Travsidan qhurth     Årgången född 2019 (Större årgångslopp i Sverige för kullen född 2019)        
Datum Bana Lopp Vinnare kön Härstamning Körsven Tränare Tid Dist. Odds 1:a-pris Tvåa Trea
2021-08-27 B Breeders' Crown Hepburn s Southwind Frank - Nostalgic Face Ulf Eriksson Adrian Kolgjini 1.16,4a 2140 8,12 175 000 Tetricks Wania Made For Metalimo
2021-09-01 Å Breeders' Course - elimination Urban Africa h Mosaique Face - Kerstin Of Africa Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.14,7a 1640 1,51 100 000 Custom Chef Dontfearthejudge
2021-09-05 J Breeders' Course - elimination Jazzy Dancer h Django Riff - Vivolta Erik Adielsson Tomas Malmqvist 1.15,9a 1640 2,77 100 000 Bellissimo Face Hurlyburly
2021-09-08 S Breeders' Course - elimination Hepburn s Southwind Frank - Nostalgic Face Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.16,0a 1640 5,21 100 000 Bovary Face Ante la Roque
2021-09-15 Å Breeders' Crown Sommerbrise s Maharajah - Apecs Per Nordström Per Nordström 1.14,5a 1640 7,69 175 000 Custom Chef Howlingatthemoon
2021-09-22 S ASVT Trottex Auktionslopp M.T.Sollentuna s Quite Easy U.S. Kim Moberg Svante Båth 1.16,2a 2140 3,63 200 000 Jackandjones Sisu Coquina Beach
2021-09-22 S ASVT Trottex Auktionslopp Joy Sisu s Brillantissime - Southwind Eliza Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.18,7a 2140 2,90 200 000 Eucalyptus Ies General
2021-09-29 J Breeders' Course - Final (Gr 1) Gio Cash h Victor Gio - Give Me Love D.E. Dion Tesselaar Dion Tesselaar 1.13,1a 1640 2,22 600 000 Look Of Love D.E. Hepburn
2021-10-06 S Breeders' Crown Tetrick Wania h Muscle Hill - Random Destiny Riina Rekilä Riina Rekilä 1.15,8a 2140 3,23 175 000 Beat It Great Time Trot
2021-10-06 Å Åby's Sweden Int. Yearling Sales Sommerbrise s Maharajah - Apecs Per Nordström Per Nordström 1.14,1a 1640 1,25 250 000 Jigsaw Sisu Ante la Roque
2021-10-14 Ö Svampen Örebro (Gr 2) Tetrick Wania h Muscle Hill - Random Destiny Riina Rekilä Riina Rekilä 1.14,0a 1609 2,35 510 000 Escada Beat It
2021-11-02 J Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Tetrick Wania h Muscle Hill - Random Destiny Riina Rekilä Riina Rekilä 1.12,8a 1640 1,56 100 000 Julia Sisu Urban Africa
2021-11-02 J Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Sommerbrise s Maharajah - Apecs Per Nordström Per Nordström 1.13,8a 1640 1,59 100 000 Hepburn Global Diplomacy
2021-11-10 S Solvalla Hästägarförenings Tvååringslopp Bedazzled Sox h Brillantissime - Out Of The Kitchen Torbjörn Jansson Roger Walmann 1.16,7a 2140 1,47 100 000 Bellissimo Face Waterford Wine
2021-11-20 J Svensk Uppfödningslöpning (Gr 1) Tetrick Wania h Muscle Hill - Random Destiny Riina Rekilä Riina Rekilä 1.13,8a 1640 1,24 1 400 000 Monastery Boko Julia Sisu
2021-11-24 S Menhammar Stuteris Tvååringspris Kayla Westwood s Maharajah - Daina Westwood Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.15,8 1640 2,38 100 000 Elysia Beyonce Broline
2021-12-04 B Norrlands Elitserie - Final Global Delivery s S.J.'s Caviar - Venice Brodda Mats E Djuse Daniel Wäjersten 1.17,1a 2140 30,04 150 000 Jacara du Pont Ante la Roque
