Travsidan qhurth       Silverdivisionen försök 3 åriga och äldre
Datum Bana Förs. Vinnare Kön Härstamning Körsven Tränare Tid Dist. Odds 1:a (sek) Tvåa Trea
2021-10-23 Ö 4 Admiral As v Ready Cash - Galiera As Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.12,0a 2100 1,41 125 000 Emoji Dats So Cool
2021-10-16 3 Algot Zonett v Maharajah - Hilda Zonett Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.14,2a 2640 10,06 125 000 Gardner Shaw Minnestads Ecuador
2021-10-02 Sk 2 Van Gogh Z.S. v Love You - Oyapock Oaks Robert Bergh Robert Bergh 1.13,4a 2140 4,01 125 000 Even's Cool Boy Morotai Degato
2021-09-18 F 1 Adde S.H. v Nu Pagadi - Fast Allegro Sören Boel Peter Untersteiner 1.11,1a 1640a 8,54 125 000 Majestic Man Ingo
2021-09-11 Bs 6 Morotai Degato v Maharajah - Maderrific Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.12,4a 2140 9,30 125 000 Digital Dominance Van Gogh Z.S.
2021-09-04 J 4 Rackham h Love You - Red Orchid Christoffer Eriksson Christoffer Eriksson 1.12,0a 2140 5,60 125 000 Zio Tom Jet Sweetman
2021-08-28 B 3 Admiral As v Ready Cash - Galiera As Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.12,4a 2640 1,45 125 000 Mas Capacity Fort Knox
2021-08-21 G 2 Chapuy v Quite Easy U.S. - Popcorn Lavec Åke Lindblom Åke Lindblom 1.11,1a 1640 5,62 125 000 Oxidizer Van Gogh Z.S.
2021-08-07 1 Eddy West v Sahara Dynamite - Starter Operation Claes Sjöström Claes Sjöström 1.12,8a 2140 6,60 125 000 Summit In Sight Van Gogh Z.S.
2021-07-31 H 5 Born Unicorn v Raja Mirchi - Lily Kronos Örjan Kihlström Daniel Redén 1.11,1a 2140 2,34 125 000 Zap di Girifalco Morotai Degato
2021-07-24 Ax 4 Adde S.H. v Nu Pagadi - Fast Allegro Johan Untersteiner Peter Untersteiner 1.11,2a 1640a 7,31 125 000 Beartime Final Dream
2021-07-17 År 3 Rotate v Scarlet Knight - Hermit Lady Björn Goop Björn Goop 1.12,7a 2640 5,63 125 000 Upstate Face Digital Class
2021-07-10 Hd 2 Vikens High Yield v Love You - Primadonna Tuna Robert Bergh Robert Bergh 1.13,4 2140 1,77 125 000 Zio Tom Jet Racing Ribb
2021-06-27 Kr 1 Zio Tom Jet h Maharajah - Nevada Jet Magnus A Djuse Jerry Riordan 1.13,0a 2140 4,19 125 000 Västerbo Lexington Zoko Lane
2021-06-19 Bo 5 Upstate Face v Joke Face - Staro Borderline Erik Adielsson Adrian Kolgjini 1.12,9a 2640 3,24 125 000 Cab Lane Exodus Brick
2021-06-16 S 4 Born Unicorn v Raja Mirchi - Lily Kronos Örjan Kihlström Daniel Redén 1.11,0a 2140 3,75 125 000 Rotate Zap di Girifalco
2021-06-12 Ös 3 Upstate Face v Joke Face - Staro Borderline Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.09,5a 1640 2,60 125 000 Vikens High Yield Van Gogh Z.S.
2021-06-05 Mp 2 Pinto Bob v Maharajah - Harkeröds Wilma Torbjörn Jansson Robert Bergh 1.11,4a 2140 23,84 125 000 Gina Mearas Viking Brodde
2021-05-22 G 1 Van Gogh Z.S. v Love You - Oyapock Oaks Per Lennartsson Robert Bergh 1.12,2 2140 2,43 125 000 Majestic Man Red Bar
2021-05-15 U 9 Even's Cool Boy h Un Mec d'Heripre - Even Southwind Robert Dunder Robert Dunder 1.11,5a 1640 18,89 125 000 Alcide Roc Summit In Sight
2021-05-09 Ve 8 MAS Champ v Villaggio - Aupair Affair Santtu Raitala Antti Ojanperä 1.12,8a 2120 3,38 130 890 Run For Royalty Zap di Girifalco
2021-05-08 Å 7 Born Unicorn v Raja Mirchi - Lily Kronos Örjan Kihlström Daniel Redén 1.11,7a 2140 2,75 125 000 Kick Off Classic Beartime
2021-05-01 Ö 6 Seismic Wave v Explosive Matter - Vanity Plates Björn Goop Timo Nurmos 1.12,8a 2100 1,45 125 000 Ubiquarian Face Barkevious Mingo
2021-04-24 Hd 5 Vikens High Yield v Love You - Primadonna Tuna Robert Bergh Robert Bergh 1.12,5 2140 2,02 125 000 Beartime Kung Edward
2021-04-17 B 4 Cab Lane h Muscle Hill - Sybaris Hanover Per Lennartsson Timo Nurmos 1.10,8a 1640 2,42 125 000 Balotelli Crown Kaptah
2021-04-10 J 3 Farlander Am v Lavec Kronos - Looking Storm Stefan Persson Johan Svensson 1.13,6a 2640 2,26 125 000 Staro Leonardo Payet D.E.
2021-04-04 Ro 2 Cab Lane h Muscle Hill - Sybaris Hanover Per Lennartsson Timo Nurmos 1.12,5a 2140 3,68 125 000 Mr Clayton J.F. Kaptah
2021-03-20 Mp 1 Jaguar Dream h Love You - Daydream Hanover Claes Sjöström Claes Sjöström 1.12,5a 2140 4,73 125 000 Payet D.E. Mr Perfection
2021-03-13 Ax 5 Ubiquarian Face h Joke Face - Babsane Face Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.11,5a 1640 1,90 125 000 Betting Rebel Mr Clayton J.F.
2021-03-06 Å 4 Beartime v Pastor Stephen - Global Ninni Carl Johan Jepson Helena Edlund 1.13,2 2140 5,39 125 000 Kung Edward Mr Perfection
2021-02-27 Ro 3 Remarkable Feet h Andover Hall - Falls For You Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.12,1a 2640 12,31 125 000 Global Undecided Rally Hans
2021-02-20 Mp 2 Beartime v Pastor Stephen - Global Ninni Carl Johan Jepson Helena Edlund 1.16,1a 2140 13,87 125 000 Remarkable Feet Mr Clayton J.F.
2021-01-30 E 1 Malkin v Mr Pine Chip - Eli Sea Hanna Forslin Hanna Forslin 1.11,6a 1640 9,49 125 000 Vacqueyras Global Undecided
2021-01-23 Bs 5 Remarkable Feet h Andover Hall - Falls For You Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.12,9a 1640 6,00 125 000 Merritt Religious
2021-01-16 J 4 Night Brodde h Up and Quick - Nagajka Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.12,9 2140 5,60 125 000 Felix V.M. Toddler
2021-01-09 B 3 Algot Zonett v Maharajah - Hilda Zonett Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.12,9a 2140 2,78 125 000 Remarkable Feet Mr Clayton J.F.
2021-01-02 Kr 2 Fortune Mearas v Dream Vacation - Intensity Kronos Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,9a 2640 7,87 125 000 Kennedy Sir Henry P.Hill
2020-12-19 Hd 1 Zio Tom Jet h Maharajah - Nevada Jet Magnus A Djuse Jerry Riordan 1.11,7a 1640 11,22 125 000 Staro Leonardo Farlander Am
2020-12-12 B 6 Heading Refernce v Scarlet Knight - Vista d'Eronville Daniel Wäjersten Håkan Skoglund 1.13,6a 2140 8,52 125 000 Dom Perignon Remarkable Feet
2020-12-05 Å 5 Vikens High Yield v Love You - Primadonna Tuna Robert Bergh Robert Bergh 1.13,6a 2640 4,10 125 000 Zio Tom Jet Franklin Face
2020-12-02 B 4 Ellieann s Up Front Larry - Ann O'Sang Sofia Frilén Ingemar Söderberg 1.12,0a 1640 14,84 125 000 Remarkable Feet Donners Am
2020-11-21 J 3 Night Brodde h Up and Quick - Nagajka Marc Elias Conrad Lugauer 1.11,8a 1640 6,04 125 000 Staro Leonardo Franklin Face
2020-11-14 Ro 2 Final Dream v Royal Dream - Vamp Linda Sedström Magnus Jernemyr 1.11,1a 1640 4,11 125 000 Island Life Ad Hoc
2020-11-14 Bj 1 Hickothepooh v Triton Sund - Hilarious Face Vidar Hop Trond Anderssen 1.14,6a 2100 4,86 114 492 Always on Time M.S.Triple J.
2020-11-07 E 6 Sir Henry P.Hill h Juliano Star - Sex and the City Rikard N Skoglund Jörgen Westholm 1.12,1a 2140 22,87 125 000 Vagabond Bi Ubiquarian Face
2020-10-31 J 5 Dragster v Micro Mesh - Timber Marie Erik Adielsson Roger Malmqvist 1.12,2a 2140 4,62 125 000 Mily Staro Leonardo
2020-10-24 Ö 4 Seismic Wave v Explosive Matter - Vanity Plates Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.10,5a 1609 1,69 125 000 Dragster Macelleria
2020-10-17 G 3 Vagabond Bi v Varenne - Felicity Bi Ulf Ohlsson David Persson 1.11,8a 2140 3,17 125 000 Kick Off Classic Dom Perignon
2020-10-03 Sk 2 Seismic Wave v Explosive Matter - Vanity Plates Björn Goop Timo Nurmos 1.12,9a 2140 1,12 125 000 Overtimeosåfin My Dream Art
2020-09-19 F 1 Rushmore Face v Joke Face - Ms Stone Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.09,5a 1640 15,45 125 000 Chapuy Empire Garbo
2020-09-12 H 6 Sir Henry P.Hill h Juliano Star - Sex and the City Rikard N Skoglund Jörgen Westholm 1.13,1a 2640 14,25 125 000 Coogan Heading Reference
2020-09-05 J 5 Harran Boko v Maharajah - Zilan Boko Marc Elias Conrad Lugauer 1.11,7a 2140 3,65 125 000 Macelleria Giant Shadow
2020-08-29 B 4 Sir Henry P.Hill h Juliano Star - Sex and the City Rikard N Skoglund Jörgen Westholm 1.12,6 2140 7,10 125 000 Coogan Heading Reference
2020-08-22 3 Zap di Girifalco h Dream Vacation - Bea di Girifalco Björn Goop Björn Goop 1.12,7a 2140 1,52 125 000 High Glider Heading Reference
2020-08-15 Ro 2 Urban Kronos h Muscle Hill - Playgirl November Kim Eriksson Roge Walmann 1.10,9a 1640 3,23 125 000 Southwind Hydro Ribaude
2020-08-01 1 Flash Håleryd v Conway Hall - Looking Flashy Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.11,4a 2140 13,19 125 000 Aron Palema Man At Work
2020-07-25 Bs 6 Raja Ribb v Raja Mirchi - Joyous Sound Felicia Molin Kristofer Janson 1.14,8g 2640 38,40 125 000 Hazard Boko Guillaume Boko
2020-07-18 Ax 5 Pastor Power  v Pastor Stephen - Tobina Pazzione Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,3a 2140 13,83 125 000 Sevilla Kick Off Classic
2020-07-15 E 4 Maze Runner v G.H.Nemo - Gale Warning Ulf Ohlsson Maria Törnqvist 1.10,1 1640 42,14 125 000 Rushmore Face Giant Shadow
2020-07-11 F 3 Zap di Girifalco h Dream Vacation - Bea di Girifalco Björn Goop Björn Goop 1.12,4a 2140 2,06 125 000 Harran Boko Monfalcone
2020-07-04 Hd 2 Gustafson v Quick Wood - Ultimate Laday Rick Ebbinge Jeroen W.M.Engwerda 1.10,8a 1640 2,30 125 000 Sevilla Maze Runner
2020-06-21 Kr 1 Zap di Girifalco h Dream Vacation - Bea di Girifalco Carl Johan Jepson Björn Goop 1.11,6a 2140 2,94 125 000 Man at Work Pastor Power
2020-06-13 Bo 4 Giant Shadow v R.C.Royalty - Turnpike Trophy Björn Goop Björn Goop 1.13,4a 2140 1,47 125 000 Evem's Cool Boy Macelleria
2020-06-07 Ax 3 Floris Baldwin v Passing Renka - Tanja de Bruin Ville Karhulahti Trond Anderssen 1.11,7a 2140 24,35 125 000 Kick off Classic Havefunwithme
2020-06-06 Ös 2 Only One Winner v Scarlet Knight - Electra Bac Björn Goop Björn Goop 1.11,6 1640 5,98 125 000 Highspirit From the Mine
2020-05-23 G 1 Heading Reference v Scarlet Knight - Vista d'Eronville Daniel Wäjersten Håkan Skoglund 1.12,5 2640 67,90 125 000 Viking Brodde From the Mine
2020-05-17 Ch 8 Bvlgari Peak h Ready Cash - Inpursuitofvictory Steen Juul Steen Juul 1.14,1a 2000 14,04 154 140 Commit Boom Bay Cobbys Olifant
2020-05-16 Mp 7 Maze Runner v G.H.Nemo - Gale Warning Ulf Ohlsson Maria Törnqvist 1.12,5a 1640 7,83 125 000 Vincero Gar Religious
2020-05-09 Å 6 Island Life v Pine Chip - Gossip Robert Bergh Robert Bergh 1.12,4a 2140 4,92 125 000 Pastor Power Roofie
2020-05-02 Ö 5 Very Kronos h Ready Cash - Glide About Erik Adielsson Svante Båth 1.12,5a 2100 2,47 125 000 Religious Hazard Boko
2020-04-25 Å 4 Wild Love s Love You - Twins Vilda Kevin Oscarsson Bengt Simberg 1.11,7a 2140 9,71 125 000 Man at Work M.S.Triple J.
