love Star Center Min
2013-02-23 Kr 2 Åge Hornline v San Pellegrino - Furia Wirre Christoffer Eriksson Christoffer Eriksson 1.14,3a 2140 6,24 100 000 Search Launcher Mick Jägers
2013-02-09 J 1 Kipling Face v Egon Lavec - Olga Miss du Plave Thomas Uhrberg Rolf Almqvist 1.16,6 2640 4,45 100 000 Önas Grym Staro Fighter
2013-02-02 F 6 Mellby Amiral v Dream Vacation - Keep on Moving Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,8a 2140 1,70 100 000 Peaberry Banker Brodde
2013-01-26 Hd 5 Havbergs Mimi s Skogans Orlov - Maritima Girl Kenneth Haugstad Sören Bertilsson 1.13,2a 1640 2,10 100 000 Real Showman Search Launcher
2013-01-19 G 4 Västerbo HighFlyer v Look de Star - Västerbo Highclass Björn Goop Daniel Redén 1.14,2a 2140 1,37 100 000 Cobol Queen Mellby Amiral
2013-01-12 Å 3 Jonathan Palema v Adams Hall - Rosalinde Palema Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,2 2640 1,54 100 000 Svana Line Denco's Queenkilab
2013-01-05 B 2 Elles W.Fill v Fill V - Elles W.Lolita Bo Eklöf Thomas Claesson 1.13,7a 1640 5,96 100 000 Highspeed Call Goalkeeper
2012-12-22 Ax 1 Gambrinus Degato v Alf Palema - Touch Me Later Kenneth Haugstad Stefan Persson 1.14,2a 2140 2,81 100 000 Blazie Silvio Laurier Dag
2012-12-15 Ro 8 Exclusive Pointer v Blixt Pointer - Princess Pointer Torbjörn Jansson Emma-Lina Haglund 1.15,4a 1640 41,48 100 000 My Ovi Molle C.D.
2012-12-09 Ö 7 Cantab Sisu v Cantab Hall - Keystone Delicious Björn Goop Jan Hellstedt 1.14,1l 1609 5,62 100 000 Photoshop Helium
2012-12-08 Å 6 Manstone's Classic v Classic Photo - Snow Valley Erik Adielsson Stefan Melander 1.13,8a 1640 2,40 100 000 Remee la Marc Laurier Dag
2012-12-01 B 5 Digital Ink v Super Photo Kosmos - Laverda des Pres Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,1a 2140 2,13 100 000 Not Invited Lönshults Birgitta
2012-11-24 J 4 El Mago Pellini h Chocolatier - My Intuition Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,0a 2140 2,98 100 000 Remee la Marc Omaha / Sem Jafet
2012-11-21 S 3 Kalle v Smok'n Lantern - Burning Desire Dagfinn Aarum Dagfinn Aarum 1.14,4a 2140 6,92 100 000 Elit Håleryd Bolt
2012-11-10 Hd 2 King Creole E.P. v Ganymede - Gillnet Bo Westergård Bo Westergård 1.15,4 2640 7,79 100 000 Prey Frontline United Face
2012-11-07 S 1 Elit Håleryd v Offshore Dream - Rebeckas Mystic Kenneth Haugstad Peter Untersteiner 1.14,2a 2140 9,31 100 000 Future Love King Tilly
2012-11-01 U 8 Kiss Me Kemp s Striking Sahbra - Badabingbadaboo Robert Bergh Robert Bergh 1.16,6a 2140 3,15 100 000 Eleanor Rigby Greenstar
2012-10-27 J 7 Matterazzi Bob v Love You - Little Sister Stefan Söderkvist Dick Robertsson 1.12,9a 1640 5,70 100 000 Freude D.E. United Face
2012-10-20 B 6 King Tilly v Enjoy Lavec - Silva Tilly Claes Sjöström Claes Sjöström 1.15,2 2640 2,77 100 000 Björnjägarn Digital Hard Drive
2012-10-17 S 5 Not Invited v Coktail Jet - Garden Party Erik Adielsson Lotta Johansson 1.13,0a 1640 14,38 100 000 Tab Hall Digital World
2012-10-13 Å 4 By Air v From Above - Come Fly With Me Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,0 2140 2,95 100 000 Guinness Trot Stein Daylight
2012-10-06 H 3 Package Deal h Fast Photo - Judy Lady Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,4a 1640 3,61 100 000 Steve Fourty Young Mystic
2012-09-26 S 2 Rite on Win h Rite On Line - Zandra Win Björn Goop Björn Goop 1.14,4a 2140 3,82 100 000 Star Brodde Dean Meatloaf
2012-09-22 F 1 Västerbo Prestige h Insert Gede - Västerbo Highclass Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,5a 2140 3,59 100 000 Jitanes Indigious
2012-09-15 Å 7 Peignoir s Fast Photo - Brief Attire Claes Svensson Claes Svensson 1.13,0 1640 9,71 100 000 Geting Sånna Golden Sid
2012-09-08 Sk 6 Eros Tooma h Diamond Way - Atas Nice Girl L. Jennifer Tillman Henrik Larsson 1.14,9a 2640 3,67 100 000 Rob Love Pasco Frontline
2012-09-01 J 5 Oleander v Windsong's Legacy - Volita du Ling Johnny Takter Marcus Savin 1.14,5 2640 6,02 100 000 Aristocat Boko Knifetown Action
2012-08-25 B 4 Com Valle v Viking Kronos - Com Milliona Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,7a 2140 10,63 100 000 Digital World Jameson Broline
2012-08-23 Kr 3 Sigurd Speed v Deliberate Speed - Kristas Daughter Johnny Takter Tomas Malmqvist 1.14,2a 2140 1,98 100 000 Brave Run Tag Laday