2021-12-07 Ax Silverstoet Global Diplomacy s Ready Cash - Crown Lindy Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.15,4a 1640 3,63 100 000 Lollo Trot Tellmenow
2021-12-08 J Breeders' Crown Pure Atlas h Father Patrick - Queen Cash Mika Forss Jerry Riordan 1.14,0a 1640 2,67 175 000 Monastery Boko Marinho Boko
2021-12-15 S Vinterfavoriten Coquaholy h Orlando Vici - Pink Marble Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,8a 2140 10,61 200 000 Bedazzled Sox Kayla Westwood
2022-01-05 S Zoogins lopp Global Dancer s Carat Williams - Balett Sund Mats E Djuse Fredrik Wallin 1.16,3 1640 4,73 60 000 Be Sober A Sniper
2022-02-05 S Margaretas serie h/v Bedazzled Sox h Brillantissime - Out Of The Kitchen Torbjörn Jansson Roger Walmann 1.15,9a 2140 4,49 300 000 Marinho Boko Luciano Bryne
2022-02-05 S Margaretas serie s Kayla Westwood s Maharajah - Daina Westwood Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.17,1a 2140 2,36 300 000 Escada Diva Vendil
2022-02-16 S Grains lopp Coquaholy h Orlando Vici - Pink Marble Örjan Kihlström Roger Walmann 1.16,0 2160 2,02 100 000 Lord Tobin Global Deputy
2022-03-09 S Pamir Broddes lopp Coquaholy h Orlando Vici - Pink Marble Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,4 2160 4,19 100 000 Urban Africa Global Deputy
2022-03-26 S Margaretas serie h/v Joe Dalton v Father Patrick - Novelty Ås Magnus Jakobsson Stefan P Pettersson 1.15,1a 2140 9,31 300 000 Rocket Tile Heartbeat Thunder
2022-03-26 S Margaretas serie s Xerava C.D. s Uncle Lasse - Jodas Julia Örjan Kihlström Hans R Strömberg 1.15,9a 2140 3,01 300 000 Hello Stone Ziva
2022-03-30 S Active Bowlers lopp Coquaholy h Orlando Vici - Pink Marble Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,5a 2140 1,28 100 000 Custom Chef Urban Africa
2022-04-07 Ö Breeders' Crown s Bedazzled Sox h Brillantissime - Out Of The Kitchen Torbjörn Jansson Roger Walmann 1.17,2a 2100 1,43 110 000 A Sniper Nail'em
2022-04-07 Ö Breeders' Crown h/v Carbonfiber s Uncle Lasse - Common Shaft Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.17,3a 2100 6,78 110 000 Aries Global Diplomacy
2022-04-13 S Vårfavoriten Coquaholy h Orlando Vici - Pink Marble Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,8a 2140 1,34 200 000 Friend of Elves Urban Africa
2022-04-13 S Vårfavoriten - ston Eireann s Maharajah - Darling Boko Örjan Kihlström Roger Walmann 1.15,4a 2140 2,49 100 000 Escada Xerava C.D.
2022-04-27 S Breeders' Course - elimination Urban Africa h Mosaique Face - Kerstin Of Africa Jim Oscarsson Jim Oscarsson 1.15,8a 2140 3,94 100 000 Point Of View Williamsburg
2022-05-04 S Margaretas serie h/v Rocket Tile h Muscle Hill - Moonbeam Hanover Per Lennartsson Reijo Liljendahl 1.14,1a 2140 3,56 300 000 Every Day Elegant Beenthereseenthat
2022-05-04 S Margaretas serie s Aries s From Above - Starscape Kim Eriksson Emelie Persson 1.15,0a 2140 27,59 300 000 Carbonfiber Ziva
2022-05-11 J Breeders' Course - elimination Dea Grif s Varenne - Sunrise Grif Gustav Johansson Jerry Riordan 1.13,9a 2140 5,16 100 000 Expelled Joli Mearas
2022-05-11 S Scarlet Knights lopp/ Breeders' Course-elim Pure Atlas h Father Patrick - Queen Cash Örjan Kihlström Jerry Riordan 1.13,6a 2140 1,75 100 000 Jewilla Dont Touch Me I.T.