2020-04-18 U 3 Macelleria v Maharajah - Enjoy our Nanny Per Lennartsson Robert Bergh 1.12,3a 1640 16,99 125 000 Hill Street Te Quiero Grif
2020-04-12 Ro 2 Coogan v Donato Hanover - Warrawee Lassie Örjan Kihlström Daniel Reden 1.14,1a 2640 3,57 125 000 Mellby Glader Grainfield Aiden
2020-04-04 J 1 Prosperous v Prodigious - Glorify Björn Goop Henk A.J. Grift 1.13,5a 2140 3,48 125 000 Niky Flax Can Lane
2020-03-14 Hd 5 Martin de Bos h Maharajah - Dicey Spicey Erik Adielsson Petri Puro 1.14,1a 2140 2,73 125 000 Grainfield Aiden Kung Edward
2020-03-07 F 4 Man at Work v Ken Warkentin - Illustre November Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.11,1a 1640 2,23 125 000 Highspirit Floris Baldwin
2020-03-29 B 3 Grainifield Aiden v Andover Hall - Via Via Vita Hannu Korpi Hannu Korpi 1.13,7a 2140 5,45 125 000 Dom Perignon Man at Work
2020-03-22 Ax 2 Grainifield Aiden v Andover Hall - Via Via Vita Mika Forss Hannu Korpi 1.14,0a 2140 4,24 125 000 Martin De Bos Southwind Hydro
2020-02-15 Mp 1 Reverend Wine v Pastor Stephen - Fox Valley Lover Carl Johan Jepson Diedrik Meilink 1.15,6a 2640 3,29 125 000 Grainfield Aiden Dom Perignon
2020-01-25 E 6 Flash Håleryd v Conway Hall - Looking Flashy Carl Johan Jepson Ulf Stenströmer 1.12,9a 2140 26,24 125 000 Southwind Hydro Pascha Tilly
2020-01-18 Kr 5 Niky Flax v Love You - Stay With Us Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.12,5a 1640 3,48 125 000 Roofie He's a Diffacolt
2020-01-11 B 4 Hawk Cliff v Orlando Vici - Go Topless Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.15,0a 3140 3,99 125 000 Doktor Doxey Zenz Cobourg Hanover
2020-01-04 J 3 Harran Boko v Maharajah - Zilan Boko Ken Ecce Conrad Lugauer 1.13,7a 2140 4,06 125 000 Pastor Power Niky Flax
2019-12-28 Ro 2 Doctor Doxey Zenz h Donato Hanover - Elaine Kronos Mathias Andersson Mathias Andersson 1.12,8a 2140 3,69 150 000 Pascha Tilly Sign Me Up Too
2019-12-21 Hd 1 Secret Mission v Muscles Yankee - Dancing Filly Henriette Larsen Jonny Mårtensson 1.13,7a 2140 5,13 150 000 Staro Leonardo Ferrari Kievitshof
2019-12-14 B 7 Ginny Weasley s Andover Hall - Donepunk Nicklas Westerholm Robert Bergh 1.13,9a 1640 23,59 150 000 Hawk Cliff Cobourg Hanover
2019-12-07 Å 6 Martin de Bos h Maharajah - Dicey Spicey Peter Ingves Petri Puro 1.13,1 2140 3,37 150 000 J.H.Mannerheim Island Life
2019-11-30 G 5 Victor A.U. h Quite Easy - Victoria A.U. Erik Adielsson Svante Båth 1.12,0a 1640 19,87 150 000 Hazard Boko Dom Perignon
2019-11-23 J 4 Martin de Bos h Maharajah - Dicey Spicey Peter Ingves Petri Puro 1.13,2a 2640 5,13 150 000 Sevilla Niky Flax
2019-11-16 Bj 3 Thunder Peak v Quatre Juillet - Nikaia Ken Ecce Steen Juul 1.13,8a 2100 7,88 158 292 Minnestads el Paso Hickothepooh
2019-11-09 E 2 Esprit Sisu v Ready Cash - Yankee T.L. Erik Adielsson Svante Båth 1.13,6a 2140 5,15 150 000 Pastor Power Island Life
2019-10-26 J 1 Niky Flax v Love You - Stay With Us Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,6a 1640 7,03 150 000 Pastor Power Rushmore Face
2019-10-19 Ro 4 Ural h Jaded - Kaviar Jorma Kontio Susanne Richter 1.12,6a 2140 2,68 150 000 From the Mine Perfect Dynamite
2019-10-09 Å 3 Martin de Bos h Maharajah - Dicey Spicey Peter Untersteiner Petri Puro 1.11,8a 1640 4,03 150 000 Always On Time Flash Håleryd
2019-10-05 Sk 2 Eder Bob h Crazed - Keystone Blaze Magnus A Djuse Anna Näslund 1.12,5a 2140 6,12 150 000 Antonio Trot Voulez Vous
2019-09-21 F 1 Smevikens Cruiser h Magic Carpet Ride - Enderella Björn Goop Veijo Heiskanen 1.12,3a 2140 34,84 150 000 Partizan Face Martin de Bos
2019-09-14 Bs 6 Esprit Sisu v Ready Cash - Yankee T.L. Erik Adielsson Svante Båth 1.13,8a 2640 4,73 150 000 Bucks to Burn Exclamation Mark
2019-09-07 5 Global Undecided v Prodigious - Montage  Mika Forss Timo Nurmos 1.11,7a 2140 2,08 150 000 Eldorado B. Weekend Fun
2019-08-31 J 4 Partizan Face v Raja Mirchi - Option Gede Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.11,0a 1640 33,13 150 000 Gina Schermer Secret Mission
2019-08-24 B 3 Ural h Jaded - Kaviar Jorma Kontio Susanne Richter 1.11,7a 2140 7,48 150 000 Eldorado B. Spickleback Face
2019-08-17 Ö 2 Very Kronos v Ready Cash - Glide About Erik Adielsson Svante Båth 1.14,1a 2609 5,24 150 000 Velvet Gio Zoko Lane
2019-08-03 1 Milliondollarrhyme v Ready Cash - Nursery Rhyme Fredrik B Larsson Fredrik B Larsson 1.13,0a 2140 3,01 150 000 Bucks to Burn Picasso
2019-07-27 H 5 Eldorado B. h Maharajah - Alexia Hammering Torbjörn Jansson Hans-Owe Sundberg 1.12,0 2140 1,92 150 000 Voulez Vous Antonio Trot
2019-07-20 Ax 4 Ural h Jaded - Kaviar Jorma Kontio Susanne Richter 1.12,6a 2140 2,72 150 000 Hazard Boko Floris Baldwin
2019-07-13 År 3 Apapmand h Ens Snapshot - Haute Couture Jeppe Juel Jeppe Juel 1.13,2a 2640 6,42 150 000 Ragazzo da Sopra Eldorado B.
2019-07-06 Hd 2 Comanche Moon h Love You - Norwegian Dream Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.11,3a 1640 14,04 150 000 Master Crowe Rushmore Face
2019-06-23 Kr 1 Partizan Face v Raja Mirchi - Option Gede Lutfi Kolgjini Adrian Kolgjini 1.11,5a 2140 19,45 150 000 Secret Mission Rafiki Fri
2019-06-15 Bo 4 Nobel Amok v Zola Boko - Madame Amok Robert Bergh Robert Bergh 1.12,3a 2140 7,17 150 000 Eder Bob0 Bucks to Burn
2019-06-08 Ös 3 Eldorado B. h Maharajah - Alexia Hammering Torbjörn Jansson Hans-Owe Sundberg 1.10,5a 1640 4,18 150 000 Weekend Fun Te Quiero Grif
2019-06-01 Mp 2 Mack Dragan v Zola Boko - Stoms Nettan Carl Johan Jepson Morgan Wilhelmsson 1.12,3a 2140 4,40 150 000 M.T.Joinville Minnestads el Paso
2019-05-18 G 1 Stepping Spaceboy h Dream Vacation - Stepping Space Carl Johan Jepson Admir Zukanovic 1.12,0a 2140 8,04 150 000 Shocking Superman Flash Hammering
2019-05-12 Ch 7 Heart of Steel v Cantab Hall - Angel Heikant Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,5a 2000 1,79 151 188 Wingait C.H. Gustafson
2019-05-11 Å 6 Lesperanza s Ready Cash - Esperance Björn Goop Björn Goop 1.12,6a 2640 2,00 150 000 He's a Diffacolt Hawk Cliff
2019-05-04 Ö 5 Global Trust v Yankee Glide - Refuse to Lose Erik Adielsson Timo Nurmos 1.11,5a 2100 1,40 150 000 Eldorado B. Speedy Face
2019-04-27 Å 4 Varieta' Luis h Ideale Luis - Griffin Baby Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.10,2a 1640 5,59 150 000 Milliondollarrhyme Island Life
2019-04-21 Ro 3 Global Trust v Yankee Glide - Refuse to Lose Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,3 2140 3,47 150 000 Tobacco Flash Håleryd
2019-04-13 U 2 Mr Golden Quick v Make it Happen - Indian Quick Magnus A Djuse Mika Haapakangas 1.13,1a 2640 5,07 150 000 Island Life Antonio Trot
2019-04-06 J 1 Baron Gift h Gift Kronos - Countesse Photo Rickard Svanstedt Rickard Svanstedt 1.12,1a 2140 3,80 150 000 Great King Wine Stonewashd Diamant
2019-03-16 Mp 6 Rushmore Face v Joke Face - Ms Stone Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.12,6a 1640 29,93 150 000 Global Trust Frankie Brodde
2019-03-09 F 5 Weekend Fun v Jaded - Exciting Björn Goop Daniel Wikberg 1.15,2a 2140 4,80 150 000 Hawk Cliff Västerbo Grosbois
2019-03-02 Hd 4 Velvet Gio v Nad Al Sheba - Mind Wise As Carl Johan Jepson Magnus Dahlén 1.13,2a 2640 6,05 150 000 J.H.Mannerheim Transcendence
2019-02-23 B 3 Hawk Cliff v Orlando Vici - Go Topless Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.13,1 2140 8,60 150 000 Weekend Fun Super Zantos
2019-02-16 Ax 2 Västerbo Exact v Racer Bourbon - Västerbovivinnare Thomas Uhrberg Roger Persson 1.14,9a 2140 4,24 150 000 Rafiki Fri Frankie Brodde
2019-01-26 Kr 1 Global Trust v Yankee Glide - Refuse to Lose Jorma Kontio Timo Nurmos 1.11,2a 1640 2,11 150 000 Master Crowe Te Quiero Grif
2019-01-19 S 5 Västerbo Grosbois v Good As Gold - Tatum Trot Rauno Pöllänen Rauno Pöllänen 1.14,8 2640 8,06 150 000 Erik Sting Super Zantos
2019-01-12 J 4 Västerbo Exact v Racer Bourbon - Västerbovivinnare Thomas Uhrberg Roger Persson 1.13,4a 2140 3,79 150 000 Velvet Gio Master Crowe
2019-01-05 B 3 Disco Volante v Scarlet Knight - Glorify Ulf Ohlsson Stefan Melander 1.11,7a 1640 2,11 150 000 Erik Sting Hagentoy
2018-12-29 Ro 2 Västerbo Grosbois v Good As Gold - Tatum Trot Rauno Pöllänen Rauno Pöllänen 1.13,1a 2140 13,54 150 000 Super Zantos Global Trust
2018-12-22 Mp 1 Stepping Spaceboy h Dream Vacation - Stepping Space Stefan Söderkvist Admir Zukanovic 1.14,4a 2140 1,91 150 000 J.H.Mannerheim Frankie Brodde
2018-12-15 Å 4 Gigant Invalley h Gigant Neo - Fachi Jörgen Sjunnesson Truls Desserud 1.13,9a 2640 10,05 150 000 Velvet Gio Olle Rols
2018-12-08 B 3 Magnifik Brodde v Love You - Moral Victory Samu Sundqvist Ingemar Hultqvist 1.13,7a 1640 9,30 150 000 Weekend Fun Mr Perfect
2018-12-01 J 2 Speedy Foxy Vicane s Chouchou des Dames - Speedy Vicane Kim Eriksson David Källgren 1.13,3a 2140 10,70 150 000 Olle Rols Sobel Conway
2018-11-17 Bj 1 The Last Ticket h Thai Tanic - One Way Ticket Dag-Sveinung Dalen Björn Nyhus 1.12,5a 2100 36,07 152 238 Västerbo Exact Gigant Invalley
2018-11-10 E 6 Speedy Foxy Vicane s Chouchou des Dames - Speedy Vicane Kim Eriksson David Källgren 1.12,9a 2140 12,41 150 000 Dear Friend Disco Volante
2018-11-03 Ro 5 Speedy Foxy Vicane s Chouchou des Dames - Speedy Vicane Kim Eriksson David Källgren 1.12,6a 2140 14,35 150 000 Chief Orlando Knifetown Winner
2018-10-27 J 4 Dear Friend s Orlando Vici - Juventas Broline Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,4a 1640 2,33 150 000 Stepping Spaceboy Don't Mind Me
2018-10-20 Ö 3 M.T.Joinville v Meaulnes du Corta - Ivy L.B. Jorma Kontio Susanne Richter 1.13,5a 2609 6,05 150 000 Erik Sting Isor Håleryd
2018-10-06 Sk 2 Very Kronos h Ready Cash - Glide About Erik Adielsson Svante Båth 1.12,2a 2140 1,85 150 000 Höwings Star Eder Bob
2018-09-22 F 1 Handsome Brad  h Brad de Veluwe - Ulrica M. Carl Johan Jepson Ulf Stenströmer 1.12,6a 2140 1,42 150 000 Ragazzo da Sopra Zoko Lane
2018-09-15 H 6 Antonio Tabac h Crazed - Grace Tabac Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.11,7a 2140 1,83 150 000 Trinity Lux Sir Q.C.