2012-08-15 S 2 Disney Tooma v Striking Sahbra - Walk On Top Björn Goop Timo Nurmos 1.13,2a 1640 6,38 100 000 Aponia Boko Falkens Max
2012-08-11 Ö 1 Sem Jafet v S J's Photo - Persilja Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,4 2640 3,37 100 000 M.T.Fortune Winner Ninepoints Charlie
2012-08-04 8 Candor Hall v Adams Hall - Ava Crown Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,9a 2140 7,64 100 000 Hallelujamoment F. Inix Jubb
2012-07-28 Bs 7 Kimono Pearl s Super Arnie - Kimono No No Torbjörn Jansson Stig H Johansson 1.14,7 2640 2,66 100 000 Pasco Frontline Global Mazerine
2012-07-23 Sk 6 Makes People Talk v Goetmals Wood - Miss Motivation Per Linderoth Stefan Arvidsson 1.15,0a 2140 5,27 100 000 Tresor d'Inverne Global Lively
2012-07-21 Ax 5 Jumble Ås s Tagliabue - Judy Ås Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,3a 1640 8,42 100 000 Jam Face Ninepoints Charlie
2012-07-07 Hd 4 Strong Reasons s Smasher - Definitely Best Jörgen Sjunnesson Mimmi Elfstrand 1.13,3a 2140 80,61 100 000 Indescribable J.L.'s Buv
2012-07-04 Åm 3 Koreatj v Korean - Miraculitj Mikael J Andersson Maria Andersson 1.14.7a 2080 7,23 100 000 Lönshults Lilly Borgunda Palema
2012-06-24 Kr 2 Vici Lane h Orlando Vici - Nana Hall Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,6a 1640 4,83 100 000 Jocke Lexus Broline
2012-06-20 Vg 1 Verrazano Field h Center Field - Alessa Frontline Jennifer Tillman Ulf Hedlund 1.16,1 2640 12,13 100 000 Storm Forever Delaying the Game
2012-06-16 Bo 6 Rite Key v Rite On Line - Com Baby Robert Bergh Robert Bergh 1.14,8a 2140 2,89 100 000 You Two Makes People Talk
2012-06-10 Ch 5 Orione Spin h Viking Kronos - Karisma Zet Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,3a 2000 5,07 97 220 Truculent Osbourne
2012-06-09 Ös 4 Tyko Marje h Rite On Line - Global Blaze Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,9a 1640 8,42 100 000 Glenn Palema Crusow
2012-06-06 Bs 3 Oozing h Varenne - Hot Pants Magnus Jakobsson Berne Gustafsson 1.15,1 2640 4,97 100 000 Rite Key Kite Face
2012-06-02 Mp 2 Fayence v Daguet Rapide - Voyance Johnny Takter Carsten Hansson 1.14,7 2140 8,70 100 000 Storm Forever You Two
2012-05-19 G 1 Janthom Kåpe v Victory Party - Night Mare E. Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.13,0a 1609 2,49 100 000 Renate Bowl Disney Tooma
2012-05-12 D 7 Made at Home h Sheridan Hanover - Ombra Girl Jan Norberg Anders Stenman 1.15,0a 2140 5,61 100 000 Very Sober Kricken C.D.
2012-05-10 Å 6 Leader Tom v Kramer Boy - Kicki Olof Thorson Olof Thorson 1.14,9a 2140 34,40 100 000 Fayence G.H.Trotter
2012-05-09 S 5 Long Night h Scarlet Knight - So Long Farewell Björn Goop Stefan Melander 1.16,4 2640 2,96 100 000 Donald Duck Tooma Disney Tooma
2012-05-05 Ö 4 VästerboCheckPoint h Comets Tail - Com Eva Örjan Kihlström Peter Strooper 1.15,9 2140 3,49 100 000 Allaballakaitoz Kontroll Broline
2012-04-28 U 3 Fiesta Way s Smasher - Frostie Degato Per Linderoth Kathrine Kronström 1.13,1a 1640 10,13 100 000 O.F.V.Dream Kricken C.D.
2012-04-18 S 2 Obama Gel h Mr Pine Chip - Com Nina Johnny Takter Mikael Selin 1.16,4 2640 17,06 100 000 Montgomery Gel Pampas S.I.R.
2012-04-14 S 1 Glenn Palema v Adams Hall - Edit Palema Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,6a 2140 5,72 100 000 Credit Fayline Fighter Gull
2012-04-07 Ro 6 Armani Trot v From Above - Angelic Trot Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.15,9 2640 7,91 100 000 Such a Feeling Long Night
2012-03-31 J 5 Splendid Value h Muscles Yankee - Jasmine Value Timo Nyman Joakim Lövgren 1.13,6a 1640 28,39 100 000 Mr Pellegrino Leader Tom
2012-03-24 E 4 Quick Razz v From Above - Chrisroya Erik Adielsson Jan Hellstedt 1.14,5a 2140 2,64 100 000 Allaballakaitoz B.B.S.Mandarino
2012-03-10 Kr 3 Allaballakaitoz v Credit Winner - Southwind Sweetbay Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,5 2640 4,54 100 000 Once in a While Prince Elliot
2012-03-03 Ax 2 B.B.S.Mandarino v San Pellegrino - Mandalay Marriage Johnny Takter Robert Bergh 1.15,4a 2140 3,34 100 000 Super Ferrari Fighter Gull