2022-05-13 U Umåkers Treåringselit Young Danne h S.J.'s Caviar - Young Beauty Mats E Djuse Per Linderoth 1.16,4a 2140 1,66 100 000 Epicure Joy Sisu
2022-05-18 Å Breeders' Course - elimination Bismillah Face v Raja Mirchi - Just Not Into You Rick Ebbinge Rick Ebbinge 1.14,6a 2140 26,59 100 000 Lollo Trot Platinium
2022-05-23 Hd Breeders' Crown h/v Joe Dalton v Father Patrick - Novelty Ås Magnus Jakobsson Stefan P Pettersson 1.14,3a 2140 3,93 110 000 Bedazzled Sox Coquaholy
2022-05-23 Hd Breeders' Crown s Sommerbrise s Maharajah - Apecs Per Nordström Per Nordström 1.14,2a 2140 4,59 110 000 Eireann Butterfly Face
2022-05-27 S ASVT:s Auktionslopp Night Art h Googoo Gaagaa - Twiceanight Robert Bergh Robert Bergh 1.13,6a 2140 4,53 200 000 Combat Fighter Every Day Elegant
2022-05-27 S ASVT:s Auktionslopp Joy Sisu s Brillantissime - Southwind Eliza Mika Forss Petri Salmela 1.14,0a 2140 6,32 200 000 Beyonce Broline You To Ezme
2022-05-29 S Treåringseliten/Breeders Course final (Gr 1) Callmethebreeze h Trixton - Gilly Lb Andrea Guzzinati Philippe Allaire 1.10,2a 1640 1,62 500 000 Invictus Madiba Devils Tongue
2022-05-29 S Treåringseliten - ston Dea Grif s Varenne - Sunrise Grif Matthieu Abrivard Jerry Riordan 1.11,2a 1640 5,38 400 000 Don't Say Gar Dorothea Mil
2022-06-05 Ax Guldstoet (Gr 2) Xerava C.D. s Uncle Lasse - Jodas Julia Mats E Djuse Hans R Strömberg 1.13,8a 2140 2,62 350 000 Lilian Young Kayla Westwood
2022-06-13 S Rikitikitavis lopp Barack Face h Ready Cash - Lisa America Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.12,8a 2140 2,35 100 000 Rocket Tile Custom Chef
2022-06-13 S Coccinelles lopp Lawina s Uncle Lasse - Wilson Terrace Claes Sjöström Claes Sjöström 1.15,0a 2140 6,67 100 000 Sommerbrise Quantity Of Time
2022-06-16 B Uttagning E3 h/v - långa Cupido Combo h Nuncio - Arctic Love Pekka Korpi Pekka Korpi 1.13,8a 2140 13,50 100 000 Coquaholy Because The Night
2022-06-16 B Uttagning E3 h/v - långa Corazon Combo h Express Duo - Arctic Secret Pekka Korpi Pekka Korpi 1.13,7a 2140 1,21 100 000 Waterford Wine/ Interwall  
2022-06-16 B Uttagning E3 h/v - långa Bedazzled Sox h Brillantissime - Out Of The Kitchen Torbjörn Jansson Roger Walmann 1.14,0a 2140 2,15 100 000 Global Destination Jax Journey
2022-06-16 B Uttagning E3 h/v - långa Pure Atlas h Father Patrick - Queen Cash Örjan Kihlström Jerry Riordan 1.13,5a 2140 2,04 100 000 Nuzzle'em Frazze
2022-06-16 B Uttagning E3 ston - långa Lilian Young s Maharajah - Leemark's Chantal Kim Eriksson Jörgen S Eriksson 1.13,8a 2140 6,11 100 000 Dea Grif Beyonce Broline
2022-06-16 B Uttagning E3 ston - långa Dorothea Mil s E.L.Titan - Uh Oh Its Lindy Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.14,8a 2140 3,15 100 000 Kayla Westwood Joli Mearas
2022-06-16 B Uttagning E3 ston - långa Holly Go Lightly s Västerbo Prestige - Udessa Degli Dei Björn Goop Tomas Malmqvist 1.13,2a 2140 4,00 100 000 Mellby Kaxa Caradja
2022-06-16 B Uttagning E3 ston - långa Eireann s Maharajah - Darling Boko Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,7a 2140 3,94 100 000 Halley Wania Sparven
2022-06-22 S Breeders' Course - elimination Marinho Boko h Make It Happen - Maryanne K. Rick Ebbinge Rick Ebbinge 1.13,2a 1640 6,91 100 000 Pure Fortune One Cristal
2022-06-25 Breeders' Crown h/v Night Art h Googoo Gaagaa - Twiceanight Robert Bergh Robert Bergh 1.12,3a 2140 3,39 110 000 Moses Boko Luciano Bryne
2022-06-25 Breeders' Crown s Xerava C.D. s Uncle Lasse - Jodas Julia Mats E Djuse Hans R Strömberg 1.13,9a 2140 1,65 110 000 O'Mara Zon Jiggi
2022-06-30 Å Breeders' Course - elimination Urban Africa h Mosaique Face - Kerstin Of Africa Christoffer Eriksson Jim Oscarsson 1.12,3a 1640 9,26 100 000 Bismillah Face Jimbaran Zon
2022-07-01 E E3-consolation h/v Bengan h Django Riff - Restless Legs Ulf Ohlsson Daniel Redén 1.14,6a 2140 2,35 100 000 Every Day Elegant Oh Cean
2022-07-01 E E3-consolation s Lollo Trot s Southwind Frank - Gift Card Kim Eriksson Raoul Engblom 1.13,7a 2140 4,30 100 000 Joy Sisu La Donna