2018-09-08 5 Disco Volante v Scarlet Knight - Glorify Ulf Ohlsson Stefan Melander 1.11,1a 1640 1,73 150 000 Erik Sting Fantoccini
2018-09-01 J 4 Antonio Tabac h Crazed - Grace Tabac Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.11,7a 2140 8,74 150 000 Stepping Spaceboy Zoko Lane
2018-08-25 B 3 Handsome Brad  h Brad de Veluwe - Ulrica M. Carl Johan Jepson Ulf Stenströmer 1.11,5a 2140 5,23 150 000 Moni Viking M.T.Joinville
2018-08-18 G 2 Antonio Tabac h Crazed - Grace Tabac Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.11,2a 1640 10,36 150 000 Urban Kronos Erik Sting
2018-08-04 1 Linus Boy v Zola Boko - Recos Lady Kim Eriksson Timo Nurmos 1.12,1a 2140 7,46 150 000 M.T.Joinville Super Zantos
2018-07-28 Bs 5 Sir Q.C. v Raja Mirchi - Mumma Q.C. Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.13,1a 2640 3,65 150 000 Antonio Tabac Linus Boy
2018-07-21 Ax 4 Zoko Lane v Zola Boko - Tango Gold Thomas Uhrberg Roger Persson 1.12,4a 2140 41,61 150 000 Trinity Lux Nobel Amok
2018-07-14 År 3 Han Herred h Infinitif - Donna G.T. Ville Karhulahti Stig H Johansson 1.11,6a 2140 34,55 150 000 Baron Gift Magic Gwin
2018-07-07 Hd 2 GlobalSatisfaction h Kadabra - Glide Path Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.10,5a 1640 3,36 150 000 Handsome Brad  Stepping Spaceboy
2018-06-24 Kr 1 Springover h Going Kronos - Malabara Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,1a 2140 3,71 150 000 GlobalSatisfaction Stepping Spaceboy
2018-06-16 Bo 4 Qahar Q.C. v Scipion du Goutier - Mumma Q.C. Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.13,1a 2640 3,97 150 000 Don't Mind Me Linus Boy
2018-06-09 Ös 3 Erik Sting v Sam Bourbon - Hottentott Carl Johan Jepson Timo Nurmos 1.09,9a 1640 3,05 150 000 Michelangelo Ås M.T.Insider
2018-06-02 Mp 2 Baron Gift h Gift Kronos - Countesse Photo Rickard Svanstedt Rickard Svanstedt 1.11,6a 2140 4,67 150 000 Racing Mange Broadway Appolo
2018-05-19 G 1 Angle of Attack v Scarlet Knight - Magyare Turgot Christoffer Eriksson Robert Bergh 1.11,9a 2140 1,83 150 000 Linus Boy Baron Gift
2018-05-13 Ch 7 Trinity Lux h Love You - Eternidad Wim Paal Wim Paal 1.11,4a 2000 8,98 125 000 Springover Global Republic
2018-05-12 Å 6 Coktail Fortuna v Love You - Dalloah No Robert Bergh Robert Bergh 1.12,1a 2140 2,40 150 000 Dragster Bryssel
2018-05-05 Ö 5 Michelangelo Ås v Allstar Hall - Harmonica Ås Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,6a 2100 2,80 150 000 Springover Baron Gift
2018-04-28 Å 4 Coktail Fortuna v Love You - Dalloah No Robert Bergh Robert Bergh 1.10,4a 1640 5,45 150 000 Mr Lindy Mellby Collector
2018-04-21 U 3 Qahar Q.C. v Scipion du Goutier - Mumma Q.C. Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.13,8a 2640 4,13 150 000 Michelangelo Ås Mr Perfect
2018-04-14 J 2 Rajesh Face h Raja Mirchi - Nippy Girl Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,0ag 2140 3,72 150 000 Master Crowe Springover
2018-04-01 Ro 1 GlobalSatisfaction h Kadabra - Glide Path Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.11,6a 2140 2,15 150 000 Michelangelo Ås Furious Francis
2018-03-24 Mp 6 Generaal Bianco v Ufo Kievitshof - Zaskia Fortuna Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,0a 2140 2,62 150 000 Trinity Lux Staro Ivy League
2018-03-17 Mo 5 Heartbreaker V.S. h Super Photo Kosmos - Staying Alive Björn Goop Björn Goop 1.13,3a 2140 1,79 152 685 Evil Enok M.E. Clemenza Am
2018-03-10 E 4 GlobalSatisfaction h Kadabra - Glide Path Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.14,5a 2140 1,85 150 000 Ajlexes Cubano Blue Star Champion
2018-03-03 Hd 3 Clemenza Am v Muscle Hill - No Better Kronos Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,0a 2640 21,60 150 000 Master Crowe Raggamuffin
2018-02-17 Ax 2 Linus Boy v Zola Boko - Recos Lady Johnny Takter Timo Nurmos 1.14,5 2140 2,53 150 000 GlobalSatisfaction Jonathan Palema
2018-02-03 Å 1 Master Crowe h Conway Hall - Somack Peter Ingves Petri Puro 1.13,8a 2640 2,49 150 000 Heartbreaker V.S. Nakoda Goj
2018-01-27 Kr 5 Jairo v Love You - Picardie Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,4a 2140 3,61 150 000 Augustus F. Trinity Lux
2018-01-20 Ro 4 Nakoda Goj v Juliano Star - Timeless Sakra Nicklas Westerholm Nicklas Westerholm 1.13,6a 2140 2,63 150 000 Island Life Abano H.
2018-01-13 J 3 Augustus F. v Going Kronos - Macarena Stefan Söderkvist Helena Burman 1.10,9a 1640 5,89 150 000 Jairo Clemenza Am
2018-01-06 B 2 Angle of Attack v Scarlet Knight - Magyare Turgot Robert Bergh Robert Bergh 1.15,0a 2640 1,34 150 000 Lincoln Lawyer Above All Ås
2017-12-30 Hd 1 Justice Ås v Justice Hall - Pandora Ås Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,6a 1640 1,68 150 000 Slide So Easy Augustus F.
2017-12-16 G 5 Lincoln Lawyer v Muscles Yankee - M.Stewart Björn Goop Håkan Wallberg 1.11,6a 1640 4,78 125 000 Victor A.U. M.T.Insider
2017-12-09 Å 4 Angle of Attack v Scarlet Knight - Magyare Turgot Robert Bergh Robert Bergh 1.13,8a 2640 4,05 125 000 Pajas Face Electric Light
2017-12-02 J 3 Angle of Attack v Scarlet Knight - Magyare Turgot Robert Bergh Robert Bergh 1.13,9a 2140 1,68 125 000 Jairo Onceforall Face
2017-11-19 Bj 2 Triton Neergård v Super Arnie - Flo Jo Jeppe Juel Jeppe Juel 1.11,2a 1609 37,66 135 688 Heartbreaker V.S. Donatomite
2017-11-11 E 1 Cab Hornline v San Pellegrino - Perle Mauritius Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,4g 2140 5,51 125 000 Super Nice Thaiger Exclusive
2017-11-04 B 6 Valeur v Love You - Steffi Bob Sandra Nordemo Peter G Norman 1.11,1a 1640 8,18 125 000 Magnifik Brodde Angle of Attack
2017-10-28 J 5 Speedy Foxy Vicane s Chouchou des Dames - Speedy Vicane Thomas Uhrberg David Källgren 1.12,2a 2140 7,91 125 000 Generaal Bianco Rolex Bigi
2017-10-21 Ö 4 Springover h Going Kronos - Malabara Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,8a 2609 7,36 125 000 Valentino Strix Linus Boy
2017-10-14 Å 3 Cab Hornline v San Pellegrino - Perle Mauritius Per Lennartsson Per Lennartsson 1.10,1a 1640 2,66 125 000 Furious Francis Rolex Bigi
2017-10-07 Sk 2 Angle of Attack v Scarlet Knight - Magyare Turgot Ulf Eriksson Robert Bergh 1.14,0a 2140 4,59 125 000 T.Rex D.K. Linus Boy
2017-09-23 F 1 Global Republic H Muscle Hill - Serene Yankee Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 1.11,4a 2140 3,40 125 000 Officer C.D. Speedy Foxy Vicane
2017-09-16 Bs 6 Springover h Going Kronos - Malabara Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,7 2640 1,89 125 000 Antonio Tabac Valentino Strix
2017-09-09 5 Aron Palema v Symphonic Hanover - Rosalinde Palema Mikael J Andersson Pär Hedberg 1.11,5a 1640 6,73 125 000 Michelangelo Ås Magnifik Brodde
2017-09-02 J 4 Danne Edel v Coktail Jet - Osprey Boko Björn Goop Reijo Liljendahl 1.11,5a 2140 30,08 125 000 Speedy Foxy Vicane Stay Alert
2017-08-26 B 3 Officer C.D. v Scarlet Knight - Kiss of Life Robert Bergh Robert Bergh 1.10,7a 1640 2,16 125 000 Cab Hornline Valeur
2017-08-19 Ro 2 Queer Fish v Varenne - Gambari Kaj Widell Magnus Träff 1.14,6a 2640 3,91 125 000 Rolex Bigi Mellby Drake
2017-08-05 1 Zenit Brick v Make it Happen - Exi Svärd Björn Goop Timo Nurmos 1.12,0a 2140 5,21 125 000 Queer Fish Re Doc
2017-07-29 H 5 Zenit Brick v Make it Happen - Exi Svärd Mika Forss Timo Nurmos 1.11,9a 2140 14,66 125 000 Serious Try Officer C.D.
2017-07-22 Ax 4 Bottnas Commandeur h Quevert - Steffi Bob Johnny Takter Hans R Strömberg 1.12,6ag 2140 19,78 125 000 Aron Palema Furious Francis
2017-07-15 År 3 Cab Hornline v San Pellegrino - Perle Mauritius Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,1a 2140 4,29 125 000 Nakoda Goj Photo Va Bene
2017-07-08 Hd 2 Tjacko Zaz v Crazed - Kinoras Zaz Johnny Takter Timo Nurmos 1.10,1a 1640 1,73 125 000 Bravo Navarone King City
2017-06-25 Kr 1 Spitcam Jubb  v Campbell Hall - Lola Spit Kaj Widell Micael Broberg 1.12,1a 2140 13,11 125 000 Bravo Navarone This Is It N.O.
2017-06-17 Bo 4 Whitehouse Express h Yankee Glide - Miss Garland Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,7a 2140 1,41 125 000 Officer C.D. Catch the Cash
2017-06-10 Ös 3 Queer Fish v Varenne - Gambari Erik Adielsson Magnus Träff 1.10,7a 1640 5,97 125 000 Balfour Höwings Star
2017-06-03 Mp 2 This Is It N.O. s Revenue - Glad Goal T. Kim Eriksson Martin Hansen 1.12,9a 2140 35,64 125 000 Make it Quick Fossens Bonus
2017-05-20 G 1 Whitehouse Express h Yankee Glide - Miss Garland Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,9a 2140 2,81 125 000 Make it Quick  Regent Zet 
2017-05-14 Ch 8 Re Doc v Love You - Glenga A.L Christoffer Eriksson Robert Bergh 1.12,0a 2000 10,91 131 388 Cash Hanover Photo Lavec
2017-05-13 Å 7 Bravo Navarone s From Above - Ocean Breeze Christoffer Eriksson Lutfi Kolgjini 1.12,8a 2640 1,83 125 000 Amazing Man Sorbet
2017-05-06 Ö 6 Order to Fly h Order By Fax - Too Fat to Fly Per Lennartsson Per Lennartsson 1.11,5a 2100 11,14 125 000 Queer Fish Beppe Am
2017-04-29 Å 5 Tjacko Zaz v Crazed - Kinoras Zaz Björn Goop Timo Nurmos 1.09,5a 1640 4,75 125 000 Officer C.D. Victor A.U.
2017-04-22 U 4 Spitcam Jubb  v Campbell Hall - Lola Spit Kaj Widell Micael Broberg 1.13,9a 2640 6,47 125 000 Merry Broline  Danne Edel 
2017-04-16 Ro 3 Nappa Scar h Scarlet Knight - Butterfly Player Per Lennartsson Per Lennartsson 1.13,4 2140 77,34 125 000 Ajlexes Cubano Checco Boko
2017-04-08 J 2 D.D.'s Hitman h Donato Hanover - Deedee's Destiny Johnny Takter Petri Puro 1.11,7a 2140 1,75 125 000 Re Doc Bartender In
2017-03-25 Mp 1 Order to Fly h Order By Fax - Too Fat to Fly Per Lennartsson Per Lennartsson 1.13,6a 2640 41,67 125 000 Djali Boko Springover
2017-03-18 Mo 6 Alvena Take It s Make it Happen - Impulsive Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,4a 2140 4,02 162 825 Tango Vang Thai Navigator
2017-03-11 Bs 5 Ajlexes Cubano v Super Light - Chica Star Tomas Pettersson Anders Jonsson 1.14,6 2140 6,04 125 000 Cupido Sisu Carelin
2017-03-04 Kr 4 Zenit Brick v Make it Happen - Exi Svärd Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,0a 2140 2,55 125 000 Re Doc British Steel
2017-02-25 E 3 Make it Quick v Make it Happen - Indian Quick D.K. Kenneth Haugstad Timo Nurmos 1.12,9a 2140 20,19 125 000 Jeepster Carelin
2017-02-18 Ax 2 GlobalSatisfaction h Kadabra - Glide Path Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.14,8a 1640 2,75 125 000 Hertig Shim Orizzonte Trio
2017-02-04 Å 1 Origo Tilly v Super Arnie - Regina Tilly Torbjörn Jansson Torbjörn Jansson 1.14,0 2140 ##### 125 000 Emmett Brown Even's First Boy
2017-01-28 B 6 Zenit Brick v Make it Happen - Exi Svärd Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,8a 2140 2,65 125 000 Officer C.D. Catch the Cash
2017-01-21 F 5 Thai Navigator v Ganymede - Role Model Björn Goop Anette Skårnes 1.14,2a 2640 3,80 125 000 Navigator Sib Indoor Voices
2017-01-14 J 4 Aron the Baron v Västerbo Prestige - Gossip Gal Örjan Kihlström Jeanette Hansen 1.13,3a 1640 1,34 125 000 British Steel Even's First Boy
2017-01-07 Ro 3 Beppe Am v Enjoy Lavec - Via di Jesolo Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,4 2140 1,87 125 000 Diggers Elias Ski to the Max
2016-12-31 Mp 2 A.Hannibal h Skogans Orlov - Repute Åke Lindblom Åke Lindblom 1.14,4a 2140 11,72 125 000 Nakoda Goj U.P.W.Sund
2016-12-17 Å 1 Carabinieri h Wellino Boko - Dew Princess Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,2a 2640 3,81 125 000 Slide So Easy Ni Talar Bra Latin
2016-12-10 F 4 Fossens Bonus s Juliano Star - Matilda Mitj Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,4a 1640 4,36 125 000 Beppe Am Furious Francis
2016-12-03 J 3 Isor Håleryd v Ready Cash - Velvet Ås Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,4a 2140 1,74 125 000 Ni Talar Bra Latin Bartender In
2016-11-19 Bj 2 Tripolini V P v Archduke Kemp - Lady Magic Jeppe Juel Jeppe Juel 1.12,9a 1609 1,71 122 275 Bruno Di Quattro Time Machine
2016-11-12 B 1 Raz Mackenzie v Love You - Good Looking Roger Nilsson Roger Nilsson 1.13,6a 2140 2,65 125 000 Beppe Am Order by Keeper
2016-11-05 E   Usain Henna h Super Light - Kassandra Kuron Oskar Svanberg Oskar Svanberg 1.13,3a 2640 12,99 125 000 Djali Boko Stay Alert
2016-10-29 J 6 Next To None Sib v Civil Action - Nilema Frost Björn Goop Björn Goop 1.12,1a 1640 8,15 125 000 Sylvester D.K. Sylvester America
2016-10-22 Ro 5 Fossens Bonus s Juliano Star - Matilda Mitj Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.13,0a 2140 1,71 125 000 Carabinieri Order to Fly
2016-10-15 Å 4 Top of the World v Conway Hall - Pilgrims Redhead Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.11,3a 1640 3,50 125 000 Pepe di Jesolo Patricia Hastrup
2016-10-08 Sk 3 Victory Bonsai h Kadabra - Victory Bouquet Mika Forss Heikki Korhonen 1.13,2a 2140 2,73 125 000 Rondine d'Asolo Liberty Face
2016-10-01 F 2 Slide So Easy v Quite Easy - Elegante Frökjär Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,3a 2140 2,38 125 000 Pepe di Jesolo King City
2016-09-17 1 Special Promise h Mr Pine Chip - Jiving Kemp Jorma Kontio Mika Haapakangas 1.12,6a 1646 3,83 125 000 Leo on Line Lord Rocket
2016-09-10 H 5 Seedorf OMF v Algiers Hall - Indy's Lindy Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,9a 2640 1,47 125 000 Jetset Let's Dance D.E.