2012-02-18 B 1 Across the Bridge v Cantab Hall - Lady Chip Robert Bergh Robert Bergh 1.13,8a 1640 5,04 100 000 Incredible Kemp Harpos Hitsville
2012-02-11 Hd 7 Ouch h Viking Kronos - Hot Enough Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,5 2640 3,39 100 000 Echauffour Crowne
2012-04-04 Mp 6 Rock Me v Rotation - Gittan Palema Erik Adielsson Mimmi Elfstrand 1.13,9a 1640 9,46 100 000 Online d'Amour Democrat
2012-01-28 J 5 Crowne h Supergill - French Affair Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.15,5a 2140 4,69 100 000 Ouch Nestor Gel
2012-01-21 B 4 Quizmaster v Super Arnie - Happy Hammering Jan Norberg Robert Bergh 1.14,3a 2140 8,60 100 000 Turbo Daylight Ajlexes Daylight
2012-01-14 Å 3 Echauffour v Jag de Bellouet - Boda Super Lady Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,8a 2640 13,05 100 000 Art on Line Breedlove
2011-12-31 Hd 2 Art on Line v Rite On Line - Lass Fleur Mikko Aho Mikko Aho 1.13,6a 2140 2,90 100 000 Yankee Flair Wiss Roadrunner
2011-12-17 Å 1 Ottey Coger s Good As Gold - Olympia Brodda Oscar Nilsson Fredrik Persson 1.12,9a 1640 5,52 100 000 Celeber Sund Yankee Flair
2011-12-10 Ö 6 Nimbus Hackstable v Silver Pine - Nina Toy Björn Goop Joakim Wallin 1.15,8a 2100 7,43 100 000 Global Manhattan Velten Ovambo
2011-12-03 Ax 5 Natural Wonder v Jag de Bellouet - Eye Candy Per Lennartsson Per Lennartsson 1.17,5 2640 2,31 100 000 Zeb de Castella Landers Power
2011-11-27 G 4 Look la Marc v Giant Cat - Taylor Guy Peter M Andersson Thomas Lönn 1.16,2a 2140 31,05 100 000 Que Linda Jacques
2011-11-26 J 3 Admiral Sea v Super Arnie - Deborah Sea Johnny Takter Marcus Savin 1.14,4a 2140 4,85 100 000 Nimbus Hackstable Faciam
2011-11-19 F 2 Mr Picolit h Scarlet Knight - Good Enough Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,1a 1640 1,71 100 000 Beckman Friction
2011-11-09 S 1 Ritano Freight v Rite On Line - Peacful Freight Erik Adielsson Kari Lähdekorpi 1.14,2 2640 4,11 100 000 Friction Pine Alone
2011-10-29 J 6 Joker Stursk v Rotation - Ariel Stursk Johnny Takter Johan Nilsson 1.14,2ag 2140 4,26 100 000 Velten Ovambo Zeb de Castella
2011-10-28 Ö 5 Tion Medon Sisu v Kadabra - Strategic Victory Björn Goop Magnus Lindgren 1.14,2a 2100 3,47 100 000 Fritiof Piraten Borga Baron
2011-10-22 Ro 4 Ed You v Love You - Lancia Brick Olle Carlsson Olle Carlsson 1.12,4a 1640 5,68 100 000 Ajlexes Daylight Princess Wine
2011-10-15 Å 3 Quicksilver v Silver Pine - Bimini Örjan Kihlström Troels Andersen 1.14,8 2640 4,02 100 000 Borga Baron Tion Medon Sisu
2011-10-08 G 2 Velten Ovambo v Windsong's Legacy - Jungle Belle Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,8a 2140 2,22 100 000 Brave Run Mazerati It
2011-09-28 S 1 Brasse Kebell v Good As Gold - Alfina Björn Goop Christer Asplund 1.11,8a 1640 14,68 100 000 Dellvann Ed You
2011-09-17 Ä 6 Jaguar Broline v Pine Chip - Armbro Lantern Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,0a 2140 10,72 100 000 Niagara F.H. Borga Baron
2011-09-10 Bs 5 Daro Later h Cantab Hall - Diva Later Ulf Eriksson Åke Svanstedt 1.16,0 2640 17,36 100 000 Jeppas Hugo Jaguar Broline
2011-09-03 J 4 Mack Pointer v Blixt Pointer - Victoria Pointer Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.11,8a 1640 4,86 100 000 Hallelujamoment F. Zeb de Castella
2011-08-31 S 3 Lotus Elan v Super Arnie - Lotusanne Örjan Kihlström Stig H Johansson 1.15,0 2140 15,35 100 000 Credit Fayline Turbo M.M.
2011-08-27 B 2 Ariel Boko s Lemon Dra - Exciting Kronos Per Linderoth Per Linderoth 1.14,2a 2140 9,72 100 000 Belgrado Also Finn
2011-08-13 Sk 1 Daro Later h Cantab Hall - Diva Later Ulf Eriksson Åke Svanstedt 1.14,6 2140 20,05 100 000 Zeuxis Hornline Igloo Skift
2011-08-06 9 Harry Haythrow v Rite On Line - Speedy Tilda Peter Untersteiner Johnny Johansson 1.13,7a 2140 7,75 100 000 Calvados Yankee Brasse Kebell
2011-07-30 H 8 Mellby Sambuca v From Above - Jolly Holiday Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,9 2140 1,69 100 000 Jeppas Hugo Zeuxis Hornline
2011-07-27 S 7 Outlaw Merci h Dahir de Prelong - Broadway Sally Daniel Olsson Rainer Björkroth 1.15,8 2640 11,59 100 000 Dellvann Opus Lavec
2011-07-23 Ax 6 Bally's Smash h Smasher - Ballykissangel Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,1a 1640 75,92 100 000 Opal Hall Zerba G.