2022-07-02 E E3 långa - h/v (Gr 1) Bedazzled Sox h Brillantissime - Out Of The Kitchen Torbjörn Jansson Roger Walmann 1.12,6a 2140 8,18 2 000 000 Corazon Combo Global Destination
2022-07-02 E E3 långa - ston (Gr 1) Sparven s Bird Parker - Penelope Face Mika Forss Jörgen Westholm 1.13,6a 2140 124,53 2 000 000 Eireann Halley Wania
2022-07-05 S Breeders Course - bonus Safira Diablo s Propulsion - Elvira Diablo Örjan Kihlström Johan Untersteiner 1.15,0 2140 2,05 125 000 First Beehiveblast Moana Boko
2022-07-05 S Margaretas serie h/v Night Art h Googoo Gaagaa - Twiceanight Robert Bergh Robert Bergh 1.12,5a 2140 1,75 300 000 Following Bellisimmo Face
2022-07-05 S Margaretas serie s Hello Stone s Wishing Stone - Missing Link Nicklas Korfitsen Bo Westergaard 1.12,9a 2140 9,47 300 000 Jewilla Beat It
2022-07-07 Hd Euro Classic Trot - Next Year Staro Mac Grove h Bold Eagle - Giant Crowe Mika Forss Jerry Riordan 1.14,2a 2140 6,91 125 000 Tug Of War Cheops
2022-07-11 Dalatravets Treåringsserie final Xanthis Harvey h Propulsion - B.Glorious Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,0a 2140 1,27 100 000 Arras Beluga Wine Jack J.E.
2022-07-12 J Breeders' Course - elimination Gio Cash h Victor Gio - Give Me Love D.E. Jeffrey H Mieras Dion Tesselaar 1.10,9a 1640 2,83 100 000 Barack Face Pearl Vrijthout
2022-07-14 Ö Juliloppet Destino D.J. h Wishing Stone - Malia Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,5a 2609 2,77 125 000 Muscle Man Boko Pingis
2022-07-21 B Norrlands Elitserie - final Jurista s Ready Cash - Southwind Confetti Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.14,8a 2140 3,79 200 000 Best Time Ever Global Delivery
2022-07-24 Ax Slaget vid Axevalla Hed Destino D.J. h Wishing Stone - Malia Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,2a 2140 2,30 100 000 Strängnäs Palema Sunrise
2022-07-25 S Sommarfavoriten Coquaholy h Orlando Vici - Pink Marble Kim Eriksson Roger Walmann 1.13,0a 2140 12,24 200 000 Ante La Roque Custom Chef
2022-07-25 S Sommarfavoriten - ston O'Mara Zon s Maharajah - Exclusive Zon Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.13,9a 2140 4,56 100 000 Jewilla Marit di Quattro
2022-07-26 J Breeders Course - final Gio Cash h Victor Gio - Give Me Love D.E. Dion Tesselaar Dion Tesselaar 1.11,4a 1640 1,75 800 000 Barack Face Dont Say Gar
2022-08-04 G Uttagning E3 h/v - korta Corazon Combo h Express Duo - Arctic Secret Pekka Korpi Pekka Korpi 1.11,6a 1640 1,71 100 000 Ante la Roque Jax Journey
2022-08-04 G Uttagning E3 h/v - korta Bedazzled Sox h Brillantissime - Out Of The Kitchen Torbjörn Jansson Roger Walmann 1.11,6a 1640 1,53 100 000 Beenthereseenthat Joe Dalton
2022-08-04 G Uttagning E3 h/v - korta Drake Kronos v Muscle Hill - Melodynot Ulf Ohlsson Svante Båth 1.11,2a 1640 3,44 100 000 Jack J.E. Following
2022-08-04 G Uttagning E3 ston - korta O'Mara Zon s Maharajah - Exclusive Zon Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.12,4a 1640 4,36 100 000 Crazy Life First Behiveblast
2022-08-04 G Uttagning E3 ston - korta Lollo Trot s Southwind Frank - Gift Card Kim Eriksson Raoul Engblom 1.12,6a 1640 2,77 100 000 Caradja La Donna
2022-08-04 G Uttagning E3 ston - korta Jewilla s Propulsion - Tamla Celeber Mats E Djuse Stefan Melander 1.12,0a 1640 2,36 100 000 Brilliant Mainds Arc Angel
2022-08-04 G Uttagning E3 ston - korta Beat It s Broadway Hall - Staro Lipstick Örjan Timo Nurmos 1.11,1a 1640 2,36 100 000 Independence Day Halley Wania
2022-08-04 G Uttagning E3 ston - korta Dea Grif s Varenne - Sunrise Grif Santtu Raitala Jerry Riordan 1.11,3a 1640 1,41 100 000 Decision Maker Beyonce Broline
2022-08-05 Å Euro Classic Trot - Stora Sommarpriset Fux Lane v Maharajah - Polo Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.14,4a, 2140 10,71 75 000 Ingen tvåa, dött Organzza
Dareios di Poggio h Father Patrick - Discordia Björn Goop Björn Goop 3,36 lopp om segern.