2016-09-03 J 4 Top of the World v Conway Hall - Pilgrims Redhead Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,4a 2140 6,23 125 000 Scellino Luis Bravo Navarone
2016-08-27 B 3 Seedorf OMF v Algiers Hall - Indy's Lindy Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,1a 1640 7,40 125 000 Michelangelo Ås Liberty Face
2016-08-20 Ö 2 Tripolini V P v Archduke Kemp - Lady Magic Jeppe Juel Jeppe Juel 1.13,0a 2100 2,89 125 000 Clara R.C. Ruby Trap
2016-08-06 1 Mellby Apollo v From Above - Mellby Rubin Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,8a 2140 7,85 125 000 Al's Winnermede Coco de Vie
2016-07-30 Bs 5 Fire to the Rain v Yankee Glide - Adelaide Hall Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,2a 2140 2,30 125 000 Hero Sjöhammar Västerbo PayMyDay
2016-07-23 Ax 4 Seedorf OMF v Algiers Hall - Indy's Lindy Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,5a 2140 8,04 125 000 Nadal Broline Bruno di Quattro
2016-07-16 År 3 Takethem h From Above - d’Cherie Thomas Uhrberg Steen Juul 1.14,8 2640 1,61 125 000 Coldtown Rapide du Pommeau
2016-07-09 Hd 2 King City h Muscle Hill - Creamy Mimi Örjan Kihlström Roger Walmann 1.10,9a 1609 11,60 125 000 Trust Launcher Emmett Brown
2016-06-26 Kr 1 Nadal Broline v Yankee Glide - Aimee's Promise Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,1a 2140 2,30 125 000 Takethem Star Advisor Joli
2016-06-18 Bo 4 Fire to the Rain v Yankee Glide - Adelaide Hall Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.13,5a 2140 9,68 125 000 Coldtown Liberty Face
2016-06-11 Ös 3 Sir Ratzeputz h Love You - Celebrate Erik Adielsson Timo Nurmos 1.10,0a 1609 2,48 125 000 Ask for You Global Patriot
2016-06-04 Mp 2 Archangel Am v Going Kronos - No More Time Erik Adielsson Lutfi Kolgjini 1.11,9a 2140 6,35 125 000 Cantabs Fortune Order to Fly
2016-05-21 G 1 Usain Swing v Thai Tanic - Ibiza Swing Leif Eriksson Kjell-Ove Eriksson 1.10,5a 1640 13,65 125 000 Only One Winner Fridericus
2016-05-15 Ch 8 Takethem h From Above - d’Cherie Steen Juul Steen Juul 1.12,2a 2000 1,80 124 480 Georgie Mae Tripolini V P
2016-05-14 Å 7 Sir Ratzeputz h Love You - Celebrate Björn Goop Timo Nurmos 1.13,6a 2640 4,13 125 000 Even's First Boy Kemas Magic
2016-05-07 Ö 6 Global Patriot s Dream Vacation - I Dream the Dream Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.13,0a 2100 5,51 125 000 Al's Winnermede Coldtown
2016-04-30 Å 5 Next To None Sib v Civil Action - Nilema Frost Björn Goop Björn Goop 1.10,7a 1640 3,12 125 000 Chatain Patricia Hastrup
2016-04-23 U 4 Alkalizer Am* v Olimede - Alltid V.G. Erik Adielsson Marcus Lindgren 1.14,3a 2640 1,43 125 000 Global Revenge Tequila Palema
2016-04-16 J 3 Radysin America s Donato Hanover - Zagabria Dei Christoffer Eriksson Jerry Riordan 1.12,5a 2140 10,15 125 000 Go Green Pellini Even's First Boy
2016-04-09 Ax 2 Next To None Sib v Civil Action - Nilema Frost Björn Goop Björn Goop 1.11,5a 1640 2,73 125 000 Final Oak Blue Martini Ås
2016-03-27 Ro 1 Finish Future h Finish - Fine Fabric Björn Goop Timo Nurmos 1.13,7a 2640 21,42 125 000 Final Oak Scellino Luis
2016-03-19 Mo 6 Fridericus v Allison Hollow - Fridericia Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,1a 2140 3,21 122 275 Choco Sun Chatain
2016-03-12 Kr 5 Buzz Mearas v Dream Vacation - Dance of Joy Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,6a 2140 1,53 125 000 Mr Chicago Quel Bourbon
2016-03-05 B 4 Scellino Luis v Andover Hall - Susy Trio Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,9a 1640 2,61 125 000 Windy Ways Wariner
2016-02-27 Hd 3 West Wing v Steinlager - Westgate Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,7a 2640 3,19 125 000 For Pleasure As Go Green Pellini
2016-02-20 Bs 2 Bolt Boko v Express It - Meadowbranch Helga Erik Lindegren Erik Lindegren 1.15,8a 2140 7,78 125 000 Quality Questioned Finish Future
2016-02-06 J 1 Georgie Mae s Valley Victor - Missysmandarine Örjan Kihlström Lars I Nilsson 1.12,9a 1640 4,18 125 000 Augustus F. Pioneer F.H.
2016-01-30 B 7 Wariner v Cromwell - Winnie Way Martin P Djuse Martin P Djuse 1.14,8 2140 14,40 125 000 Windy Ways Raz Mackenzie
2016-01-23 Ax 6 Bergshults Leffe v Gidde Palema - G.R.Fantazi Stefan Persson Stanley Ekberg 1.13,3a 1640 7,41 125 000 Pebbe Simoni Mr Vox
2016-01-16 G 5 Coco de Vie s Chocolatier - Bliss Ulf Ohlsson Stefan Melander 1.15,3a 2640 3,04 125 000 Scellino Luis Usain Swing
2016-01-09 Å 4 Pebbe Simoni v Demilo Crown - Gabriella Simoni Magnus Jakobsson Karoline Krogh-Hanssen 1.13,7a 2140 12,59 125 000 Bergshults Leffe Jonathan Palema
2016-01-02 Ro 3 Mr Vox v Dexter Frontline - Dancing Vox Magnus Jakobsson Krister Jakobsson 1.12,8a 1640 4,74 125 000 Order by Keeper Bolt Boko
2015-12.29 Hd 2 West Wing v Steinlager - Westgate Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,5a 1640 2,96 125 000 Carabinieri For Pleasure As
2015-12.19 Mp 1 Västerbo PayMyDay v Credit Winner - Västerbo Daylight Johnny Takter Reijo Liljendahl 1.14,8 2140 26,77 125 000 Jonathan Palema October Kronos
2015-12.12 Å 5 Bergshults Leffe v Gidde Palema - G.R.Fantazi Peter Untersteiner Stanley Ekberg 1.13,1a 2640 82,27 125 000 Calvin Borel Bar Plombier
2015-12.05 Ro 4 Venkatesh v Varenne - Honey Face Örjan Kihlström Pasi Aikio 1.14,3a 2140 1,72 125 000 Namale Kronos Usain Swing
2015-11-28 J 3 Bar Plombier v Tony Oaks - Francine Bar Erik Adielsson Eric Martinsson 1.13,3a 2140 4,13 125 000 Alkalizer Am Zinedine Bob
2015-11-21 Bj 2 Call Me Hanover v Kadabra - Chiptease Erlend Rennesvik Anders L Wolden 1.11,2a 1609 21,62 128 175 Punk Tripolini V.P.
2015-11-07 E 1 Long Night h Scarlet Knight - So Long Farewell Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,5 2640 15,14 125 000 Usain Henna Next To None Sib
2015-10-31 B 6 Venkatesh v Varenne - Honey Face Örjan Kihlström Pasi Aikio 1.12,2a 2140 1,98 125 000 Gimeheaven Sisu Usain Swing
2015-10-24 J 5 Shadow Woodland v The Bosses Lindy - Unlimited Visa Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.11,6a 1640 1,32 125 000 Ja El Tomcat Order by Keeper
2015-10-17 Ö 4 Sauveur h Echo - Operah Bob Åke Lindblom Åke Lindblom 1.13,4 2640 1,39 125 000 Speed Delicious Ni Talar Bra Latin
2015-10-10 Å 3 Huge Star v Juliano Star - Huge Goal Peter Ingves Veijo Heiskanen 1.12,0a 2140 12,96 125 000 Ocean Kronos Ja El Tomcat
2015-10-03 Sk 2 Sir Ratzeputz h Love You - Celebrate Erik Adielsson Timo Nurmos 1.13,4a 2140 1,54 125 000 Usain Swing Special Promise
2015-09-19 F 1 Lover Face v Love You - Ambra Ok Jörgen Sjunnesson Veijo Heiskanen 1.12,3a 2140 12,55 125 000 Ni Talar Bra Latin Sir Ratzeputz
2015-09-12 Bs 5 Venkatesh v Varenne - Honey Face Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.10,5a 1640 4,07 125 000 Shadow Woodland Coldtown
2015-09-05 J 4 Bear Dancer v Dream Vacation - Epoque Effe Björn Goop Ulf Stenströmer 1.13,3 2140 6,91 125 000 Pedro Bi Trust Launcher
2015-08-29 B 3 Aristocat Boko v From Above - Big Blue Kitten Johnny Takter Reijo Liljendahl 1.12,6a 2640 36,52 125 000 Montdore Screen Height
2015-08-22 G 2 Allaballakaitoz v Credit Winner - Southwind Sweetbay Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.10,7a 2140 7,10 125 000 Mind Your Face Explosive de Vie
2015-08-08 D 1 Bandit Hornline h San Pellegrino - Dash Girl Jan Norberg Robert Bergh 1.13,5 2140 9,52 125 000 Pedro Bi Montdore
2015-08-01 6 Nimbus C.D. v Mythical Lindy - Kiss of Life Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.12,0a 2140 1,25 125 000 Oliver Kronos Sir Ratzeputz
2015-07-25 H 5 Nimbus C.D. v Mythical Lindy - Kiss of Life Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,2a 2140 1,34 125 000 Elit Håleryd Shadow Woodland
2015-07-18 Ax 4 Montdore h Love You - Self Made Woman Robert Bergh Robert Bergh 1.13,8a 2640 6,52 125 000 Djali Boko Super Otto
2015-07-11 År 3 Venkatesh v Varenne - Honey Face Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.12,9 2140 2,55 125 000 K.L.M.Buymethemoon Zinedine Bob
2015-07-04 Hd 2 Quick Fix v From Above - Glued Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.10,5a 1609 3,64 125 000 Remember My Name Denim Boko
2015-06-21 Kr 1 Naglo' del Nord h Naglo - Entita' Del Nord Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.12,3a 2140 18,54 125 000 Shadow Woodland Super Otto
2015-06-13 Bo 3 Aristocat Boko v From Above - Big Blue Kitten Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,9a 2140 11,07 125 000 Montdore Gimeheaven Sisu
2015-06-06 Ös 2 Oliver Kronos v Varenne - Glide About Björn Goop Ulf Stenströmer 1.11,9a 1609 3,90 125 000 Highspeed Call Nimbus C.D.
2015-05-23 G 1 Oliver Kronos v Varenne - Glide About Björn Goop Ulf Stenströmer 1.12,7a 2140 2,72 125 000 Quality Questioned  Stein Daylight
2015-05-16 Å 9 Super Otto v Super Photo Kosmos - Havannas Julia Kenneth Haugstad Catarina Lundström 1.13,9 2640 6,61 125 000 Bear Dancer Paparazzi
2015-05-10 Ch 8 Nok’en Frækkert v Mastery - Kama Sutra Jörgen Sjunnesson  Anita Bakkegård Hansen 1.12,4a 2000 9,64 126 508 Go Green Pellini Checco Boko
2015-05-09 U 7 Coldtown v Cantab Hall - Brylin Starlet Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,0a 2140 1,47 125 000 Stein Daylight Talk The Talk
2015-05-02 Ö 6 Greenleaf Slim  h Andover Hall - Mabelese Björn Goop Ulf Stenströmer 1.11,3a 1609 2,91 125 000 Highspeed Call Super Otto
2015-04-25 Å 5 Falcon Håleryd v Varenne - Falnos Bellona Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,1a 2140 15,92 125 000 Rafolo Coldtown
2015-04-18 Mp 4 Mind Your Face v Offshore Dream - Mind Your Manners Erik Adielsson Lars Friberg 1.12,9a 2140 4,45 125 000 Greenleaf Slim Royal Fighter
2015-04-11 J 3 Lover Face v Love You - Ambra Ok Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.12,2a 2140 2,35 125 000 Archangel Am Nok'en Fräkkert
2015-04-05 Ro 2 Västerbo HighFlyer v Look the Star - Västerbo Highclass Daniel Redén Daniel Redén 1.11,6a 1640 4,01 125 000 Super Otto Nato Dream
2015-03-21 Mo 1 Naglo' del Nord h Naglo - Entita' Del Nord Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,2a 2140 1,91 128 175 Rafolo Falcon Håleryd
2015-03-14 E 6 Zonguldak v Love You - Heartenings Crown Björn Goop Stefan Persson 1.12,7a 2140 1,58 125 000 Aristocat Boko Zinedine Bob
2015-03-07 B 5 On Hold v Valley Victor - Kill Time Magnus Jakobsson Berne Gustafsson 1.15,4a 2640 1,88 125 000 Quick Razz Queasy
2015-02-28 Hd 4 Naglo' del Nord h Naglo - Entita' Del Nord Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.12,4a 2140 2,61 125 000 Alamo Boko Remee la Marc
2015-02-21 G 3 Highspeed Call v From Above - Love Call Torbjörn Jansson Nicklas Pettersson 1.12,6a 1640 3,42 125 000 Queasy Västerbo HighFlyer
2015-02-14 Kr 2 Naglo' del Nord h Naglo - Entita' Del Nord Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,2a 2140 3,02 125 000 Västerbo HighFlyer Caliber T.T.