2011-07-20 Vi 5 Kouros Broline h redit Winner - Warrawe Anken Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,5a 1640 2,52 100 000 Jameson Broline Igloo Skift
2011-07-16 År 4 Stigaxelsixten v Pine Chip - Southwind Sweetbay Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,2 2640 5,98 100 000 Tipp Tapp Tull Ego Sånna
2011-07-13 D 3 Parkin v Tap In - La Bigi Henrik Svensson Henrik Svensson 1.14,7a 2140 2,83 100 000 Dellvann Super Cent
2011-07-09 Hd 2 Carlos Lightning h Ganymede - Chip Beauty Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,2a 2140 3,08 100 000 VästerboCheckPoint Dollar Access
2011-06-25 Kr 1 Jasmine Broline s Lindy Lane - Nonchalant Hoss Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,3a 1640 7,80 100 000 Dollar Access Muscles Spirit
2011-06-18 Bo 6 Also Finn h Lindy Lane - Key to Love Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.13,2a 1640 3,21 100 000 Global Jacob Also Finn
2011-06-11 Ös 5 The Man h Fast Photo - Fancy Run Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,0 2640 3,37 100 000 Jacques Gramme
2011-06-08 S 4 Jackpot Brodde h Goetmals Wood - Jaqueline Brodda Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,2 2140 4,92 100 000 Lönshults Lilly Inhibited
2011-06-04 Mp 3 Express Step h Scarlet Knight - Easy Step Marcus M Melander Catarina Lundström 1.13,1a 2140 6,92 100 000 Utility Bus Dedes Brassie
2011-06-01 Ti 2 Houston Star v Starchip Entrprise - Edlas Queen Björn Goop Bo Nilsson 1.11,5a 1609 23,29 100 000 Bergshults Leffe Henke Diablo
2011-05-21 G 1 Atlas Boko h Viking Kronos - Lucina du Goutier Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,2 2640 2,48 100 000 Caliber T.T. Maro Khan
2011-05-13 7 Sten Li v Jobie Tempest - Pinglan Li Troels Andersen Troels Andersen 1.15,5a 2140 10,24 100 000 Lotus Elan Big Challenger
2011-05-12 Å 6 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.11,6a 1640 5,92 100 000 Henke Diablo Lord Rocket
2011-05-07 Ö 5 Lord Mirabelle v Turbo Sund - Mirabella Ås Björn Goop Björn Goop 1.13,8a 2100 2,49 100 000 Haraldinho Head Line
2011-04-30 U 4 Evert's Party Sock v Victory Party - Silky Sock Fredrik B Larsson Henrik Larsson 1.12,3a 1640 6,96 100 000 Opal Hall Monemill
2011-04-23 Ro 3 Pitch Command v Scarlet Knight - Magyare Turgot Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,3 2640 4,47 100 000 Bruce Tooma Kalle Palema
2011-04-20 S 2 Aggas Dyring v Supergill - Keystone Jazzy Örjan Kihlström Anders Binklinge 1.15,5 2140 2,60 100 000 Evison Jaguar Broline
2011-04-09 S 1 Aggas Dyring v Supergill - Keystone Jazzy Johan Untersteiner Anders Binklinge 1.12,6a 1640 8,78 100 000 Mockasin Lord Rocket
2011-04-02 B 9 Campbell Ås h Malabar Man - Final Ås Erik Adielsson Svante Båth 1.14,3a 2140 9,20 100 000 Dollar Access Head Line
2011-03-30 S 8 Pronto Ribb h Spotlite Lobell - Goddess of Earth Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,0a 1640 6,90 100 000 Absolutfin Evison
2011-03-26 E 7 Pitch Command v Scarlet Knight - Magyare Turgot Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,8a 2140 3,56 100 000 Calvados Crane Gigant Slugger
2011-03-19 J 6 Dexter Stone v Alf Palema - Sally Brodda Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,6 2640 1,57 100 000 Walenzio Muscles of Gold
2011-03-05 Ax 5 Johan Chou v Chouchou des Dames - Zozo Bo Falsig Bo Falsig 1.16,9 2140 14,70 100 000 A Bit of Heaven Mellby Toker
2011-02-26 B 4 Staro Dow Jones v Power to Charm - Comerada A Winner Ulf Eriksson Robert Bergh 1.14,3a 1640 17,48 100 000 Calvados Crane Robin Ru
2011-02-23 S 3 Chilly Willy v Luvsamust - Super Angel Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.16,9 2640 3,29 100 000 Out of Money Tant Alo
2011-02-19 Kr 2 Agge the Bomber v Backstreet Guy - Queen Somolli Johan Sedström Johan Sedström 1.14,7a 2140 14,88 100 000 Jackal Face Mellby Toker
2011-02-05 Mp 1 Ted Blågul v Luxury Ås - Nettan Gul Robert Bergh Robert Bergh 1.15,4a 1640 14,26 100 000 Vendi Rob Laigar
2011-01-29 Hd 6 Victor Palema v Adams Hall - Camilla Palema Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,7a 2140 6,11 100 000 Ideal Kemp Karma
2011-01-22 B 5 Staro Dow Jones v Power to Charm - Comerada A Winner Ulf Eriksson Robert Bergh 1.16,0 2640 24,51 100 000 Slevin Kelevra Felix Vingboons
2011-01-15 Å 4 G.K.Trademark v Staro Showbiz - Anette Hornline Daniel Olsson Gustav Wernäng 1.16,2a 2140 2,88 100 000 Speedy Photo Simb Mark
2011-01-08 J 3 M.T.Evita s Varenne - Southwind Sweetbay Björn Goop Björn Goop 1.17,7a 1640 4,23 100 000 Alvena Putts Nu Nu Hill
2011-01-02 F 2 K.K.Logistic v Buvetier d'Aunou - Nya Toftebjerg Flemming Jensen Flemming Jensen 1.16,3 2140 3,87 100 000 Casher Sprite Ås
2010-12-18 Å 1 Growup v Pearsall Hanover - Royal Magic Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.15,6a 1640 2,69 100 000 K.K.Logistic Casher
2010-12-11 B 5 Stay the Night h Ride the Night - Stayslinger Bo Eklöf Daniel Wikberg 1.15,2a 2140 13,49 100 000 Campbell Ås Slevin Kelevra
2010-12-04 Hd 4 Shepard v Pine Chip - Tess Omega Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.15,1a 2140 7,62 100 000 Eclair Futura Zwack