2022-08-09 S Breeders Course 3 years old - bonuslopp Erik The Phantom h Maharajah - Carlotta Björn Goop Timo Nurmos 1.13,5a 2140 1,87 125 000 Balotelli Face One Cristal
2022-08-10 Mp Breeders' Crown h/v A Fair Day v Maharajah - Jolene Day Oscar Ginman Elisabeth Almheden 1.13,4a 2140 62,36 110 000 Every Day Elegant Hilton
2022-08-10 Mp Breeders' Crown s Jiggi s Raja Mirchi - Unica Gio Björn Goop Fredrik Wallin 1.13,5a 2140 6,26 110 000 Mellby Korall Sparven
2022-08-13 Å Åby Stora Treåringspris  Bellissimo Face v Raja Mirchi - Marita's Legacy Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.12,0a 1640 9,83 125 000 Dunga Pingis
2022-08-16 J Breeders Course 3 years old - bonuslopp                      
2022-08-17 S  Wallenius Cup                      
2022-08-19 Ö E3-consolations - ston                      
2022-08-19 Ö E3-consolations - h/v                      
2022-08-20 G E3 korta - hingstar och valacker (Gr 1)                      
2022-08-20 G E3 korta - ston (Gr 1)                      
2022-09-28 Breeders' Crown h/v                      
2022-09-28 Breeders' Crown s                      
2022-08-24 S Ibrahim Paschas lopp                       
2022-08-24 S Lime Abbeys lopp                       
2022-08-24 S Juliennes lopp                      
2022-08-24 S Gay Noons lopp                      
2022-08-28 Ro Dalatravets Treåringsserie - Final                      
  Å Quick Pay Pokalen                      
  Å Counts Pride Pokalen                       
  S Uttagning Svenskt Travkriterium                      
  S Uttagning Svenskt Travoaks                      
    Breeders' Crown h/v                      
    Breeders' Crown s                      
2022-09-24 S Svenskt Travkriterium (Gr 1)                      
2022-09-24 S Svenskt Travoaks (Gr 1)                      
  S Kriterium consolation                      
  S Oaks consolation                      
2022-10-10 F Breeders' Crown h/v                      
2022-10-10 F Breeders' Crown s                      
2022-10-11 Bs Breeders' Crown h/v                      
2022-10-11 Bs Breeders' Crown s                      
    Championnat Europeen des 3 ans                      
  Mp Sikta Mot Stjärnorna                      
  Ro Plåt-Svens Minne                      
2022-10-22 J Breeders Course 3 years old - bonuslopp                      
2022-10-27 Å Breeders Course 3 years old - bonuslopp                      
2022-10-30 S Breeders' Crown semifinaler h/v                      
2022-10-30 S Breeders' Crown semifinaler s                      
  Å Stora Höstpriset                      
  S Locomites lopp                      
  S Gay Gals lopp                      
  Bs Anders Kihlströms Minne - Final                      
2022-11-13 E Breeders Crown final - h/v (Gr 1)                      
2022-11-13 E Breeders Crown final - s (Gr 1)                      
2022-11-25 S Breeders Course 3 years old - bonuslopp                      
  Kr Treåringsserien - final                      
2022-11-27 F E3-revanschen - h/v                      
  S Kriterierevanschen                      
  S Oaksrevanschen                      
2022-12-02 Kr E3-revanschen - öppen                      
2022-12-17 Ro E3-revanschen - ston                      
  S Sören Nordins lopp                      
  S Margaretas tidiga unghästserie h/v                      
  S Margaretas tidiga unghästserie s                      
  S Margaretas tidiga unghästserie h/v                      
  S Margaretas tidiga unghästserie s                      
    Breeders' Crown h/v                      
    Breeders' Crown s                      
  Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp                      
  Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp                      
  Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp                      
  Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp                      
  Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp                      
  Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp                      
  Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp                      
  Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp                      
  S Margaretas tidiga unghästserie h/v                      
  S Margaretas tidiga unghästserie s                      
  Å Drottning Silvias Pokal                      
  Å Konung Gustaf V:s Pokal                      
  Ö Telebolaget Grand Prix                      
  U Damklubben stora Fyraåringspris                      
    Breeders' Crown h/v                      
    Breeders' Crown s                      
  S Tommy Hannés Lopp - Fyraåringseliten                      
  S Delicious lopp - Fyraåringseliten -ston                      
  Mp Ina Scots Ära                      
  F NWT-trofén                      
    Breeders' Crown h/v                      
    Breeders' Crown s                      
  Hd Stosprintern - uttagningslopp                      
  Hd Stosprintern - uttagningslopp                      
  Hd Stosprintern - uttagningslopp                      
  Hd Stosprintern - uttagningslopp                      
  S Margaretas tidiga unghästserie h/v                      
  S Margaretas tidiga unghästserie s                      
  Hd SprinterMästaren - elim                      
  Hd SprinterMästaren - elim                      
  Hd SprinterMästaren - elim                      
  Hd SprinterMästaren (Gr 1)                      
  Hd Stosprintern (Gr 2)                      
  Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
  Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
  Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
  Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
  Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
  Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
  E Eskilstuna Fyraåringstest                      
  B Norrlands Elitserie - Final                      
  Ax  StoChampionatet                      
  J Prix Cagnes-Sur-Mer                      
  Mp Breeders' Crown h/v                      
  Mp Breeders' Crown s                      
  Dalatravets Fyraåringsfinal                      
  Å Ragnar Thorngrens Minne                      
  J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
  J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
  J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
  J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
  J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
  J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
  J Derbystoet - uttagningslopp                      
  J Derbystoet - uttagningslopp                      
  J Derbystoet - uttagningslopp                      
  J Derbystoet - uttagningslopp                      
  J Derbystoet - uttagningslopp                      
  J Derbystoet - uttagningslopp                      
  B Tsar d'Invernes lopp                      
  J Svenskt Travderby                      
  J Derbystoet                      
  G Fyraåringsstjärnan                      
  Å S.t Leger                      
    Breeders' Crown h/v                      
    Breeders' Crown s                      
    Uttagning Grand Prix de l'UET                      
    Uttagning Grand Prix de l'UET                      
  F Breeders' Crown h/v                      
  F Breeders' Crown s                      
    Grand Prix de l'U.E.T.                       
  Bs Anders Kihlströms Minne - Final                      
  S Breeders' Crown , semifinal hv                      
  S Breeders' Crown , semifinal s                       
  Ö Najos Minne                      
  E Breeders' Crown , Final hv                      
  E Breeders' Crown , Final s                       
  Kr Fyraåringsserien - final                      
  S Solvalla Grand Prix                      
  S Svensk Travsports Fyraåringsmonté                      
  S Gunnar Nordins lopp