2015-01-31 Ax 1 Mind Your Face v Offshore Dream - Mind Your Manners Erik Adielsson Lars Friberg 1.13,6a 1640 2,32 125 000 Örbäckens Cruella Bear Dancer
2015-01-24 B 6 Queasy v Donato Hanover - Marinated Herring Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.13,7a 2140 4,67 125 000 Rebellion Abborren
2015-01-17 Å 5 VästerboontheNews v Credit Winner - Sandra Dime Peter Ingves Petri Puro 1.14,3a 2140 1,30 125 000 Remee la Marc Nok'en Fräkkert
2015-01-10 Ro 4 Art on Line v Rite On Line - Lass Fleur Johnny Takter Mikko Aho 1.13,2a 1640 2,58 125 000 Highspeed Call Candor Hall
2015-01-03 J 3 Youana s Pearsall Hanover - Euro Sund Stefan Söderkvist Catharina Johansson 1.13,6a 2140 20,79 125 000 VästerboontheNews Prince di Poggio
2014-12-28 Ö 2 Art on Line v Rite On Line - Lass Fleur Johnny Takter Mikko Aho 1.15,1a 2100 2,92 125 000 Aristocat Boko Bear Dancer
2014-12-20 Å 1 October Kronos h Varenne - NordicGoldNovember Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,0a 1640 2,95 125 000 Ja El Tomcat Remee la Marc
2014-12-13 Mp 5 Fleetfoot Hanover s Andover Hall - Firefly Annie Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,6a 2140 3,21 120 000 VästerboontheNews Air Gunner
2014-12-06 B 4 Checco Boko v Express It - Vintage Boko Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,6a 2140 1,76 125 000 Namale Kronos Poker Kronos
2014-11-29 J 3 Royal Fighter h Varenne - Fröken Julie Jennifer Tillman Per K Eriksson 1.11,3a 1640 2,42 125 000 Eketorpets Tess Quality Questioned
2014-11-22 Bj 2 Underpaid Hanover h Revenue - Up Front Lisa Björn Goop Björn Goop 1.12,8a 1609 2,65 120 000 K.L.M. Buymethemoon Rafolo
2014-11-08 Hd 1 Overtaker by Sib v Civil Action - Nilema Frost Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.12,4a 1640 8,18 125 000 Royal Fighter Caliber T.T.
2014-11-01 E 6 Naglo' del Nord h Naglo - Entita' Del Nord Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,8a 2640 11,57 125 000 Narold Vox Tomorrowland
2014-10-25 J 5 More than Enough v Coktail Jet - Enough is Enough Jeppe Juel Jeppe Juel 1.13.1a 2140 35,44 125 000 Joker Stursk Prince di Poggio
2014-10-18 Ö 4 Food Money h Andover Hall - Windylane Hanover Mercedes Balogh Thomas Jezek 1.13,0a 2100 4,86 125 000 Underpaid Hanover No Deal
2014-10-11 Å 3 VästerboontheNews v Credit Winner - Sandra Dime Peter Ingves Petri Puro 1.10,9a 1640 2,81 125 000 Remee la Marc Joker Stursk
2014-10-04 H 2 Time Machine h Super Arnie - Union Highness Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.12,5a 2140 6,05 125 000 Tell Me No Lies Tresor d'Inverne
2014-09-20 1 Namale Kronos h Ken Werkentin - Zamia F.C. Peter Untersteiner Marcus Lindgren 1.11,8a 1646 42,78 125 000 Lillen Sisu Breedlove
2014-09-13 F 5 Magic Carpet Ride h Angus Hall - Meadowbranch Magic Jorma Kontio Anders Pedersen 1.10,8a 1640 6,47 125 000 Mr Chicago K.L.M.Buymethemoon
2014-09-06 J 4 Perfect Power v Ken Werkentin - Enjoy My Face Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,9a 2140 4,17 125 000 October Kronos Caliber T.T.
2014-08-30 B 3 Bret Boko v Yankee Glide - Simb Capi Jorma Kontio Markku Nieminen 1.12,0a 1640 2,06 125 000 Underpaid Hanover Dragon Tooma
2014-08-23 Ro 2 Narold Vox v Orlando Vici - Bonnie Vox Ulf Eriksson Krister Jakobsson 1.12,6a 2140 10,41 125 000 Big Sky Hurricane Long Night
2014-08-09 D 1 Narold Vox v Orlando Vici - Bonnie Vox Ulf Eriksson Krister Jakobsson 1.12,7a 2140 7,46 125 000 Dance Photo Tresor d'Inverne
2014-08-02 6 B.B.S.Sugarlight v Super Light - Sugarsweet Sid Peter Untersteiner Fredrik Solberg 1.10,0a 1640 1,13 125 000 Sandrngham Hanover Joker Stursk
2014-07-26 Bs 5 Tresor d'Inverne v Orlando Vici - Supreme d'Inverne Robert Bergh Robert Bergh 1.14,0a 2640 3,12 125 000 Navigator Sib On Hold
2014-07-19 Ax 4 Time Machine h Super Arnie - Union Highness Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.11,0a 1640 6,34 125 000 Sandrngham Hanover Mellby Apollo
2014-07-12- År 3 Arazi Boko v Varenne - Laura Kemp Örjan Kihlström Henrik Södervall 1.12,9a 1609 4,73 125 000 Nato Dream Caramella B.F.
2014-07-05 Hd 2 B.B.S.Sugarlight v Super Light - Sugarsweet Sid Peter Untersteiner Fredrik Solberg 1.10,5a 2140 1,92 125 000 October Kronos Magic Carpet Ride
2014-06-22 Kr 1 Jaguar Broline v Pine Chip - Armbro Lantern Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,6a 2140 10,54 125 000 Scirocco Sisa Arazi Boko
2014-06-14 Bo 4 Dance Photo s S J's Photo - Dancing Trout Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.12,7a 2140 16,86 125 000 Fredrik Laday Elit Håleryd
2014-06-07 Ös 3 Tresor d'Inverne v Orlando Vici - Supreme d'Inverne Örjan Kihlström Robert Bergh 1.11,6a 1609 3,47 125 000 Uhlan Noir Dragon Tooma
2014-05-31 Mp 2 Octopus h Yankee Glide - Decapode Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.11,2a 1640 17,05 125 000 Vendi Art on Line
2013-05-17 G 1 Food Money h Andover Hall - Windylane Hanover Mercedes Balogh Thomas Jezek 1.13,0a 2140 3,78 125 000 B.B.S.Mandarino A.Hannibal
2014-05-11 Ch 8 MagicCarpetRide h Angus Hall - Meadowbranch Magic Björn Goop Anders Pedersen 1.13,2a 2000 25,95 133 091 Jaguar Broline Open
2014-05-10 U 7 Udo's Oiler v Orlando Vici - Carmela Kemp Örjan Kihlström Robert Bergh 1.14,3a 2140 14,03 125 000 Navigator Sib Tresor d'Inverne
2014-05-03 Ö 6 Tresor d'Inverne v Orlando Vici - Supreme d'Inverne Robert Bergh Robert Bergh 1.12,3a 1609 19,14 125 000 Mr Chicago Nato Dream
2014-04-26 Å 5 Olympic Kronos h Viking Kronos - Ebony Kronos Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,7a 2140 3,32 125 000 Arazi Boko Nougat Ås
2014-04-20 Ro 4 Chapeau h Love You - Crown Tess Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,2a 1640 14,96 125 000 Utility Bus Queasy
2014-04-12 E 3 Claes Boko h Varenne - Salma Boko Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,0a 2640 2,54 125 000 Food Money Navigator Sib
2014-04-05 J 2 Olympic Kronos h Viking Kronos - Ebony Kronos Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,0a 2140 2,11 125 000 Zinedine Bob Rico Follo
2014-03-22 Mo 1 Stormysky v Andover Hall - Not A Spacecase Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,7a 2140 2,98 128 424 Jaguar Broline One More Flight
2014-03-15 Å 6 Nothing But Class h Andover Hall - Bold Dreamer Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.11,9a 1640 2,65 125 000 Orione Spin Rebus
2014-03-08 F 5 Goldomaster v Dreamaster - Golden Glory Dagfinn Aarum Anders Danielsson 1.13,2a 2140 17,27 125 000 Lotus Elan Narold Vox
2014-03-01 Kr 4 Staro Bobcat v Giant Cat - Purple Arrow Anders Zackrisson Tommy Zackrisson 1.13,1a 2140 41,51 125 000 Vendi Jealous Broline
2014-02-22 G 3 Chapeau h Love You - Crown Tess Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,5a 1640 1,86 125 000 Utility Bus Lotus Elan
2014-02-15 Ax 2 Claes Boko h Varenne - Salma Boko Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,4a 2140 1,81 125 000 Abborren Quangaroo Zet
2014-02-01 J 1 Gigant Slugger v Gigant Neo - Aida Slugger Stefan Persson Kent S Larning 1.13,4a 1640 6,57 125 000 Jealous Broline Art on Line
2014-01-25 B 6 By Air v  From Above - Come Fly With Me Robert Bergh Robert Bergh 1.12,9a 1640 7,56 125 000 Narold Vox Chapeau
2014-01-18 Å 5 Nougat Ås v Striking Sahbra - Noblesse Ås Johnny Takter Peter Jensen 1.13,8a 2140 2,22 125 000 Jaguar Broline Nesmil Hanover
2014-01-11 S 4 Montgomery Gel v Jag de Bellouet - Com Nina Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,0a 2140 5,35 125 000 By Air Chapeau
2014-01-04 Hd 3 Nothing But Class h Andover Hall - Bold Dreamer Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,2a 1640 20,16 125 000 M.T.Harmony Prada Secret
2013-12-28 Ax 2 Örbäckens Cruella s Egon Lavec - Fast Food Claes Svensson Claes Svensson 1.12,9a 2140 5,93 125 000 Nougat Ås Latitude Broline
2013-12-21 B 1 B.B.S.Mandarino v San Pellegrino - Mandalay Marriage Robert Bergh Robert Bergh 1.15,8a 2140 6,40 125 000 Leo on Line Lord Rocket
2013-12-14 Å 5 Stelton v Dream Vacation - Nanuet's Crown Jeppe Juel Jeppe Juel 1.11,5a 1640 2,46 125 000 Lotus Elan Arazi Boko
2013-12-07 Ve 4 Stormysky v Andover Hall - Not A Spacecase Jorma Kontio Reijo Liljendahl 1.12,9a 1609 6,06 131 615 Order By Boss Jester Bowl
2013-11-30 J 3 Playing Tua s Gigant Neo - Sandy Nalan Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.13,8a 2140 6,84 125 000 Wiss Rambo Please Perfect
2013-11-23 G 2 Chapeau h Love You - Crown Tess Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,0a 1640 2,94 125 000 Sandrngham Hanover Ulm Karsk
2013-11-09 Hd 1 Art on Line v Rite On Line - Lass Fleur Mikko Aho Mikko Aho 1.13,7a 2140 4,97 125 000 Classic Son Wiss Rambo
2013-11-02 E 6 Seabiscuit v Credit Winner - Candy Tilly Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,1a 2140 1,66 125 000 Democrat Lotus Elan
2013-10-16 J 5 Pojke Kronos h Donato Hanover - Flicka Kronos Örjan Kihlström Roger Walmann 1.12,9a 1640 3,70 125 000 Kaka Midsummer King
2013-10-19 Ro 4 Overtaker by Sib v Civil Action - Nilema Frost Johan Untersteiner Roger Walmann 1.15,6 2640 3,36 129 356 Allaballakaitoz Midsummer King
2013-10-12 Å 3 Seabiscuit v Credit Winner - Candy Tilly Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12,4a 2140 4,05 125 000 Stormysky Classic Son
2013-10-05 B 2 Ed You v Love You - Lancia Brick Robert Bergh Robert Bergh 1.10,8a 1640 4,81 125 000 Robin Ru Democrat
2013-09-21 Å 1 Arazi Boko v Varenne - Laura Kemp Örjan Kihlström Henrik Södervall 1.12,3a 2140 3,75 125 000 No Deal Allaballakaitoz
2013-09-07 Bs 4 Credit Fayline h Credit Winner - Fay Topline Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.10,9a 1640 5,89 129 356 Kaka Seabiscuit
2013-08-31 J 3 No Deal h Earthquake - Eli Split Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,5a 2140 1,75 125 000 Arazi Boko Allaballakaitoz
2013-08-24 B 2 Ed You v Love You - Lancia Brick Robert Bergh Robert Bergh 1.12,7a 2140 4,70 125 000 Quick Razz Sundsvik Saigon
2013-08-10 Sk 1 Sundsvik Saigon h Diamond Circle - V.G. Glory Girl John Östman Rainer Björkroth 1.12,7a 2140 9,48 129 356 Outlaw Merci Chiara Sisu
2013-08-03 6 Democrat v Pearsall Hanover - Sugar Dream Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.11,3a 1640 2,64 125 000 Credit Fayline Uranus de Tyrole
2013-07-27 H 5 Rocky Winner h Credit Winner - Level Fortytwo Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,1a 2140 1,42 125 000 Kaka Robin Ru
2013-07-20 Ax 4 No Deal h Earthquake - Eli Split Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,0 2140 2,03 125 000 Caliber T.T. Oolong
2013-07-13 År 3 Johnny B.Kemp h Credit Winner - Sarafina Hall Johan Untersteiner Daniel Redén 1.12,3a 2140 2,31 129 356 Rocky Winner Rocky Race
2013-07-06 Hd 2 Democrat v Pearsall Hanover - Sugar Dream Per Lennartsson Catarina Lundström 1.11,3a 1609 2,32 125 000 Kaka Lotus Elan
2013-06-23 Kr 1 Oolong h Viking Kronos - Dimbula Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,3 2140 3,31 125 000 Johnny B.Kemp Borga Baron
2013-06-15 Bo 5 Rocky Winner h Credit Winner - Level Fortytwo Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.11,6a 1640 1,97 125 000 Uranus de Tyrole Zyrano Boko
2013-06-09 Ch 4 Armando Kievitshof v Ganymede - Continental Lobell Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,5a 2000 15,22 129 356 Hitchcock Pedro Alonso Nino
2013-06-08 Ös 3 Mr Chicago h Cantab Hall - Zeta Jones Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,5a 2140 1,82 125 000 Tidied Accelerator Sundsvik Saigon
2013-06-01 Mp 2 Digital Darling s Super Photo Kosmos - My Darling Stefan Melander Stefan Melander 1.10,1a 1640 5,55 125 000 Rocky Winner Princess Wine
2013-05-18 G 1 Twigs Tiffany s Lindy Lane - Twigs Likepine Daniel Redén Daniel Redén 1.13,3a 2140 6,95 125 000 Notre Crown Oppoppopp
2013-05-16 Å 5 Tidied Accelerator v Yankee Glide - Cookout Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,2a 2640 2,60 125 000 VästerboCheckPoint Allaballakaitoz
2013-05-11 4 Kaka h November - Elegance Real Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,0a 2148 1,74 90 000 Ingen tvåa, dött Flip a Coin
Stay the Night h Ride the Night - Stayslinger Robert Bergh Robert Bergh 1.14,0a 2148 2,49 90 000 lopp om första
2013-05-04 Ö 3 Burning Line Gral h Pearsall Hanover - Felizia Gral Anders Svanstedt Christer Wännström 1.12,0a 2100 10,91 125 000 Allaballakaitoz Armando Kievitshof
2013-04-27 U 2 B.W.L.Champion v Pine Chip - Lovely Johnny Takter Petri Salmela 1.11,7a 1640 7,63 125 000 Oolong Joker Stursk
2013-04-13 F 1 Going for Gold Zaz h Scarlet Knight - Spritte Zaz Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12.4a 1640 1,56 125 000 O.U.Glide Midsummer King