2010-11-27 Ro 3 Mill Nitro v Alf Palema - American Velvet Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.17,2 2640 9,08 100 000 Putte Topline Sebastian Palema
2010-11-20 J 2 Jealous Broline v Yankee Glide - Hoof Hugs Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.15,0 2140 6,09 100 000 Zwack Nu Nu Hill
2010-11-10 S 1 Middle East v Express Ride - East Is East Kjell Brandt Kjell Brandt 1.12,6a 1640 4,43 100 000 By Far The Best Casino Chip
2010-10-30 J 5 Abano Suit v Abano As - Emmilou Suit Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,6a 2640 17,89 100 000 Yoggi Hornline Mill Nitro
2010-10-23 B 4 El Sueco v Calvin Capar - Otilia Sund Ulf Ohlsson Kristina Wiik 1.14,7a 2140 3,07 100 000 Cyklon Sund Rejäl Karsk
2010-10-16 Å 3 Discovery Håleryd v Coktail Jet - Falnos Bellona Johnny Takter Håkan Olofsson 1.13,8a 2640 4,29 100 000 Bruce Tooma Shepard
2010-10-13 S 2 Cayenne Käbb v Dreamaster - Indira Brick Åke Lindblom Åke Lindblom 1.13,7a 2140 2,82 100 000 Womanizer Super Thirst
2010-10-09 H 1 King of Kings v Mr Drew - Picaboo Queen Erik Adielsson Oskar Svanberg 1.15,3 2640 4,06 100 000 Västerbo Offspring Putte Topline
2010-09-18 Å 6 Photo Diablo v S J's Photo - Jessi Silvio Björn Goop Jörgen Åsén 1.14,3 2140 2,16 100 000 Nostro Value Majors Snapscho
2010-09-11 Mp 5 Ultradidact F. v Viking Kronos - Ultra Broline Per Lennartsson Helena Burman 1.14,0a 2140 12,97 100 000 Nelle Pelle Jolly Broline
2010-09-04 J 4 Conchita Exclusive s Coktail Jet - Waterway Stefan Söderkvist Lennart Forsgren 1.12,0a 1640 11,41 100 000 Havbergs Gidde Luringen Palema
2010-08-28 B 3 Ester Zonett s Pine Chip - Via de Vrie Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.15,0g 2640 4,17 100 000 Jackpot Gelj Tryffel
2010-08-15 Ti 2 Japanese Face h Korean - Jubel Kemp Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,4a 1609 4,60 100 000 Milliondollarbaby Elle de Mai
2010-08-14 Sk 1 El Sueco v Calvin Capar - Otilla Sund Ove A Lindqvist Kristina Wiik 1.12,6a 1640 1,99 100 000 Cruising Cake Megastone Palema
2010-08-07 S 7 Wiss Rambo h Gidde Palema - Wiss S.T. Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,7 2140 16,95 100 000 Jarl Sherona Vincent du Ling
2010-07-31 Bs 6 Strong Demand v Pine Chip - Norine Hornline Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,0 2640 4,60 100 000 Sir Holger Turbo Amor
2010-07-24 Ax 5 Baht Launcher v Tap In - Josephine Launcher Olle Goop Olle Goop 1.13,5a 1640 3,76 100 000 H.G.Top Line Cayenne Käbb
2010-07-17 År 4 Joke Face h Viking Kronos - Kalmie Melody Erik Adielsson Lutfi Kolgjini 1.13,7a 2140 1,87 100 000 Gatlin Bob Sir Holger
2010-07-10 Hd 3 Propeller h S J's Photo - Skibbereen Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.15,0 2640 13,05 100 000 Yoggi Hornline Delvin Gold
2010-07-07 Åm 2 Cosmo M.L. v Alf Palema - Pamela Pride Tom Horpestad Leif Gustafsson 1.15,1 2080 11,38 100 000 Trotteur Night Lie Star
2010-06-27 Kr 1 Joke Face h Viking Kronos - Kalmie Melody Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.10,9a 1640 4,47 100 000 Lord Rocket Delvin Gold
2010-06-19 Bo 5 Manna h Viking Kronos - A Gift From Heaven Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,8 2140 6,98 100 000 Alfonso Bob Midnight Serenade
2010-06-12 Ös 4 Alvena Pampas v Muscles Yankee - Alvena Elise Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,3a 1640 3,96 100 000 Leo on Line H.G.Top Line
2010-06-07 Mp 3 Ewe Palema h Adams Hall - Annika Palema Stefan Söderkvist Ulf Stenströmer 1.15,0 2640 2,36 100 000 Nahar Unix Brodde
2010-06-05 2 Izara s Gigant Neo - Islay Mist Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,7 2140 16,33 100 000 Tipsy King Across the Seas
2010-05-22 S 1 Sanity v Love You - Flash Light Johnny Takter Malin Löfgren 1.12,1a 1640 2,46 100 000 Jaguar Ruda Alvena Pampas
2010-05-15 D 7 Canon v Confident Victory - Samantha Girl John Östman Hans-Erik Norberg 1.13,8a 2140 45,54 100 000 Helge Palema Proud Philip
2010-05-13 Å 6 Yukon Boko v Viking Kronos - Shania Boko Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,9a 1640 2,42 100 000 Chanti G Quiche
2010-05-08 G 5 Nisse Bean v Foreign Office - Forever Bean Claes Sjöström Allan Wahlén 1.16,0 2640 7,36 100 000 Livi Dancer Tipsy King
2010-05-01 Ö 4 Azalee h Egon Lavec - Zsa Zsa Ri Kjell Svensson Peter Walltin 1.14,8 2140 11,19 100 000 Redtop Sweet Rockbank
2010-04-29 Å 3 M.T.Big Business v Buvetier d'Aunou - Pine Patch Jeppe Juel Morten Juul 1.15,1 2640 6,00 100 000 Il Re Frö Unix Brodde
2010-04-24 U 2 Chuck Liddell v Love You - Miriam Concrete Patrik Nygren Patrik Nygren 1.13,3a 1640 4,52 100 000 Alwood Manna
2010-04-10 Mp 1 Gills Abbe h From Above - Aros Tinna Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.15,0 2140 3,45 100 000 Coldplay Pellini Half Breed
2010-04-03 Ro 8 Alwood h Super Arnie - Queen of the Night Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.13,4a 2140 3,29 100 000 Global Knight Unix Brodde
2010-03-27 J 7 Sebastian K. h Korean - Gabriella K. Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.16,4 2640 1,68 100 000 Storm Brodde Practical Joke
2010-03-20 Å 6 Linita Super Kalle v Super Tilly - Linita Schmitt Jörgen Sjunnesson Peter Untersteiner 1.15,1a 2140 3,49 100 000 Capello Bob Second W.I.C.