2013-04-06 Mp 8 Obi-Wan h Ganymede - Hejsa Reerstrup Jörgen Sjunnesson Flemming Jensen 1.13,2a 2140 3,42 125 000 Opitergium Pingus Vang
2013-03-31 Ro 7 Macho Gossip v Love You - Fox Valley Anabell Åke Lindblom Åke Lindblom 1.15,7 2640 4,95 125 000 Jill Tilly Goldomaster
2013-03-23 J 6 Obi-Wan h Ganymede - Hejsa Reerstrup Jörgen Sjunnesson Flemming Jensen 1.13,4a 2140 8,91 125 000 Opitergium Capello Bob
2013-03-16 Mo 5 Broadway Legs h Broadway Hall - Classical Flirt Frode Hamre Frode Hamre 1.14,5a 2140 4,53 148 788 Triple Crown Belgrado
2013-03-09 S 4 Going for Gold Zaz h Scarlet Knight - Spritte Zaz Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12,7a 1640 2,36 125 000 Capello Bob Marlin Jet
2013-03-02 B 3 Ted Blågul v Luxury Ås - Nettan Gul Robert Bergh Robert Bergh 1.17,3a 2140 12,43 125 000 Bon Frecia Calvados Crane
2013-02-23 Kr 2 Going for Gold Zaz h Scarlet Knight - Spritte Zaz Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,3a 1640 2,21 150 000 Capello Bob Donttellmewhattodo
2013-02-09 J 1 Photo Princess s Super Photo Kosmos - Milady Hornline Michael Lönborg Michael Lönborg 1.16,0a 2640 1,98 150 000 M.T.Big Business Nimbus Hackstable
2013-02-02 F 6 Bon Frecia h Steinlager - Fabiola Safir Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,9 2140 4,63 150 000 Sandrngham Hanover Belgrado
2013-01-26 Hd 5 New Line v King Conch - På'en Igen Frökjär Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.14,7a 2140 5,09 150 000 Nimbus Hackstable Caddie Eagle
2013-01-19 G 4 Belgrado h Pine Chip - Donna Degato Johnny Takter Anna Forssell 1.15,3 2140 6,60 150 000 Royal Neo Sandrngham Hanover
2013-01-12 Å 3 Capello Bob v Trade Balance - Yroflickan Kenneth Haugstad Stefan Persson 1.13,1a 1640 4,12 150 000 Gigant Slugger Broadway Legs
2013-01-05 B 2 Elles W.Phedo s Kesaco Phedo - Elles W.Lolita Ove A Lindqvist Thomas Claesson 1.14,0a 1640 4,34 150 000 Simb Robitaille Stormysky
2012-12-22 Ax 1 Mr Picolit h Scarlet Knight - Good Enough Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,0a 2140 1,17 150 000 Traveling Man Royal Neo
2012-12-15 Ro 5 Elles W.Phedo s Kesaco Phedo - Elles W.Lolita Ove A Lindqvist Thomas Claesson 1.13,9a 1640 3,44 150 000 So here I Am Conrads Fredrik
2012-12-08 Å 4 Beckman v Turbo Sund - Nins Palema Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,0 2640 2,32 150 000 Gigant Slugger New Line
2012-12-01 B 3 Truly Devoted s Yankee Glide - Devoted To Cause Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,0a 2140 9,94 150 000 Omelette Yosemite Boko
2012-11-24 J 2 Harry Haythrow v Rite On Line - Speedy Tilda Johan Untersteiner Johnny Johansson 1.11,6a 1640 32,88 150 000 Sune Palema Victoria Island
2012-11-10 Hd 1 Tjacke Gold v Good As Gold - Gallant Queen Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.13,0a 2140 56,19 150 000 Nimbus Hackstable Vinnalt Herkule
2012-11-03 E 5 Beatasine s PJ Punjab - Hilarysine Björn Goop Risto Airaksinen 1.11,4a 1640 9,63 150 000 Main Kronos Ed You
2012-10-27 J 4 Wiss Rambo h Gidde Palema - Wiss S.T. Jörgen Sjunnesson Carl-Otto Göransson 1.12,8a 2140 14,17 150 000 Mr X.F.Royal Indigo Broline
2012-10-20 B 3 Ed You v Love You - Lancia Brick Olle Carlsson Olle Carlsson 1.14,7a 2640 2,99 150 000 Ailanthe Bell
2012-10-13 Å 2 Perfect Toll h Alf Palema - Tvindas S. Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,1a 1640 2,92 150 000 Avalon Spider Conchita Exclusive
2012-10-06 H 1 Covington Ås v Like A Prayer - Nilema Fine Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,9a 2140 2,22 150 000 Simb Robitaille Aces Majesty
2012-09-15 Å 5 Obi-Wan v Ganymede - Hejsa Reerstrup Jörgen Sjunnesson Flemming Jensen 1.11,9a 2140 11,91 150 000 Amour Rapide Harry Haythrow
2012-09-08 Sk 4 Parkin v Tap In - La Bigi Henrik Svensson Henrik Svensson 1.11,9a 1640 2,10 150 000 Avalon Spider Bagley
2012-09-01 J 3 Amour Rapide h Love You - Vouge Johnny Takter Johan Lejon 1.13,8a 2640 15,85 150 000 Indigo Broline New Line
2012-08-25 B 2 Saston h Kesaco Phedo - Jardise Stefan Melander Stefan Melander 1.12,9a 2140 6,44 150 000 Mr Picolit Ladies Man
2012-08-11 Ö 1 Montgomery Hill v S J's Photo - Funny Hill Flemming Jensen Flemming Jensen 1.11,4a 1609 4,99 150 000 Macho Gossip Main Kronos
2012-08-04 6 Harry Haythrow v Rite On Line - Speedy Tilda Johan Untersteiner Johnny Johansson 1.13,6a 2140 8,38 150 000 Nantucket Yosemite Boko
2012-07-28 Bs 5 Parkin v Tap In - La Bigi Henrik Svensson Henrik Svensson 1.11,2a 1640 2,43 150 000 Francais du Gull Mellby Sambuca
2012-07-21 Ax 4 Indigo Broline v Yankee Glide - Armbro Smile Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.13,2a 2140 11,65 150 000 Ricardo des Ecus Nanny Fine
2012-07-14 År 3 Parkin v Tap In - La Bigi Henrik Svensson Henrik Svensson 1.13,5a 2140 3,33 150 000 Viking S.S. Nantucket
2012-07-07 Hd 2 True Advantage s Conway Hall - Paragon Princess Ulf Ohlsson Stefan Melander 1.10,9a 1609 2,47 150 000 Dont Wear Pjs Indigo Broline
2012-06-24 Kr 1 Nantucket h Viking Kronos - Malabar Lady Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.12,3a 2140 11,72 150 000 Friction Global Money
2012-06-16 Bo 4 Flicka Rigas s Starchip Entrprise - Lina Rigas Ove A Lindqvist Ola Johansson 1.12,0a 1640 6,75 150 000 David Sisu Quantum Classic
2012-06-09 Ös 3 Mr Picolit h Scarlet Knight - Good Enough Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,0a 2140 1,20 150 000 Global Money Nantucket
2012-06-02 Mp 2 Friction h Scarlet Knight - Hermit Lady Stefan Melander Stefan Melander 1.12,2a 1640 3,10 150 000 Bagley Mellby Sambuca
2012-05-19 G 1 Friction h Scarlet Knight - Hermit Lady Örjan Kihlström Stefan Melander 1.12,6a 2140 2,04 150 000 Francais du Gull Rano
2012-05-12 D 5 Tion Medon Sisu v Kadabra - Strategic Victory Björn Goop Marcus Lindgren 1.12,1a 1640 17,84 150 000 Hard Cider Rano
2012-05-10 Å 4 Montgomery Hill v S J's Photo - Funny Hill Flemming Jensen Flemming Jensen 1.15,1a 2640 2,77 150 000 O'grady Harry Haythrow
2012-05-05 Ö 3 Blue Rock h Viking Kronos - Blue Bahia Per Lennartsson Per Lennartsson 1.13,7a 2100 2,57 150 000 Mysterious Kaffir Face
2012-04-28 U 2 Calvados Crane h Turbo Sund - Ållgis Frelinge Peter Eriksson Peter Eriksson 1.14,2a 2140 7,00 150 000 Flicka Rigas Tion Medon Sisu
2012-04-14 S 1 Blue Rock h Viking Kronos - Blue Bahia Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,4a 1640 3,61 150 000 Carlos Lightning Tjacke Gold
2012-04-07 Ro 6 Famous Fayline v From Above - Dream Fayline Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,2a 2640 3,17 150 000 Global Money Francais du Gull
2012-03-31 J 5 Royal Neo v Gigant Neo - Hoot Freight Daniel Olsson Jonny Lehrberg 1.13,6a 2140 9,01 150 000 Harry Haythrow Capello Bob
2012-03-24 E 4 Royal Neo v Gigant Neo - Hoot Freight Daniel Olsson Jonny Lehrberg 1.12,2a 1640 28,99 150 000 Francais du Gull Haraldinho
2012-03-10 Kr 3 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.12,4a 1640 1,56 150 000 Harry Haythrow Gigant Slugger
2012-03-03 Ax 2 Montgomery Hill v S J's Photo - Funny Hill Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,2a 2140 2,78 150 000 I Saw You Rano
2012-02-18 B 1 Rocky Race h Super Arnie - Etoile Race Leif Witasp Leif Witasp 1.13,6a 1640 4,62 150 000 Trustworthy Ås Lucky Gold
2012-02-11 Hd 7 Capello Bob v Trade Balance - Yroflickan Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.13,3a 1640 8,46 150 000 Harry Haythrow Schwerin Boko
2012-04-04 Mp 6 Nino Coger v Calvin Capar - Nicotina Trotting Oscar Nilsson Fredrik Persson 1.16,5a 2640 4,83 150 000 Royal Neo Wee Catch Diamond
2012-01-28 J 5 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.15,0a 2140 2,01 150 000 Mr Shimmer Wiss Pen
2012-01-21 B 4 Truly Devoted s Yankee Glide - Devoted To Cause Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,6a 2140 4,91 150 000 Trustworthy Ås Gills Abbe
2012-01-14 Å 3 Cayenne Käbb v Dreamaster - Indira Brick Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,1a 1640 5,58 150 000 Famous Fayline Jackal Face
2011-12-31 Hd 2 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.13,8a 2140 3,00 112 500 Ingen tvåa, dött Cloria Victis
Tara Defi s Defi d'Aunou - Sissy Girl Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,8a 2140 3,03 112 500 lopp om 1:a plats
2011-12-17 Å 1 Isak C.D. v Tap In - Syfröken Daniel Olsson Patrik O Sundberg 1.12,8a 1640 3,72 150 000 Kejser K.D. Sundbys Gidde
2011-12-10 Ö 5 Kaffir Face v Dahir de Prelong - Elegance Ok Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.16,1a 2100 3,54 150 000 I Saw You Jasper Lane
2011-12-03 Ax 4 Isak C.D. v Tap In - Syfröken Daniel Olsson Patrik O Sundberg 1.14,4a 1640 9,40 150 000 I Saw You Handsome Face
2011-11-26 J 3 O'grady h S J's Photo - Dawn Garbo Birger Jörgensen Gordon Dahl 1.13,9a 2140 1,86 150 000 New Line Harry Haythrow
2011-11-19 F 2 Alandias Karisma s Armbro Scorpion - Alandias Fanta Troels Andersen Troels Andersen 1.14,5 2640 35,65 150 000 Orlando Croft Gossip's Winner
2011-11-05 E 1 Jasper Lane v Lindy Lane - Jalna Örjan Kihlström Lasse Hesselgren 1.12,3a 1640 10,29 150 000 Caddie Comet Ridgehead Cahore
2011-10-29 J 4 Nick Nock h S J's Photo - Flicka Tröjborg Johnny Takter Tomas Malmqvist 1.13,4a 2140 11,76 150 000 Maxwell Mayday Covington Ås
2011-10-22 Ro 3 Maxwell Mayday v S J's Photo - Counting Crowns Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,2 2640 6,26 150 000 I Saw You Up Date Hoss
2011-10-15 Å 2 Mellby Sambuca v From Above - Jolly Holiday Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,5a 1640 1,89 150 000 Zapdos Håjt Mysterious
2011-10-08 G 1 Q.Forty Five h Muscles Yankee - Bax Machine Daniel Redén Daniel Redén 1.13,7a 2140 20,41 150 000 Victory Hill Jasper Lane
2011-09-17 Å 5 Kaffir Face v Dahir de Prelong - Elegance Ok Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,7a 2140 3,32 150 000 Bagley Wiss Pen
2011-09-10 Bs 4 El Sueco v Calvin Capar - Otilia Sund Ulf Ohlsson Kristina Wiik 1.12,2a 2140 2,67 150 000 Conrads Garland Voodoo Hornline
2011-09-03 J 3 Nahar v Love You - Mahonny Broline Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,8 2640 2,26 150 000 Wiss Pen Covington Ås
2011-08-27 B 2 Indigo Broline v Yankee Glide - Armbro Smile Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.13,5a 2140 4,28 150 000 Womanizer Classic Tile
2011-08-13 Sk 1 Youpie v Jobie Tempest - La Concours Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.12,6a 1640 8,25 150 000 Womanizer Glide Kronos
2011-08-06 6 Avalon Spider h Gidde Palema - Avalon Broline Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.13,9a 2140 4,09 150 000 Askö Toy Avanto
2011-07-30 H 5 S.J.'s Otto v S J's Photo - Z.Z.Top Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,1a 1640 3,40 150 000 Le Cannibale Maxwell Mayday
2011-07-23 Ax 4 Alandias Karisma s Armbro Scorpion - Alandias Fanta Flemming Jensen Troels Andersen 1.13,5 2140 13,43 150 000 Pelle Pirat Smash Express
2011-07-16 År 3 Caballion h Kesaco Phedo - Lady Brick Fredrik B Larsson Henrik Larsson 1.15,2ag 2640 1,58 150 000 Nautical Notion Svartmyrs Sigge
2011-07-09 Hd 2 Lass Inspiration h Viking's Way - Fantasy Goal Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.11,7a 1609 2,72 150 000 Muscles G.T. Avanto
2011-06-26 Kr 1 Zapdos Håjt h Diamond Way - Lolita Ås Thomas Jonsson Thomas Jonsson 1.13,5a 2140 46,92 150 000 Sanity Yukon Boko
2011-06-18 Bo 4 Avalon Spider h Gidde Palema - Avalon Broline Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.12,5a 1640 3,30 150 000 Flicka Rigas Swift Triumph
2011-06-11 Ös 3 Sanity v Love You - Flash Light Örjan Kihlström Malin Löfgren 1.12,6a 2140 4,59 150 000 Monster Drive Lost Without You
2011-06-04 Mp 2 Youpie v Jobie Tempest - La Concours Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,2a 1640 2,28 150 000 Avanto Yukon Boko
2011-05-21 G 1 Mr New Dawn v Alf Palema - Fly Away Lady Hans-Owe Sundberg Clas Wachsner 1.13,6a 2140 9,59 150 000 Just by Myself Macho Gossip
2011-05-14 6 Bachelores Dream s Credit Winner - Testebo Lady Sören Eriksson Thomas Lönn 1.16,8a 2640 2,78 150 000 Don't Blink Twice Simb Frizz
2011-05-12 Å 5 Totti T.Dream v Giant Chill - Dream Gazeau Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,9a 1640 5,38 150 000 G.H.Nemo Avanto
2011-05-07 Ö 4 Steel Pepper v Baron Pepper - Lass Zaza Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,7a 2100 6,93 150 000 Victory Hill Blue Rock
2011-04-30 U 3 Dandie Palema v Credit Winner - Agneta Palema Örjan Kihlström Mats Bucht 1.12,6a 1640 8,49 150 000 Bachelores Dream Avanto
2011-04-23 Ro 2 K.L.M.Prelong s Dahir de Prelong - Negrita Nego Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,1a 2140 6,81 150 000 I Saw You Chimall T.T.