2010-03-10 S 5 Mirakel Lavec v Mr Lavec - Zsa Zsa Lavec Carl-Erik Lindblom Lars Friberg 1.16,1 2140 7,35 100 000 Unix Brodde Wolf Boko
2010-03-06 J 4 Practical Joke v Malabar Circle Ås - Hera d'Isques Bo Falsig Bo Falsig 1.13,7a 1640 21,40 100 000 Linita Super Kalle M.T.Devil
2010-02-27 Ax 3 Midsummer King v King Lavec - Pietra Mikael J Andersson Mimmi Elfstrand 1.17,9 2640 27,95 100 000 Second W.I.C. Amber Diablo
2010-02-20 B 2 City Hall v Banker Hall - Speedy Angel Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,8a 1640 2,50 100 000 Prince L. Johan Ennoble
2010-02-06 Hd 1 In Vivo Face s Coktail Jet - Camargue Jenny J Karlsson Helena Burman 1.15,7a 2140 14,81 100 000 Mafioso Practical Joke
2010-01-30 Mp 6 Nice and a Star v Starchip Entrprise - How Nice Tony Wallin Lars Hagert 1.15,1 1640 6,87 100 000 Prince L. Sweet Line
2010-01-23 Å 5 I'm Alone Face h Revenue - Nuclear Dust Veijo Heiskanen Svante Båth 1.16,2a 2140 2,33 100 000 M.T.Devil Practical Joke
2010-01-16 B 4 Bachelores Dream s Credit Winner - Testebo Lady Sören Eriksson Thomas Lönn 1.15,7a 2140 8,29 100 000 Ladies Man Bambi's Comet
2010-01-09 Kr 3 Quantum Winner v Credit Winner - Bargain Away Stefan Söderkvist Jan Hellstedt 1.14,9a 1640 4,96 100 000 Livi Champagne Kung Bravur
2010-01-02 Ax 2 Ravello v Revenue - La Parete Tommy Karlstedt Kari Lähdekorpi 1.17,0 2140 14,33 100 000 Bouquet Lady Ottens Vigo
2009-12-19 Å 1 Katjing v From Above - Call It a Dream Björn Goop Stig H Johansson 1.15,1 2640 4,12 100 000 Vagabond Hornline Pajazzo
2009-12-11 B 6 Persos Seaman v Running Sea - Persos Sandra Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.15,1a 2140 2,55 100 000 Regine d'Inverne Brianson
2009-12-03 G 5 Midnight Ås v Dream Vacation - Carmita Ås Kaj Widell Stig H Johansson 1.16,3a 2640 5,72 100 000 Rolls Royce Marshal Hackstable
2009-11-28 J 4 Viking Briljant v Giant Chill - Ida Briljant Torbjörn Jansson Kent P Gustavsson 1.14,3a 2140 2,98 100 000 Persos Seaman Vagabond Hornline
2009-11-25 S 3 Tarpoon Bris h Fast Photo - Fina Brick Johan Wiman Magnus Östervall 1.14,8a 2640 11,48 100 000 Caddie Comet Rolls Royce
2009-11-21 Kr 2 Robin K. h Korean - Stormont Easyrider Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,3a 1640 1,50 100 000 Staro Capricorn Staro Blackstone
2009-11-09 U 1 Regine d'Inverne s Super Arnie - Toormore Robert Bergh Robert Bergh 1.14,2a 2140 4,45 100 000 Electrum Borderline
2009-10-31 J 6 Trade East v Trade Balance - Easter Ås Erik Adielsson Hans Adielsson 1.14,5a 2640 1,65 100 000 Ridgehead Cahore Utah Hornline
2009-10-24 Ro 5 Focus Ås h Prego Nilema - Broken Promise Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.15,3a 2140 18,03 100 000 Express Amok Herr Martinique
2009-10-19 Mp 4 Rambo Lambo v Enjoy Lavec - High Performance Erik Adielsson Stig H Johansson 1.16,1 2640 3,66 100 000 Tjacke Gold Handsome Face
2009-10-17 Å 3 Vinnalt Herkule h Love You - Salmone Kim Jorma Kontio Dick Robertsson 1.13,2a 1640 6,55 100 000 Cloria Victis Blue Rock
2009-10-09 Ös 2 Sundbo Lava h Enjoy Lavec - Updike Broline Bo Eklöf Stig Jarle Röste 1.15,2a 2140 2,63 100 000 Klöver Knekt Lucky Gold
2009-09-25 B 1 Highland Queen s Fast Photo - Colette Drew Lars Lindberg Peter Smeds 1.14,5a 2140 22,23 100 000 Ecco Flax Glory Southwind
2009-09-19 Å 7 Giddson v Gidde Palema - Nina Beauty Stefan Söderkvist Alf Engerby 1.12,5a 1640 4,89 100 000 Queen of Rock Splendido Star
2009-09-12 6 Persos Seaman v Running Sea - Persos Sandra Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.14,4a 2640 9,24 100 000 Toulouse Galax Trot
2009-09-09 S 5 Vector du Ling v Banker Hall - Volita du Ling Björn Goop Timo Nurmos 1.14,4a 2140 1,75 100 000 Splendido Star Altai
2009-08-29 B 4 Derby Star s Gentle Star - Mrs Karwowska Örjan Kihlström Roger Walmann 1.15,0a 2140 3,95 100 000 Itching Lill Arvid
2009-08-22 Mp 3 Toulouse h Turbo Thrust - Zu de Gazeau Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,3a 2140 3,39 100 000 Garlic Broline Splendido Star
2009-08-15 F 2 I'm A Billion Face s Viking Kronos - Jan's Hot To Trot Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.11,7a 1640 11,42 100 000 Lady's Photo Derby Star
2009-07-31 Vi 1 Mulliga Ullis s In Love With You - Alissa Erik Adielsson Kari Lähdekorpi 1.14,2a 2140 4,89 100 000 Airborn Tooma Garlic Broline
2009-07-25 H 6 Spex Brodde v Alf Palema - Silk Stockings Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,8a 2140 7,41 100 000 Bourbon Tooma Persos Goldie
2009-07-18 Ax 5 Fast Marke v Fast Photo - Isabell Queen Mikael J Andersson Mikael Selin 1.16,1a 2640 3,97 100 000 Don Cascade Quality Control
2009-07-15 Vg 4 Giddson v Gidde Palema - Nina Beauty Stefan Söderkvist Alf Engerby 1.11,7a 1640 2,16 100 000 Youpie Fram
2009-07-11 År 3 Trim h Daguet Rapide - In Shape Björn Goop Olle Goop 1.15,2a 2140 4,06 100 000 Elin's Pride Eva Bulwark
2009-07-08 Åm 2 Ecco Flax h Daguet Rapide - Havana J.P. Jim Frick Jim Frick 1.15,9a 1680 2,74 100 000 Lamborghini S.T. Danny Roc
2009-06-21 Kr 1 Wood Laday h Credit Winner - Star's Princess Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,7a 1640 2,56 100 000 Timothy Boko Fool's Gold
2009-06-13 Bo 4 Speed Demon Love v General November - Foolish Princess Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.12,7a 1640 3,40 100 000 Baron G.L Focus Ås
2009-06-11 L 3 Sogå Benito h Coktail Jet - Act Evann Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,9a 2140 5,49 100 000 Lamborghini S.T. Verdi Boko
2009-06-06 Ös 2 Mellby Regent v Spotlite Lobell - Indian Love Call Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.15,6 2140 2,76 100 000 Juan Carlos Yankee Brodde
2009-05-23 S 1 Start Brodde v Carmody Lobell - Sia Zoot Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.14,0a 2140 7,36 100 000 Verdi Boko Jungle George
2009-05-16 D 6 Anthon Bris h Fast Photo - Mikkwa Bris Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.14,3a 2140 4,72 100 000 Power Nap Airborn Tooma
2009-05-14 Å 5 Voodoo Hornline v Victory Abroad - Maggie Bloom Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,0a 1640 7,26 100 000 Balett Sund Staro Blackstone
2009-05-02 Ö 4 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.13,2a 2100 3,18 100 000 Soldier Thrust Airborn Tooma
2009-04-25 U 3 Manos General v General November - Olga Staro Per Linderoth Per Linderoth 1.15,5 2640 3,10 100 000 Quest For Life Spokesman
2009-04-13 Hd 2 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.13,8a 2144 1,52 100 000 Manhattan Sassy Domino Eson
2009-04-11 Ro 1 Carmen Launcher s Gallant Baron - Alert Launcher Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,6 1640 8,81 100 000 Västerbo Lescure Baron Flax
2009-03-28 J 4 Jack Z. h Zerberus - Vicky Simb Rickard Alderborg Rickard Alderborg 1.16,2 2640 25,28 100 000 Leonas Yeti Power Nap
2009-03-22 Ö 3 Baron Flax v Juliano Star - Youcan'thurrylove Örjan Kihlström Mikael Selin 1.13,2a 1609 8,04 100 000 Hook Broline Casander Boy
2009-03-21 B 2 Einar Celeber h Express Ride - Judy Tim Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,4 2140 1,96 100 000 Bourbon Tooma Exceptional Kemp
2009-02-28 Å 1 Casander Boy v Juliano Star - Kristina Girl Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,4a 2140 5,57 100 000 Jack Z. Fiona Southwind
2009-02-14 S 3 Einar Celeber h Express Ride - Judy Tim Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.13,9a 1640 1,57 100 000 Pandoro Le Voyou
2009-02-07 J 2 Revenue J:r h Revenue - Romantic Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,9a 2140 9,39 100 000 Redford Tuna Casander Boy
2009-01-24 Hd 1 Bull Trap h Super Arnie - Natalie Queen Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,6 2144 2,51 100 000 Revenue J:r Goldcrest
2009-01-17 Å 4 Deliberate Boy v Deliberate Speed - Alina Nibs Carl-Erik Lindblom Åke Lindblom 1.15,7 2640 17,77 100 000 Krångel In April
2009-01-10 B 3 Martin L.Sisu v Fast Photo - Eclatante Örjan Kihlström Petri Salmela 1.14,0a 1640 2,63 100 000 Latitud The Nobel Cape
2009-01-03 J 2 Temanyl v Coktail Jet - Stylish Victory Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,6 2140 7,47 100 000 Oskar Palema Somvictor
2008-12-17 S 1 Boytoy v Comets Tail - Stina Tribut Jörgen Sjunnesson Robert Bergh 1.15,3a 2140 5,03 100 000 Dontfencemein Roberto
2008-12-13 F 5 Bull Trap h Super Arnie - Natalie Queen Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,7a 2140 3,85 100 000 Lamal Jubb Warlord Boko
2008-12-06 Hd 4 In April s Giant Chill - Jungfru Sund Jörgen Sjunnesson Ola Karlsson 1.15,6a 2144 34,06 100 000 Speed Demon Love Ganador
2008-11-29 J 3 Victory Power v Muscles Yankee - Lady Zoot Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,0a 1640 5,15 100 000 Roberto Vekas Ingo
2008-11-19 S 2 Super Mack Håleryd v Super Arnie - Falnos Bellona Björn Goop Olle Goop 1.16,4 2140 16,06 100 000 Jumbo Mumbo Askö Toy
2008-11-15 Kr 1 He's a Gangster h Viking Kronos - Com Gretchen Jörgen Sjunnesson Lutfi Kolgjini 1.16,2a 2640 6,70 100 000 M.T.Cherokee Nolan Streamline
2008-10-25 J 4 Cantab Hall D.E h Angus Hall - Golden Sunday Thomas Uhrberg Steen Juul 1.12,9a 1640 3,79 100 000 Victor Bas Beastar
2008-10-18 H 3 T.M.Avenue v Pine Chip - Zooginnie Suit Ulf Ohlsson Svante Båth 1.15,0a 2140 1,77 100 000 Victory Power Ganador
2008-10-15 S 2 Locatelli Bob v Dancer's Victory - D.D.De Vie Daniel Olsson Jonny Lehrberg 1.15,3 2640 18,83 100 000 Frascati Pompier
2008-10-11 Å 1 Next Tee h Juliano Star - Lizzie Kemp Erik Berglöf Erik Berglöf 1.14,5a 2140 4,36 100 000 Tranemo Raketen Sobel Alex
2008-09-17 S 8 Finish Flyer h Finish - Spinett G. Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.14,6a 2140 8,39 100 000 Arras T.C.B. Quartermaster
2008-09-13 Sk 7 Nightbreed v Peace On Earth - Tea for Two Åke Lindblom Åke Lindblom 1.14,1ag 2140 2,52 100 000 Mutola Bob Rambo Hornline
2008-09-06 J 6 Finish Flyer h Finish - Spinett G. Stefan Persson Kari Lähdekorpi 1.12,9a 1640 22,81 100 000 Staro America Storbjörnen
2008-08-27 S 5 Gidde T.H. h Gidde Palema - Ala Delicious Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.16,7 2640 2,39 100 000 Call Me Manana Wiss New Hawkeye
2008-08-23 Mp 4 Carpaccio h Buvetier d'Aunou - Spinoni Bell Håkan Eriksson Håkan Eriksson 1.14,2 2140 7,52 100 000 Hugg Lloyd Just by Myself
2008-08-16 Ro 3 Tom Raider v Staro Showbiz - Tamina N.R. Erik Adielsson Fredrik Persson 1.13,9a 2140 3,63 100 000 Iceland Nightbreed
2008-08-06 S 2 Duplex h Gentle Star - Dupa Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,3a 2140 3,81 100 000 Hamras Kavat Carpaccio
2008-08-02 1 Mutola Bob s Rite On Line - Brooke Cashflow Jorma Kontio Kari Vaaraniemi 1.12,6a 1640 1,42 100 000 Lenard Arnie Road
2008-07-26 Bs 6 Lenard v Supergill - Melina Girl  Torbjörn Jansson Christer Nylander 1.13,6a 2140 30,69 100 000 Trustworthy Ås Jeu de Mots
2008-07-19 Ax 5 Fire v Zoogin - World of Vision Björn Goop Dan Widegren 1.15,5a 2640 3,82 100 000 Philip K. Yellowsky
2008-07-12 År 4 Lindus Key h Indus - Key to Me Björn Goop Olle Goop 1.12,9a 1640 4,79 100 000 Conrads Garland True Q.