2011-04-09 S 1 Persos Seaman v Running Sea - Persos Sandra Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.12,6a 2140 15,18 150 000 Alvena Pampas Fraternity Party
2011-04-02 B 7 Classic Tile v Enjoy Lavec - Flor Tuli Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,5a 2640 2,23 150 000 Yellow Eden Highlight Brizard
2011-03-26 E 6 Baht Launcher v Tap In - Josephine Launcher Björn Goop Björn Goop 1.13,1a 1640 1,27 150 000 Glory Southwind Macho Gossip
2011-03-19 J 5 Yellow Eden v Duc du Bossis - Classy Valley Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,0a 2640 3,42 150 000 Having Said That Eliott Hall
2011-03-05 Ax 4 Isak C.D. v Tap In - Syfröken Daniel Olsson Patrik O Sundberg 1.15,8a 2140 24,79 150 000 Highlight Brizard Karbo Cake
2011-02-26 B 3 Gills Abbe h From Above - Aros Tinna Jorma Kontio Kari Lähdekorpi 1.14,5a 1640 2,76 125 000 Tiffany Brodda Little Rainbow
2011-02-19 Kr 2 Rocket Power v Awesome Goal - Ornata Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.15,2a 2140 2,91 125 000 Ridgehead Cahore Hell of a Kemp
2011-02-05 Mp 1 Leonas Yannic h Credit Winner - Ylva Brodda Björn Goop Björn Goop 1.15,7a 1640 8,31 150 000 Fiona Southwind Finish Flyer
2011-01-29 Hd 6 Gills Abbe h From Above - Aros Tinna Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.15,9 2640 6,18 150 000 Highlight Brizard Trade East
2011-01-22 B 5 Q.Forty Five h Muscles Yankee - Bax Machine Daniel Redén Daniel Redén 1.15,0a 2140 4,03 150 000 Lamborghini S.T. Highlight Brizard
2011-01-15 Å 4 Nouvelle Pelle v Juliano Star - Nouvelle Isabell Bo Falsig Bo Falsig 1.15,9a 2140 13,92 150 000 High Hope Face Karbo Cake
2011-01-08 J 3 Finish Flyer v Finish - Spinett G. Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.17,9a 1640 7,45 150 000 Conrads Garland Tiffany Brodda
2011-01-02 F 2 Never Again h Viking Kronos - Bourbon Eyes Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,5a 2140 1,38 150 000 Nouvelle Pelle Junior Vang
2010-12-18 Å 1 Oliver Twist h Pine Chip - Melrose Laukko Erik Adielsson Kari Lähdekorpi 1.16,4a 2140 2,37 125 000 Lamborghini S.T. Avanto
2010-12-11 B 5 Trustworthy Ås v Dream Vacation - Keep the Word Elin Gustavsson Ulf Ohlsson 1.14,1a 1640 13,31 125 000 Staro Cold Carat Simb Robitaille
2010-12-04 Hd 4 Classic Tile v Enjoy Lavec - Flor Tuli Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,9a 2140 1,83 125 000 Oliver Twist Frillan Filiokus
2010-11-27 Ro 3 Monster Drive h Thai Tanic - Kewpie Per Lennartsson Per Lennartsson 1.15,4a 2140 2,07 125 000 Oliver Twist Rano
2010-11-20 J 2 Global Journey h Self Possessed - Fling Ding Peter Ingves Åke Svanstedt 1.12,6a 1640 3,96 125 000 Cantab Hall D.E. Persos Seaman
2010-11-06 E 1 Conrads Garland v Armbro Trick - Karenina Lobell Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,5a 1640 5,57 125 000 Avanto Victory Hill
2010-10-30 J 4 Hardy Ribb v Super Arnie - Here She Comes Ulf Ohlsson Michael Lönborg 1.13,8a 2640 9,64 125 000 Youpie Neo Smed
2010-10-23 B 3 Rano v Rite On Line - Tina Yellow Ulf Ohlsson Ulf Ohlsson 1.13,2a 1640 7,53 125 000 Conrads Garland Meadow Zoot
2010-10-16 Å 2 Neo Smed h S J's Photo - Lugana Bay Erik Adielsson Kari Lähdekorpi 1.13,2a 2140 2,01 125 000 Monster Drive Avanto
2010-10-09 H 1 Tintomara Hornline s Pine Chip - Bonnie Factor Henrik Svensson Lars Wikström 1.12,6a 2140 10,79 125 000 Pinepower Rose Count Harry
2010-09-18 Å 5 Hardy Ribb v Super Arnie - Here She Comes Erik Adielsson Michael Lönborg 1.12,4a 1640 11,33 125 000 Tara Defi Miss Sixty
2010-09-11 Mp 4 Pinepower Rose v Pine Chip - Valley Rose Torbjörn Jansson Diederik Meilink 1.14,7a 2640 2,98 125 000 Neo Smed Minos Vang
2010-09-04 J 3 Premier League v Barbeque - Super Diva Björn Goop Olle Goop 1.13,1a 2140 14,39 125 000 Yason Boko Dresscode
2010-08-28 B 2 Minos Vang v S J's Photo - Casual Style Torbjörn Jansson Åke Svanstedt 1.13,1a 1640 2,06 125 000 M.T.Cherokee Ibiza Broline
2010-08-14 Sk 1 Minos Vang v S J's Photo - Casual Style Torbjörn Jansson Åke Svanstedt 1.13,4a 2140 2,91 125 000 Roberto Lost Without You
2010-08-07 S 6 Youpie v Jobie Tempest - La Concours Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.14,5 2640 17,53 125 000 Hardy Ribb Scargel
2010-07-31 Bs 5 S.J.'s Otto v S J's Photo - Z.Z.Top Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,6a 1640 5,34 125 000 Persos Seaman Device
2010-07-24 Ax 4 Frillan Filiokus s Malabar Circle Ås - Fanny Filiokus Stefan Persson Stefan Persson 1.13,9a 2140 17,39 125 000 Roberto Manhattan Sassy
2010-07-17 År 3 Local Conch v King Conch - Fleur New Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,3 2640 2,70 125 000 Fraternity Party Rano
2010-07-10 Hd 2 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.11,4a 1609 3,22 125 000 Hardy Ribb Conrads Garland
2010-06-27 Kr 1 S.J.'s Otto v S J's Photo - Z.Z.Top Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,3a 2140 4,10 125 000 M.T.Cherokee Chimall T.T.
2010-06-19 Bo 4 Bellini v Giant Force - By Night Petter Lundberg Petter Lundberg 1.17,5 2640 5,69 125 000 Fraternity Party Leonas Yeti
2010-06-12 Ös 3 Sharapova s Andover Hall - Wimbledon Björn Goop Olle Goop 1.13,3a 2140 9,74 125 000 Rakas Rano
2010-06-05 2 Victory Love h Angus Hall - Nouvelle Action Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,6a 2140 3,51 125 000 Karbo Cake Mr New Dawn
2010-05-22 S 1 Man On The Moon v Scarlet Knight - Kirin Lobell Jorma Kontio Stefan Melander 1.11,8a 1640 3,90 125 000 Roberto Beastar
2010-05-15 D 6 Rakas h Victory Party - Tricky Woo Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,4a 1640 5,93 125 000 French Express Bull Trap
2010-05-13 Å 5 Premier League v Barbeque - Super Diva Björn Goop Olle Goop 1.12,0a 1640 5,65 125 000 Roberto Black Gold
2010-05-08 G 4 S.J.'s Otto v S J's Photo - Z.Z.Top Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,1a 2140 3,29 125 000 Rano Junction
2010-05-01 Ö 3 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.13,1a 2100 3,60 125 000 Just by Myself Premier League
2010-04-24 U 2 Speedy Gold v Good As Gold - Icerum John Östman Peter Smeds 1.12,0a 1640 8,39 125 000 Magic Space Leonas Yeti
2010-04-10 Mp 1 Tom Raider v Staro Showbiz - Tamina N.R. Fredrik Persson Fredrik Persson 1.14,4a 2140 7,66 125 000 Victory Love Frillan Filiokus
2010-04-03 Ro 7 Junction v Zoot Suit - Heavy Connection Jorma Kontio Kari Lähdekorpi 1.12,1a 1640 9,20 125 000 Ryan Trot Little Rainbow
2010-03-27 J 6 Beastar s Gentle Star - Skogans Nike Johnny Takter Jörgen Lorentzen 1.14,3a 2140 10,14 125 000 Heatison Junction
2010-03-20 Å 5 Premier League v Barbeque - Super Diva Carl-Erik Lindholm Olle Goop 1.16,4a 2640 12,54 125 000 T.X.Zoogood Junction
2010-03-06 J 4 Hoity Toity Face s Egon Lavec - Stolta Ester Jenny J Karlsson Ronny Rydell 1.12,9a 1640 2,57 125 000 Maximal Value Rutger Raket
2010-02-27 Ax 3 Celebrity Photo h S J's Photo - Musli Star Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.16,1a 2140 11,38 125 000 Rutger Raket Max Hugo
2010-02-20 B 2 Staro Cold Carat h Juliano Star - Real Diamond Robert Bergh Robert Bergh 1.17,0 2640 6,01 125 000 Bellini Master Växus
2010-02-06 Hd 1 Hoity Toity Face s Egon Lavec - Stolta Ester Jenny J Karlsson Ronny Rydell 1.15,0a 2140 2,29 125 000 Quito Gold Hobgoblin Face
2010-01-30 Mp 6 Quantum Joyride s Express Ride - Nanette Hornline Tommy Karlstedt Kari Lähdekorpi 1.14,8a 1640 16,77 125 000 Paper Moon Speedy Gold
2010-01-23 Å 5 Lord of Makkegård v Super News - Bluebell Erik Adielsson Nicolaj Andersen 1.15,5a 2140 13,53 125 000 Roberto Nouvelle Pelle
2010-01-16 B 4 Einar Celeber h Express Ride - Judy Tim Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.16,2 2140 2,94 125 000 Caddie Comet Egola Boy
2010-01-09 Kr 3 Brian Key h Buzzin Brian - Lisett Key Peter Walltin Peter Walltin 1.15,0a 2140 51,85 125 000 Omega Boko Jos Cortina
2010-01-02 Ax 2 Prima Stella s Gentle Star - Molly Hebre Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.14,2a 1640 5,73 125 000 Nick Nock Roberto
2009-12-19 Å 1 Sir Remington h Fast Photo - Full Speed Ahead Christoffer Eriksson Jerry Jönsson 1.15,9a 2640 18,65 125 000 Local Conch Nicolas Cake/Viol Hornline
2009-12-12 B 5 Sharapova s Andover Hall - Wimbledon Björn Goop Olle Goop 1.14,5a 2140 3,06 125 000 Clear Sign Speedy Gold
2009-12-05 Hd 4 Local Conch v King Conch - Fleur New Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,9a 2144 1,91 125 000 Nicolas Cake Master Danchip
2009-11-28 J 3 Access Tooma h Wall Street Banker - Bambina Guard Erik Adielsson Tommy Hanné 1.11,7a 1640 4,15 125 000 Sharapova Einar Celeber
2009-11-21 Kr 2 Hanoi v Netted - Super Lit Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,6a 2140 2,80 125 000 Clear Sign Nicolas Cake
2009-11-07 E 1 Imola November h Viking Kronos - Dizzy Crab Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,3a 2140 13,50 125 000 Device Lovely Lidob
2009-10-31 J 4 Hanoi v Netted - Super Lit Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,8a 2140 5,16 125 000 Tom Raider Cleo Nalan
2009-10-24 Ro 3 Local Conch v King Conch - Fleur New Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,6a 2640 4,96 125 000 Q.Forty Five Mr New Dawn
2009-10-17 Å 2 Cash Winning Vita v Echo - Cash Royal Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,1a 2140 2,19 125 000 Min Narkissos Hanoi
2009-10-10 Bs 1 Access Tooma h Wall Street Banker - Bambina Guard Tommy Hanné Tommy Hanné 1.13,0a 1640 3,44 125 000 Big Star Speedy Gold
2009-09-19 Å 7 M.T.Buffett h Pine Chip - Pebbles Vint Thomas Uhrberg Kari Lähdekorpi 1.13,8a 2140 17,23 125 000 Target Player Magic Sisa
2009-09-12 6 Skully Gully s Yankee Glide - Aupair Affair Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,1a 1640 2,72 125 000 Device Cash Winning Vita
2009-09-05 J 5 Yankee Challenge v Muscles Yankee - Simple Challenge Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,8a 2140 5,65 125 000 Victory Love Mighty Value
2009-08-29 B 4 Skully Gully s Yankee Glide - Aupair Affair Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,2a 1640 2,32 125 000 Jos Cortina Device
2009-08-22 Mp 3 Victory Love h Angus Hall - Nouvelle Action Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,5a 2140 3,47 125 000 Mighty Value M.T.Buffett
2009-08-15 F 2 Skully Gully s Yankee Glide - Aupair Affair Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,7a 2140 1,42 125 000 M.T.Cherokee Bring Me Luck U.S.