2008-07-09 Åm 3 Beauty Concrete s Running Sea - Chipping Away Glenn H Persson Åke Svanstedt 1.14,6a 2080 6,43 100 000 Jay Jay Okocha Yellowsky
2008-07-02 L 2 B.B.S.Bigtrade v Trade Balance - B.B.S.Bignata Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,3a 2140 1,48 100 000 True Q. Prince Scorpio
2008-06-22 Kr 1 Vulcan Sund v Pine Chip - Heaven Can Wait Åke Svanstedt Stefan Melander 1.13,5a 2140 4,88 100 000 B.B.S.Bigtrade Fire
2008-06-14 Bo 4 Bonus Käll h Muscles Yankee - Leva Käll Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,4a 1640 2,00 100 000 Blue Zorro Groucho
2008-06-04 S 3 Duplex h Gentle Star - Dupa Björn Goop Timo Nurmos 1.12,0a 1640 12,27 100 000 Device Major Växus
2008-05-31 2 Longlegs h Scarlet Knight - Judy Lady Samuel Rehn Samuel Rehn 1.14,1ag 2140 3,89 100 000 Good Vibration E. Euro Zon
2008-05-17 S 1 Jimas Kjoseph h Ride the Night - Vega Carre Jorma Kontio Manfred Baumann 1.15,8a 2640 9,07 100 000 Blue Star Classic Victory Hill
2008-05-10 D 7 Hunted Man v Zoogin - Oden Bitz Staro Björn Goop Jörgen Westholm 1.15,0a 1640 2,67 100 000 Balder Exclusive Barbar B.M.W.
2008-05-03 Ö 6 Turbo Tyson v Turbo Thrust - You Name Her Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,4a 2100 10,13 100 000 Fast Tilly Västerbo Traveller
2008-04-28 Hd 5 Catch The Flax v Turbo Thrust - Lina Trotting Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.13,6a 2144 8,06 100 000 Skip Diamanche Bolets Fabian
2008-04-26 U 4 Balder Exclusive v Trade Balance - Exklusiv Rozz Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.16,7 2640 3,74 100 000 Barbar B.M.W. Mister Sigel
2008-04-16 S 3 Dude Kemp v Lindy Lane - Key to Love Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,4 2140 2,11 100 000 Balder Exclusive Persos Gillis
2008-04-15 Ax 2 Elviria s S.J.'s Photo - Nouvelle Action Örjan Kihlström Christer Graaf 1.15,0a 2140 3,55 100 000 Sky Launcher The Bad Rock
2008-04-12 G 1 Victor Bris v Turbo Thrust - Falkina Fighter Jim Frick Jim Frick 1.12,6a 1640 22,79 100 000 Carmel Lady Joy McLin
2008-04-05 E 4 Carmel h Easy Lover - Samantha Avans Björn Goop Timo Nurmos 1.14,6a 2640 3,09 100 000 Saviola Hunted Man
2008-03-29 J 3 Jamiro v Smasher - Zooma Torbjörn Jansson Christer S A Karlsson 1.15,6 2140 4,94 100 000 Jula Mr Broline Manhattan
2008-03-19 S 2 Leading Lantern h Smok'n Lantern - Belle Amber Per Lennartsson Per Lennartsson 1.13,1a 1640 4,94 100 000 Jula Mr Broline Orso
2008-03-01 Å 1 Premier League v Barbeque - Super Diva Björn Goop Olle Goop 1.14,0a 1640 5,53 100 000 Lass Inspiration Janitor
2008-02-23 S 4 Livi Barcelona v Yankee Mustang - Miss Sunwind Thomas Johansson Thomas Johansson 1.15,3 2140 3,21 100 000 Hey Mr Millionaire Casanova Chip
2008-02-16 Ax 3 Quarcio du Chene h Capriccio - Indira du Chene Björn Goop Olle Goop 1.14,3a 2140 1,54 100 000 Brian Key Ghastly Face
2008-02-06 S 2 Golden Tilly h Super Arnie - Icora Tilly Björn Goop Glen Norman 1.16,6 2640 2,68 100 000 Blue Star Classic Best Defence
2008-01-26 B 1 New Photo v S.J.'s Photo - Nouveau Sund Sören Eriksson Thomas Lönn 1.15,2a 1640 4,48 100 000 Västerbo World Keep In
2008-01-19 Å 5 Turbo Later v Alf Palema - Hallo Later Åke Svanstedt Jan O Jacobsson 1.14,8 2140 12,21 100 000 Livi Barcelona Incognito
2008-01-12 J 4 J.T.Mulligan v Gentle Star - Jazza Käll Åke Svanstedt Joakim Wallin 1.16,8 2640 4,23 100 000 Gordonia Dag Incognito
2008-01-02 S 3 Madame Dust s Buvetier d'Aunou - Nuclear Dust Torbjörn Jansson Robert Bergh 1.16,8 2640 6,89 100 000 Livi Barcelona Squirtle Countach
2007-12-29 G 2 You See Dusty v Earthquake - You See Daisy Stefan Söderkvist Mikael Selin 1.14,5a 1640 5,32 100 000 Hästen Dude Kemp
2007-12-22 J 1 Extreme Farming v Extreme Dream - Mickolina Farming Pasi Aikio Peter Karlsson 1.15,1a 2140 2,29 100 000 Brian Key Confidence Ås