2009-08-01 Sk 1 Scargel v Gentle Star - Scarlett Drew Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.15,6a 2640 1,71 125 000 Victoria Sisu Nicolas Cake
2009-07-25 H 5 Staro Allentown h S.J.'s Photo - Regal L.B. Per Lennartsson Timo Nurmos 1.12,8a 2140 2,64 125 000 M.T.Cherokee Meadow Zoot
2009-07-18 Ax 4 Cash Winning Vita v Echo - Cash Royal Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,9a 2140 3,98 125 000 Jos Cortina Totti Boko
2009-07-11 År 3 Iceland h Scarlet Knight - Grandezza Ri Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,1a 2640 3,39 125 000 Min Narkissos Vulcan Sund
2009-07-04 Hd 2 Jos Cortina h Pine Chip - Jodphur Rich Björn Goop Olle Goop 1.11,7a 1644 7,53 125 000 Device Witness To History
2009-06-21 Kr 1 Sir Remington h Fast Photo - Full Speed Ahead Christoffer Eriksson Jerry Jönsson 1.13,5a 2140 44,60 125 000 Infatti November Tom Raider
2009-06-13 Bo 3 Infatti November h Viking Kronos - Joli November Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,7a 2140 2,63 125 000 Totti Boko Quantum Classic
2009-06-06 Ös 2 Khabibulin v Defi d'Aunou - Lill Amanda Per Linderoth Per Sundqvist 1.13,0a 1640 66,11 125 000 Access Tooma Witness To History
2009-05-23 S 1 Bob Hope h Kramer Boy - Godis B. Björn Goop Timo Nurmos 1.13,6a 2140 3,94 125 000 Joel Cortina Highlite Survivor
2009-05-16 D 6 G.Moll h S.J.'s Photo - Donna G.T. Bo Eklöf Akseli Lahtinen 1.13,3a 2140 5,04 125 000 Star Running Teaser Elegance
2009-05-14 Å 5 Cash Winning Vita v Echo - Cash Royal Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,6a 1640 4,55 125 000 Rutger Raket Witness To History
2009-05-09 4 Wait And Win h Reado - Whale Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,0a 2140 7,03 125 000 Bob Hope Gidde T.H.
2009-05-02 Ö 3 Iceland h Scarlet Knight - Grandezza Ri Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,0a 2100 4,30 125 000 Star Running Gentle Tilly
2009-04-25 U 2 Quantum Classic h Pasqual - Classic Suspense Robert Bergh Kari Vaaraniemi 1.13,4a 1640 10,84 125 000 Clear Sign Javelin Q.
2009-04-11 Ro 1 Access Tooma h Wall Street Banker - Bambina Guard Tommy Hanné Tommy Hanné 1.13,4a 2140 7,59 125 000 Verdi Sund Tom Raider
2009-04-04 E 4 Joel Cortina h S.J.'s Photo - Jodphur Rich Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.11.8a 1640 7,49 125 000 Witness To History Fortune Access
2009-03-28 J 3 Strong Boy D.E. v Echo - Deary Liesbois Thomas Uhrberg Mathias Blomqvist 1.13,4a 2140 7,35 125 000 Quarcio du Chene Rocket Power
2009-03-21 B 2 Jenspeter Hornline h Lindy's Crown - Meadowbranch Charm Ulf Ohlsson Ulf Ohlsson 1.15,8a 2640 17,40 125 000 Verdi Sund Star Running
2009-02-28 Å 1 Gift to Europe v Gift Box - Ming Brodda Torbjörn Näslund Arne Nilsson 1.15,0a 2140 14,75 125 000 Javelin Q. Wait and Win
2009-02-21 Ax 4 Teaser Elegance h Arnaqueur - Lass Spellbound Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,9a 2640 3,88 125 000 Rocket Power Outlaw Hall
2009-02-14 S 3 Elviria s S.J.'s Photo - Nouvelle Action Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,8a 2140 14,56 125 000 Access Tooma Witness to History
2009-02-07 J 2 Quarcio du Chene h Capriccio - Indira du Chene Björn Goop Olle Goop 1.11,4a 1640 2,98 125 000 Cadeau K. Strong Boy D.E.
2009-01-24 Hd 1 Strong Boy D.E. v Echo - Deary Liesbos Mathias Blomqvist Mathias Blomqvist 1.14,7a 2144 2,26 125 000 Rocket Power Prince de Charme
2009-01-17 Å 4 Heavy Flamingo v Armbro Fame - Duchess Bowl Erik Adielsson Merete Weiss Möller 1.14,7a 2140 32,90 125 000 Livi Barcelona Joel Cortina
2009-01-10 B 3 Witness to History h Self Possessed - Olympic Light Torbjörn Jansson Torbjörn Jansson 1.15,1a 2140 25,17 125 000 Elviria Slowstarter G.
2009-01-03 J 2 Excallibur v S.J.'s Photo - Divine Harmonie Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,9a 2640 1,97 125 000 Star Running Mars
2008-12-20 S 1 Verdi Sund h Super Photo Kosmos - Songlark Lobell   Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,8a 1640 8,82 125 000 Lindy Later Quantum Joyride
2008-12-13 F 6 Paul November h General November - Ina Scot Jörgen Sjunnesson Lutfi Kolgjini 1.14,7a 2140 5,15 125 000 Grilljanne Livi Barcelona
2008-12-06 Hd 5 Korvet Klintholm v Frisky Frazer - Primadonna Bogö Thomas Uhrberg Steen Juul 1.14,4a 1644 1,89 125 000 Teaser Elegance Strong Boy D.E.
2008-11-29 J 4 Steel Pepper v Baron Pepper - Lass Zaza Örjan Kihlström Stig H Johansson 1.15,1 2140 5,75 125 000 Livi Barcelona Mighty Value
2008-11-22 B 3 Hoof Beats h S.J.'s Photo - Prima Bangsbo Erik Adielsson Hans Adielsson 1.17,2a 2640 2,91 125 000 Lucky Dream B.L. Min Narkissos
2008-11-15 Kr 2 Korvet Klintholm v Frisky Frazer - Primadonna Bogö Thomas Uhrberg Steen Juul 1.13,1a 1640 3,29 125 000 Carmel Lindy Later
2008-11-01 E 1 Global Investment v Pine Chip - Armbro Naive Björn Goop Olle Goop 1.14,8a 2140 5,63 125 000 Dude Kemp Matrix Reloaded
2008-10-25 J 3 Excallibur v S.J.'s Photo - Divine Harmonie Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,6a 2140 5,02 125 000 Paul November Uncle Joe’s Jet
2008-10-18 H 2 Nobless Amok s Defi d'Aunou - Vapors Peter M Andersson Thomas Lönn 1.14,3a 2140 6,83 125 000 Khabibulin Cadeau K.
2008-10-11 Å 1 Paul November h General November - Ina Scot Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.14,0a 2140 3,29 125 000 Livi Barcelona Cadeau K.
2008-09-20 Å 7 Excallibur v S.J.'s Photo - Divine Harmonie Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.13,0a 2140 11,82 125 000 Gentle Tilly S.J.'s Photocopy
2008-09-13 Sk 6 Debbie Brodda s Credit Winner - Delvina Scotch Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,4a 1640 9,73 125 000 Dude Kemp Days of Glory
2008-09-06 J 5 Golden Tilly h Super Arnie - Icora Tilly Örjan Kihlström Glen Norman 1.14,1a 2640 6,12 125 000 Mighty Value Excallibur
2008-08-30 B 4 Dude Kemp v Lindy Lane - Key to Love Björn Goop Timo Nurmos 1.13,1a 2140 5,05 125 000 Timetosaygoodbye S.J.'s Photocopy
2008-08-23 Mp 3 Korvet Klintholm v Frisky Frazer - Primadonna Bogö Steen Juul Steen Juul 1.11,8a 1640 2,36 125 000 Brian Key Johnny Muscles
2008-08-16 Ro 2 S.J.'s Photocopy h S.J.'s Photo - Talcott Crown Per Lennartsson Catarina Lundström 1.15,2 2640 37,97 125 000 Dude Kemp Jos Cortina
2008-08-02 1 Loy Lavec h Enjoy Lavec - Befana Lavec Lars Lindberg Svante Båth 1.13,6a 2140 2,45 125 000 Hoof Beats Vallee Solide
2008-07-26 Bs 5 Eternal h Zoot Suit - A Gift From Heaven Ulf Ohlsson Ulrika Rehn 1.12,6a 1640 54,67 125 000 Arnie Sensation Greve Hamilton
2008-07-19 Ax 4 Celebrity Photo h S.J.'s Photo - Musli Star Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.14,0a 2140 7,50 125 000 S.J.'s Photocopy Beijing Man
2008-07-12 År 3 Hoof Beats h S.J.'s Photo - Prima Bangsbo Erik Adielsson Hans Adielsson 1.14,8a 2640 4,59 125 000 Beanie M.M. Ecupos Bitte
2008-07-05 Hd 2 Excallibur v S.J.'s Photo - Divine Harmonie Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.11,8a 1644 3,52 125 000 Fortune Access Always Alluring
2008-06-22 Kr 1 Dame Arrow s Silver Pine - Lady Sandy Niklas Robertsson Niklas Robertsson 1.13,4a 2140 22,51 125 000 Conrads On Line S.J.'s Photocopy
2008-06-14 Bo 4 Alvena Liston v Spotlite Lobell - Zoot Spin Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,6a 2140 14,19 125 000 Eternal Born To Dance
2008-06-07 Ös 3 Fortune Access v Smasher - Sue Fly Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.13,3a 1640 2,91 125 000 Turnaround Sven Erik Palema
2008-05-31 2 Jodas Julia s Igor Brick - Joda Lesdelles Örjan Kihlström Catarina Lundström 1.14,6a 2640 3,82 125 000 Beanie M.M. Lindy Later
2008-05-17 S 1 Majesty of Rock h His Majesty - She's Back Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.13,3a 2140 6,34 125 000 Master Växus Verdi Sund
2008-05-10 D 5 Mac Kindley v Extreme Aunou - Hasley Robert Bergh Robert Bergh 1.14,4a 2140 2,60 125 000 Timetosaygoodbye Global Investment
2008-05-08 Å 4 Copper Beech h Como - Copyright Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.11,5a 1640 1,61 125 000 Beijing Man Turnaround
2008-05-03 Ö 3 Ausa T.Y.C. s Good As Gold - Rikstens Yvette Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.14,0a 2100 35,30 125 000 What A Man Mac Kindley
2008-04-26 U 2 Sun Power C.G. v Meadowbranch Lucky - Sunshine John Östman Christer Westergren 1.13,7a 1640 9,61 125 000 Francoso Born To Dance
2008-04-12 G 1 What A Man h Conway Hall - Kirin Lobell Jorma Kontio Stefan Melander 1.14,7a 2640 9,04 125 000 Cadeau K. Sun Power C.G.
2008-04-05 E 4 First On Line Sec v Rite On Line - Nilema Frost Björn Goop Olle Goop 1.12,1a 1640 4,41 125 000 Master Växus Megaman Neo
2008-03-29 J 3 Across the Lines h Tap In - Picpoul de Pinet Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,9a 2140 6,14 125 000 Conrads On Line Coolman Crown
2008-03-22 Ro 2 Blue Canyon v S.J.'s Photo - Nealy Lobell Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,4a 1640 11,43 125 000 Lindy Later Taylor Made
2008-03-01 Å 1 Go On Pale v Pale Amber - Go On Fighting Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,3 2640 7,35 125 000 Garland Kronos Lindy Later
2008-02-23 S 4 Prestige v Buvetier d'Aunou - Song Speed Mikael J Andersson Mikael Selin  1.13,7a 2140 26,03 125 000 Simb Luke Barfine Player
2008-02-16 Ax 3 Maid For Tag s Tagliabue - Meter Maid Missy Torbjörn Jansson Olav Mikkelborg 1.12,2a 1640 2,94 125 000 Jojo Orly Important
2008-02-09 J 2 Fortune Access v Smasher - Sue Fly Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.14,2a 2140 3,19 125 000 Shiburre Andaloux
2008-01-26 B 1 Go On Pale v Pale Amber - Go On Fighting Per Lennartsson Kari Lähdekorpi 1.17,0 2640 1,59 125 000 Eiffel Tower Simb Luke
2008-01-19 Å 5 Copper Beech h Como - Copyright Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.14,5a 2140 1,25 125 000 First On Line Sec Paul November
2008-01-12 J 4 Lovebite v Dream Lover - Yankee Jubilee Claes Svensson Claes Svensson 1.15,5 2640 3,53 125 000 Earl Tilly Go On Pale
2008-01-05 F 3 Jodas Julia s Igor Brick - Joda Lesdelles Björn Goop Catarina Lundström 1.13,4a 1640 6,02 125 000 Maid For Tag Mireille Ås
2007-12-29 G 2 Prestige v Buvetier d'Aunou - Song Speed Stefan Söderkvist Mikael Selin  1.15,2a 2140 2,51 125 000 Davidov Timjans Kap
2007-12-22 J 1 Kanonis Lobell h Carmody Lobell - Bingo Lunde Kenneth Nielsen Kenneth Nielsen 1.12,8a 1640 2,88 125 000 Olly Lane Selldahir S.G.
* Resultatet korrigerat i efterhand sedan Propulsion fråntagits segern. Vinnaroddset avser Propulsion.